Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як заробити на Твіттері реальні гроші без вкладень: секрети і хитрості

 1. Заробіток без вкладень і розкрученого аккаунта для новачка
 2. Розкрутка і монетизація твіттер-аккаунта
 3. платне ПО
 4. Монетизируем аккаунт в Твіттері прямо зараз
#

Онлайн-бізнес Онлайн-бізнес

Найпопулярніші Twitter-аккаунти в Росії мають Дмитро Медведєв, Іван Ургант і Павло Воля. Кожен з них має більш 4 млн передплатників.

 • Способи заробітку в Twitter
 • Заробіток без вкладень і розкрученого аккаунта для новачка
 • Розкрутка і монетизація твіттер-аккаунта
 • Скільки можна заробити в Twitter

У цій статті ми розглянемо можливості Twitter і покроково розберемо, як і скільки на них можна заробити.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи можна заробити реальні гроші в Твіттері, дочитайте статтю до кінця і переконайтеся самі - це більш ніж реально. І прямо зараз ми відкриємо вам цілих 8 способів заробітку в Twitter без вкладень.

Спосіб №1. Пряма реклама. Підходить для вже розкручених блогів, які читають і ретвіти. Суть проста: ваш блог перетворюється на майданчик, на якій рекламодавці розміщують рекламу і платять вам за це. Щоб аккаунт почав приносити дохід, у вас повинно бути не менше 100 фоловерів (як залучити аудиторію, ми розглянемо пізніше). Не потрібно рекламувати все і відразу. Ідеально, якщо реклама відповідає тематиці блогу. Не перетворюйте свій аккаунт в «рекламну смітник», а то втратите читачів і свої гроші.

Спосіб №2. Картинка в блозі. Якщо у вас розкручений аккаунт, розміщуйте рекламу в «шапці» блогу (на фоні).

Спосіб №3. Особисті дані (розділ в профілі «Про себе»). Навіть деякі біографічні дані у вигляді продають фраз або посилань можуть приносити дохід. Багато грошей ви на цьому не заробите, але інтернет і мобільний рахунок точно оплатіть.

Спосіб №4. Спливаюча реклама. І знову рекламодавець орендує ваш профіль і транслює рекламу. Ви отримуєте оплату за 1000 показів. Але ... Використовувати її потрібно обдумано, тому що багатьох вона дратує. А це може стати причиною відходу ваших передплатників.

Спосіб №5. Спонсорство. Твіттер дивний своїми можливостями. Якщо ви цікава особистість і ваші твіти викликають захват у фоловерів, будьте готові до того, що на вас «відкриють полювання» спонсори.

Спосіб №6. Бізнес. Ви власник бізнесу? Створіть бізнес-аккаунт і залучайте нових клієнтів. З Твіттером це легко, приємно і безкоштовно. Для великих бізнесменів є можливість проведення цільових платних рекламних кампаній.

Спосіб №7. Партнерські посилання. Вас читають сотні людей? Використовуйте це! Розміщуйте в своєму блозі партнерські посилання. Головне, щоб товар або послуга, пропонована вами, були якісними. Інакше ризикуєте втратити своїх передплатників. Заробіток підходить власникам акаунтів з високою відвідуваністю. Ви берете участь в партнерській програмі, розміщуєте посилання в своєму блозі і отримуєте гроші за те, що людина, яка перейшла по вашому посиланню, виконав якусь дію: подивився, клікнув, скачав, лайкнув і т. Д.

Спосіб №8. Створювати нове. Для самих креативних і творчих людей ми рекомендуємо створити щось своє, наприклад, плагіни для Твіттера, які спростять життя користувачам або круті картинки для фону. Тут уже все залежить від вашої фантазії, кмітливості та навичок.

Заробіток без вкладень і розкрученого аккаунта для новачка

Розкрутка і реклама. Як бачите, спосіб включає в себе два пункти і розкриває секрет, як заробляти на рекламі. Вважається цей вид заробітку найефективнішим і найдоступнішим, так як почати можна відразу після створення облікового запису. Від вас не потрібні грошові вкладення, спеціальні знання і вміння. Все що вам потрібно, це:

 • Зареєструвати твіттер-аккаунт;
 • Зареєструватися на сервісах заробітку;
 • Виконувати прості завдання;
 • Отримувати винагороду і виводити його на свій електронний гаманець.

Найпопулярніші завдання - це:

 • Ретвіттінг. Ви переходите по посиланню, читаєте твітти і робите його репост;
 • Фолловінг. Ви підписуєтеся на мікроблог замовника;
 • Реклама. Розміщуєте рекламний твітти в своєму акаунті.

Багато грошей цей спосіб не принесе, але стане відмінним стартом для новачка, який тільки-тільки освоїв цю соціальну мережу. Серйозні гроші ви почнете заробляти, коли розкрутіть свій аккаунт. Як це зробити? Прийшов час розкрити карти ...

Розкрутка і монетизація твіттер-аккаунта

Щоб «прокачати» свій аккаунт, вам потрібно докласти трохи зусиль і витратити трохи часу. По іншому ніяк. Після створення блогу підписуйтесь на цікаві для вас теми. Вибрати є з чого.

Навіть якщо ваш інтерес виключно комерційний, створюйте крутий і корисний контент. Він додасть вам репутації і популярності. Дійте послідовно. Підписуйтесь на цікаві акаунти, проявляйте активність, спілкуйтеся з людьми. Адже не виключено, що саме серед тих, з ким ваші інтереси збігаються, будуть ваші рекламодавці, партнери та спонсори.

Негласне правило: вас читають ті, кого читаєте ви. Але не прагніть підписуватися відразу на 100500 блогів. Ідеальне співвідношення підписок і передплатників - 3 до 1. Тобто з трьох блогерів, на яких підписані ви, один підписаний на вас.

платне ПО

Можна використовувати автоматичні системи для «прокачування» акаунтів (наприклад, Twidium), які самі будуть шукати для вас близькі по духу блоги і «фолловить» їх. Якщо ваш профіль «людський» і в ньому є корисності, знайдені роботом профілі неодмінно дадуть відповідь вам взаємністю.

Також можна спробувати SocialHammer - ще один сервіс накрутки, що дає відмінний «вихлоп». З його допомогою можна не тільки розкрутити акаунт, але і підтримувати його життєдіяльність без прямої участі.

Так, запропоновані методи платні, але ... Протестувати і переконатися в їх ефективності можна безкоштовно. І це величезний плюс. Інвестиції тут невеликі. При правильному підході всі вкладені кошти повернуться до вас вже через кілька тижнів.

Монетизируем аккаунт в Твіттері прямо зараз

Twite.ru - біржа для новачків у бізнесі та інтернет-користувачів різного віку. Зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Проста реєстрація. Ніяких анкет заповнювати не потрібно, для входу в систему використовуються логін і пароль для Твіттера. Заробляти можна з мінімальною кількістю передплатників. Заробіток полягає у виконанні завдань: ретвіти, рекламний постинг, підписки.

QComment - біржа для просування доступних в рунеті соціальних мереж. Суть та ж - виконання завдань за гроші. Особливість - кар'єрний ріст. Докладніше про сервіс можна почитати в цієї статті .

Блогун - популярна майданчик для монетизації соціальних мереж. Зручний інтерфейс, зрозумілі завдання, регулярна оплата. При реєстрації необхідно заповнити анкету і вказати, що у вас є майданчик для розміщення реклами.

Rotapost - ще один майданчик для монетизації вашого твіттер-аккаунта. Плюси: простий і зрозумілий інтерфейс, чуйна служба підтримки, мінімалка на розміщення рекламного твітти 5 рублів. Мінуси: знімається 15% комісія за виконане завдань, оплата тільки на рублевий гаманець в системі Webmoney, виплати не більше двох разів на місяць.

Socialtools - сервіс працює з усіма соціальними мережами. Зручний і зрозумілий інтерфейс. Приємний дизайн. Багато цікавих і простих завдань. Є партнерська програма.

Таблиця порівняння умов монетизації ТОП 5 сервісів

Назва сервісуПозитивні сторониНегативні сторониМінімальна сума для виведення

Twite.ru Основна спрямованість - Твіттер, висока вартість завдань, простота і легкість у використанні Є обмеження за кількістю постів в добу 300 рублів QComment Багато завдань, зручний інтерфейс Ні 100 рублів Блогун Популярний ресурс з великою аудиторією Високі критерії відбору майданчиків для партнерки, велика мінімалка для виведення 1000 рублів Rotapost Багато реклами, зручний алгоритм роботи Висока комісія, один спосіб виведення грошових коштів 100 рублів Socialtools Приємний дизайн, працює з усіма соціальними мережами рунета Ні 15 рублів Twite

Якщо приділяти заробітку на Твіттері мінімум уваги, в день можна заробляти від 300 до 700 рублів, а це від 6 до 14 тисяч на місяць за умови, що працювати ви будите п'ять днів на тиждень по 2-4 години в день. При великих тимчасових витратах дохід необмежений. Загалом, ваші фінанси в ваших руках.

Загалом, ваші фінанси в ваших руках

Додати коментар

Вам сподобається

Ви власник бізнесу?
Вас читають сотні людей?
Як це зробити?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно