Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як заробити на блозі в інтернеті: на чому заробляють гроші блогери

 1. Суми доходів, інструкції
 2. З чого почати кар'єру блогера
 3. Скільки можна заробляти на своєму блозі новачкові
 4. Як заробляють гроші блогери в інтернеті
 5. Топ-5 способів заробітку на блозі
 6. Як стати успішним блогером
 7. Заробіток на Livejournal
#

Онлайн-бізнес Онлайн-бізнес

Суми доходів, інструкції

Популярний блог «Хаффінгтон Пост» у 2011 році був проданий за 315 мільйонів доларів.

 • З чого почати кар'єру блогера
 • Скільки можна заробляти на своєму блозі новачкові
 • Як заробляють гроші блогери в інтернеті
 • Топ-5 способів заробітку на блозі
 • Як стати успішним блогером
 • Заробіток на Livejournal

Сьогодні кожен прагне заробляти онлайн і вільно подорожувати по світу. Блогер - це вже не хобі, а ціла професія. Розвивати особистий сайт в мережі і заробляти на ньому стало престижним заняттям. Давайте розберемося, чи можна пристойно заробляти таким способом і де краще вести блог.

Блогінг - це заробіток в інтернеті без великих вкладень, при цьому працювати можна скрізь, де є Wi-Fi, не тільки вдома. Якщо ви любите писати статті, ділитися думками і спостереженнями, то така робота для вас. Залишилося зрозуміти, як можна заробити гроші на веденні особистого сайту.

З чого почати кар'єру блогера

З чого почати кар'єру блогера

Коротко покрокові рекомендації зводяться до наступних дій:

 • Визначитися з тематикою. Пам'ятайте, заробити можна на будь-якому сайті. Як монетизувати блог ми розберемо далі. А ось ідея повинна в першу чергу подобається вам самим. Писати доведеться часто і багато, тому заздалегідь подумайте, що вам буде цікаво.
 • Придумати назву і придбати доменне ім'я. Назва краще вибирати короткий і запам'ятовується.
 • Вибрати хостинг і оплатити його. Найчастіше в пакет хостингу входить безкоштовний вибір домену. Тому спочатку визначитеся з хостингом, а потім поверніться до домену, якщо це буде потрібно. Також зверніть увагу, що багато сайтів продають пакет послуг від 6 місяців, тому вам доведеться відразу заплатити кілька тисяч рублів.
  Більшість зарубіжних авторів вибирають Bluehost, російські колеги зупиняються на Макхост або Reg.ru.
 • Підібрати майданчик. Від майданчика, на якій ведеться блог, безпосередньо залежить, скільки заробляє автор. Найпопулярніша платформа - WordPress. У неї є кілька значних переваг: проста у використанні, є безкоштовний пакет з базовим набором шаблонів сайту, понад 50 тисяч полігонів.
 • Налагодження та запуск сайту. Тут вам доведеться розбиратися самому або звернутися до фахівця. Найчастіше на сайті хостингу і на WordPress є докладна інструкція установки. Чітко дотримуючись прописаним кроків, ви зможете самостійно запустити блог.

Якщо ваших знань недостатньо для швидкого запуску сайту - скористайтеся курсами Школи блогерів Олександра Борисова. Дві його програми (Кібер-блогер і Як створити блог з доходом до 100 000 рублів) принесли популярність багатьом новачкам. На сьогоднішній день це два найпопулярніших і простих відеокурсу в рунеті.

Скільки можна заробляти на своєму блозі новачкові

Скільки можна заробляти на своєму блозі новачкові

Припустимо, ваш сайт читає 3-4 тисячі осіб на добу, ТИЦ 500-800, і PR 4-5. Блог розміщений в каталозі Яндекса і DMOZ. При таких показниках можна вийти на такі цифри:

 • Контекстна реклама від 15-20 тисяч;
 • Партнерські програми від 25-30 тисяч;
 • Продаж посилань від 15-20 тисяч;
 • Рекламні статті від 15 тисяч.

Разом виходить в середньому 70 тисяч рублів на місяць.

Давайте розберемося, як вести блог і отримувати з нього такі гроші. Для початку визначимо різницю між блогом і сайтом - що краще. По суті, це одне і те ж. Блог - це особистий сайт, платформа, де автор ділиться з читачами своїми думками, знаннями, спостереженнями.

Як заробляють гроші блогери в інтернеті

Основний заробіток блогерів йде від реклами. Потрібно розуміти, що чим більше людей побачать рекламний банер або перейдуть за посиланням, тим більше будуть доходи. Від кількості унікальних відвідувачів на добу буде залежати, скільки вам заплатить рекламодавець. На чому ще заробляють представники нової професії, розберемо далі.

Топ-5 способів заробітку на блозі

 1. Партнерські програми. У кожному матеріалі можна розміщувати партнерські посилання. Якщо користувач по ній перейде і зробить будь-яку дію, ви отримаєте свій відсоток. Наприклад, у вас блог про подорожі, і ви говорите, що користувалися сайтом Airbnb під час поїздки. Якщо читач перейде по вашій релевантної посиланням і забронює готель, то і ви і він отримаєте cash back. Головне, вибирати партнерів, які близькі тематиці блогу.
 2. Розміщення реклами. Можна розміщувати контекстну, тизерну і банерну рекламу. Але не варто перестаратися, щоб сайт не перетворився на таблоїд. Підключити контекстну рекламу можна через РСЯ (рекламна мережа Яндекса) або Google AdSense (рекламна мережа Google). Тізерна реклама більш агресивна, і легко може перетворити блог в рекламну газету. А це призведе до втрати читачів, тому такий вид реклами краще не використовувати.
  Якщо на сайт заходить близько тисячі людей на добу, то пасивний дохід складе від 1 до 3 тисяч рублів на місяць.
 3. Написання рекламних статей. Як один із способів монетизувати блог - писати огляди, рекомендації на будь-які продукти, послуги, товари. Тут важливо вибирати те, що подобається особисто вам, а не писати про всі, хто пропонує заплатити. Кожен вид реклами працює, тільки якщо він корисний цільової аудиторії.
 4. Створення власного інфопродукта. Якщо у вас є аудиторія, яка постійно читає статті і стежить за роботою, то чому б цим не скористатися. Придумайте курс, розробіть програму, запишіть відеозапрошення і продавайте його на сайті. Ідея курсу повинна відповідати тематиці блогу. Краще поставте середню ціну, тоді покупки будуть частіше. Потім можна проводити онлайн-марафони, вебінари, давати консультації і так далі.
 5. Конкурси і гранти. Ви, як автор проекту, можете брати участь в різних конкурсах і грантах, відправляючи свої матеріали. Моніторинг на 2017-2018 рік можна проводити на сайті «Стажування і гранти».

При відвідуваності 1 тисяча осіб на добу, зарплата з партнерок досягає 15-20 тисяч рублів на місяць.

Як стати успішним блогером

Як стати успішним блогером

Успішний блогер - це працьовитий блогер. Успіх залежить від того, скільки часу і сил ви витратите на розвиток сайту і написання якісного контенту. За кордоном дуже популярний лайфстайл блогінг, і багато авторів вже в перший місяць виходять на дохід в 300-400 доларів. Наприклад, автор блогу про життя Maya Maceka докладно розповідає, як їй вдалося заробити. Через 6 місяців дівчина вийшла на чистий дохід в 830 доларів / місяць. Основний заробіток прийшов з реферальних посилань і партнерських програм.

У Росії для розкрутки знадобиться трохи більше часу. В середньому вийти на пасивний дохід можливо через 6-12 місяців роботи.

Поради, які допоможуть уникнути помилок початківцям блогерам:

 1. Запам'ятайте, головне - якісний контент. Вся інформація повинна бути правдивою і корисною.
 2. Статті повинні містити ключові фрази і відповідати певним параметрам, щоб потрапляти в топ пошукача.
 3. Писати потрібно регулярно, краще щодня.
 4. Реклама повинна відповідати тематиці блогу, щоб не відштовхнути читачів.
 5. В одній статті краще використовувати не більше одного рекламного посилання.
 6. Додавайте більше унікальних фото і відео.
 7. Спілкуйтеся з іншими блогерами, домовляйтеся про взаємну рекламу.

Сподіваємося, що зараз стало ясно, за що отримують гроші блогери.

Сподіваємося, що зараз стало ясно, за що отримують гроші блогери

Заробіток на Livejournal

Livejournal - це один з сервісів, який дозволяє абсолютно безкоштовно запустити блог. Для того щоб домогтися успіху, потрібно приділяти йому мінімум 15-20 хвилин в день: публікуйте нові пости, коментуйте чужі записи і робіть репости. Тепер розглянемо, як можна заробляти на ЖЖ блозі. Після того як у вас з'явиться своя аудиторія (мінімум 20 передплатників), блог можна підключити до сайту Блогун і почати заробляти на рекламі. Також ви можете використовувати всі перераховані вище методи монетизації.

У Росії більшою популярністю користуються Youtube і Instagram блогери. ЖЖ сьогодні вже не такий популярний, як кілька років тому.

Додати коментар

Вам сподобається

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно