Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як заробити на блозі. монетизація блога

Тому кожен день з'являються тисячі нових блогів і тисячі зникають, так як їх власники розчаровуються в цьому джерелі доходу.

Перш ніж перейти до перерахування можливостей заробітку, обговоримо з вами, чому ж користувачі швидко закидають блоги.

Висловлю свою думку з цього питання, а ви поділитеся своїм в коментарях до статті.

При створенні ресурсу є певні етапи, які потрібно виконувати. Детальніше про них читайте тут . Монетизація блога є одним з останніх етапів.

Тобто спочатку треба налаштувати блог, наповнити його якісними матеріалами, зібрати цільову аудиторію і тільки потім приступати до заробітку. У багатьох же виходить навпаки.

У гонитві за швидкими грошима через пару днів після створення ресурсу автор вивішує на ньому безліч реклами. Зрозуміло, ніякого доходу він не отримає, а блог швидше за все потрапить під фільтр пошукових систем.

Щоб цього не сталося потрібно розуміти наступне:

 1. До блогу потрібно ставитися як до бізнесу;
 2. Починати монетизацію блога потрібно не раніше, ніж через 6 місяців його існування;
 3. Щоб почати заробляти гроші потрібно їх спочатку вкласти. Принаймні купити домен та хостинг.

А тепер переходимо безпосередньо до питання, як заробити на блозі. В майбутньому про деякі методи заробітку я буду писати більш докладно, ділячись з вами особистим досвідом.

 • контекстна реклама

Один з найпопулярніших способів монетизації блогу.

В Інтернеті існує два найбільших сервісу контекстної реклами: Google Adsense і Yandex Direct. В Інтернеті існує два найбільших сервісу контекстної реклами: Google Adsense і Yandex Direct

Потрапити в останній складніше: треба мати мінімум 500 відвідувачів на добу, рекламу Гугла розмістити простіше.

Але слід враховувати, що дохід залежить від кількості відвідувачів, тому розміщувати рекламу при низькій відвідуваності не варто. Гроші ви отримуєте за кліки користувачів по рекламі, а якщо їх немає, то і доходу не буде.

Контекстна реклама приведе до збільшення числа відмов, так як користувачі будуть клікати по рекламі і переходити на інші сайти. А це в свою чергу негативно позначиться на поведінкових факторах , Які сьогодні відіграють важливу роль в просуванні блогу.

Щоб отримувати більше грошей з контекстної реклами, потрібно зменшувати Alexa Rank .

 • Партнерські програми

Ви рекламуєте різні продукти, і при покупці по вашому посиланню отримуєте комісійні, в середньому 20-30 відсотків від вартості товару. Посилання можна рекламувати в статтях чи в своїй розсилці .

Їх можна рекламувати навіть, якщо у вас немає власного блогу або відвідуваність ще дуже мала:

Ось кілька методів реклами партнерських посилань:

 1. Соціальні мережі (платно і безкоштовно)
 2. чужі розсилки
 3. Тізерна і банерна реклама

У блозі слід рекламувати розсилки по вашій тематиці. При цьому ви самі спочатку повинні вивчити продукт і переконатися в його якості.

Перевагою партнерських програм є, то що їх можна підібрати до будь-якої тематики блогу. Одним з кращих варіантів партнерських програм є реклама свого хостингу .

Детальніше про заробіток на партнерках читайте тут . Також раджу прочитати інтерв'ю з Андрієм Циганкова , Де він палить цікаві фішки.

Nolix - це біржа рекламних рядків. Ви реєструєтеся в системі, додаєте свій блог і встановлюєте код рядка.

Додати можна будь-блог, незалежно від кількості відвідувачів. Гроші ви отримуєте за кількість показів. Ціну ви виставляєте самі. Заробіток залежить не тільки від ціни і кількості показів, але і від CTR - співвідношення кількості кліків до кількості показів. Чим вище CTR, тим більше рекламодавців куплять у вас покази.

Банери - графічні зображення рекламного характеру (Вікіпедія).

Ви розміщуєте банер у себе на блозі або сайті і отримуєте за це гроші. Знайти рекламодавців можна 2 шляхами: самостійно або через біржу банерної реклами, наприклад, Rotaban.

Ми продовжуємо нашу розмову, як заробити на блозі і переходимо до наступного способу.

Ми продовжуємо нашу розмову, як заробити на блозі і переходимо до наступного способу

Тизер - рекламне повідомлення в формі загадки, яке містить частину інформації, але сам товар не видно.

Тизери дратують багатьох відвідувачів, тому раджу двічі подумати перед їх розміщенням. Вони більше підходять для ресурсів розважальної тематики.

 • продаж посилань

Монетизація блога за допомогою продажу посилань досить популярна, але має ряд недоліків. Ви розміщуєте в статтях посилання і отримуєте за це гроші.

Але пошукові системи навчилися відрізняти природні посилання від продажних. І розміщення подібних посилань може нашкодити вашому блогу: знизити позиції у видачі або сприяти попаданню під фільтр пошукових систем.

Особливо якщо ви розміщуєте їх відразу ж після створення блогу. Для себе я вирішила, що цей спосіб заробітку використовувати не буду.

 • Розміщення постових або статей

Постовий - це посилання оточена текстів на початку або наприкінці статті. Може як відповідати тематиці статті, так і відрізнятися від неї. Постові замовляють для просування ресурсів.

Також ви можете розмістити цілу статтю на блозі з посиланням на рекламодавця. Як правило це огляд якогось товару або послуги. Перед розміщенням переконайтеся, що стаття унікальна.

 1. Створення та продаж свого власного продукту. Для цього необхідно мати досвід в якійсь сфері. Почати можна з створення безкоштовного курсу або книги для залучення передплатників, а потім вже зробити і платний курс.
 2. Також можна купити чужий продукт з правами перепродажу та зайнятися реселлінг .

Але пам'ятайте, що Ваш заробіток безпосередньо залежить від кількості відвідувачів, тому в першу чергу займайтеся просуванням блогу. І дуже Вам рекомендую вивчити цей курс .

Отже, ви дізналися, як заробити на блозі. А якими способами заробляєте Ви? І чи вважаєте, що блог може стати реальним джерелом доходу. Поділіться своєю думкою в коментарях.

А якими способами заробляєте Ви?

Новости