Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво

 1. Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво Ви зацікавлені в створенні додаткового доходу? Розбагатіти...
 2. Ефективність оголошень, в чому ж справа?
 3. Аналіз ключових слів в YouTube
 4. Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод
 5. Яке відео завантажувати?
 6. Рекомендації та поради, засновані на моєму особистому досвіді
 7. Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво
 8. Трохи статистики від вашого покірного слуги
 9. Ефективність оголошень, в чому ж справа?
 10. Аналіз ключових слів в YouTube
 11. Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод
 12. Яке відео завантажувати?
 13. Рекомендації та поради, засновані на моєму особистому досвіді
 14. Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво
 15. Трохи статистики від вашого покірного слуги
 16. Ефективність оголошень, в чому ж справа?
 17. Аналіз ключових слів в YouTube
 18. Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод
 19. Яке відео завантажувати?
 20. Рекомендації та поради, засновані на моєму особистому досвіді

Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво

Ви зацікавлені в створенні додаткового доходу? Розбагатіти з YouTube вам навряд чи вдасться, але на ньому можна заробити додаткові $ 50 - $ 100 в місяць. Ось як я це роблю!

зміст:
трохи статистики
Ефективність оголошень, в чому ж справа?
Аналіз ключових слів в YouTube
Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод
Яке відео завантажувати?

Хочете заробити трохи грошей в інтернеті? Чому б не спробувати заробити на YouTube? Щоб заробити гроші на YouTube вам не обов'язково створювати "вірусні" відео, але якщо вам все-таки посміхнеться удача і ваше відео стане популярним, ви заробите пристойну кількість грошей .

Це все завдяки компаніям, які платять за рекламу на YouTube (який належить Google, для тих з вас, хто не знав).

У цій статті, я збираюся дати вам ідеї для створення відео, на яких ви можете заробити цілком реальні гроші на YouTube, а також дати вам кілька порад щодо створення вашого відео.

Я не обіцяю вам золотих гір і втілення всіх ваших мрій - але якщо ви шукаєте реальний спосіб заробити гроші в інтернеті , Це може бути та стаття, яку ви так довго шукали!

Трохи статистики від вашого покірного слуги

По-перше, давайте подивимося на статистику кількох моїх відео. Я хочу показати вам, що я поки не заробляю купу грошей.

Але не варто робити поспішні висновки з цих цифр, тому що є ряд факторів, які потрібно брати до уваги. Я розгляну ці фактори в наступному розділі. Ось статистика:

Ось статистика:

Як ви можете бачити на картинках вище, не існує такої залежності, де Х кількості трафіку, гарантовано принесе вам Х кількість грошей. На жаль це так не працює. Що довести вам це, ось статистика мого відео, у якого просто жахливий дохід від реклами:

Малувато, чи не так? Я хочу дати вам відчути, як широко може варіюватися ефективність відео, але потенціал, безумовно є.

Я створив калькулятор, який приблизно покаже ваш дохід, в залежності від декількох факторів.

Далі я хочу розповісти вам, чому ефективність так змінюється і що можна зробити, щоб її збільшити і почати заробляти гроші на YouTube.

Ефективність оголошень, в чому ж справа?

Цифри статистики показують, що кількість переглядів саме по собі, не є хорошим показником того, скільки ви можете заробити.

Іншими словами 1000 відвідувачів автоматично НЕ прирівнюється до $ 1.00. Причина в типах оголошень, які показуються на вашому відео.

Наприклад, припустимо, що ви розмістили відео про те, як пекти печиво. Швидше за все, назва вашого відео буде "як пекти печиво".

Тоді, в описі під відео, можливо, ви напишіть рецепт і продукти, які ви придбали, щоб зробити печиво. Можна додати до відео теги, які мають відношення до випічки, печива-рецепти, побутова техніка тощо

Тепер, коли хтось дивиться ваше відео, швидше за все, він побачить оголошення, пов'язані саме з тим, про що ви написали в описі, заголовку і тегах: печиво, випічка, кухонна техніка і т.д.

Це істотно підвищить шанси на те, що хтось (сподіваюся багато) будуть натискати на рекламні оголошення вашого відео. Тепер, я збираюся розповісти вам трохи про свою теорію, як підвищити ефективність відео.

Всім відомо, що YouTube розуміє, про що ваше відео з назви, опису, тегів, категорії. Однак, я думаю, що Google використовує більше факторів для визначення тематики відео та показу релевантних оголошень, а саме - транскрипцію з відео (якщо її можна отримати з відео), місце знаходження особи, яка дивиться відео, і cookies , Які є на комп'ютері глядача.

Мета Google заробити гроші і якщо вони не будуть показувати найбільш релевантні оголошення для кожної окремої людини, яка дивиться відео на YouTube, то вони збільшать свої шанси (і, таким чином, ваші шанси) заробити грошей.

Так що я думаю, що Google дивиться не тільки на дані, які користувач сам додав до відео, але так само використовує всі доступні йому технології. Але ви в свою чергу теж повинні зробити все можливе, щоб точно описати для Google зміст вашого відео.

Тепер ми можемо перейти до наступного розділу: дослідження ключових слів. Хоча воно не є необхідністю, дослідження ключових слів може значно збільшити шанси вашого відео бути знайденим через пошук YouTube.

Аналіз ключових слів в YouTube

Перш ніж заглиблюватися в цей розділ, дозвольте мені сказати, що дослідження ключових слів, не дає ніяких гарантій отримання трафіку, грошей, переглядів, або чогось ще.

Особисто я вважаю, дослідження ключових слів в першу чергу відмінно підходить для пошуку ідей для ваших майбутніх відео. Я хочу показати вам, як краще перевірити ідеї, які ви придумали під час свого дослідження.

По-перше, давайте почнемо з інструменту добору ключових слів YouTube.

Є два основних способи пошуку ключових слів за допомогою цього інструменту: пошук по потрібним словами, а також пошук по відео.

Все дуже просто, скажімо, ви вводите в поле пошуку "випічка печива", потім інструмент поверне вам ключові слова, пов'язані зі словосполученням "випічка печива", а також, скільки разів шукали це словосполучення в місяць (це не точне число).

Другий спосіб дозволяє ввести URL відео YouTube, які ви хотіли б використовувати, щоб отримати підказки ключових слів. Це відмінний спосіб, знайти ключові слова, пов'язані з відео.

Це відмінний спосіб, знайти ключові слова, пов'язані з відео

Як ви можете бачити на зображенні для запиту "випічка печива" недостатньо даних, але це не обов'язково означає, що ніхто не шукає "випічка печива".

Це насправді прекрасний приклад того, щоб перейти до наступного етапу дослідження ключових слів, але перш, я хотів щоб ви подивилися на віконце "Тип відповідності" з права на зображенні вище.

Коли ви будете робити своє дослідження ключових слів, переглядайте результати з "фразовим" або "точним" відповідністю.

Якщо ви будете переглядати результати по "широкому" відповідності, то ви побачите числа, на які не варто орієнтуватися для підрахунку майбутнього трафіку.

Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод

Вище на сторінці ми бачимо, що в підказках YouTube словосполучення "випічка печива" не видає корисних даних про кількість запитів на місяць (тобто, приблизно середнє число людей, які шукають в YouTube по цьому запиту на місяць).

Однак, це не означає, що ви повинні відмовитися від ідеї зробити відео, що показує, як ви печете смачне печиво за рецептом вашої бабусі!

Введіть ваше ключове слово в пошук YouTube:

Як ви можете бачити, на сторінці результатів пошуку є рекламні оголошення, що є хорошим знаком, оскільки це означає, що є багато рекламодавців, які платять, щоб показувати оголошення за ключовими словами, які я використовував для пошуку.

А для тих з вас, хто не знає, як влаштований світ оголошень, в основному, чим більше оголошень ви бачите, тим більше конкуренція. Це означає, що компанії, у яких оголошення показуються вище інших оголошень, платять більше, щоб їх оголошення показувалося в першу чергу.

Отже, якщо у вас є відео на YouTube з оголошеннями від одного з цих рекламодавців і якщо глядач клацне по такому оголошенню, то ви отримаєте хороший дохід.

Тепер давайте подивимося на кількість завантаженого відео по даному запиту (відразу під вікном пошуку) - це ваші конкуренти.

Потім, подивіться на все відео, які з'являються на першій сторінці результатів пошуку. Скільки у них переглядів? Як давно вони завантажені (1 місяць, 6 місяців, 1 рік, або більше)?

Ваше ключове слово відображається в назвах або описах? На всі ці речі, потрібно звернути увагу ... Вони допоможуть вам зрозуміти ситуацію і прийняти рішення, чи варто робити відео на дану тему.

Тепер, останній крок, пошук в лапках.

Цей знімок екрана показує результати пошуку, які я отримав за запитом випічка печива в лапках Цей знімок екрана показує результати пошуку, які я отримав за запитом "випічка печива" в лапках. Як ви можете бачити, загальна кількість відео різко скоротилося, проте рекламні оголошеннях залишилися такі ж! Це добре, і це означає, що "випічка печива" точний вислів, за яку рекламодавці готові платити.

Отже, чи буде словосполучення "випічка печива" досить хорошим для створення відео і заробітку на ньому? Це вирішувати вам!

Може бути, завдяки дослідженню, ви дізналися, що ключова фраза "випічка печива" вам не підходить! Може бути, ви захочете використовувати фразу "як спекти печиво" або схожу.

Вам може здатися, що таке дослідження займає багато часу, але насправді, все це робиться ДУЖЕ швидко.

Яке відео завантажувати?

У першій частині я показав вам деякі статистичні дані кількох моїх відео. Далі я дав вам огляд способів дослідження ключових слів на YouTube.

Але перш, ніж ви почнете цим займатися, вам доведеться витратити час на роздуми про видах відео, які ви будете створювати і завантажувати! Ось кілька ідей, щоб ваше мислення запрацювало в правильному напрямку:

-Навчальні відео в області, де ви вважаєте себе майстром або захоплені цим (гітара, домашній ремонт, випічка і т.д.)

-Відео-огляд на цікаву для вас тему (музика, фільми, ігри, гаджети і т.д.)

-Відео геймплея ваших улюблених ігор (це моє улюблене)

- Персональне-відео (комедія, інтелектуальне, політичне?)

Рекомендації та поради, засновані на моєму особистому досвіді

Отримуйте від процесу задоволення: якщо у вас є серйозні амбіції, зробити заробіток на YouTube своїм основним джерелом доходу, переконайтеся, що ви розумієте, що немає ніяких гарантій щодо отримання переглядів або доходу.

Ви збираєтеся витрачати час на створення відео, його редагування, завантаження (в тому числі написання назви, опису і т.д.,). Таким чином, постарайтеся отримувати від процесу задоволення.

Ніхто не натискає на оголошення, вірно? : Ні. Багато хто думає, що ніхто не натискає на оголошення в відеороликах.

Отже, якщо у вас такий менталітет, то зробіть собі послугу і перестаньте проектувати його на всіх. Це може здатися дивним, але досить велика кількість людей натискають на оголошення!

Але навіть якщо ніхто не буде натискати на оголошення, ви все одно можете заробляти гроші, просто показуючи свою рекламу в своєму відео. Звичайно дохід від простого показу оголошень дуже маленький, але це пасивний дохід.

Чи не клікайте на свої оголошення: не натискайте на оголошення, які показуються на ваших власних відео.

Це називається клікфрода і за це ви можете отримати повне блокування вашого Adsense аккаунта. Всі ваші зароблені гроші будуть заблоковані, і ви їх ніколи не отримаєте.

Чи не монетизуються чуже відео: Технічно, ви не повинні навіть завантажувати відео, які належать комусь іншому.

І вам не варто робити цього, тому що, перш ніж ви можете перетворити відео в гроші на YouTube, ви повинні пройти через етап перевірки, на якому YouTube переконається, що ваше відео не представляє небезпеки для їх рекламодавців.

Якщо ви завантажили відео порушує правила, ваш AdSense аккаунт буде закритий швидше, ніж ви можете дорахувати до десяти. Більш докладно про правила партнерської програми YouTube ви можете прочитати на цій сторінці .

Дослідження, дослідження, дослідження: На додаток до того, що я вже згадував в цій статті, є ще кілька способів досліджень.

Наприклад, багато відео мають відкриту статистику, яка показує які сайти посилають на них трафік! Крім того, переглядайте коментарі і шукайте питання, які люди задають про цікавлять їхніх речах.

Це відмінний спосіб, зібрати корисну для себе інформацію.

Вносьте поправки в міру необхідності: коли на вашому відео почне показуватися реклама, постійно стежте за тим що в ній показується.

Якщо реклама не релевантна вашому відео, то, можливо, вам слід внести зміни в назву, опис і / або ключові слова.

Немає нічого поганого в такому тестуванні і зміни в міру необхідності.

Про процес подачі заявки на участь в партнерській програмі YouTube ви можете прочитати в цій статті Як стати партнером Youtube

Багато корисної інформації і уроків для авторів бажаючих заробляти безпосередньо через YouTube Академія для авторів

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях!

Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво

Ви зацікавлені в створенні додаткового доходу? Розбагатіти з YouTube вам навряд чи вдасться, але на ньому можна заробити додаткові $ 50 - $ 100 в місяць. Ось як я це роблю!

зміст:
трохи статистики
Ефективність оголошень, в чому ж справа?
Аналіз ключових слів в YouTube
Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод
Яке відео завантажувати?

Хочете заробити трохи грошей в інтернеті? Чому б не спробувати заробити на YouTube? Щоб заробити гроші на YouTube вам не обов'язково створювати "вірусні" відео, але якщо вам все-таки посміхнеться удача і ваше відео стане популярним, ви заробите пристойну кількість грошей .

Це все завдяки компаніям, які платять за рекламу на YouTube (який належить Google, для тих з вас, хто не знав).

У цій статті, я збираюся дати вам ідеї для створення відео, на яких ви можете заробити цілком реальні гроші на YouTube, а також дати вам кілька порад щодо створення вашого відео.

Я не обіцяю вам золотих гір і втілення всіх ваших мрій - але якщо ви шукаєте реальний спосіб заробити гроші в інтернеті , Це може бути та стаття, яку ви так довго шукали!

Трохи статистики від вашого покірного слуги

По-перше, давайте подивимося на статистику кількох моїх відео. Я хочу показати вам, що я поки не заробляю купу грошей.

Але не варто робити поспішні висновки з цих цифр, тому що є ряд факторів, які потрібно брати до уваги. Я розгляну ці фактори в наступному розділі. Ось статистика:

Ось статистика:

Як ви можете бачити на картинках вище, не існує такої залежності, де Х кількості трафіку, гарантовано принесе вам Х кількість грошей. На жаль це так не працює. Що довести вам це, ось статистика мого відео, у якого просто жахливий дохід від реклами:

Малувато, чи не так? Я хочу дати вам відчути, як широко може варіюватися ефективність відео, але потенціал, безумовно є.

Я створив калькулятор, який приблизно покаже ваш дохід, в залежності від декількох факторів.

Далі я хочу розповісти вам, чому ефективність так змінюється і що можна зробити, щоб її збільшити і почати заробляти гроші на YouTube.

Ефективність оголошень, в чому ж справа?

Цифри статистики показують, що кількість переглядів саме по собі, не є хорошим показником того, скільки ви можете заробити.

Іншими словами 1000 відвідувачів автоматично НЕ прирівнюється до $ 1.00. Причина в типах оголошень, які показуються на вашому відео.

Наприклад, припустимо, що ви розмістили відео про те, як пекти печиво. Швидше за все, назва вашого відео буде "як пекти печиво".

Тоді, в описі під відео, можливо, ви напишіть рецепт і продукти, які ви придбали, щоб зробити печиво. Можна додати до відео теги, які мають відношення до випічки, печива-рецепти, побутова техніка тощо

Тепер, коли хтось дивиться ваше відео, швидше за все, він побачить оголошення, пов'язані саме з тим, про що ви написали в описі, заголовку і тегах: печиво, випічка, кухонна техніка і т.д.

Це істотно підвищить шанси на те, що хтось (сподіваюся багато) будуть натискати на рекламні оголошення вашого відео. Тепер, я збираюся розповісти вам трохи про свою теорію, як підвищити ефективність відео.

Всім відомо, що YouTube розуміє, про що ваше відео з назви, опису, тегів, категорії. Однак, я думаю, що Google використовує більше факторів для визначення тематики відео та показу релевантних оголошень, а саме - транскрипцію з відео (якщо її можна отримати з відео), місце знаходження особи, яка дивиться відео, і cookies , Які є на комп'ютері глядача.

Мета Google заробити гроші і якщо вони не будуть показувати найбільш релевантні оголошення для кожної окремої людини, яка дивиться відео на YouTube, то вони збільшать свої шанси (і, таким чином, ваші шанси) заробити грошей.

Так що я думаю, що Google дивиться не тільки на дані, які користувач сам додав до відео, але так само використовує всі доступні йому технології. Але ви в свою чергу теж повинні зробити все можливе, щоб точно описати для Google зміст вашого відео.

Тепер ми можемо перейти до наступного розділу: дослідження ключових слів. Хоча воно не є необхідністю, дослідження ключових слів може значно збільшити шанси вашого відео бути знайденим через пошук YouTube.

Аналіз ключових слів в YouTube

Перш ніж заглиблюватися в цей розділ, дозвольте мені сказати, що дослідження ключових слів, не дає ніяких гарантій отримання трафіку, грошей, переглядів, або чогось ще.

Особисто я вважаю, дослідження ключових слів в першу чергу відмінно підходить для пошуку ідей для ваших майбутніх відео. Я хочу показати вам, як краще перевірити ідеї, які ви придумали під час свого дослідження.

По-перше, давайте почнемо з інструменту добору ключових слів YouTube.

Є два основних способи пошуку ключових слів за допомогою цього інструменту: пошук по потрібним словами, а також пошук по відео.

Все дуже просто, скажімо, ви вводите в поле пошуку "випічка печива", потім інструмент поверне вам ключові слова, пов'язані зі словосполученням "випічка печива", а також, скільки разів шукали це словосполучення в місяць (це не точне число).

Другий спосіб дозволяє ввести URL відео YouTube, які ви хотіли б використовувати, щоб отримати підказки ключових слів. Це відмінний спосіб, знайти ключові слова, пов'язані з відео.

Це відмінний спосіб, знайти ключові слова, пов'язані з відео

Як ви можете бачити на зображенні для запиту "випічка печива" недостатньо даних, але це не обов'язково означає, що ніхто не шукає "випічка печива".

Це насправді прекрасний приклад того, щоб перейти до наступного етапу дослідження ключових слів, але перш, я хотів щоб ви подивилися на віконце "Тип відповідності" з права на зображенні вище.

Коли ви будете робити своє дослідження ключових слів, переглядайте результати з "фразовим" або "точним" відповідністю.

Якщо ви будете переглядати результати по "широкому" відповідності, то ви побачите числа, на які не варто орієнтуватися для підрахунку майбутнього трафіку.

Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод

Вище на сторінці ми бачимо, що в підказках YouTube словосполучення "випічка печива" не видає корисних даних про кількість запитів на місяць (тобто, приблизно середнє число людей, які шукають в YouTube по цьому запиту на місяць).

Однак, це не означає, що ви повинні відмовитися від ідеї зробити відео, що показує, як ви печете смачне печиво за рецептом вашої бабусі!

Введіть ваше ключове слово в пошук YouTube:

Як ви можете бачити, на сторінці результатів пошуку є рекламні оголошення, що є хорошим знаком, оскільки це означає, що є багато рекламодавців, які платять, щоб показувати оголошення за ключовими словами, які я використовував для пошуку.

А для тих з вас, хто не знає, як влаштований світ оголошень, в основному, чим більше оголошень ви бачите, тим більше конкуренція. Це означає, що компанії, у яких оголошення показуються вище інших оголошень, платять більше, щоб їх оголошення показувалося в першу чергу.

Отже, якщо у вас є відео на YouTube з оголошеннями від одного з цих рекламодавців і якщо глядач клацне по такому оголошенню, то ви отримаєте хороший дохід.

Тепер давайте подивимося на кількість завантаженого відео по даному запиту (відразу під вікном пошуку) - це ваші конкуренти.

Потім, подивіться на все відео, які з'являються на першій сторінці результатів пошуку. Скільки у них переглядів? Як давно вони завантажені (1 місяць, 6 місяців, 1 рік, або більше)?

Ваше ключове слово відображається в назвах або описах? На всі ці речі, потрібно звернути увагу ... Вони допоможуть вам зрозуміти ситуацію і прийняти рішення, чи варто робити відео на дану тему.

Тепер, останній крок, пошук в лапках.

Цей знімок екрана показує результати пошуку, які я отримав за запитом випічка печива в лапках Цей знімок екрана показує результати пошуку, які я отримав за запитом "випічка печива" в лапках. Як ви можете бачити, загальна кількість відео різко скоротилося, проте рекламні оголошеннях залишилися такі ж! Це добре, і це означає, що "випічка печива" точний вислів, за яку рекламодавці готові платити.

Отже, чи буде словосполучення "випічка печива" досить хорошим для створення відео і заробітку на ньому? Це вирішувати вам!

Може бути, завдяки дослідженню, ви дізналися, що ключова фраза "випічка печива" вам не підходить! Може бути, ви захочете використовувати фразу "як спекти печиво" або схожу.

Вам може здатися, що таке дослідження займає багато часу, але насправді, все це робиться ДУЖЕ швидко.

Яке відео завантажувати?

У першій частині я показав вам деякі статистичні дані кількох моїх відео. Далі я дав вам огляд способів дослідження ключових слів на YouTube.

Але перш, ніж ви почнете цим займатися, вам доведеться витратити час на роздуми про видах відео, які ви будете створювати і завантажувати! Ось кілька ідей, щоб ваше мислення запрацювало в правильному напрямку:

-Навчальні відео в області, де ви вважаєте себе майстром або захоплені цим (гітара, домашній ремонт, випічка і т.д.)

-Відео-огляд на цікаву для вас тему (музика, фільми, ігри, гаджети і т.д.)

-Відео геймплея ваших улюблених ігор (це моє улюблене)

- Персональне-відео (комедія, інтелектуальне, політичне?)

Рекомендації та поради, засновані на моєму особистому досвіді

Отримуйте від процесу задоволення: якщо у вас є серйозні амбіції, зробити заробіток на YouTube своїм основним джерелом доходу, переконайтеся, що ви розумієте, що немає ніяких гарантій щодо отримання переглядів або доходу.

Ви збираєтеся витрачати час на створення відео, його редагування, завантаження (в тому числі написання назви, опису і т.д.,). Таким чином, постарайтеся отримувати від процесу задоволення.

Ніхто не натискає на оголошення, вірно? : Ні. Багато хто думає, що ніхто не натискає на оголошення в відеороликах.

Отже, якщо у вас такий менталітет, то зробіть собі послугу і перестаньте проектувати його на всіх. Це може здатися дивним, але досить велика кількість людей натискають на оголошення!

Але навіть якщо ніхто не буде натискати на оголошення, ви все одно можете заробляти гроші, просто показуючи свою рекламу в своєму відео. Звичайно дохід від простого показу оголошень дуже маленький, але це пасивний дохід.

Чи не клікайте на свої оголошення: не натискайте на оголошення, які показуються на ваших власних відео.

Це називається клікфрода і за це ви можете отримати повне блокування вашого Adsense аккаунта. Всі ваші зароблені гроші будуть заблоковані, і ви їх ніколи не отримаєте.

Чи не монетизуються чуже відео: Технічно, ви не повинні навіть завантажувати відео, які належать комусь іншому.

І вам не варто робити цього, тому що, перш ніж ви можете перетворити відео в гроші на YouTube, ви повинні пройти через етап перевірки, на якому YouTube переконається, що ваше відео не представляє небезпеки для їх рекламодавців.

Якщо ви завантажили відео порушує правила, ваш AdSense аккаунт буде закритий швидше, ніж ви можете дорахувати до десяти. Більш докладно про правила партнерської програми YouTube ви можете прочитати на цій сторінці .

Дослідження, дослідження, дослідження: На додаток до того, що я вже згадував в цій статті, є ще кілька способів досліджень.

Наприклад, багато відео мають відкриту статистику, яка показує які сайти посилають на них трафік! Крім того, переглядайте коментарі і шукайте питання, які люди задають про цікавлять їхніх речах.

Це відмінний спосіб, зібрати корисну для себе інформацію.

Вносьте поправки в міру необхідності: коли на вашому відео почне показуватися реклама, постійно стежте за тим що в ній показується.

Якщо реклама не релевантна вашому відео, то, можливо, вам слід внести зміни в назву, опис і / або ключові слова.

Немає нічого поганого в такому тестуванні і зміни в міру необхідності.

Про процес подачі заявки на участь в партнерській програмі YouTube ви можете прочитати в цій статті Як стати партнером Youtube

Багато корисної інформації і уроків для авторів бажаючих заробляти безпосередньо через YouTube Академія для авторів

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях!

Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво

Ви зацікавлені в створенні додаткового доходу? Розбагатіти з YouTube вам навряд чи вдасться, але на ньому можна заробити додаткові $ 50 - $ 100 в місяць. Ось як я це роблю!

зміст:
трохи статистики
Ефективність оголошень, в чому ж справа?
Аналіз ключових слів в YouTube
Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод
Яке відео завантажувати?

Хочете заробити трохи грошей в інтернеті? Чому б не спробувати заробити на YouTube? Щоб заробити гроші на YouTube вам не обов'язково створювати "вірусні" відео, але якщо вам все-таки посміхнеться удача і ваше відео стане популярним, ви заробите пристойну кількість грошей .

Це все завдяки компаніям, які платять за рекламу на YouTube (який належить Google, для тих з вас, хто не знав).

У цій статті, я збираюся дати вам ідеї для створення відео, на яких ви можете заробити цілком реальні гроші на YouTube, а також дати вам кілька порад щодо створення вашого відео.

Я не обіцяю вам золотих гір і втілення всіх ваших мрій - але якщо ви шукаєте реальний спосіб заробити гроші в інтернеті , Це може бути та стаття, яку ви так довго шукали!

Трохи статистики від вашого покірного слуги

По-перше, давайте подивимося на статистику кількох моїх відео. Я хочу показати вам, що я поки не заробляю купу грошей.

Але не варто робити поспішні висновки з цих цифр, тому що є ряд факторів, які потрібно брати до уваги. Я розгляну ці фактори в наступному розділі. Ось статистика:

Ось статистика:

Як ви можете бачити на картинках вище, не існує такої залежності, де Х кількості трафіку, гарантовано принесе вам Х кількість грошей. На жаль це так не працює. Що довести вам це, ось статистика мого відео, у якого просто жахливий дохід від реклами:

Малувато, чи не так? Я хочу дати вам відчути, як широко може варіюватися ефективність відео, але потенціал, безумовно є.

Я створив калькулятор, який приблизно покаже ваш дохід, в залежності від декількох факторів.

Далі я хочу розповісти вам, чому ефективність так змінюється і що можна зробити, щоб її збільшити і почати заробляти гроші на YouTube.

Ефективність оголошень, в чому ж справа?

Цифри статистики показують, що кількість переглядів саме по собі, не є хорошим показником того, скільки ви можете заробити.

Іншими словами 1000 відвідувачів автоматично НЕ прирівнюється до $ 1.00. Причина в типах оголошень, які показуються на вашому відео.

Наприклад, припустимо, що ви розмістили відео про те, як пекти печиво. Швидше за все, назва вашого відео буде "як пекти печиво".

Тоді, в описі під відео, можливо, ви напишіть рецепт і продукти, які ви придбали, щоб зробити печиво. Можна додати до відео теги, які мають відношення до випічки, печива-рецепти, побутова техніка тощо

Тепер, коли хтось дивиться ваше відео, швидше за все, він побачить оголошення, пов'язані саме з тим, про що ви написали в описі, заголовку і тегах: печиво, випічка, кухонна техніка і т.д.

Це істотно підвищить шанси на те, що хтось (сподіваюся багато) будуть натискати на рекламні оголошення вашого відео. Тепер, я збираюся розповісти вам трохи про свою теорію, як підвищити ефективність відео.

Всім відомо, що YouTube розуміє, про що ваше відео з назви, опису, тегів, категорії. Однак, я думаю, що Google використовує більше факторів для визначення тематики відео та показу релевантних оголошень, а саме - транскрипцію з відео (якщо її можна отримати з відео), місце знаходження особи, яка дивиться відео, і cookies , Які є на комп'ютері глядача.

Мета Google заробити гроші і якщо вони не будуть показувати найбільш релевантні оголошення для кожної окремої людини, яка дивиться відео на YouTube, то вони збільшать свої шанси (і, таким чином, ваші шанси) заробити грошей.

Так що я думаю, що Google дивиться не тільки на дані, які користувач сам додав до відео, але так само використовує всі доступні йому технології. Але ви в свою чергу теж повинні зробити все можливе, щоб точно описати для Google зміст вашого відео.

Тепер ми можемо перейти до наступного розділу: дослідження ключових слів. Хоча воно не є необхідністю, дослідження ключових слів може значно збільшити шанси вашого відео бути знайденим через пошук YouTube.

Аналіз ключових слів в YouTube

Перш ніж заглиблюватися в цей розділ, дозвольте мені сказати, що дослідження ключових слів, не дає ніяких гарантій отримання трафіку, грошей, переглядів, або чогось ще.

Особисто я вважаю, дослідження ключових слів в першу чергу відмінно підходить для пошуку ідей для ваших майбутніх відео. Я хочу показати вам, як краще перевірити ідеї, які ви придумали під час свого дослідження.

По-перше, давайте почнемо з інструменту добору ключових слів YouTube.

Є два основних способи пошуку ключових слів за допомогою цього інструменту: пошук по потрібним словами, а також пошук по відео.

Все дуже просто, скажімо, ви вводите в поле пошуку "випічка печива", потім інструмент поверне вам ключові слова, пов'язані зі словосполученням "випічка печива", а також, скільки разів шукали це словосполучення в місяць (це не точне число).

Другий спосіб дозволяє ввести URL відео YouTube, які ви хотіли б використовувати, щоб отримати підказки ключових слів. Це відмінний спосіб, знайти ключові слова, пов'язані з відео.

Це відмінний спосіб, знайти ключові слова, пов'язані з відео

Як ви можете бачити на зображенні для запиту "випічка печива" недостатньо даних, але це не обов'язково означає, що ніхто не шукає "випічка печива".

Це насправді прекрасний приклад того, щоб перейти до наступного етапу дослідження ключових слів, але перш, я хотів щоб ви подивилися на віконце "Тип відповідності" з права на зображенні вище.

Коли ви будете робити своє дослідження ключових слів, переглядайте результати з "фразовим" або "точним" відповідністю.

Якщо ви будете переглядати результати по "широкому" відповідності, то ви побачите числа, на які не варто орієнтуватися для підрахунку майбутнього трафіку.

Аналіз ключових слів в YouTube, другий метод

Вище на сторінці ми бачимо, що в підказках YouTube словосполучення "випічка печива" не видає корисних даних про кількість запитів на місяць (тобто, приблизно середнє число людей, які шукають в YouTube по цьому запиту на місяць).

Однак, це не означає, що ви повинні відмовитися від ідеї зробити відео, що показує, як ви печете смачне печиво за рецептом вашої бабусі!

Введіть ваше ключове слово в пошук YouTube:

Як ви можете бачити, на сторінці результатів пошуку є рекламні оголошення, що є хорошим знаком, оскільки це означає, що є багато рекламодавців, які платять, щоб показувати оголошення за ключовими словами, які я використовував для пошуку.

А для тих з вас, хто не знає, як влаштований світ оголошень, в основному, чим більше оголошень ви бачите, тим більше конкуренція. Це означає, що компанії, у яких оголошення показуються вище інших оголошень, платять більше, щоб їх оголошення показувалося в першу чергу.

Отже, якщо у вас є відео на YouTube з оголошеннями від одного з цих рекламодавців і якщо глядач клацне по такому оголошенню, то ви отримаєте хороший дохід.

Тепер давайте подивимося на кількість завантаженого відео по даному запиту (відразу під вікном пошуку) - це ваші конкуренти.

Потім, подивіться на все відео, які з'являються на першій сторінці результатів пошуку. Скільки у них переглядів? Як давно вони завантажені (1 місяць, 6 місяців, 1 рік, або більше)?

Ваше ключове слово відображається в назвах або описах? На всі ці речі, потрібно звернути увагу ... Вони допоможуть вам зрозуміти ситуацію і прийняти рішення, чи варто робити відео на дану тему.

Тепер, останній крок, пошук в лапках.

Цей знімок екрана показує результати пошуку, які я отримав за запитом випічка печива в лапках Цей знімок екрана показує результати пошуку, які я отримав за запитом "випічка печива" в лапках. Як ви можете бачити, загальна кількість відео різко скоротилося, проте рекламні оголошеннях залишилися такі ж! Це добре, і це означає, що "випічка печива" точний вислів, за яку рекламодавці готові платити.

Отже, чи буде словосполучення "випічка печива" досить хорошим для створення відео і заробітку на ньому? Це вирішувати вам!

Може бути, завдяки дослідженню, ви дізналися, що ключова фраза "випічка печива" вам не підходить! Може бути, ви захочете використовувати фразу "як спекти печиво" або схожу.

Вам може здатися, що таке дослідження займає багато часу, але насправді, все це робиться ДУЖЕ швидко.

Яке відео завантажувати?

У першій частині я показав вам деякі статистичні дані кількох моїх відео. Далі я дав вам огляд способів дослідження ключових слів на YouTube.

Але перш, ніж ви почнете цим займатися, вам доведеться витратити час на роздуми про видах відео, які ви будете створювати і завантажувати! Ось кілька ідей, щоб ваше мислення запрацювало в правильному напрямку:

-Навчальні відео в області, де ви вважаєте себе майстром або захоплені цим (гітара, домашній ремонт, випічка і т.д.)

-Відео-огляд на цікаву для вас тему (музика, фільми, ігри, гаджети і т.д.)

-Відео геймплея ваших улюблених ігор (це моє улюблене)

- Персональне-відео (комедія, інтелектуальне, політичне?)

Рекомендації та поради, засновані на моєму особистому досвіді

Отримуйте від процесу задоволення: якщо у вас є серйозні амбіції, зробити заробіток на YouTube своїм основним джерелом доходу, переконайтеся, що ви розумієте, що немає ніяких гарантій щодо отримання переглядів або доходу.

Ви збираєтеся витрачати час на створення відео, його редагування, завантаження (в тому числі написання назви, опису і т.д.,). Таким чином, постарайтеся отримувати від процесу задоволення.

Ніхто не натискає на оголошення, вірно? : Ні. Багато хто думає, що ніхто не натискає на оголошення в відеороликах.

Отже, якщо у вас такий менталітет, то зробіть собі послугу і перестаньте проектувати його на всіх. Це може здатися дивним, але досить велика кількість людей натискають на оголошення!

Але навіть якщо ніхто не буде натискати на оголошення, ви все одно можете заробляти гроші, просто показуючи свою рекламу в своєму відео. Звичайно дохід від простого показу оголошень дуже маленький, але це пасивний дохід.

Чи не клікайте на свої оголошення: не натискайте на оголошення, які показуються на ваших власних відео.

Це називається клікфрода і за це ви можете отримати повне блокування вашого Adsense аккаунта. Всі ваші зароблені гроші будуть заблоковані, і ви їх ніколи не отримаєте.

Чи не монетизуються чуже відео: Технічно, ви не повинні навіть завантажувати відео, які належать комусь іншому.

І вам не варто робити цього, тому що, перш ніж ви можете перетворити відео в гроші на YouTube, ви повинні пройти через етап перевірки, на якому YouTube переконається, що ваше відео не представляє небезпеки для їх рекламодавців.

Якщо ви завантажили відео порушує правила, ваш AdSense аккаунт буде закритий швидше, ніж ви можете дорахувати до десяти. Більш докладно про правила партнерської програми YouTube ви можете прочитати на цій сторінці .

Дослідження, дослідження, дослідження: На додаток до того, що я вже згадував в цій статті, є ще кілька способів досліджень.

Наприклад, багато відео мають відкриту статистику, яка показує які сайти посилають на них трафік! Крім того, переглядайте коментарі і шукайте питання, які люди задають про цікавлять їхніх речах.

Це відмінний спосіб, зібрати корисну для себе інформацію.

Вносьте поправки в міру необхідності: коли на вашому відео почне показуватися реклама, постійно стежте за тим що в ній показується.

Якщо реклама не релевантна вашому відео, то, можливо, вам слід внести зміни в назву, опис і / або ключові слова.

Немає нічого поганого в такому тестуванні і зміни в міру необхідності.

Про процес подачі заявки на участь в партнерській програмі YouTube ви можете прочитати в цій статті Як стати партнером Youtube

Багато корисної інформації і уроків для авторів бажаючих заробляти безпосередньо через YouTube Академія для авторів

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях!

Як заробити гроші на YouTube: повне керівництво Ви зацікавлені в створенні додаткового доходу?
Ефективність оголошень, в чому ж справа?
Хочете заробити трохи грошей в інтернеті?
Чому б не спробувати заробити на YouTube?
Ефективність оголошень, в чому ж справа?
Скільки у них переглядів?
Як давно вони завантажені (1 місяць, 6 місяців, 1 рік, або більше)?
Ваше ключове слово відображається в назвах або описах?
Отже, чи буде словосполучення "випічка печива" досить хорошим для створення відео і заробітку на ньому?
Яке відео завантажувати?

Новости