Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як заробити грошей на ютубі?

 1. Як заробити грошей на ютубі? Створюємо і оформляємо канал
 2. Як заробити грошей на ютубі? Завантажуємо відео, оптимізуємо його і додаємо плейлисти
 3. Як заробити грошей на ютубі? підключаємо рекламу

Привіт читачам блогу. Сьогодні стаття буде на тему заробітку в інтернеті. Тема начебто вже досить зношена, але стаття буде все ж не зовсім звичайної. Сьогодні я детально розповім Вам, як заробити грошей на ютубі.
Привіт читачам блогу
Бачив, що багато людей хотіли б дізнатися докладніше про цей вид заробітку, і я вирішив написати на цю тему статтю, впевнений, Вам сподобається!

Чесно сказати, я, м'яко кажучи, здивований, чому в Рунеті ця ніша досі вільна? У штатах, вже багато людей заробляють пристойні гроші за допомогою цього відеохостингу. У Рунеті ж, успішних відеоблогер можна на пальцях однієї руки перерахувати. Але я впевнений, що ця ніша довго порожнім не буде, і починати її заповнювати потрібно саме зараз.

По-перше даний спосіб заробітку зовсім не вимагає вкладень. Вам достатньо лише зняти цікаве відео, і викласти його на цей відеохостинг.

По-друге, розкрутити канал (якщо звичайно відео цікаві) набагато легше, ніж розкрутити сайт. Хоча, я думаю, що в міру заповнення цієї ніші, розкрутитися буде все складніше, тому починати потрібно саме зараз.

І по-третє, заробіток дуже і дуже пристойний, але про це трохи пізніше.

Отже, для того щоб почати заробляти на ютубі, потрібно зробити кілька простих кроків:

 • Зняти цікаве відео, а краще відразу продумати тему майбутнього каналу. Це може бути канал на тему бізнесу або, наприклад, навчальний канал, куди Ви будете викладати свої навчальні відеоролики. Наприклад, Ви відмінно розбираєтеся в комп'ютерах, створюйте канал на тему комп'ютерної допомоги, викладайте туди свої навчальні відеоролики і впевнений, що кількість переглядів і передплатників буде рости як на дріжджах. Також високу популярність мають ігрові канали, з проходженнями ігор, оглядами і т.д. Найвищу популярність мають політичні відеоролики, наприклад, вбийте в пошук ютуба що ні будь про Путіна, і відкрийте перший відеоролик, впевнений, що кількість переглядів буде величезна. Вся принадність у тому, що практично всі теми вільні, і можна створювати відеоролики, на абсолютно будь-яку тематику. Конкуренції практично немає! Ех, колись і з сайтами так було.
 • Після того як Ви зняли відео або придумали тему майбутнього каналу, потрібно цей канал створити і красиво оформити. Тут, як і в блогінгу - потрібно виділятися.
 • Коли канал створений і оформлений, саме час додати на нього перше відео, яке вже через 10 хвилин буде доступно всім користувачам. Але, щоб були перегляди, відео потрібно оптимізувати, про це нижче.
 • Ну і останнє, і найприємніше - це заробіток. Тут є два способи: Підключити до каналу Google AdSense, або розміщувати рекламу в відеороликах самому, на замовлення рекламодавців. Як це все реалізувати читайте нижче.

В принципі все, схема заробітку перед Вами, тепер давайте докладніше розберемо кожен з пунктів.

Як заробити грошей на ютубі? Створюємо і оформляємо канал

Якщо з першим пунктом все зрозуміло. Зйомка відео це дуже тонкий процес і тут вже справа тільки в Вашому творчому внутрішньому Я. Так що тут я Вам не порадник.
Якщо з першим пунктом все зрозуміло
А ось зі створенням і оформленням каналу можуть виникнути труднощі, особливо якщо ютуб Ви відвідали вперше.

Для того щоб створити свій канал, заведіть поштову скриньку на сервісі Gmail. Якщо ящик вже створений, то сміливо переходите на сайт ютуба (YouTube.com). У правому верхньому куті сайту буде кнопка "Увійти". Тисніть на неї, і вводите адресу Вашої електронної пошти (Gmail) і пароль від неї.

Я Вас вітаю, Ваш канал створений, щоб в нього зайти, натисніть на Ваше ім'я все в тому ж правому верхньому кутку і натисніть на кнопку "Мій канал":

Перед Вами відкриється Ваш власний канал на ютубі. Як бачимо, виглядає він, м'яко кажучи, негарно, тому потрібно цю справу виправити. Адже тут, як і в блогінгу - потрібно виділятися.

Для початку пропоную змінити стандартний сумовитий фон на інший. Для цього вбийте в пошуковому рядку фразу "Фон для каналу YouTube" і виберіть відповідний до тематики Вашого каналу фон.

Окей, фон викачаний і тепер його потрібно встановити на наш канал. Заходимо на канал і натискаємо кнопку "Параметри каналів", відкриється ось така сторінка:

Тут можна поставити аватар для Вашого каналу і змінити фон. Щоб поставити аватар, просто натисніть на кнопку "Вибрати файл" і завантажте картинку. Максимальний розмір картинки повинен бути не більше 1 МБ.

З фоном теж саме. Натискаємо на кнопку "Вибрати файл" і завантажуємо картинку. Можна зробити прокрутку фону, а можна зробити його нерухомим. Також фон можна повторювати по горизонталі і вертикалі, просто по горизонталі, просто по вертикалі, а можна і взагалі не повторювати. Тут вже на Ваш розсуд.

До речі можна не викачувати фонову картинку, а просто вибрати суцільний колір фону. Щоб це зробити, просто натисніть на кнопку "Вибрати колір" і відповідно вибираєте потрібний колір. Але мені здається, що таке рішення не зовсім солідно.

Після того як фон налаштований можна натиснути на кнопку "Готово".

Тепер потрібно поміняти стандартну назву каналу. В YouTube за умовчанням назву каналу відображається наступним чином: Канал користувача (ім'я користувача). Це нікуди не годиться. У Вашого каналу має бути оригінальна назва, яке буде його виділяти серед натовпу, так що гарненько подумайте над ним. Після того як назва придумано натискаємо на кнопку "Параметри каналів" і переходимо по вкладці "Інформація та налаштування", яке виглядає наступним чином:

Тут вводимо назву свого каналу, його опис і ключові слова, за якими хочете, щоб канал знаходили інші користувачі. Як бачите нічого складного. Після змін, натискаємо кнопку "Готово".

Наступним кроком буде настройка відображення вкладок. За замовчуванням відображається тільки дві вкладки: фід і відео. Коли людина зайде на Ваш канал, його перекине на вкладку "Фид", тобто він буде бачити відео, які дивіться Ви, а не які додані на каналі. Це не є добре, тому виправляємо.

Заходимо в "Параметри каналів" і вибираємо вкладку "Виберіть", яка виглядає наступним чином:

Тут ми прибираємо галочку біля "Перенаправляти всіх передплатників на вкладку фид", відзначаємо галочкою вкладку "Цікаві" і варіант виду вибираємо "Блоггер":

Вкладкою за умовчанням ставимо "Цікаві". Натискаємо "Готово".

Тепер, коли людина буде заходити на Ваш канал, він буде бачити все додані відео, які бажано розсортувати по плейлистам.

Плейлист потрібен для того, щоб відео різних категорій не змішалися на Вашому каналі, також Ви робите дуже зручно користувачеві, що підвищить шанс на підписку каналу. Створити плейлист не складно. Але про це трохи нижче.

А зараз ми додамо на канал Ваші контактні дані (сторінка Вконтакте, Facebook, twitter та посилання на блог), щоб рекламодавці змогли швидко з Вами зв'язатися.

На головній сторінці каналу, в лівій колонці (біля назви) є кнопка "Змінити". Тисніть на неї, відкриється наступне вікно:

Тут нас цікавить поле "Додати нову посилання". Просто вписуємо назву посилання, наприклад, я Вконтакте, і додаємо посилання на свою сторінку в цій соц. мережі. Аналогічно з іншими соц. мережами і з Вашим персональним блогом. Після того як контакти додані, можна натиснути на кнопку "Застосувати".

В принципі все, з налаштуванням зовнішнього вигляду каналу розібралися, тепер переходимо до процедури додавання відео.

Як заробити грошей на ютубі? Завантажуємо відео, оптимізуємо його і додаємо плейлисти

Для того щоб заробляти гроші на ютубі, потрібно регулярно знімати нові відео і завантажувати їх до себе на канал.
Для того щоб заробляти гроші на ютубі, потрібно регулярно знімати нові відео і завантажувати їх до себе на канал
Як це зробити? Припустимо, у Вас вже є готове відео, і ви хочете додати його до себе на канал. Робимо наступне: йдемо на сайт ютуба (YouTube.com) і заходимо в свій аккаунт. У верхній частині сайту є кнопка "Додати відео", тиснемо на неї і потрапляємо на таку сторінку:

Натискаємо на кнопку "Виберіть файли на комп'ютері" і вибираємо відзняте відео. До слова, відео повинно мати тривалість не більше 15 хвилин. Якщо буде більше, відеоролик збережено не завантажиться.

Після того як Ви вибрали відео, починається процес завантаження і відкривається така сторінка:

Після того як Ви вибрали відео, починається процес завантаження і відкривається така сторінка:

Тут якраз ми і будемо проводити оптимізацію відео, щоб його могли знайти інші люди. Наприклад, Ви записали відео про те, як зробити кнопку для сайту. Йдемо на сервіс Яндекс статистики (про те, як користуватися цим сервісом, читайте в статті Як писати сео статті правильно ) І підбираємо потрібні ключові запити. До відео про створення кнопки відмінно підійдуть такі ключові запити: як зробити кнопку для сайту, кнопка для сайту онлайн, створення кнопки для сайту. Можна підібрати більше ключових фраз, але я, для прикладу, обмежився трьома. Окей, ключові запити є, їх ми вписуємо в полі "Теги" через кому.

В поле "Назва" відповідно пишемо назву відео, бажано з входженням ключової фрази. Ну і заповнюємо поле "Опис", бажано теж вставивши туди ключову фразу. Також в це поле можна вставити посилання на Ваш сайт (мовляв, хочете більше уроків, відвідайте такий-то сайт). Я коли розкручував кіно сайт, то з ютуба набирав близько 200 відвідувачів щодня, але про цей спосіб розкрутки пізніше.

Після того як назва, опис і ключові слова були додані, вибираємо категорію для нашого відео.

Також можна налаштувати додаткові параметри відео, такі як вбудовування, коментування і т.д. Щоб поколупатися в цих налаштуваннях перейдіть по вкладці "Розширені налаштування" і потрапите на таку сторінку:

Тут Ви можете дозволяти або забороняти коментування Вашого відео. Просто ставимо галочку біля "Дозволити коментарі" або прибираємо її.

Тут же Ви можете включити або відключити голосування коментарів. Тобто якщо людина залишила коментар і іншим людям він сподобався то вони можуть поставити цьому коментарю палець вгору (тобто проголосувати "ЗА"), якщо коментар не сподобався, то люди можуть поставити палець вниз (проголосувати "Проти"). Коментарі, які набирають велику кількість пальців вгору, потрапляють в так званий ТОП, коментарі які набирають багато пальців вниз, з часом перестають бути показані.

Ще Ви можете дозволяти відповіді на Ваше відео. Тобто будь-який користувач може відповісти на Ваше відео будь-яким іншим. Відповіді будуть знаходитися відразу під описом відео.

Важливим пунктом є вбудовування. Якщо Ви відзначите галочкою пункт "Дозволити вбудовування", то будь-який користувач зможе додати Ваше відео до себе на сайт, блог, сторінку в соц. мережі. Я вважаю, що це дуже добре, адже, по суті, користувачі самі розкручують Ваш канал, Вам капають перегляди, і можливо ростуть передплатники, а значить зростає заробіток. Круто!

Так на цьому з додаванням відео начебто все. Нічого більше натискати не потрібно, вгорі у Вас з'являється адреса, де ви можете подивитися Ваше відео. Виглядає це приблизно так:

Все, відео додано на Ваш канал, і тепер потрібно створити кілька плейлистів, щоб в подальшому Ваші відео були розсортовані по категоріям. Наприклад, Ви записали серію відео уроків по створенню сайту і додали їх в однойменний плейлист, в якому буде знаходиться тільки ця серія відео уроків. Однією серією уроків Ви не обмежилися і записали ще одну по веб-дизайну, виклали на ютуб і додали до відповідного плейлист. Таким чином, на Вашому каналі з'явилося два плейлиста: в одному тільки уроки по створенню сайту, в іншому тільки по веб-дизайну. Дуже зручно!

Отже, як же створювати такі плейлисти? Заходимо на свій канал і натискаємо на кнопку "

Менеджер відео ", відкривається наступна сторінка:

Тут нам потрібна вкладка "Плейлисти", тиснемо на неї і на що відкрився сторінці тиснемо "Створити плейлист":

Вводимо назву, опис плейлиста і тиснемо "Створити". Тепер йдемо на вкладку "Мої відео", відзначаємо галочкою потрібні відео та тиснемо "Додати в ..." і вибираємо потрібний плейлист.

Розкрутити відео можна різними способами. Як варіант зробити можна так: наприклад Ваше відео на тематику ігор. Йдемо в контакт, знаходимо популярну ігрову групу і ставимо посилання на своє відео на стіні групи, перегляди забезпечені, а якщо відео цікаве то і передплатники теж. Проблема в тому, що багато популярних групи закриті від коментування. В цьому випадку пишемо адміну групи і просимо розмістити Ваше відео на стіні спільноти. Умови розміщення можуть бути найрізноманітніші аж до певної суми грошей, але якщо група жива, а Ваше відео оригінально і цікаво, то можна і витратиться.

Все плейлисти створені і відображені на Вашому каналі. Як бачимо, нічого складного немає, інші відео і плейлисти додаємо по аналогії.

Довга настройка каналу підійшла до кінця, і тепер саме час докладно розповісти Вам про рекламу на Вашому каналі ...

До речі, ось як Виглядає мій канал після всіх перерахованих вище налаштувань:

Як заробити грошей на ютубі? підключаємо рекламу

Як я вже говорив вище заробити можна за допомогою Google AdSense, але є невеликий нюанс. Ваш канал повинен регулярно оновлюватися, набрати певну кількість переглядів і підтримувати цю цифру протягом декількох місяців. Проблема в тому, що цифра переглядів завжди різна, якщо говорить приблизно, то в місяць має набігати від 20 000 переглядів.
Як я вже говорив вище заробити можна за допомогою Google AdSense, але є невеликий нюанс
Після того, як Ви наберете ось це саме певну кількість переглядів, Вам прийде запрошення взяти участь в партнерській програмі і підключити свій аккаунт AdSense до YouTube, в листі будуть вказані умови участі в програмі, а також Вас можуть попросити підтвердити, що Ви справжній власник відео. Ви можете написати, що Ви автор і ніхто більше, в крайньому випадку, запишіть відео з власною участю. Але щоб запрошення прийшло, Вам потрібно бути зареєстрованим в системі Google AdSense. Реєстрація в цій системі абсолютно не складне завдання і вимагає від Вас лише одного - правильно і, що найголовніше, зрозуміло написати свою адресу англійськими літерами. Мається на увазі те, щоб листоноша зміг прочитати Ваше ім'я, прізвище і Вашу адресу. Адже саме від листоноші буде залежати, чи дійде Ваш грошовий чек до Вас чи ні.
Тут спливає ще один нюанс - для того щоб зареєструватися в системі потрібно мати свій сайт. Якщо він у Вас є - відмінно, приступайте до реєстрації. Якщо ні - не біда, йдемо на сайт blogger.com і заводимо блог на цій відомій, і що найголовніше, безкоштовній платформі. Якщо Ви не маєте навіть самих початкових навичок сайтобудування - не переживайте, blogger.com надасть Вам готовий дизайн і готову інструкцію з налаштування блогу.

Після того, як блог зареєстрований, додаємо на нього кілька оригінальних статей і тут же йдемо реєструватися в AdSense. Йдемо на сайт системи і заповнюємо всі поля. Особисті дані потрібно вводити реальні, щоб вони збігалися з паспортними (якщо Ви звичайно хочете отримати гроші на руки).

Після цього чекаємо кілька днів. Це потрібно для того, щоб співробітники Google розглянули Вашу заявку і взяли її. Після підтвердження починаємо працювати над каналом: знімаємо відео, розкидаємо його по соц. мереж, кидаємо посилання знайомим і т.д. Якщо Ваші відео виявляться цікавими, то розкрутити швидко.

Тепер що стосується заробітку безпосередньо. Тут вже справа випадку. Якщо у Вас на каналі багато передплатників і переглядів, то напевно рекламодавці самі знайдуть Вас. Наприклад, у мене канал пов'язаний з кіно (розміщую трейлери фільмів), адмін одного кіно сайту (зараз його відвідуваність сягає 150 000 чоловік на добу) попросив розмістити на моєму каналі трейлер до мультфільму Мадагаскар 3 (природно з рекламою його сайту) ціна питання 50 доларів . Природно я не відмовився. На момент замовлення мій канал подивилися більше 100 000 разів, а той трейлер набрав 30 000 переглядів. Природно адмін був задоволений і зробив ще пару замовлень на ту ж суму. Потім замовлення припинилися, тому що сайт в розкручуванні вже не потребував. Так що як бачите можна заробляти і самому, вийде швидше, ніж з AdSense і можливо навіть більше.

Як бачите, цей вид заробітку чимось схожий на блогінг, тут також потрібно виділятися, розміщувати цікаві відео та перший час працювати на свій канал.

Хочу запропонувати Вам ще кілька простих способів заробітку на Ютубі! Для цього заходите на сайт dnevnyk-uspeha.com, а саме на статтю - dnevnyk-uspeha.com/rabota-i-karera/kak-zarabotat-na-yutube.html - читайте і впроваджуйте !!!

До речі про те, скільки можна заробляти з AdSense - точну цифру важко назвати, все залежить від кількості переглядів і кліків по рекламі. Але приблизно 500 - 1000 доларів на місяць заробляти можна.

В принципі на цьому статтю можна закінчувати, якщо Ви знаєте як заробити грошей на ютубі іншими способами не соромтеся, пишіть в коментарях. Якщо Вам сподобалася стаття, поділіться нею в соц. мережах і підпишіться на оновлення блогу щоб не пропустити нові статті.

Як заробити грошей на ютубі?
Чесно сказати, я, м'яко кажучи, здивований, чому в Рунеті ця ніша досі вільна?
Як заробити грошей на ютубі?
Як заробити грошей на ютубі?
Як це зробити?
Отже, як же створювати такі плейлисти?

Новости