Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як вставити відео на сайт з Ютуб

 1. Пошук і регіональні настройки для вставки відео
 2. Крок 1: Пошук HTML-коду
 3. Крок 2: Налаштування коду
 4. Варіанти вставки відеоролика на сайт
 5. Спосіб 1: Вставка на HTML-сайт
 6. Спосіб 2: Вставка в WordPress
 7. Спосіб 3: Вставка на сайти Ucoz, LiveJournal, BlogSpot і їм подібні
 8. Ручна настройка HTML-коду плеєра після його вставки
 9. Зміна розміру плеєра
 10. автоматичне відтворення
 11. Відтворення з певного місця
 12. Включення і відключення субтитрів
 13. висновок
 14. Чи допомогла вам ця стаття?

YouTube надає величезну послугу всім сайтам, надаючи можливість розміщення своїх відео на інших ресурсах

YouTube надає величезну послугу всім сайтам, надаючи можливість розміщення своїх відео на інших ресурсах. Звичайно ж, таким чином, побивається відразу двох зайців - відеохостинг YouTube розходиться далеко за свої межі, в той час як сайт має можливість транслювати відео, не забиваючи і не перевантажуючи свої сервера. В даній статті піде мова про те, як вставити відео на сайт з Ютуб.

Пошук і регіональні настройки для вставки відео

Перед тим, як лізти в нетрі кодинга і розповідати, як вставляти програвач Ютуб в сам сайт, варто розповісти, де брати цей самий програвач, а точніше, його HTML-код. Крім цього, потрібно знати, як його налаштувати, щоб сам плеєр виглядав органічно на вашому сайті.

Крок 1: Пошук HTML-коду

Для вставки ролика до себе на сайт вам необхідно знати його HTML-код, який і надає сам YouTube. По-перше, вам необхідно перейти на сторінку з відео, яке ви хочете запозичити. По-друге, перегорнути сторінку трохи нижче. По-третє, під роликом вам необхідно натиснути на кнопку «Поділитися», після чого перейти у вкладку «HTML-код».

Вам залишається лише взяти цей код (скопіювати, «CTRL + C»), і вставити ( «CTRL + V») його в код свого сайту, в бажане місце.

Крок 2: Налаштування коду

Якщо розмір самого відео вам не підходить і ви хочете його змінити, то Ютуб цю можливість надає. Вам слід лише натиснути на кнопку «Ще», щоб відкрити спеціальну панель з настройками.

Тут ви побачите, що можна змінити розмір відео, використовуючи список, що випадає. Якщо ж ви хочете задати розміри вручну, то в списку виберете пункт «Інший розмір» і введіть його самостійно. Зауважте, що за завданням одного параметра (висоти або ширини), другий підбирається автоматично, тим самим зберігаючи пропорції ролика.

Тут ви можете задати також ряд інших параметрів:

 • Схожі відео після завершення перегляду.
  Встановивши галочку навпроти цього параметра, після перегляду ролика на вашому сайті до кінця, глядачеві нададуть вибірку з інших роликів, схожих за тематикою, але не залежать від вашого уподобання.
 • Показати панель управління.
  Якщо галочку прибрати, то на вашому сайті програвач буде без основних елементів: кнопки паузи, регулювання гучності і можливості розтринькати час. До слова, рекомендується цей параметр завжди залишати включеним для зручності користувача.
 • Показати назву відео.
  Прибравши цей значок, користувач, який відвідав ваш сайт і включив на ньому ролик, не побачить його назви.
 • Включити режим підвищеної конфіденційності.
  Даний параметр ніяк не вплине на відображення програвача, однак якщо його активувати, Ютуб буде зберігати інформацію про користувачів, які відвідали ваш сайт в тому випадку, якщо вони переглянули цей ролик. В цілому ніякої небезпеки це не несе, тому можете прибирати галочку.

Ось і всі налаштування, які можна провести на сайті YouTube. Ви можете сміливо брати змінений HTML-код і вставляти його на свій сайт.

Варіанти вставки відеоролика на сайт

Багато користувачів, вирішуючи створити свій сайт не завжди знають, як вставляти ролики з Ютуб на нього. Але ж ця функція дозволяє не тільки урізноманітнити веб-ресурс, але і поліпшити технічні сторони: навантаження на сервера стає в рази менше, так як вона повністю йде на сервера Ютуб, а на додачу до цього на них залишається купа вільного місця, адже деякі відеозаписи досягають величезного розміру, що обчислюється в гігабайтах.

Спосіб 1: Вставка на HTML-сайт

Якщо ваш ресурс написаний на HTML, то для вставки відео із Ютуб вам потрібно відкрити його в якомусь текстовому редакторі, наприклад, в Notepad ++ . Також для цього ви можете використовувати і звичайний блокнот, який є на всіх версіях Windows. Після відкриття знайдіть у всьому коді місце, куди хочете помістити відео, і вставте раніше скопійований код.

На зображенні нижче ви можете переглянути приклад такої вставки.

На зображенні нижче ви можете переглянути приклад такої вставки

Спосіб 2: Вставка в WordPress

Якщо ви хочете помістити ролик з Ютуб на сайт за допомогою WordPress, то робиться це ще простіше, ніж на HTML-ресурсі, так як немає необхідності використовувати текстовий редактор.

Отже, щоб вставити відео, відкрийте спочатку сам редактор WordPress, після чого встановіть режим «Текст». Пошукайте місце, в якому ви хочете розмістити відео, і вставте туди HTML-код, який ви взяли з Ютуб.

До слова, в віджети відео можна вставляти аналогічним способом. А ось в елементи сайту, які не можуть бути відредаговані з аккаунта адміністратора, вставити ролик на порядок складніше. Щоб це зробити, потрібно редагувати файли теми, що вкрай не рекомендується робити користувачам, які не розбираються у всьому цьому.

Спосіб 3: Вставка на сайти Ucoz, LiveJournal, BlogSpot і їм подібні

Тут все просто, немає ніякої відмінності від тих способів, які наведені раніше. Вам варто лише звернути увагу на те, що самі редактори коду можуть відрізнятися. Вам всього-на-всього потрібно його знайти і відкрити в HTML-режимі, після чого вставити HTML-код програвача YouTube.

Ручна настройка HTML-коду плеєра після його вставки

Як налаштувати вставляється програвач на сайті YouTube було розглянуто вище, але це далеко не все настройки. Ви можете задати деякі параметри вручну, змінюючи сам HTML-код. Також дані маніпуляції можна проводити як під час вставки відео, так і після неї.

Зміна розміру плеєра

Може трапитися так, що після того, як ви вже налаштували програвач і вставили його на свій сайт, відкриваючи сторінку, ви виявляєте то, що його розмір, м'яко кажучи, не відповідає бажаного результату. На щастя, можна все виправити, внісши правки в HTML-код програвача.

Необхідно знати лише два елементи і то, за що вони відповідають. Елемент «width» - це ширина вставляється програвача, а «height» - висота. Відповідно, в самому коді вам потрібно замінити значення цих елементів, які вказані в лапках після знака одно, для зміни розміру вставляється плеєра.

Відповідно, в самому коді вам потрібно замінити значення цих елементів, які вказані в лапках після знака одно, для зміни розміру вставляється плеєра

Головне, будьте уважні і підбирайте потрібні пропорції, щоб плеєр в результаті не був сильно розтягнутий або, навпаки, сплюснут.

автоматичне відтворення

Взявши HTML-код з Ютуб, ви можете його трохи переробити, щоб при відкритті вашого сайту у користувача відео відтворювалося автоматично. Для цього необхідно використовувати команду «& autoplay = 1» без лапок. До слова, цей елемент коду потрібно вписувати після самої посилання на відео, як це показано на зображенні нижче.

Якщо ви передумаєте і захочете відключити Автовідтворення, то значення «1» після знака рівності (=) замініть на «0» або ж повністю видаліть цей елемент.

Відтворення з певного місця

Також ви можете налаштувати відтворення з певного моменту. Це дуже зручно, якщо потрібно відвідав ваш сайт користувачеві показати фрагмент в відео, про яке йдеться в статті. Щоб все це зробити, в HTML-коді в кінці посилання на ролик необхідно додати наступний елемент: «# t = XXmYYs» без лапок, де XX - це хвилини, а YY - секунди. Зверніть увагу, що всі значення необхідно записувати в злитий формі, тобто без пробілів і в числовому форматі. Приклад ви можете подивитися на зображенні нижче.

Щоб скасувати всі зроблені зміни, вам необхідно видалити даний елемент коду або ж поставити час на самий початок - «# t = 0m0s» без лапок.

Включення і відключення субтитрів

І наостанок ще одна хитрість, як за допомогою внесення коректив в вихідний HTML-код ролика можна додати відображення російськомовних субтитрів при відтворенні відео на вашому сайті.

Читайте також: Як включити субтитри в YouTube

Для відображення субтитрів у відео вам потрібно використовувати два елементи коду, вставлених послідовно. Перший елемент - «& cc_lang_pref = ru» без лапок. Він відповідає за вибір мови субтитрів. Як можна помітити, в прикладі варто значення «ru», що означає - встановить мову субтитрів. Другий - «& cc_load_policy = 1» без лапок. Він дозволяє вмикати або вимикати субтитри. Якщо після знака рівності (=) коштує одиниця, то субтитри будуть включені, якщо нуль, то, відповідно, вимкнені. На зображенні нижче ви можете побачити все самостійно.

Читайте також: Як налаштувати субтитри в YouTube

висновок

За підсумком можна сказати, що вставка відео з YouTube на сайт - це досить просте заняття, з яким зможе впоратися абсолютно кожен користувач. А способи настройки самого програвача дозволяють задати ті параметри, які необхідні саме вам.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно