Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як встановити WordPress на хостинг (покрокова інструкція)

 1. Установка движка WordPress на хостинг
 2. Де завантажити WordPress і як завантажити його на хостинг
 3. Як створити новий сайт (піддомен)
 4. Як створити Базу даних для нового сайту?
 5. Мої побажання новачкам

Вітаю вас, друзі

Вітаю вас, друзі. Як і обіцяла вам раніше, я починаю публікувати на своєму блозі цілий цикл статей, присвячений створенню, налаштування, обслуговування і розкручування сайту на СМS- движку WordPress.

Уважно читаючи мої пости і повторюючи за мною крок за кроком, багато новачків, я впевнена, абсолютно легко і просто зможуть самостійно зробити собі сайт на WP будь-якої складності.

WordPress -дуже зручний і простий у використанні, тому сьогодні на цьому движку ми можемо з вами створювати блоги, статичні сайти, інтернет-магазини, а також будь-які сайти-одностранічнікі.

Більш детальну інформацію про движку WordPress ви можете почитати в окремій моєї статті. А в цій статті я розповім вам про те, як встановити WordPress на хостинг.

Відразу хочу порекомендувати новачкам-встановлює свій сайт тільки на платний хостинг! Не користуйтеся різними там блогер, Блогспотамі, юкоз або ще якимись конструкторами. Якщо ви вирішили серйозно зайнятися блогінгом, то відразу встановлюйте свій сайт тільки на платний хостинг. Це вам і дешевше і вигідніше набагато буде! Чому я рекомендую це зробити-опишу в іншій своїй статті і дуже докладно.

Перед установкою CMS-движка вашого майбутнього сайту рекомендую зареєструвати і оплатити собі місце на хостингу TimeWeb. За місяць обслуговування хостинг бере всього 120 рублів, а якщо ви вирішите сплатити відразу 1 рік, то це обійдеться вам 1300 рублів, тобто всього трохи більше 108 рублів на місяць!

Це надійний пітерський хостинг, який до речі в якості бонусу ДАРУЄ своїм новим користувачам домен в зоні «ru». Так що користуйтеся їм на здоров'я! Техпідтримка цього хостингу уважна, компетентна і добросовісна. Ми користуємося їхніми послугами вже шість років і дуже задоволені обслуговуванням всіх наших сайтів. А поки повернемося до теми нашої поста.

Зміст цієї статті:

Установка движка WordPress на хостинг

 • перевірити на доступність, оплатити і зареєструвати доменне ім'я сайту на будь-якому сервісі доменних імен або отримати в подарунок від хостингу TimeWeb (в зоні «ru»);
 • вибрати тариф та оплатити за 1 міс. або 1 рік хостинг TimeWeb;
 • створити новий сайт в розділі адмінки хостингу Управління сайтами, прив'язавши його до домену;
 • створити базу даних для свого WP і прописати в неї свої власні особисті дані для подальшого доступу до цієї бази даних і управління сайтом;
 • встановити СМS-движок на новий сайт (відбувається автоматично з хостингу);
 • увійти в адмінку свого сайту про адресою - // ваш сайт / wp-login.php і зробити там початкові налаштування.

Отже, приступаємо.

Де завантажити WordPress і як завантажити його на хостинг

Якщо ви плануєте встановити WordPress на хостинг ззовні самостійно, то архів з файлами WP я рекомендую завантажувати тільки на офіційному сайті розробника .

Ну, по-перше, це завжди безпечно, так як після скачування ви отримаєте чистий файл «без шкідливої ​​начинки» ушлих зловмисників.

А по-друге, там на їх русифікованому сайті ви зможете скачати собі найсвіжішу і оновлену версію цього движка. На момент написання цієї статті найсвіжіша версія-3.9.1, ось її і качайте. Тисніть на велику синьо-зелену кнопку праворуч з написом Завантажити WordPress 3.9.1.zip-6.5 MB.

Після того, як ви завантажили архів WordPress, вам необхідно закачати його на ваш хостинг. Це ви можете зробити як безпосередньо через адмінку свого хостингу, так і за допомогою будь-якого зручного для вас ftp-клієнта. Особисто я для закачування файлів на свій сервер користуюся дуже зручною і простою програмою FileZilla. Читайте про неї всі подробиці тут на моєму блозі.

Такий спосіб установки СМS-движка підходить в тому випадку, якщо ви, наприклад, переносите файли і базу даних свого вже існуючого сайту з одного хостингу на інший або створюєте собі сайт самі на локальному сервере- Денвер. Але набагато простіше і швидше зробити все прямо на хостингу, де установка відбувається в напівавтоматичному режимі.

Зараз, щоб вам було зрозуміло все до дрібниць, я детально розповім, як встановити WordPress на хостинг ТаймВеб. На цьому хостингу у мене зараз працюють три домену і один піддомен.

Так ось, я створю зараз ще один піддомен для одного з моїх доменів і встановлю для нього движок. Представляю вам наочний приклад з картинками і коментарями. Дивіться і запам'ятовуйте!

Як створити новий сайт (піддомен)

Заходимо на сторінку входу в адмінку хостингу TimeWeb.

Потім натискаємо на Управління піддоменами.

Виходить сторінка управління піддоменів, на якій в випадаючому списку потрібно у відповідне поле придумати і вписати Ім'я майбутнього поддомена і вибрати сайт, до якого ми і прив'яжемо піддомен.

Хочу додати наступне.

Так як піддомен є таким же повнофункціональним сайтом, як і сайт на домені, то для нього обов'язково встановлюється окремий СМS-движок.

Піддомен успішно створено:

Тепер у мене зареєстровано два поддомена:

Повертаємося в Управління сайтами, де нам тепер потрібно зареєструвати новий сайт і прив'язати до нього створений піддомен. Повертаємося в Управління сайтами, де нам тепер потрібно зареєструвати новий сайт і прив'язати до нього створений піддомен Тиснемо на Створення нового сайту (мультідомена): Майбутню папку для нового сайту (директорію) назвемо, до прімеру- lending.invemoney8.com:

На цій же сторінці нижче вибираємо зі списку наш створений новий сайт і прив'язуємо до нього піддомен.

Тепер, якщо ви зайдете знову в розділ своєї адмінки хостингу Файловий менеджер, то побачите там, що з'явилася нова директорія (папка), в яку ми і будемо встановлювати WordPress Тепер, якщо ви зайдете знову в розділ своєї адмінки хостингу Файловий менеджер, то побачите там, що з'явилася нова директорія (папка), в яку ми і будемо встановлювати WordPress.

Тепер, якщо ви зайдете знову в розділ своєї адмінки хостингу Файловий менеджер, то побачите там, що з'явилася нова директорія (папка), в яку ми і будемо встановлювати WordPress

Ну, а тепер ми створимо Базу даних для нашого новоспеченого сайту-власне його начинку і пропишемо там свої призначені для користувача дані для доступу.

Як створити Базу даних для нового сайту?

Для створення бази даних потрібно зайти в розділ адмінки хостингу Бази даних MySQL.

Придумуємо собі Ім'я бази даних і пароль.

Потім йдемо знову на головну сторінку Менеджера сайтів і заходимо в Конструктори сайтів.

Тут хостери пропонують нам на вибір різні види СМS-движків для сайтів в залежності від обраного виду сайту. У нашому випадку ми вибираємо БЛОГ (перший крок), а потім тиснемо на WordPress (другий крок).

У спливаючому вікні вибираємо в випадаючому списку наш новий створений піддомен і відзначаємо пункт- Використовувати існуючу. У випадаючому списку вибираємо Ім'я своєї бази даних і натискаємо кнопку підтвердження-Приступити до установки.

На сторінці, що з'явилася читаємо повідомлення від хостерів, що доступ до нашої бази даних включений і бачимо нашу базу в списку.

Все відбувається автоматіческі- створення бази даних + установка СМS. Для нового сайту цей спосіб найбільш доцільний. Деякі хостинги беруть на себе турботу про встановлення того ж WP на ваш новий сайт.

Але хто дасть вам гарантію того, що вам не встановлять разом з движком ще що-небудь небажане?

Особисто я вважаю за краще робити все своїми руками, чого і вам бажаю. Тепер нам залишилося тільки увійти в адмінку нашого нового сайту і почати з ним працювати.

Для цього відкрийте будь-який браузер і введіть вгорі в рядку Ім'я вашого нового сайту. У моєму випадку я ввела адресу тестового, створеного для прикладу сайта- lending.invemoney8.com

com

Вийде Головна сторінка вашого нового сайту, одягненого в стандартний вордпрессовскій шаблон. Щось типу цього ...

Щось типу цього

Справа внизу в сайдбарі (меню сайту) в Мета знаходите слово УВІЙТИ, натискаєте на нього і потрапляєте на сторінку входу в адмінпанель WordPress вашого сайту.

Справа внизу в сайдбарі (меню сайту) в Мета знаходите слово УВІЙТИ, натискаєте на нього і потрапляєте на сторінку входу в адмінпанель WordPress вашого сайту

В поле Ім'я користувача вписуєте стандартне-admin (тільки латиницею!), А в поле Пароль пишіть свій пароль, який ви придумали при створенні бази даних. Увійшовши в адмінку свого нового сайту ви побачите ось цю вітальну сторінку.

Увійшовши в адмінку свого нового сайту ви побачите ось цю вітальну сторінку

Мої побажання новачкам

Версія WordPress 3.4.2 звичайно старовата для використання. Рекомендую відразу ж автоматично тут в адмінці її оновити до найсвіжішої-3.9.1.

І в подальшому завжди, як тільки з'являється нова версія движка, оновлюйте її. Але щоб це не відбувалося автоматом, встановіть собі ось цей плагін-Disable WordPress Updates. Всі оновлення краще робити вручну.

Ось власне і все по установці движка на хостинг. Як бачите, нічого складного в цій справі немає, просто потрібно знати, що за чим треба робити. Один раз встановіть і запам'ятайте на все життя. Ось власне і все по установці движка на хостинг

Наступним кроком в роботі з блогом будуть його Основні налаштування , Але про це в моїй наступній статті. Чекайте, буде цікава інформація. Я поділюся своїми напрацюваннями та досвідом.

Якщо вам сподобалася моя стаття, то напишіть будь ласка про неї свою думку, використовуючи форму для коментарів нижче і не забудьте підписатися на оновлення блогу . Попереду вас чекає багато цікавого!

З повагою, Олена Контіевская

Як створити Базу даних для нового сайту?
Але хто дасть вам гарантію того, що вам не встановлять разом з движком ще що-небудь небажане?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно