Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як встановити лічильник відвідуваності на свій сайт?

  1. Установка лічильника LiveInternet
  2. Установка лічильника від Google Analytics

Після створення сайту або в процесі роботи над ним власники сайтів бажають отримувати інформацію про відвідувачів: скільки чоловік відвідали сайт за певний проміжок часу (день, тиждень, місяць), звідки вони прийшли, за якими ключовими словами шукали в пошукових системах і ін. Для створення лічильника відвідувань на даний момент немає необхідності придумувати певні скрипти, так як вже є безліч сервісів, спеціально призначених для вирішення цієї проблеми.

У мережі Інтернет існує дуже багато служб, що надають код лічильника відвідувачів сайту. До них можна віднести статистику LiveInternet , Google Analytics , Лічильники від Rambler і Mail.ru , TopStat , HitCounter , MyCounter та інші. У статті описані кроки, як поставити лічильник відвідувань на своєму сайті від двох лідируючих сервісів: Li.ru і Google Analytics.

Установка лічильника LiveInternet

Для того, щоб встановити у себе на сайті лічильник від LiveInternet, необхідно зареєструвати сайт в їх системі. Для цього потрібно перейти за адресою http://www.liveinternet.ru/add і заповнити необхідні поля.

В поле "Адреса" вводите повну адресу вашого сайту. Поле "Синоніми" дозволяє вводити аліаси сайту (різні варіанти адрес або дзеркал). Якщо у вас тільки одна версія сайту, доступна тільки по введеному URL в поле адреси, тоді поле синонімів можна залишати порожнім.

В поле "Назва" треба написати назву сайту, яке потім буде фігурувати в рейтингу сайтів на li.ru. Email і пароль використовуються для подальшої аутентифікації власника лічильника в системі для редагування свого сайту або параметрів лічильника.

Ключові слова: слова, які описують ваш ресурс (через пробіл або кому). Вони будуть використовуватися при пошуку по рейтингу.

Доступ до статистики: ви можете заборонити перегляд статистики вашого сайту іншими користувачами. Для доступу до статистики ви повинні будете використовувати пароль.

Якщо ви не хочете отримувати новини від сервісу LiveInternet по email, тоді варто прибрати галочку з поля "Підписка".

Поле "Мова" дозволяє вибрати мову вашого сайту і впливає на те, в якому мовному рейтингу братиме участь сайт і на якій мові буде надсилатися статистика по email.

Ви можете брати участь в рейтингах LiveInternet, для цього в поле "Участь в рейтингах" виберіть найбільш підходящу для вашого сайту категорію.

Після заповнення всіх полів натискаєте кнопку "Далі".

На другому кроці ви можете перевірити правильність заповнення полів і або повернутися до редагування, або, якщо все влаштовує, реєструєте ваш сайт. Після успішної реєстрації ви зможете встановити код лічильника на своєму сайті, вибравши необхідну забарвлення кнопки, розмір і встановивши ряд параметрів.

Код буде виглядати приблизно так:

<! - LiveInternet counter -> <script type = "text / javascript"> <! -
document.write ( "<a href = 'http: //www.liveinternet.ru/click'" +
"Target = _blank> <img src = 'http: //counter.yadro.ru/hit? T13.6; r" +
escape (document.referrer) + ((typeof (screen) == "undefined")? "":
"; S" + screen.width + "*" + screen.height + "*" + (screen.colorDepth?
screen.colorDepth: screen.pixelDepth)) + "; u" + escape (document.URL) +
";" + Math.random () +
" 'Alt =' 'title =' LiveInternet: показано число переглядів за 24" +
"Години, відвідувачів за 24 години і за сьогодні '" +
"Border = 0 width = 88 height = 31> </a>") // -> </ script> <! - / LiveInternet ->

Код, який ви отримаєте, необхідно вставити в ваші HTML сторінки в будь-яке місце в межах <body>. Після установки коду ви зможете дивитися статистику сайту за адресою http://www.liveinternet.ru/stat/yourwebsite.url.ru/ . Вхід в панель управління li і настройками лічильника знаходиться за адресою http://www.liveinternet.ru/stat/ .

Установка лічильника від Google Analytics

Для того, щоб встановити у себе код від Google Analytics , Необхідно зареєструватися в системі, або, якщо у вас вже є обліковий запис Google (наприклад, пошта на GMail), тоді просто вводите логін і пароль від свого аккаунта в формі аутентифікації. Для зручності, відразу в верхній частині екрану в випадаючому списку виберіть свою мову (наприклад російський).

Для додавання першого сайту до свого облікового запису, клікайте кнопку "Реєстрація". На наступному кроці вам запропонують ввести адресу сайту, назва його в ваш обліковий запис, мова і часовий пояс (для стеження за часом).

Після настройки аккаунта буде можливість додати також інші сайти в систему для відстеження відвідувань і багатьох інших параметрів.

Заповнивши контактну інформацію на наступному кроці прочитайте умови використання сервісу, підтвердіть, що ви згодні з ними і тисніть кнопку "Створити новий акаунт".

Після цього вам нададуть код лічильника, який неободимо вставити де-небудь на своєму сайті (на всіх сторінках, які необхідно відстежувати) в межах <body>. Код буде виглядати приблизно так:

<Script type = "text / javascript">
var gaJsHost = (( "https:" == document.location.protocol)? "https: // ssl.": "http: // www.");
document.write (unescape ( "% 3Cscript src = '" + gaJsHost + " google-analytics.com/ga.js ' type = 'text / javascript'% 3E% 3C / script% 3E "));
</ Script>
<Script type = "text / javascript">
var pageTracker = _gat._getTracker ( "UA-6008457-1");
pageTracker._trackPageview ();
</ Script>

Варто зауважити, що не слід включати в HTML кілька фрагментів коду одночасно, інакше статистика може бути не точною. Після установки коду і через приблизно 5 годин відстеження відвідувань ви отримаєте доступ до звітів, де можна буде переглядати кількість відвідувань, джерела відвідувань, ключові слова, сторінки входу, типи браузерів і дозволу екранів, мови, країну відвідувачів і багато іншого. Google Analytics, на мій погляд, сьогодні є найкращим сервісом для аналізу сайту, як для новачків, так і для професійних SEO гуру.

ColorDepth?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,