Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як встановити лічильник Liveinternet на сайт

  1. Як отримати код лічильника на сайті Liveinternet.com
  2. Другий спосіб установки лічильника відвідувань на сайт

Привіт Привіт! У цьому уроці ми встановимо з Вами лічильник Liveinternet на свій сайт, т. Е. блог . За допомогою нього можна в реальному часі відстежувати відвідуваність на своєму сайті. Таким чином, Ви завжди будете в курсі, збільшується відвідуваність, чи ні.

Також Вам буде корисно дізнатися, як налаштувати гостьовий пароль до статистики Liveinternet Вашого сайтуВ. Так безпечно можна давати досуп до статистики людям, які бажають дізнатися докладний звіт відвідувань на Вашому сайті.

На сьогоднішній день лічильник liveinternet - один з популярних в Росії, а bigmir.net в Україні. Але в цій статті ми розглянемо лічильник тільки від Лівінтернет.

На сайті liveinternet.com, крім лічильника, Ви отримаєте ще багато корисних інструментів, таких як: аналіз пошукових запитів, число відвідувань, переходи з сайтів, і багато іншого.

Отже, спочатку на потрібно зареєструватися на сайті, перейдіть за цим посиланням, і в лівому верхньому куті клацніть «Отримати лічильник». Ви перейдете на сторінку, де потрібно буде заповнити реєстраційну форму.

Якщо Вам чогось буде не зрозуміло при заповненні форми - клікніть на знак питання, який знаходиться зліва перед кожним полем.

В поле «Статистика» є два вибори: «доступна тільки по паролю» і «загальнодоступна». Сенс сподіваюся зрозумілий. Коли все заповніть, тисніть «далі». Ви перейдете на наступну сторінку, де потрібно перевірити всі Ваші дані.

Якщо все вірно, тисніть «зареєструвати >>». На наступній сторінці Вас сповістить напис, що сайт успішно зареєстрований. Клацніть "отримати html-код лічильника >>».

На цій сторінці Ви побачите багато варіантів лічильника для сайту: маленькі, великі, горизонтальні, вертикальні ... Я б Вам порадив вибрати варіант, як на скріншоті.

Я б Вам порадив вибрати варіант, як на скріншоті

Тут можна відстежувати п'ять режимів: відвідувачі онлайн, сьогодні, за останні 24 години, за тиждень і за місяць. Клікнувши по лічильнику можна змінити його колір.

Після того, як з вибором закінчите, клікніть внизу сторінки «отримати html-код лічильника >>». На цій сторінці Ви побачите html-код, який треба скопіювати в буфер обміну , Тобто виділити його, потім натиснути праву кнопку миші і в контекстному меню вибрати «Копіювати».

Тепер переходите на свій блог, в Панель Адміністратора> «Зовнішній вигляд»> «Віджети» і перетягніть віджет «Текст» в ліву чи праву колонку сайдбара.

Вставте в віконце віджета код, який Ви скопіювали на сайті liveinternet.ru, а потім клацніть «Зберегти».

ru, а потім клацніть «Зберегти»

Тепер перейдіть на головну сторінку Вашого блогу і подивіться, як виглядає лічильник. Ось і все, установка закінчена.

Як отримати код лічильника на сайті Liveinternet.com

Авторизуйтесь на сайті, а потім спустіться в самий низ сторінки. Там клікніть «html-код лічильника». Виберіть будь-який лічильник, а потім скопіюйте його, як було описано вище.

На сторінці статистики, варто більше уваги звертати на позиції Yandex і Google в лівій колонці. Ще дивіться завжди статистику «За пошуковим фразам».

Там є таблиця, в якій зазначено за якими пошуковим фразам, і з якого пошукача заходили на Ваш сайт. Також звертайте увагу на «Тривалість сесій». На цій сторінці є таблиця, в якій показується, скільки людина і скільки часу провело на сайті.

Другий спосіб установки лічильника відвідувань на сайт

В цьому випадку треба буде редагувати файл шаблону. Завжди робіть резервну копію редагованого файлу. Встановимо лічильник відвідувань в правий або лівий сайдбар.

Для установки в правий сайдбар, потрібно в папці теми знайти файл sidebar-right.php і встановити в потрібному місці код лічильника. Точно також чинимо і з лівим сайдбарі, тільки файл вже буде називатися sidebar-left.php. Лічильник так само встановлюється, як описано в уроці 7: установка банерів .

Погодьтеся, нічого складного. Сподіваюся у Вас все вийде. У наступному уроці розглянемо дуже важливий плагін WordPress Database Backup, який автоматично буде зберігати базу даних на e-mail.

Плагін цей бажано встановити на свій сайт, як можна раніше, щоб завжди була резервна копія бази даних, і всі Ваші статті в один «прікрасний» день не пропали.

Модуль не робить повну копію сайту, але пости, коментарі та налаштування він збереже. Про все це поговоримо в наступному уроці.
__________________________
До Уроку 12. Бекап WordPress - архівація бази даних

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,