Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як встановити і змінити лічильник Liveinternet?

Як встановити і змінити лічильник Liveinternet (колір, форму)

Як встановити і змінити лічильник Liveinternet (колір, форму)? У цій статті розглянемо відразу три питання по темі, пов'язаної з одним з найпопулярніших лічильників на сайті. Це такі питання:

  1. Як встановити лічильник Liveinternet до себе на блог?
  2. Як змінити код лічильника Liveinternet (його форму, колір)?
  3. Де отримати код лічильника Liveinternet знову?

1. Як встановити лічильник Liveinternet до себе на блог (сайт)?

Лічильник Liveinternet є одним з найпопулярніших лічильників в Рунеті, який дозволяє відстежувати статистику сайту, переходи по сторінках, дозволяє дізнаватися, звідки до нас приходить трафік і по яких запитах в пошукових системах нас знаходять. Загалом, лічильник Liveinternet - це дуже корисна річ, яку обов'язково потрібно встановити на свій сайт відразу ж після його створення.

Та й якщо ви надалі плануєте почати заробляти на своєму сайті, то лічильник вам теж необхідний. Сайти, від яких ви будете розміщувати на своєму сайті (блозі) рекламу, часто вимагають статистику відвідуваності вашого інтернет-ресурсу. І тут їм можна буде представити статистику відвідуваності від лічильника Liveinternet.

Тепер безпосередньо про простого налаштування даного лічильника. Щоб встановити лічильник потрібно зайти на сайт Liveinternet.ru і знайти на сайті посилання - Отримати лічильник, на яку слід натиснути. Або можете звідси перейти на наступну сторінку - http://www.liveinternet.ru/add , І, заповнивши відповідні реквізити отримати код лічильника, який встановіть на сайті.

ru/add   , І, заповнивши відповідні реквізити отримати код лічильника, який встановіть на сайті

Потрібно обов'язково заповнити наступні поля:

- адреса сайту.

- назва сайту.

- e- mail (де ви вказуєте адресу своєї електронної пошти). Я коли встановлюю лічильник Liveinternet до себе на блоги, завжди вказую одну і ту ж електронну пошту для всіх лічильників. Можете теж так робити.

- пароль (придумуєте пароль, який потім дозволить вам повністю дивитися свою статистику від сайту).

- ключові слова (пишіть слова, які найкраще характеризують ваш сайт). Можливо, що за цими словами вас зможуть іноді знаходити люди, які користуються пошуком сайтів в Liveinternet.

- статистика (вибираєте, вона є загальнодоступною, або доступною тільки по паролю). Я завжди для себе ставлю - загальнодоступне. І я можу завжди, завдяки цьому, вільно подивитися статистику без введення пароля. Правда мою статистику можуть подивитися і інші люди, але тільки без пароля вони не дізнаються за якими ключовими словами приходять на мій сайт люди. Загалом, я не приховую статистику і не розумію, навіщо це потрібно. Якщо людині потрібно буде, він все одно дізнається про моєму сайті будь-яку статистику.

- участь в рейтингах. Раджу вибрати будь-яку категорію для свого сайту. Можливо, що завдяки цій категорії до вас будуть приходити на сайт з Liveinternet кілька людей. А якщо з часом вам вдасться піднятися в рейтингу на перше місце, то трафік буде істотним.

Заповнивши відповідні поля, натискаєте - Далі. І на наступній сторінці вибираєте для себе лічильник - його розміри, колір. Щоб вибрати колір потрібно клікнути на саму картинку лічильника і відкриється віконце, де будуть показані можливі кольори лічильника Liveinternet даного розміру.

Щоб вибрати колір потрібно клікнути на саму картинку лічильника і відкриється віконце, де будуть показані можливі кольори лічильника Liveinternet даного розміру

Вибравши лічильник і його колір далі вибираєте, як ви хочете розмістити лічильник у себе на блозі. Я раджу вибрати - у вигляді однієї картинки, що поєднує в собі лічильник і логотип Liveinternet. Зробивши цей вибір, натискаємо - отримати html-код лічильника. І нас перенаправляє на сторінку, де ми отримуємо html-код лічильника, який можна вже буде вставити на сайт. Можна розмістити даний код в сайдбарі блога, або ж в футере (в підвалі блогу). І розмістивши даний код на блозі у нас стане відображатися лічильник Liveinernet, який стане стежити за статистикою нашого сайту.

2. Як змінити лічильник Liveinternet (його форму і колір)?

Потреба в зміні форми і кольору лічильника Liveinternet виникає у випадках, якщо вам набрид колишній вигляд лічильника, або ж ви змінили дизайн блогу, і тепер старий лічильник не вписується в загальну картину сайту.

Щоб змінити лічильник Liveinternet потрібно перейти на сторінку - http://www.liveinternet.ru/code/ і ще додати до цього адресою адресу вашого сайту. У моєму випадку мені б треба було перейти на сторінку http://www.liveinternet.ru/code/denrp.ru/ , Де вже можна міняти форму лічильника, його колір, і отримати новий html-код, який доведеться вставити на зміну старому коду.

3. Як отримати код Liveinternet знову?

Бувають випадки, що ми випадково видаляємо код Liveinternet, або ж при зміні дизайну блогу випадково його втрачаємо. В даному випадку нам потрібно знову отримати код лічильника Liveinternet.

Відповідь на це питання, криється у відповіді на друге питання. Потрібно знову зайти на сторінку, де вибирається код, і там вибрати відповідний лічильник (його форму, колір) і отримати html-код лічильника Liveinternet знову.

Тепер ви можете успішно користуватися лічильником Liveinternet, і нехай статистика на ваших блогах буде радувати ваше око, і добре відображатися на ваших прибутках. Успіхів!

(Visited 184 times, 1 visits today)

Як змінити код лічильника Liveinternet (його форму, колір)?
Де отримати код лічильника Liveinternet знову?

Новости