Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як вивчити Англійська мова? 8 способів від Woodpecker

 1. 1. Стежте за новинами на англійському
 2. 2. Слухайте подкасти
 3. 3. Використовуйте свій телефон для практики
 4. 4. Зробіть звичкою писати англійською
 5. 5. Більше говоріть по-англійськи
 6. 6. Читайте книги англійською
 7. 7. Грайте в ігри на англійській
 8. 8. Дивіться телевізор
 9. Тепер ви готові практикувати англійську кожен день?

За деякими оцінками, щоб досягти гарного рівня володіння англійською мовою, потрібно витратити близько 500 годин активного вивчення. Звучить загрозливо, правда? Але найпростіший спосіб, щоб прискорити час, це практикувати англійську кожен день. Звичайно, якщо ви живете не в англомовних країнах, то це може бути не просто. Ви готові дізнатися як вивчити Англійська мова?

На щастя на сьогоднішній день, для всіх хто вивчає нову мову, відкрита маса можливостей. Ще ніколи раніше не було так просто зануритися в середу англійської мови, як зараз.

Якщо ви серйозно налаштовані вчити англійську, то 8 способів, які ми представили нижче, сильно допоможуть вам досягти ваших цілей

1. Стежте за новинами на англійському

Сонце піднялося і цей час почати новий день. Багато людей починають свій день з читання газети або перегляду новин. Чому б не використати це для практики англійської?

Більшість великих видань надають безкоштовний доступ до їх ресурсів, наприклад BBC або New York Times і ще незліченна кількість видань які ви можете знайти, використовуючи свій комп'ютер або смартфон. По-початку вам може здатися складним розуміння деяких діалогів і складних термінів, але ви здивуєтеся наскільки швидко ви все почнете розуміти, просто практикуючи кожен день.

Звичайно ж, не обмежуйте себе просто статтями з інтернету, багато новинних компанії мають у відкритому доступі відео на своїх каналах в YouTube. Один чудовий новинний канал на YouTube це PBS NewsHour , Який публікує новини кожен день у себе на каналі.

Якщо ви до цих пір не впевнені смотерть вам новини англійською або російською, то подумайте скільки користі ви отримаєте від цього, просто приділяючи 5 хвилин в день на перегляд новин, допоможе вам вивчити величезну кількість нових слів. Просто спробуйте робити це протягом деякого періоду часу і це увійде в звичку.

2. Слухайте подкасти

Знаходити час, щоб говорити англійською може бути не зовсім просто, але всі ми маємо по кілька хвилин вільного часу в перебігу дня. Коли ви їсте на автобусі, в метро, ​​чому б в цей час не покращувати своє аудіювання, слухаючи подкасти?

Подкасти надають простий спосіб зануритися в світ англійської мови. Знову ж таки, багато новинних компанії використовують подкасти, щоб ділитися новинами також деякі ток-шоу.

Навіть краще, багато видавців створюють подкасти на будь-які можливі теми. Якщо ви цікавитеся історією, розважальної тематики або літературою, ви обов'язково знайдете подкаст, який вам сподобається. І якщо під час прослуховування подкасту, ви не можете зосередитися, то в цьому немає нічого страшного. Дослідження показали, що навіть в цьому випадку ви будете отримувати користь від прослуховування подкастів.

3. Використовуйте свій телефон для практики

За деякими оцінками, щоб досягти гарного рівня володіння англійською мовою, потрібно витратити близько 500 годин активного вивчення

Постійно вчіть англійську, маючи в руках лише телефон

Шукайте ще більш простий спосіб вивчити англійську? Максимізуйте вплив мови на вас, наприклад поміняйте мову на ваших пристроях на англійську, якщо ваш телефон, планшет, комп'ютер будуть англійською, ви зможете отримувати ще більше ефекту. Це змусити вас вчити нові слова і через те, що ви вже звикли до використання свого телефону, вам не доведеться витрачати час і окремо переводити якісь слова.

Якщо ви часто використовуєте браузер, то теж поміняйте мовні настройки, обрав англійську. Вибравши англійська, як мова пошукової системи, всі сайти будуть англійською мовою, якщо у них доступна дана версія.

Ці маленькі зміни, дуже сильно позначаться на вашому англійською. Бачите, все дуже просто! Ми вже відповіли на ваше запитання як вивчити Англійська? Якщо немає, то продовжуємо.

4. Зробіть звичкою писати англійською

Якщо на даний момент ви ходите на заняття англійської мови або ж на роботу, де потрібно використовувати англійську, то досить часто у вас є можливість писати англійською. Але що ж робити іншим?

У той час, як лист англійською не так важливо, як говоріння, все ж воно теж грає велику роль у вивченні англійської та ми не можемо недооцінювати його важливість. Найпростіший спосіб практикуватися письма англійською, так це з одним по листуванню.

У минулому, щоб відправити лист співрозмовнику, людям доводилося йти на пошту, потім довгий час чекати відповіді і так далі. Сьогодні, відправка листа не складає труднощів, коли існує email або різні месенджери. Також багато вебсайти надають можливість спілкування прямо на сайті в їх форумах. Просто знайдіть людину, якій було б цікаво спілкуватися з вами і вперед. Все дуже просто!

5. Більше говоріть по-англійськи

Розмовляти по-англійськи є ключовим моментом для розвитку

Вчитися розмовляти по-англійськи кожен день, значить пошук можливості спілкування з іншими людьми. І це одне з найскладніших занять для всіх хто вчить нову мову.

Якщо зазвичай вам не надається можливості поспілкуватися з англомовними, то вам доводиться весь час шукати якийсь спосіб практикувати англійську. Нижче ми підготували кілька ідей, які можуть вам допомогти.

 • Знайдіть партнера по обміну мовами з можливістю відеодзвінків
 • Приєднайтесь до місцевих мовних груп
 • Говоріть з колегами англійською
 • Допомагайте туристам показати ваше місто, будьте їх тургідом

Навіть якщо у вас немає можливості говорити з носіями мови кожен день, чому б не спробувати розмовляти з самим собою? Чому б не спробувати описувати чим ви займаєтеся, як ви готуєте вечерю або прибирати вдома. Також ви можете записувати свою промову на диктофон і потім прослуховувати, намагаючись виправити свій акцент. Наприклад запишіть на диктофон як пройшов ваш день, ніж ви сьогодні займалися і намагайтеся описувати всі дії ширше, підбираючи довгі речення.

6. Читайте книги англійською

Читання книг англійською дуже сильно допоможе вам!

Чи готові отримати ще більше можливості практикувати англійську? Поринути у світ фантастики може бути як раз те, що вам потрібно. Від великого Шекспіра до наукової фантастики, коли справа заходить про вибір книги, у вас дійсно є величезна можливість знайти те, що вам точно сподобається.

Тому що, книга розповідає історію, багато людей мають великий інтерес вчитися ще швидше, щоб розуміти про що йдеться в книги. Звичайно, починати читати книгу не рідною мовою може здатися страшним. Тому нижче представлені деякі хитрощі, які допоможуть вам:

 • Починайте з маленького: Звичайно все залежить від вашого рівня, але романи можуть бути хорошим початком. Вони зазвичай наповнені не складними словами і можуть бути дуже цікаві для вас. Наприклад: Гаррі Поттер або Сутінки.
 • Читайте книги на двох мовах: Ви знали, що деякі видавці випускають книги відразу на двох мовах. Один лист в книги буде англійською, а лист із зворотного боку буде російською. Таким чином, вам не доведеться витрачати час на пошук слів у словнику
 • Читайте книги, які ви добре знаєте: Замість того, щоб починати читати зовсім нову книгу, чому б не прочитати, то що ви вже читали російською мовою? Читати англійською вже є складною справою, але якщо ви знаєте сюжетну лінію, то читання буде набагато легше.

7. Грайте в ігри на англійській

У вас буває вільна хвилинка під час роботи або між початком уроків? Чому б не завантажити одну з мільйона цікавих ігор на смартфон, багато з яких допомагають вивчати англійську мову?

Навіть якщо ви хочете практикувати англійську кожен день, іноді все ж складно себе змусити це робити. Але граючи в ігри, у вас буде більший інтерес до навчання, при цьому ви будете отримувати від цього користь.

Чому б вам не спробувати логічні ігри, де потрібно використовувати англійські слова? Пошукайте цікаву гру прямо зараз!

8. Дивіться телевізор

В кінці довгого дня, швидше за все ви не захочете витрачати час на вивчення граматики, відмін і іншого. Замість цього, ви можете подивитися фільм або серіал англійською, якщо ви не розумієте, то просто включіть субтитри.

Якщо вам не подобаються американські шоу, то можна знайти якесь веселе онлайн відео. Для цього дуже добре підійде додаток Woodpecker, де ви зможете знайти відео з субтитрами від найкращих відеоблогеров!

Чекаєте натхнення, щоб почати? Подивіться відео від BuzzFeed , Їх відеоролики дуже популярні, особливо серед молоді. З їх відео ви зможете вивчити багато нового, і навіть почнете розуміти американський сленг .

Тепер ви готові практикувати англійську кожен день?

В кінцевому рахунку, найважливіше, щоб у вас завжди був інтерес при вивченні нової мови, тому вам потрібно знайти такий спосіб, при якому ви ніколи не втратите інтерес. Не потрібно створювати складності самому собі, замість цього сконцентруйтеся на тому, що вам подобається, пов'язуючи це з англійським. Вам подобається дивитися фільми, спорт, готування їжі або щось інше? Існує величезна кількість відео, які допоможуть вам вивчити англійську. Сподіваємося ми відповіли на ваше запитання "Як вивчити Англійська?".

Шукайте більше матеріалу для вивчення англійської? У додатку Woodpecker зібрано понад 160,000 відео з субтитрами!

Звучить загрозливо, правда?
Ви готові дізнатися як вивчити Англійська мова?
Чому б не використати це для практики англійської?
Коли ви їсте на автобусі, в метро, ​​чому б в цей час не покращувати своє аудіювання, слухаючи подкасти?
Ми вже відповіли на ваше запитання як вивчити Англійська?
Але що ж робити іншим?
Чи готові отримати ще більше можливості практикувати англійську?
Чому б не завантажити одну з мільйона цікавих ігор на смартфон, багато з яких допомагають вивчати англійську мову?
Чому б вам не спробувати логічні ігри, де потрібно використовувати англійські слова?
Чекаєте натхнення, щоб почати?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно