Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як відкрити свій сайт | Інтернет - грамотність з Надією

 1. 1. Замовити створення сайту в веб-студії
 2. Переваги, якщо відкрити свій сайт за допомогою веб-студії
 3. Недоліки, якщо відкрити свій сайт за допомогою веб-студії
 4. 2. Замовити створення сайту фрілансеру
 5. Переваги, якщо відкрити свій сайт за допомогою фрілансера
 6. Недоліки, якщо відкрити свій сайт за допомогою фрілансера
 7. 3. Створити сайт самостійно
 8. Недоліки, якщо відкрити свій сайт самому
 9. При відкритті свого сайту не впадайте в крайнощі

Щодня в Інтернеті з'являються тисячі сайтів Щодня в Інтернеті з'являються тисячі сайтів. Хтось відкриває ресурс

 • для свого бізнесу,
 • хтось веде блог,
 • а для кого-то це просто хобі.

У будь-якому випадку все більше людей задаються питанням: як я можу відкрити свій сайт? Можна по-різному відповісти на дане питання, і можливі варіанти відкриття власного ресурсу описані нижче.

1. Замовити створення сайту в веб-студії

Як правило, цим варіантом користуються ті люди, які далекі від інформаційних технологій, і їм простіше заплатити, ніж самому вивчати все з нуля Як правило, цим варіантом користуються ті люди, які далекі від інформаційних технологій, і їм простіше заплатити, ніж самому вивчати все з нуля.

Також цей спосіб використовують ті люди, які можуть самостійно створити сайт і добре в цьому розбираються, але їм простіше замовити і заплатити, ніж витрачати свій час і робити все самому.

Багато веб-студії роблять сайти тільки для комерційних організацій і різних компаній.

Даний спосіб створення сайтів має свої переваги і недоліки.

Переваги, якщо відкрити свій сайт за допомогою веб-студії

Все, що від Вас потрібно - пояснити, який сайт Ви б хотіли бачити і заплатити за його розробку. Через деякий час, в залежності від рівня складності замовлення, Ви отримаєте готовий веб-ресурс.

Ще одна перевага - Ви отримуєте юридичний захист на своє замовлення. Тобто, в разі несумлінного виконання замовлення Ви можете подати в суд на веб-студію як на юридичну особу.

В інших нижче описаних варіантах такої можливості у Вас не буде.

Недоліки, якщо відкрити свій сайт за допомогою веб-студії

По-перше, в веб-студіях просто «космічні» ціни на розробку сайтів. Якщо доручити фрилансеру виготовити такий же сайт, то він зробить цю ж роботу в 3-5 разів дешевше.

По-друге, часто в веб-студіях Вам запропонують ще десятки дорогих послуг, без яких, на їхню думку, Вам просто не обійтися. Насправді це лише привід, щоб «витягнути» з Вас ще кілька тисяч, а іноді і десятків тисяч рублів.

Це, звичайно, не означає, що всі веб-студії так і прагнуть обдурити Вас. Але в більшості випадків їх робота заснована на тому, що клієнт нічого не розуміє в будівництві сайтів, і тому можна легко завищити вартість роботи.

2. Замовити створення сайту фрілансеру

Фрілансер - це людина, яка працює на свій страх і ризик, як правило, не створюючи юридичну особу (наприклад, індивідуальний підприємець ІП або товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ) Фрілансер - це людина, яка працює на свій страх і ризик, як правило, не створюючи юридичну особу (наприклад, індивідуальний підприємець ІП або товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ).

Замовляючи роботу фрілансера, Ви можете взагалі з ним не зустрічатися. Замовлення і його виконання робляться в Інтернеті, без будь-яких юридично оформлених договорів надання послуг (що називається, на словах, по листуванню в Інтернеті, іноді по Скайпу).

І в цьому способі є свої плюси і мінуси.

Переваги, якщо відкрити свій сайт за допомогою фрілансера

Тут Вам також буде потрібно лише пояснити, що Ви хочете отримати, і заплатити. Через деякий час Ви отримаєте свій сайт.

Як було сказано вище, фрілансер створить сайт в 3-5 разів дешевше, ніж веб-студія. Більш того, навряд чи Ви зіткнетеся з «нав'язуванням» абсолютно непотрібних послуг. Фрілансер зробить свою роботу, отримає гроші і після цього відразу зникне.

Крім того, всі фрілансери, як правило, працюють на одному майданчику (на одному сайті), і між ними жорстка конкуренція. Тому вони більше дорожать своєю репутацією, ніж веб-студія, отже, і до роботи ставляться відповідальніше.

Природно, звертатися за створенням свого сайту потрібно не до новачка, а до досвідченого фрілансера, який зацікавлений в збереженні своєї репутації.

Недоліки, якщо відкрити свій сайт за допомогою фрілансера

Робота з фрілансерами побудована на доброму слові. Можливо, Ви так і не отримаєте виконану роботу. На них в суд не подаси. Але якщо Ви працюєте з топових фрілансерами, така ймовірність невиконання Вашого замовлення близька до нуля.

Слід зазначити, що зараз майданчики, на яких працюють всі фрілансери, впроваджують різні сервіси, щоб застрахувати і фрілансера, і замовника від невиконання зобов'язань сторін.

Наприклад, в разі майданчики Free-lance.ru як такого сервісу виступає послуга «Угода без ризику». Але все ж цю особливість роботи з фрілансерами ми віднесли до недоліків, оскільки ніякого офіційного договору Ви не укладався.

3. Створити сайт самостійно

Ще один варіант створення сайту - зробити самому Ще один варіант створення сайту - зробити самому. Розглянемо переваги і недоліки.

Переваги, якщо відкрити свій сайт самому

Ні фінансових витрат. Не потрібно шукати виконавця. Навчившись створювати сайти один раз, Ви завжди зможете створити собі другий, третій веб-ресурс. Більш того, відкривши сайт, Ви завжди зможете швидко внести дрібні правки, і не доведеться шукати виконавця для виконання цієї роботи.

А якщо доведеться шукати виконавця, то Ви прекрасно розумієте, яке завдання перед ним поставити і приблизну вартість цієї роботи. Виконавець, розуміючи, що Ви в цій темі розбираєтеся, постарається «не вдарити в бруд обличчям» і виконає роботу якісно і в строк.

Недоліки, якщо відкрити свій сайт самому

Єдиний недолік - тимчасові витрати. Так, щоб створити сайт, доведеться витратити кілька місяців на навчання.

Навчитися можна безкоштовно. В Інтернеті Ви знайдете безліч безкоштовних курсів по створенню сайтів, тому в створенні сайту самому тільки один мінус - трата часу.

Вище перераховані три найпоширеніші способи створення власного сайту, вибирайте будь-який з них, в кожному є свої переваги і недоліки.

При відкритті свого сайту не впадайте в крайнощі

Останнім часом часто трапляються на очі повідомлення по негативного досвіду відкриття своїх сайтів. Інтернет має таку особливість, що негативні відгуки поширюються в великій кількості і набагато швидше, ніж позитивні.

Суть деяких негативних відгуків зводиться до того, що творець сайту навчився на дорогому платному тренінгу по можливості заробітку в Інтернеті, взяв кредит у банку, замовив свій сайт в веб-студії або у фрілансера, а потім ... нічого не пішло. Сайт не запрацював так, як передбачалося, грошей заробити не вдалося, а кредит треба якось повертати.

Тому перш ніж брати кредит, сподіваючись легко його повернути за допомогою передбачуваного заробітку в Інтернеті, слід ретельніше поставитися до аналізу своєї ніші в Інтернеті, наявності попиту-пропозиції в ній і т.п.

Друга часта крайність при відкритті свого сайту - це нескінченні переробки і доробки. Це перфекціонізм, або іншими словами бажання зробити ідеальний сайт, боязнь випустити свій сайт у вільне плавання по Інтернету до тих пір поки він не став виглядати ідеально. І в результаті - час йде, а сайт «припадає пилом» десь на комп'ютері творця сайту, і ніхто не знає про його існування.

В такому випадку слід намітити жорстку дату відкриття сайту, і при її настанні випускати свій сайт в Інтернет в тому вигляді, як він є до теперішнього часу, нехай він ще не зовсім ідеальний.

Третя крайність, яка характерна для нових сайтів, полягає в тому, що сайт закидають (перестають їм регулярно займатися) через те, що він не виправдав покладених на нього надій.

При цьому найчастіше буває так, що не вистачає трохи зусиль, ще зовсім трохи, щоб сайт запрацював так, як того хотілося б. Тому ніколи не потрібно впадати у відчай, і треба прагнути все доробити до логічного завершення.

При відкритті свого сайту, звичайно, не варто впадати в крайнощі, і у Вас все вийде!

PS Рекомендую заглянути:

1. Що таке хостинг сайту і що таке віртуальний хостинг?

2. Як зареєструвати хостинг, домен і сайт на timeweb

3. Щомісячні витрати на утримання інформаційного сайту

4. Все про встановлення і експлуатації лічильника відвідуваності LiveInternet на своєму сайті

5. Безкоштовний конструктор Гугл сайти: що це таке, як створити сайт і видалити


У будь-якому випадку все більше людей задаються питанням: як я можу відкрити свій сайт?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно