Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як вибрати хостинг для блогу

 1. Безкоштовний хостинг.
 2. Загальний хостинг.
 3. реселлер хостинг
 4. Блог на віртуальному сервері
 5. Виділений сервер.
 6. Хостинг-провайдери WordPress.

Для розміщення свого блогу в Інтернеті існує кілька типів хостингів. Перед тим, як заплатити за хостинг і розмістити на ньому свій блог, важливо зрозуміти яка між ними різниця. Прочитавши сторінку до кінця, ви дізнаєтеся про доступні типи хостингів, і зможете зробити обгрунтоване рішення, яке допоможе вам в довгостроковій перспективі домогтися поставлених цілей для свого блогу.

Безкоштовний хостинг.

Безкоштовний хостинг пропонує вам місце для публікації свого блогу в Інтернеті, без будь-якої оплати. Наприклад, Blogger.com і WordPress.com забезпечують " движок "Для блогу і необхідне онлайн простір для створення і публікації блогу абсолютно безкоштовно. Правда, як правило, безкоштовний хостинг має обмеження за обсягом пропонованого під ваш блог вільного місця. Обмежує в розміщується для заробітку на блозі реклами і гнучкості налаштувань. Але все це важливо вже "знавцям", для новачків такий варіант цілком хороший вибір.

Загальний хостинг.

Загальний хостинг зазвичай найдешевший варіант для розміщення блогу. На ньому власники блогів або сайтів ділять призначений для зберігання даних сервер між собою. Перевага загального хостингу - низька вартість. Основний недолік - знижена частота відгуків при збільшенні знаходяться на ньому блогів і веб-сайтів або зростання бази даних і відповідно відвідуваності вашого блогу. Крім того, загальний хостинг, як правило, обмежує власникам блогу вільний простір на ресурсі, швидкість передачі, і багато іншого. Тим не менше, більшість простих веб-сайти, блогів і веб-сайтів для малого бізнесу добре робити саме на загальному хостингу.

реселлер хостинг

Деякі люди купують місце на сервері у власників хостингу і продають його клієнтам від свого імені, виступаючи в якості посередників між власником хостингу і клієнтом. Тут важливо дослідити надані реселером переваги і визначити, чи дійсно придбання хостингу у посередника для вас буде корисним.

Блог на віртуальному сервері

Віртуальний виділений сервер (VPS) коштує дорожче, ніж загальний хостинг. Ваш веб-сайт розміщується на тому ж сервері, що і інші веб-сайти, але йому на ньому надається окреме місце. На відміну від загального хостингу, ресурси вашого сайту не залежать від інших сайтів на цьому віртуальному сервері. Навіть якщо на іншому сайті відбувається перевитрата ресурсів, продуктивність вашого сайту це не торкнеться. Віртуальний сервер перебуває ніби посередині між загальним хостингом і найдорожчими виділеними варіантами хостингу.

Виділений сервер.

Якщо ваш блог стає надзвичайно популярним або дуже великим (що означає у вас багато контенту, зображень, відео і т.д.), можливо, вам буде потрібно розглянути питання про перехід на виділений сервер. У цьому виді хостингу ви орендуєте у компанії постачальника свій власний сервер. Свій власний сервер, природно, не дешевий, але зате ви отримуєте збільшення місця на ресурсі, швидкість передачі і багато іншого. Як правило, тільки дуже великі і популярні блоги та веб-сайти платять додаткову плату за виділений сервер на хостингу.

Хостинг-провайдери WordPress.

На хостинг-провайдера WordPress дозволені тільки сайти і блоги побудовані на WordPress.org. Цей тип хостингу на відміну від загального хостингу пропонує більше послуг, ніж може знадобитися звичайному блогеру, від цього природно і вище ціна. Наприклад, багато хостинг-провайдери WordPress обробляють питання безпеки, пропонують підтримку оновлень, вирішують проблеми з продуктивністю сайту, забезпечують служби резервного копіювання та багато іншого. З іншого боку, WordPress хостинг-провайдери зазвичай не пропонують деякі звичні блогерам особливості, наприклад, хостинг електронної пошти та cPanel. Проте, хостинг-провайдерам WordPress вдалося створити свої середовища спеціально для сайтів WordPress і пропонувати більш високі швидкості завантаження сайту і більш високий рівень безпеки, ніж інші хостинги.

Новости