Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити успішний блог за допомогою психології

 1. Психологія створення класних статей
 2. Як застосувати ці знання до блогінгу
 3. Психологія створення дизайну для блогу
 4. Як застосувати це до блогу
 5. Авторитетність і впевненість в собі
 6. Як застосувати ці знання в блогінгу
 7. Психологія збільшення конверсії
 8. Як застосовувати це в блогінгу

Добрий день, шановні читачі

Добрий день, шановні читачі. Сьогоднішня стаття буде цікава тим, хто хоче створити авторитетний і популярний блог.

І поговоримо ми не про технічні навички і не про хитрощі seo. В Інтернеті я знайшла дуже цікаву інформацію про застосування результатів психологічних досліджень в блогінгу. І хочу поділитися з вами.

Отже, сьогодні ми залучимо на допомогу психологію. Нехай і вона зробить внесок в розвиток наших блогів.

Ви дізнаєтеся як:

 • писати статті як справжній експерт;
 • створити дизайн, який утримає відвідувачів;
 • стати авторитетом і завоювати довіру читачів;
 • отримати активних читачів.

Психологія створення класних статей

Можливо, ви думаєте, що для досягнення успіху в будь-якій області, і в блогінгу в тому числі, потрібно багато і важко працювати, присвячуючи більшу частину свого часу цьому заняттю. Я особисто думала саме так.

Але психологи довели, що це не зовсім вірно. Щоб створити успішний блог, зовсім не обов'язково займатися їм цілодобово.

Вони провели дослідження на групі дітей, які навчалися грі на скрипці. Частина з них, назвемо їх «відмінниками» досягли високого рівня майстерності і стали професійними скрипалями, а частина ( «хорошисти») стали просто хорошими музикантами (вчителями музики).

Діти обох груп були талановиті, але у «відмінників» було щось, що дозволило їм добитися кращих результатів.

Як ви думаєте, вони були ...

 • більш обдаровані від природи?
 • більш старанні і більше займалися?

Насправді ні те, ні інше.

Дослідники виявили, що обидві групи практикувалися грі на скрипці однакову кількість годин на тиждень.

Так що ж «відмінники» робили по-іншому?

Коли вони займалися, то робили це більш усвідомлено. Вони повністю концентрувалися на виконанні конкретного завдання - поліпшення своєї гри, тобто вони практикувалися в більш інтенсивної манері, ніж «хорошисти».

«Хорошисти» зазвичай розподіляли свої заняття на весь день, тобто займалися 4-5 разів на день. «Відмінники» ж займалися не більше двох разів в день, але ці уроки тривали довше і під час них учні були повністю зосереджені і сконцентровані.

До того ж кращими з «відмінників» ставали самі «розслаблені» музиканти, які більше часу приділяли дозвіллю.

Як застосувати ці знання до блогінгу

Справа в тому, вам не потрібно витрачати 23 години щодня, думаючи про блозі: про те, щоб таке написати і як залучити відвідувачів, і не варто витрачати весь день на написання статті абияк тільки тому, що рекомендується публікувати статті, як можна частіше, а краще щодня.

Вам також не потрібно прагнути, наприклад, розмістити гостьовий пост на величезній кількості сайтів для розкрутки свого бренду і залучення відвідувачів. Написати статті для всіх блогів світу ви все одно не зможете.

Все що вам потрібно зробити, це дійсно сконцентруватися на своїй роботі і зробити її, як можна краще. Замість одного посереднього поста кожен день краще публікувати цікаву і повну статтю раз в тиждень.

Вам потрібно створити таку статтю, від якої ваші читачі не зможуть відірватися і будуть рекомендувати всім своїм знайомим. (Звичайно, легше сказати, ніж зробити Вам потрібно створити таку статтю, від якої ваші читачі не зможуть відірватися і будуть рекомендувати всім своїм знайомим )

Щоб створити таку статтю беріть приклад з музикантів-відмінників: виділяйте блоки часу, які будуть присвячені тільки написання статті. Чи не відволікайтеся на соціальні мережі, коментування інших блогів (знаю, як це важко), на приготування чашечки кави, чат з друзями.

Тільки шалено корисний контент сьогодні користується успіхом в Інтернеті. Ваше ім'я та ваш блог повинні асоціюватися з контентом високої якості. При цьому писати класні статті потрібно не тільки для свого ресурсу. Якщо ви готуєте гостьовий пост, то він теж повинен бути найвищої якості.

Звичайно, навчитися писати класні пости не можна за один день, це зажадає практики і ще раз практики, інтенсивної та цілеспрямованої. Аналізуйте свої статті та думайте, як їх можна було б поліпшити.

Уявіть собі людину, яка тільки що почав навчання грі на скрипці. Перший час він буде отримувати від інструменту воістину жахливі звуки, але з часом може стати видатним музикантом.

Тут правда є небезпека стати перфекціонністом і писати одну статтю нескінченно довго. Не варто впадати в крайнощі.

Психологія створення дизайну для блогу

Як правило, про якісне дизайні для блогу ми замислюємося в останню чергу. Адже, контент - це король, так що ж ще треба?

І психологи знову з нами не погодяться. Вони вивчили, які сайти про здоров'я викликають найбільшу довіру у відвідувачів. І психологи знову з нами не погодяться

Виявилося, що дизайн сайтів - це найважливіший фактор, на основі якого користувачі вирішували довіряти ресурсу чи ні.

Іншими словами, в момент коли користувач тільки перейшов до вас на блог і вирішує залишитися чи ні, ключову роль відіграє саме дизайн. Вираз «зустрічають по одягу», як ви бачите, вірно і для блогінгу.

Звичайно, це не означає, що потрібно тут же бігти і витрачати останні гроші на замовлення нової теми для блогу.

Ваш блог повинен бути зручний для навігації, не бути обвішаним рекламою, як новорічна ялинка і бути привабливим для відвідувачів.

Як то кажуть, якщо людина не знає, куди йти, то він завжди знайде вихід. Тому подбайте про те, щоб замість «виходу» відвідувач відправився в тривалу подорож по вашому блогу.

Ще одне дослідження психологів, стосується впливу великого числа можливостей на споживачів. Здавалося б, якщо вибір широкий, то шанси, що покупець здійснить покупку збільшуються. Але насправді…

Був наведений експеримент з різними видами варення. У перший день в магазині покупцям запропонували продегустувати на вибір 24 ​​різних смаку, а на інший день, тільки 6.

Як не дивно, але в другий день число покупців, які спробували варення, було значно більше.

Таким чином, менша кількість результатів, призводить до більшої конверсії.

Чому так відбувається? Коли люди перевантажені вибором, вони найчастіше вибирають найнадійніший варіант - нічого не вибрати. Саме це і сталося в даному дослідженні.

Як застосувати це до блогу

Ми знову повертаємося до дизайну. Він повинен бути простим, без зайвих елементів і зручним для навігації.

Не варто розміщувати занадто багато елементів в сайдбарі. Велика кількість віджетів тільки заплутає читача. В сайдбарі добре розмістити підписку на розсилку, рубрики статей, популярні записи, можна також вказати кращих коментаторів і інформацію про автора .

У вас можуть бути групи в кожній соціальній мережі, але все ж не варто розміщувати віджети із запрошенням вступити для кожної мережі в сайдбарі. Пам'ятайте, що при широкому виборі відвідувач найчастіше не вибере нічого. До того ж основна увага повинна бути націлене на збір передплатників через розсилку .

Якщо у вас є сторінка «Рекомендую »З інформацією про корисні курсах, то також не варто розміщувати там кілька десятків продуктів, краще обмежиться 3-4 найбільш якісними курсами.

Авторитетність і впевненість в собі

Користуватися довірою і авторитетом у читачів у вашій ніші - один з ключових компонентів успіху .

Люди, які цінують вашу думку і довіряють вам будуть більш охоче рекомендувати вас іншим, а також купувати ваші курси або курси, які ви рекламуєте.

Велику роль для створення довірчих відносин відіграє самоконтроль і рівень напористості і впевненості в собі.

Психологи з'ясували, що в разі, коли поведінка людини свідчить про його невміння контролювати себе, то довіра до нього зменшується.

Крім того, дослідження показали, що ваша впевненість в собі також впливає на формування думки читачів про вас.

Американські психологи Д. Еймс і Ф. Флінн попросили студентів MBA оцінити своїх керівників.

В результаті студенти віддали перевагу менеджерів, які були помірно напористими, ненапорістие менеджери були менш продуктивні, а надто наполегливих вважають нестерпними і вони не користуються любов'ю колективу.

Як застосувати ці знання в блогінгу

З одного боку, ви повинні писати корисні і інформативні статті, думаючи насамперед про ваших читачів. Бути ввічливим, відповідати на запитання читачів.

З іншого боку, ви також повинні бути наполегливими, щоб отримати те, що ви хочете: отримувати більше передплатників і відвідувачів і заробляти більше грошей.

Якщо ви створюєте блог для читачів і якщо ви ділитеся з ними вашими знаннями і досвідом абсолютно безкоштовно, читачі не будуть ненавидіти вас за те, що ви запропонуєте їм щось купити.

Ви можете спокійно розмістити форму підписки в кінці кожної статті, створити цільову сторінку для нових відвідувачів і навіть попросити поділитися статтею в соціальних мережах у ваших читачів.

Але ви не можете бути занадто нав'язливим, розміщуючи надмірна кількість реклами і спливаючих вікон.

Проте, якщо у вас є щось для продажу, продайте це. Ви цілком можете розмістити рекламний пост з оглядом будь-якого курсу на блозі. Якщо ви постійно даєте читачам корисну інформацію, то вони не будуть проти рекламного поста, а деякі скористаються вашою пропозицією і куплять продукт.

Головне, пам'ятайте завжди про ваших читачів і ставитеся до них з повагою.

Навіть якщо справи йдуть не так добре, як ви планували, ви завжди повинні поставати перед читачами зібраними та впевненими.

Це не означає, що ви не можете бути чесними і розповісти про свої невдачі, але як правило, читачі не дуже цікавляться вашими проблемами, вони шукають інформацію, яка допоможе вирішити їх власні проблеми. Ви повинні сфокусуватися на створенні корисного контенту.

Застосовуючи самоконтроль і впевненість в собі в блогінгу, ви станете кращою людиною і підприємцем і в житті. Ви зможете створювати контент, який насправді допоможе людям і, можливо, навіть змінить чиєсь життя.

Психологія збільшення конверсії

Якщо запитати людей про приналежність до якої-небудь групи, класу або спільноті, то більшість відповість, що вони не люблять, коли на них навішують ярлики. Це більшою мірою відноситься до американської культури, де дуже сильна віра в індивідуалізм.

Проте, коли людей зараховували до певної групи і мотивували вступити в неї, це підвищувало їх активність і інтерес.

Цей висновок був зроблений на основі наступного дослідження:

На передодні виборів одній групі людей сказали, що вони швидше за все підуть голосувати, тому що належать до політично активної групи населення (навіть якщо це і не так на самом деле). А другої групи нічого не сказали.

У підсумку, в день виборів в першій групі явка була на 15% вище, ніж у другій. Адже ось як треба людей на вибори залучати. У підсумку, в день виборів в першій групі явка була на 15% вище, ніж у другій

При цьому більш активними людей зробило тільки те, що їх зарахували до політично активним громадянам.

Але це ще не все …

В окремому дослідженні психолога Говарда Левенталя, учасникам була надана інформація про небезпеку правця, головним чином заклик до дії (до термінової вакцинації).

Але першої групи роздали листівки, в яких містилися мінімальні інструкції про те, як зробити щеплення від правця. А другої групи - листівки тільки з інформацією про те, що хвороба небезпечна. Різниця ніби й не велика.

Але запис на щеплення від правця в першій групі була значно вище, ніж у другій.

Доктор Льовенталь пояснив це тим, що заклики до дій ефективні тільки тоді, коли дається конкретне рішення.

Брошури з інструкціями не дали людям ніякого виправдання, щоб відмахнутися від дії.

У той час як через відсутність інструкцій більшість людей схильні до «блокування» строкового призову до дії, так як без плану подальших дій мозок змушує їх думати: «Ну, зі мною щось цього скоріше за все не трапиться ...».

Як застосовувати це в блогінгу

Коли мова заходить про залучення людей в будь-який проект (продаж, надання інформації, або навіть щось просте, як створення списку), то краще звернутися до них, як до члена будь-якої групи.

Наприклад, «... для людей, які люблять докази».

Вибравши групу для звернення, ви можете, звичайно, втратити частину людей, які не зарахують себе до цієї групи. Але всім догодити неможливо. І якщо намагатися це зробити, то можна не попасти нікому.

при створення блогу , Ви вибираєте певну нішу, орієнтуйтеся на людей яким вона цікава, дайте їм відчути, що вони частина групи, до якої інші не належать.

На цьому все! Сподіваюся, стаття буде вам корисна і ви змогли дочитати її до кінця!

Більш обдаровані від природи?
Більш старанні і більше займалися?
Так що ж «відмінники» робили по-іншому?
Адже, контент - це король, так що ж ще треба?
Чому так відбувається?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают