Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити свій сайт з нуля. Безкоштовний спосіб теж є

 1. Як створити самому нормальний сайт, підготовчий етап!
 2. Є тільки 2 способи для створення сайтів
 3. Нема сайту? Його можна зробити швидко і безкоштовно
 4. Щоб зробити нормальний проект краще вкласти гроші

Щоб розібратися як створити свій сайт, вам не потрібно бути програмістом

Щоб розібратися як створити свій сайт, вам не потрібно бути програмістом. З цим питанням сьогодні під силу впоратися самому, навіть якщо ти новачок. Насправді реальність така - кожен незалежно від своєї освіти має можливість створити власний сайт.

Але питання в іншому, які конкретно дії вимагаються від людини? З чого починати створення сайту самостійно?

Розумію, що вам вже не терпиться почати, адже всі новачки хочуть отримати результат швидко і безкоштовно. Насправді не варто поспішати, у вас буде свій сайт, якщо ви цього так хочете. Коли я тільки-тільки починав створення сайту самостійно мені теж хотілося отримати результат скоріше. Насправді ж зробити сайт - це лише перший крок для заробітку грошей в інтернеті, саме для цього я його і робив. Думаю багато хто з вас переслідують ті ж цілі, що ж почнемо.

Як створити самому нормальний сайт, підготовчий етап!

Отже ви твердо вирішили, що вам потрібен власний сайт, відмінно, починаємо його створення.

 1. Перше, що вам знадобиться - це наявність електронної пошти (Email). Вона потрібна для підтвердження реєстрації, якщо ви використовуєте хостинг. А також для роботи з електронними платіжними системами, якщо ви робите сайт платно.
 2. Придумати тему для сайту - це другий підготовчий етап. Насправді цей крок набагато важливіше, ніж здається на перший погляд. В інтернеті на одних тематиках, можна заробити значно більше, ніж на інших. Як вибирати тематику для сайту.

Якщо ви вже зареєстрували собі Email і вибрали дохідну тему, переходимо до вибору способу, для створення вашого першого сайту в інтернеті. Далі буде покрокова інструкція як і що робити, а точніше дві.

Є тільки 2 способи для створення сайтів

Ми не будемо розглядати варіант покупки сайту або замовлення його створення у фахівців. Так ці способи теж мають право на життя, ось тільки нам не зовсім підходять, адже вони ніяк не вписуються в заголовок. Раз вже почали створювати сайт самостійно закінчимо цю справу, зробимо все своїми руками.

Для новачка, який тільки розбирається як створити свій сайт, є всього лише два варіанти розвитку подій - це платний і безкоштовний способи.

І тут ви запитаєте, а навіщо викладати гроші, якщо є безкоштовний варіант. Насправді це будуть 2 різних сайту і можливості для заробітку у них будуть дуже сильно відрізнятися. Далі пропоную розглянути сам процес і зробити висновки, який спосіб підходить саме вам.

Нема сайту? Його можна зробити швидко і безкоштовно

Тут все простіше простого, потрібно мінімум часу і не треба буде ні копійки грошей, як то кажуть миттєвий результат. Цей спосіб підійде для тих, хто вже не може всидіти на стільці, так хоче швидше стати власником сайту, бажає отримати все і відразу, та ще й безкоштовно. А так же для людей, які ще не впевнені чи потрібен їм сайт і просто хочуть подивитися що з цього вийде.

Вам просто потрібно знайти в інтернеті сервіси, які пропонують можливість всім бажаючим створити свій особистий сайт, зареєструватися на одному з них, а далі натиснути на велику кнопку СТВОРИТИ САЙТ, заповнити потрібні поля і через п'ять хвилин насолоджуватися результатом. Як правило вам нададуть найпростіший конструктор для редагування, і зміни як зовнішнього вигляду так і статей свого проекту. Нижче я перерахую найпопулярніші майданчики для цього.

А тепер пропоную розглянути недоліки цього способу:

 • Обмежені можливості для заробітку.
 • Постійна реклама на самому видному місці, яка заважає читати ваші статті.
 • Мінімальні технічні можливості, не вийде розмістити багато інформації.
 • У назві буде також присутній ім'я сайту, на якому створено ваш, наприклад
 • Якщо ви захочете позбутися від реклами, змінити назву або збільшити технічні можливості, доведеться викласти гроші.

У назві буде також присутній ім'я сайту, на якому створено ваш, наприклад  Якщо ви захочете позбутися від реклами, змінити назву або збільшити технічні можливості, доведеться викласти гроші

Щоб зробити нормальний проект краще вкласти гроші

Для цього у вас повинна бути певна сума грошей на електронному гаманці. Це потрібно щоб оплатити всі необхідні послуги. Якщо немає бажання вводити грошей в інтернет їх можна там заробити без будь-яких вкладень. А потім витратити ці гроші на створення свого сайту. Про способи заробітку в мережі читайте статтю як заробити в інтернеті.

Які плюси у платного способу?

 • Немає сторонньої реклами.
 • Власне красиву назву.
 • Технічні можливості практично не обмежені.
 • І головне, доступні всі можливі способи для заробітку на своєму сайті ( скільки можна заробляти на сайтах ).

З чого починати створення платного сайту:

 1. Насамперед потрібно купити хостинг (це місце, де буде зберігається ваш сайт в інтернеті, іншими словами віддалений комп'ютер). Грубо кажучи ви платите за оренду цього місця. Так ось стоїть цей хостинг в середньому 120 рублів на місяць. Хоча є і дешевше. Його можна оплачувати як щомісяця так і на більш тривалий термін. Для цього знаходимо сайт, який надає послуги хостингу, реєструємося там і вносимо оплату. Якщо не знаєте який хостинг краще вибрати хочу порадити той, яким користуюся сам - це Fozzy.com .
 2. Другий крок реєстрація і покупка домену (це назва вашого майбутнього сайту, ну наприклад site.ru). Вартість починається від 100 рублів на рік. Як правило домен можна зареєструвати на тому ж сайті, де ви купили хостинг. Сьогодні практично всі надають ці послуги в комплексі. Як купити домен для сайту.

Підіб'ємо підсумок, щоб створити сайт самостійно нам потрібно викласти на початковому етапі від 220 рублів за місяць. Гроші це не великі і такі витрати, при бажанні, може дозволити собі практично кожен. Звертаю вашу увагу, сайт буде доступний в інтернеті тільки в разі своєчасної оплати домену та хостингу. Не забувайте вносити оплату. До речі всі платежі в інтернеті краще здійснювати через електронний гаманець Webmoney .

Як тільки ви все оплатили, потрібно почекати мінімум добу, це чисто технічний момент. Будьте терплячі.

Тепер справа за малим, нам залишилося вирішити як буде виглядати наш новий сайт. Для цього не потрібно знати мови програмування. Просто заходимо на сайт, де ви купили хостинг і вибираємо одну з платформ, в розділі програми. На сьогоднішній день найпопулярніші з них - це Joomla та WordPress. На якій платформі створити сайт? Що вибрати новачкові? Далі авторізуемся (придумати і ввести логін і пароль для входу), заходимо в панель управління обраної вами платформи і починаємо наповнювати сайт корисною інформацією. Так само ви можете вибрати яким буде зовнішній вигляд вашого сайту, встановивши вподобаний шаблон.

Який спосіб вибрати новачкові?

Якщо ви збираєтеся серйозно заробляти в інтернеті - тоді раджу вкласти трохи грошей і зробити нормальний сайт. Адже в майбутньому саме такий проект дасть вам можливість отримувати дохід лежачи вдома на дивані. Так що сміливіше, починайте створювати свій власний сайт вже сьогодні!

Але питання в іншому, які конкретно дії вимагаються від людини?
З чого починати створення сайту самостійно?
Нема сайту?
Які плюси у платного способу?
На якій платформі створити сайт?
Що вибрати новачкові?
Який спосіб вибрати новачкові?

Новости