Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити онлайн магазин на платформі WordPress?

 1. Що таке WooCommerce і навіщо він вам?
 2. Як створити онлайн магазин на WordPress: керівництво
 3. вибір сервера
 4. Функції та додаткові плагіни
 5. установка WooCommerce
 6. Створення сторінки товару
 7. індивідуальні настройки
 8. тестування
 9. Розробка індивідуальних плагінів для WooCommerce
 10. Створення онлайн магазину на платформі WordPress: справжня вартість
 11. Створення онлайн магазину на платформі WordPress
 12. Вартість хостингу для сайту на WooCommerce
 13. Вартість плагінів для сайту на WordPress
 14. Вибір теми для онлайн магазину на WooCommerce
 15. Платні та кастмоние розширення для онлайн магазину на WordPress
 16. Що команда Dinarys може вам запропонувати?
 17. Що ж потрібно для створення онлайн магазину на WordPress?

Головна / Блог / Як створити онлайн магазин на платформі WordPress?

Що допомагає одним онлайн магазинах бути популярними, поки інші терплять невдачі? Відповідь проста: зручний і привабливий онлайн магазин і добре продумана стратегія. Якщо у вас є обидві ці складові, то ймовірність провалу значно зменшується.

Якщо ви хочете почати продавати товари через інтернет, ми радимо вам використовувати платформу WordPress для створення онлайн магазину. Ця платформа допоможе вам створити свій сайт онлайн торгівлі без сторонньої допомоги спеціальних агентств. Крім того, ви можете встановити індивідуалізований дизайн і встановити розширення, що збільшують список функцій онлайн магазину, щоб зробити досвід користувачів більш зручним.

Команду Dinarys часто запитують: «Як розробити онлайн магазин на платформі WordPress?». Саме використання платформи безкоштовно. Однак агенства, таке як наше, часто наймають для поліпшення дизайну або розробки кастомних функцій. Але варто зауважити, що вартість брендування і персоналізації онлайн магазину залежить від вашого бюджету і цілей.

У цій статті команда розробників Dinarys розповість вам про основні функції створення онлайн магазину на платформі WordPress. Більш того, ми також надамо приблизну вартість тих чи інших послуг, пов'язаних з цією платформою. Ви готові почати?

Як було сказано раніше, використання WordPress безкоштовно. А за разлічіние доповнення, теми і розширення доведеться заплатити. У цій статті ми детально зупиниться на тому, які послуги і інструменти вам потрібні, щоб створити онлайн магазин, про який ви мрієте.

Крім того, ми поділимося інформацією, як самостійно створити сайт електронної торгівлі з базовими функціями самостійно. Благодая такому огляду ви зрозумієте, чи підходить вашому бізнесу WordPress або вам потрібно пошукати іншу платформу.

Один з найпопулярніших методів зробити онлайн магазин на WordPress це установка плагіна WooCommerce. Цей плагін перетворює сайт в повноцінний онлайн магазин.

Що таке WooCommerce і навіщо він вам?

Грубо кажучи, це всього лише розширення для сайтів на платформі WordPress. Він працює на подобу інших плагінів. Для роботи його потрібно встановити і активувати.

Також, як і платформа WordPress, всі плагіни мають відкритим кодом, а це означає - немає необхідності купувати ліцензію.

Крім того, він володіє всіма основними функціями онлайн магазину.

Вам не потрібно бути розробником, оскільки установка WooCommerce і подальші настройки досить прості.

Якщо вам подобається дизайн вашого WordPress сайту, то вам не доведеться його міняти, оскільки WooCommerce сумісний з практично будь-якими дизайнами і темами.

також прочитайте Кейс Dinarys №3 Редизайн сайту електроніки

Однак якщо вам потрібен унікальний дизайн онлайн магазину, то краще за цим звернутися до фахівців. Наші клієнти часто замовляють створення кастомних функцій для онлайн магазину. При цьому подібна розробка може обійтися досить дорого.

Як створити онлайн магазин на WordPress: керівництво

Далі в статті ви знайдете послідовне керівництво, як самостійно створити онлайн магазин. Давайте почнемо!

вибір сервера

Оцініть приблизну кількість відвідувачів вашого майбутнього онлайн магазину. Потім, на підставі цих даних, вам буде простіше вибрати потрібний варіант

Якщо трафік на ваш сайт буде менше 1000 переглядів сторінок на місяць, то ви можете використовувати такий сервіс, як Bluehost . Це ідеальний варіант для невеликих компаній, що надає послуги за доступною ціною.

Якщо ж ви очікуєте, що буде більше 1000 переглядів сторінок на місяць, то є інший варіант. В цьому випадку вам важливіше за все безпека і вам підійде виділений сервер.

Функції та додаткові плагіни

Основна відмінність між звичайним сайтом на WordPress і онлайн магазинів в тому, що ваші покупці можуть купувати товари, а онлайн магазин може проводити електронні платежі.

Є три основні функції, які використовуються в кожному онлайн магазині:

 • сторінка товарів
 • корзина покупця
 • процес оформлення замовлення

Всі ці функції повинні бути зручні для ваших покупців. Для цього, вам потрібно встановити один з плагінів, на подобу WooCommerce.

також прочитайте Топ 9 важливих функцій персоналізованого e-commerce веб

установка WooCommerce

Встановити цей плагін на ваш сайт буде нескладно. Ви можете знайти його в списку плагінів в панелі адміністратора.

Створення сторінки товару

Після того, як вам вдалося завершити установку плагіна, саме час створити сторінки для ваших товарів. WooCommerce надає зрозуміле керівництво, як це зробити. Створюючи категорії товарів, будьте обережні з назвами посилань. Намагайтеся уникнути повторень. Не називайте категорію товарів назвою товару.

Сьогодні плагіном WooCommerce користується велика кількість людей. Тому якщо у вас виникнуть труднощі, ви з легкістю знайдете потрібний відповідь в інтернеті.

Переконайтеся, що на сторінці товарів ви вказали назву товару, опис товару, вартість і якісне зображення.

індивідуальні настройки

WooCommerce, як і будь-який інший плагін електронної торгівлі для WordPress, дає вам можливість змінювати дизайн сторінки товарів і стиль кнопок. На цьому етапі у багатьох виникають проблеми. Якщо ви хочете отримати унікальний онлайн магазин з індивідуальним дизайном, то вам будуть потрібні навички володіння CSS. Якщо ви не хочете розбиратися в програмуванні, то ви можете замовити розробку індивідуального дизайну у Dinarys.

також прочитайте Кейс Динарис № 5 дизайн інтернет магазину і збільшення продажів

Зверніть особливу увагу на налаштування зображень. Розмір зображення товару впливає на те, як воно відображається на сайті.

Не забудьте і про настройках Постійних посилань (permalink). Грамотно прописані посилання допоможуть вам отримати додатковий SEO трафік.

тестування

Перед тим, як зробити ваш сайт видимим, переконайтеся, що ви налаштували ваш онлайн магазин і все працює правильно. Ви можете самі провести етап тестування сайту або ж звернутися в e-commerce агентство. Зазвичай такі агентства мають відділ тестування, які проводять ручне і автоматичне тестування, знаходячи помилки, щоб ваш онлайн магазин працював ідеально.

Розробка індивідуальних плагінів для WooCommerce

Якщо ви хочете здивувати ваших покупців незвичайними функціями онлайн магазину, вам необхідно замовити індивідуальну розробку плагінів і розширень. Однак ви можете вибрати зі списку вже існуючих розширень. Більше подробиць ви знайдете по засланні . Найпопулярніші розширення пропонують різні види доставки товару і методи оплати.

Створення онлайн магазину на платформі WordPress: справжня вартість

У цій частині статті ми розглянемо з чого складається вартість розробки онлайн магазину на безкоштовній платформі. Мінімальні витрати включають вартість хостингу, додаткові функції, кастомний дизайн і тему. Таким чином, ви можете підрахувати приблизну вартість створення вашого проекту.

Створення онлайн магазину на платформі WordPress

Створення онлайн магазину на платформі WordPress досить популярно в сучасному світі. Оскільки платформа володіє відкритим вихідним кодом, користувачі можуть змінювати і кастомизировать все на свій смак.

Для створення унікального онлайн магазину вам буде потрібно від 100 до 3000 доларів.

Перше, за що вам потрібно буде заплатити - це домен і хостинг. Крім того, там буде потрібно безпечний сертифікат SSL, щоб захистити особисті дані ваших покупців. Середня вартість такого сертифіката 70 доларів в рік.

Вартість хостингу для сайту на WooCommerce

При покупці хостингу, є безліч варіантів, з яких ви можете вибрати підходящий. Як ми вже писали раніше, вибір залежить від розміру трафіку і кількості товарів, які ви збираєтеся продавати. Ви можете почати з самого просто варіанти хостингу. І далі, в міру необхідності, закуповувати відсутні функції хостингу.

Нижче ми представимо вам два варіанти хостингу, які можуть підійти початківцям продавцям.

Перший варіант HostGator . Це віртуальний хостинг для невеликих компаній. Вартість користування починається від 4 доларів на місяць.

Якщо ж ви плануєте створити великий онлайн магазин, як варіант варто розглянути Pagely . Це виділений хостинг для сайтів на WordPress. Його вартість починається з 64 доларів в місяць.

Зверніть увагу, що деякі хостинги пропонують вам безкоштовний домен для онлайн магазину. Команда Dinarys не радить вам користуватися цією послугою, а купити домен окремо. Так ви спростите процес міграції сайту, якщо вам потрібна буде інша CMS або платформа.

І того: мінімальна вартість хостингу 4 долари на місяць + вартість домену 10 доларів.

Також радимо прочитати Скільки коштує розробка E-commerce сайту?

Вартість плагінів для сайту на WordPress

Ця платформа відома різними плагінами для створення онлайн магазину. Деякі з них - безкоштовні. Найпопулярнішим плагіном є WooCommerce, який завантажили вже 5 мільйонів разів.

Якщо ви збираєтеся продавати фізичні речі, то це найкращий вибір.

Однак, якщо у вас в планах продаж цифрових товарів, то для цього вам більше підійде плагін Easy Digital Downloads . Він безкоштовний і має досить багатою бібліотекою.

Вибір теми для онлайн магазину на WooCommerce

WordPress пропонує вам сотні платних і безкоштовних тем. Ви з легкістю знайдете потрібну тему для будь-якої сфери діяльності. Крім того, ви можете встановити вподобану тему самостійно, без допомоги розробника.

Якщо у вас є необхідний бюджет і вам потрібно щось більш персоналізоване, то можете заглянути на сайт Premium WordPress Theme .

В середньому преміум тема обійдеться вам в 50-100 доларів.

Крім того, ви можете найняти команду розробників і дизайнерів щоб створити свою унікальну тему, яка ідеально підійде вашій специфіці бізнесу і буде володіти унікальними функціями. Це більш дорогий варіант, однак ви будете впевнені, що уявляєте вашим покупцям унікальний досвід здійснення покупок.

Якщо спочатку ви хочете почати з безкоштовної теми, а потім купити преміум тему, подумайте двічі. Адже перехід з однієї теми на іншу не такий простий, як здається. В першу чергу вам потрібно переробити все картинки товарів під новий формат і нові настройки. Таким чином це рішення може коштувати вам більше, ніж ви очікували.

Платні та кастмоние розширення для онлайн магазину на WordPress

Саме розширення і додаткові функції є самим об'ємним пунктом витрат. Ви вже зрозуміли, що користування платформою WordPress безкоштовно. Але потрібно буде заплатити за розширення функціоналу сайту.

Існує маса платних розширень для найпопулярніших плагінів, типу WooCommerce. Але якщо вам потрібно щось незвичайне, що підійде до ваших потреб, то краще найняти команду розробників. Незважаючи на те, що таке розширення буде досить витратним, ви отримаєте саме ті функції, які необхідні вашому бізнесу.

Також прочитайте: Навіщо вашому бізнесу індивідуалізована розробка Magento модулів

Що команда Dinarys може вам запропонувати?

Розробники Dinarys володіють експертизою в кастомізації онлайн магазинів на WooCommerce і розробці. Команда з радістю допоможе створити унікальний дизайн для вашого онлайн магазину або надасть досвідченого розробника для настройки e-commerce сайту. Крім того, команда має досвід в розробці катомних модулів. Розробники Dinarys також надають послуги настройки платіжних систем, міграцію на іншу платформу, тестування і виявлення помилок в роботі онлайн магазину.

Що ж потрібно для створення онлайн магазину на WordPress?

Якщо ви хочете зайнятися електронною комерцією і продавати власні товари, продукти інших виробників або працювати на підставі dropshipping, WordPress це відмінний вибір.

Маючи в розпорядженні масу плагінів, включаючи WooCommerce, ви можете створити красивий і зручний онлайн магазин. Крім того, ви можете найняти команду розробників, які допоможуть вам створити дійсно унікальний сайт, який буде ідеально підходити під цілі вашого бізнесу.

Пам'ятайте, що в першу чергу вам потрібно визначитися, скільки саме функцій вам потрібно. Оскільки від цього залежить вартість розробки і вартість сайту.

Якщо у вас є питання, що зачіпають створення онлайн магазинів на платформі WordPress або на іншій платформі або CMS, заповніть форму за посиланням і Dinarys зв'яжеться з вами.

Що таке WooCommerce і навіщо він вам?
Що ж потрібно для створення онлайн магазину на WordPress?
Що допомагає одним онлайн магазинах бути популярними, поки інші терплять невдачі?
Команду Dinarys часто запитують: «Як розробити онлайн магазин на платформі WordPress?
Ви готові почати?
Що таке WooCommerce і навіщо він вам?
Що ж потрібно для створення онлайн магазину на WordPress?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно