Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити канал на YouTube - краще покрокове керівництво

 1. Як створити канал на Ютубі: Основи
 2. Чому варто займатися каналом на YouTube
 3. Демографія користувачів YouTube
 4. Чим YouTube відрізняється від інших соціальних каналів
 5. Оновлення на YouTube
 6. Як створити канал на YouTube
 7. Як зареєструватися і створити обліковий запис в Ютубі
 8. Назва каналу для бізнесу
 9. Візуальне оформлення каналу
 10. Посилання та контактна інформація
 11. Опис YouTube каналу
 12. Трейлер каналу
 13. Як завантажити відео на YouTube
 14. Як редагувати відео
 15. Пошукова оптимізація
 16. Як створити відео, яке приносить конверсії
 17. Монетизація на YouTube
 18. Як монетизувати свій канал
 19. Як просувати своє відео на YouTube
 20. Як проводити конкурси на YouTube
 21. резюме

YouTube здатний дати бізнесу дуже багато, якщо використовувати його правильно і послідовно.
Але щоб досягти хороших результатів, потрібно розуміти, чим канал на YouTube відрізняється від інших соціальних мереж, і як можна отримати з цього вигоду.

Даний посібник призначено, перш за все, для новачків, так як воно допоможе створити канал на YouTube з нуля, але також воно містить просунуті стратегії, якими може користуватися кожен.

Ми особливо рекомендуємо створити свій канал на Ютубі відразу після створення інтернет-магазину . Публікуючи огляди своєї продукції ви не тільки поліпшите SEO-просування свого сайту, але і залучите нову аудиторію з самого YouTube.

Йтиметься про створення та налаштування свого YouTube каналу, оптимізації та редагуванні своїх відео, нових нестандартних стратегіях, монетизації на YouTube, все це буде супроводжуватися прикладами і скріншотами.

Це керівництво для тих, хто хоче дізнатися, як використовувати YouTube для розвитку свого бізнесу.

Як створити канал на Ютубі: Основи

Перш ніж перейти до практичної частини, варто розглянути основи, які повинен знати кожен, перш ніж починати роботу на цій платформі. Причому інформація буде корисною навіть для тих, у кого вже є діючий канал.

Чому варто займатися каналом на YouTube

У YouTube є величезна кількість переваг, які багато підприємців просто не усвідомлюють.

Перша причина - найочевидніша. Відео-контент зараз грає найважливішу роль в маркетингу, і якщо компанія не буде використовувати відео, можна з повною впевненістю сказати, що вона програє конкурентам. І це не перебільшення: відео-матеріали оцінюються вище на всіх соціальних платформах, їх найефективніше використовувати в рекламі, і тому покупці з найбільшою ймовірністю помітять і звернуться до компанії, що використовує відео.

Дивіться також Відео для бізнесу. Чому вам потрібно знімати більше відео для сайту?

Використання каналу на YouTube дає доступ до цілої бібліотеці відео контенту. Потім відео файли можна завантажувати окремо на кожну платформу. Також можна вставляти відео з YouTube в пости в своєму блозі за допомогою всього декількох кліків, завдяки чому пости стануть більш динамічними і залучають.

У YouTube величезна і різноманітна аудиторія, яка використовує пошукові системи як самого YouTube, так і Google, щоб знаходити цікавий для контент. Якщо оптимізувати відео для відповідних ключових слів (про це буде розказано трохи пізніше), з'явиться можливість негайно і безпосередньо зв'язатися з цією аудиторією, а не сподіватися, що вони побачать оголошення в стрічці на Facebook або Вконтакте. Це дозволяє користувачам знайти компанію, а не навпаки.

Так як відео з YouTube часто виявляються вгорі пошукової видачі Google, а сам YouTube є другою найбільш поширеною пошуковою системою в світі, тут є очевидна вигода.

Остання перевага? Всього 9% представників малого бізнесу використовують YouTube для просування. Конкуренція тут значно нижче, ніж на будь-який інший платформі.

Демографія користувачів YouTube

На YouTube близько 1 300 000 активних користувачів, і сайт відвідує понад 30 мільйонів людей щодня. Аудиторія YouTube переглядає більш 3,25 млрд годин відео кожен місяць, і більше мільярда відео щодня. Це просто неймовірна кількість.

Але що щодо самої аудиторії? Дослідження від FortuneLord надає такі дані:

 • Вік 11% аудиторії YouTube становить 18-24
 • 23% - 25-34
 • 26% - 35-44
 • 16% - 45-54
 • 8% - 50-64
 • 3% - 65 років і старше
 • Вік 14% не визначений

Так як відомо, що 8 з 10 чоловік у віці 18-49 років дивиться YouTube як мінімум раз на місяць, вони становлять величезну аудиторію, відкриту для будь-яких пропозицій.

Також відомо, що кількість переглядів відео з мобільних пристроїв зростає на всіх платформах, але особливо це стосується YouTube. Також сеанси перегляду тривають близько 40 хвилин - більше, ніж на інших платформах. Тому при створенні свого контенту слід пам'ятати про мобільних користувачів.

Чим YouTube відрізняється від інших соціальних каналів

Щоб домогтися успіху на своєму YouTube каналі, потрібен зовсім інший підхід, ніж до інших соціальних мереж.

Коли мова йде про Facebook, Вконтакте, Instagram і Twitter, необхідно створювати і поширювати якісний контент з метою підвищення впізнаваності, залученості і обговорювана, якщо говорити в загальному. Там дійсно важлива соціалізація.

Але це не ті речі, заради яких більшість людей заходить на YouTube. Відео на YouTube швидше нагадують пости в блогах, і більше відповідають ніші контент-маркетингу. Зрозуміло, люди залишають коментарі, але вони роблять це в тій же манері, як і коментують пости в блогах. Вони приходять, щоб подивитися і насолодитися відео, а не щоб поділитися тим, як пройшов їх день. Тому підхід до YouTube повинен здійснюватися на основі контент-маркетингу, а не маркетингу в соціальних мережах.

Ключові відмінності, які доводять це:

 • Люди найчастіше знаходять відео на YouTube через пошук, або коли переглядають інший релевантний контент. У більшості соціальних мереж вони побачать цей контент завдяки рекламі, підписці або активності друзів.
 • Головна мета на YouTube - дивитися відео, а не обговорювати їх. Там не побачиш людей, які відзначають одне одного в коментарях, як це роблять на інших сайтах. Вони приходять подивитися відео, а не поспілкуватися, а якщо вони захочуть щось обговорити, вони поділяться роликом на своїй сторінці в соціальних мережах.
 • Багато людей приходять на YouTube з наміром подивитися серйозне або навчальне відео. Вони не обов'язково дивляться їх від нудьги, як це роблять люди, гортають стрічку в Facebook або Вконтакте.

Якщо сприймати YouTube як платформу для контенту, а не соціальну платформу, можна створити більш ефективні відео, що дають гарні результати.

Оновлення на YouTube

Це остання і найважливіша річ, про яку потрібно поговорити перш ніж перейти до налаштування YouTube каналу. Нещодавно YouTube провів деякі зміни на сайті, тому всі, хто збираються зайнятися там просуванням, повинні бути в курсі.

 • З травня цього року більше не можна створювати анотації. Їх замінила нова функція End Screens - Кінцеві заставки. Але якщо анотації до відео були зроблені до травня, вони все ще працюють.
 • Мобільні користувачі можуть прискорювати або уповільнювати відтворення відео.
 • Зараз YouTube працює над адаптацією відео до будь-якого екрану, що робить платформу більш mobile-friendly.
 • Сайт переглянув політику показу реклами, так як оголошення з'являлися в відео, що містять екстремізм, розпалювання ненависті, і в іншому контенті, з яким жоден бізнес не хотів би асоціюватися. Зараз на каналах торговців зброєю, політичних коментаторів і навіть обзорщіков відеоігор показується значно менше реклами. Це впливає тільки на тих, хто намагається монетизувати свій YouTube завдяки розміщенню у себе оголошень, а не на власників реклами.
 • Потрібно набрати 10 000 переглядів на своєму каналі, перш ніж можна буде монетизувати відео. Для представників малого бізнесу, які хочуть використовувати YouTube як джерело пасивного доходу, це викличе певні проблеми. Хоча більшість підприємців отримує більше вигоди від використання YouTube з метою просування свого бізнесу, тому це не вплине на багатьох людей, які читають цей пост.
 • У минулому році YouTube удосконалив свої інструменти модерації коментарів, полегшивши каналах видалення або недопуск до публікації коментарів, що містять певні слова або фрази.

А тепер, коли з основами закінчено, можна приступити безпосередньо до просування на YouTube, починаючи зі створення свого каналу.

Як створити канал на YouTube

Деякі вважають, що кожен бізнесмен повинен створити і оптимізувати свій канал ще до того, як опублікує своє перше відео. Навіть якщо канал уже працює, ще не пізно внести деякі зміни. Кожен з наступних підпунктів розповість, як зробити це крок за кроком.

Як зареєструватися і створити обліковий запис в Ютубі

Для цього просто на самому YouTube.com в правому верхньому куті натисніть на зображення для завантаження відео (стрілочка зліва). Дотримуйтесь інструкції, вам знадобиться зареєструватися в Google, або увійти в свій аккаунт. Або використовуйте кнопку «Увійти».

Назва каналу для бізнесу

Потрібно створювати канал саме для бізнесу і назвати його відповідним чином. Навіть якщо це робить особисто Іван Іванович, канал повинен називатися "Маркетинг від Івана Івановича". Тоді він викличе більше інтересу, і люди швидше визнають його авторитет.

Візуальне оформлення каналу

Потрібно вибрати два зображення. Перше - аватарка аккаунта, яка представляє собою те ж саме, що і аватарка профілю в соціальних мережах. Друге - фонове зображення каналу, яке буде відображатися у верхній частині каналу, як і обкладинка профілю групи.

Дивіться докладніше про розміри обкладинки для ютуб каналу

Вибір потрібно робити з розумом, так як це буде однією з перших речей, на які користувачі звернуть увагу. На прикладі нижче, аватарка аккаунта - це фото власника аккаунта, фонове зображення - фотографія квітів.

Рекомендується, щоб аватарка аккаунта (яка налаштовується через акаунт у Google) виконувала роль логотипу бренду
Рекомендується, щоб аватарка аккаунта (яка налаштовується через акаунт у Google) виконувала роль логотипу бренду. Для індивідуальних підприємців це може бути їх професійний фотопортрет. В ідеалі, вона повинна відповідати аватарками профілів в інших соціальних мережах для впізнаваності бренду.

Це працює в обидві сторони: якщо хтось із передплатників з іншого сайту наткнеться на канал на YouTube, він дізнається компанію по зображенню, і, швидше за все, подивиться відео. І навпаки, якщо передплатник з YouTube буде шукати компанію, з аватарки профілю в іншій мережі він зможе зрозуміти, що не помилився. Щоб змінити фонове зображення каналу, потрібно просто клікнути на нього при редагуванні профілю.

В якості фонового зображення каналу потрібно вибрати щось візуально динамічний і відображає сутність бізнесу
В якості фонового зображення каналу потрібно вибрати щось візуально динамічний і відображає сутність бізнесу. Рекомендується використовувати такі ж кольори, шрифти і стиль, що і на аватарке профілю і сайті компанії.

Також можна додати текст, щоб швидше донести послання свого бренду. Відмінний приклад - фонове зображення нашого YouTube каналу :)

Посилання та контактна інформація

Метою просування на YouTube має бути перенаправлення користувачів в інші соціальні мережі і / або на сайт компанії. Для цього на свій канал потрібно додати посилання. Вони з'являться в нижньому правому куті фонового зображення каналу, тобто в тому місці, де вони найбільш помітні і клікабельні.

Щоб зробити це, потрібно клікнути на перо редагування у верхньому правому куті фонового зображення каналу під час редагування профілю, і вибрати «Редагувати посилання»
Щоб зробити це, потрібно клікнути на перо редагування у верхньому правому куті фонового зображення каналу під час редагування профілю, і вибрати «Редагувати посилання».

У наступному вікні з'явиться можливість додати email-адреса, за допомогою якого користувачі зможуть зв'язатися з власником каналу
У наступному вікні з'явиться можливість додати email-адреса, за допомогою якого користувачі зможуть зв'язатися з власником каналу. Додати його варто, тому що чим легше споживачеві зв'язатися з бізнесменом, тим краще.

Нижче ви можете буде додати до 5 посилань
Нижче ви можете буде додати до 5 посилань. Першим повинен йти сайт компанії, потім Facebook і Вконтакте, а потім, у міру зменшення їх значимості для бізнесу, якісь з цих варіантів: Twitter, Instagram, Pinterest, і / або LinkedIn.

Першим повинен йти сайт компанії, потім Facebook і Вконтакте, а потім, у міру зменшення їх значимості для бізнесу, якісь з цих варіантів: Twitter, Instagram, Pinterest, і / або LinkedIn

Опис YouTube каналу

Багато підприємців забувають про це, а даремно. Хороший опис каналу на YouTube допомагає продемонструвати, чому користувачам необхідно подивитися контент і підписатися на канал. Опис може мотивувати їх навіть сильніше, ніж трейлер каналу.

Опис каналу має пояснювати, чим займається бізнес і що він може запропонувати користувачам. Додати його можна там же, де додаються електронну адресу і посилання на інші сайти, в секції вище.

Якщо говорити про приклади, опис на каналі Gary Vaynerchuck просто чудово:
Якщо говорити про приклади, опис на каналі Gary Vaynerchuck просто чудово:

Трейлер каналу

Всі канали просто зобов'язані мати свій трейлер. Це відео буде розташовуватися на самому помітному місці, у верхній і майже центральній частині каналу. Коли користувачі заходять, воно відтворюється автоматично, тим самим негайно залучаючи їх увагу. Це дозволяє власнику каналу вибрати, як представитися своїм глядачам. Трейлер особливо важливий, тому що опис каналу не з'являється на першій сторінці.

Знову ж таки, в цьому відео необхідно продемонструвати користувачам, чим займається компанія, і як конкретно цей канал зможе принести їм користь
Знову ж таки, в цьому відео необхідно продемонструвати користувачам, чим займається компанія, і як конкретно цей канал зможе принести їм користь. Відмінний приклад - трейлер каналу Дігістр:

При редагуванні профілю буде доступна опція "Для повертаються передплатників". Якщо клікнути на неї, з'явиться можливість додати трейлер каналу. Те ж саме потрібно зробити і для «нових користувачів», і завантажити відео.

Як завантажити відео на YouTube

Тепер, коли канал налаштований, можна приступити до завантаження відео.

Дивіться також Як знімати відео для YouTube. Устаткування офісу і монтаж відео

На верхній панелі навігації YouTube є стрілка, спрямована вгору. Її можна знайти на будь-якій сторінці сайту. Після натискання на цю стрілку з'явиться можливість вибрати або перетягнути відео-файл, і завантаження почнеться негайно.

Коли відео завантажиться, можна ввести основну інформацію, включаючи назву, опис, налаштування приватності і плейлист, в якому воно з'явиться
Коли відео завантажиться, можна ввести основну інформацію, включаючи назву, опис, налаштування приватності і плейлист, в якому воно з'явиться. Також можна додати теги, які допоможуть відео з'явитися в релевантному пошуку. Потрібно переконатися, що текст оптимізований для пошукових систем, але про це піде мова далі.

Можна додати до відео текстовий переклад
Можна додати до відео текстовий переклад. Міжнародним компаніям це допомагає зробити контент доступним для всіх членів аудиторії. Для цього потрібно додати необхідні мови і ввести переклади для назви і опису.

Нарешті, як тільки відео завантажиться, потрібно вибрати превью
Нарешті, як тільки відео завантажиться, потрібно вибрати превью. Можна вибрати з тих варіантів, які пропонує YouTube, або завантажити своє власне зображення. Рекомендується використовувати власне превью, що містить елементи брендингу.

Як зробити прев'ю для відео на YouTube - 5 порад

Коли відео повністю загрузилось, можна редагувати його далі, до або після публікації.

Як редагувати відео

Якщо планується подальше редагування відео, його варто опублікувати як «приватне», а після редагування можна змінити в настройках на «публічне».

Щоб редагувати відео, потрібно перейти на вкладку Творча студія, вибрати відео і натиснути «Редагувати».

За допомогою цього меню можна:

 • Візуально поліпшити і відредагувати зображення
 • Додати до свого відео кінцеву заставку (але тільки якщо воно тривалістю більше 25 секунд)
 • Додати до відео додаткову аудіо-доріжку
 • Додати до відео підказки
 • Створити підписи до відео на будь-якій мові або субтитри.

Рекомендується додавати до всіх своїх відео і підказки, і субтитри. Це зробить відео доступнішим для розуміння і спонукає до дії. Їх створення займе кілька зайвих хвилин, але це буде визначено коштувати того.

Пошукова оптимізація

Якби з усього цього керівництва потрібно було вибрати найцінніше, це був би цей пункт. Всі свої відео на YouTube потрібно максимально оптимізувати для пошукових систем. Про це вже говорилося раніше - пошук в YouTube і Google допоможе роликам отримати набагато більше переглядів.

SEO на YouTube поділяє багато з основних принципів внутрішньої пошукової оптимізації сторінок . Відео можна оптимізувати для пошуку декількома способами:

 • Включати в назву найбільш затребувані ключові слова
 • Розміщувати додаткові ключові слова в описі відео
 • Вибирати правильні теги для відео, завдяки чому вони з'являться при відповідним вмістом пошуку

Не обов'язково вибирати між помітною назвою відео і назвою, що містить ключове слово, якщо вже на те пішло. Багато чудові відео (які оцінюються пошуковими системами досить високо) використовують наступну стратегію: спочатку ставиться помітний заголовок, потім після двокрапки додається заголовок з ключовим словом. Ось один із прикладів:

При створенні опису можна спробувати оптимізувати його для кращих ключових слів, але також включити в нього додаткові слова, які могли б бути корисними
При створенні опису можна спробувати оптимізувати його для кращих ключових слів, але також включити в нього додаткові слова, які могли б бути корисними.

При вивченні ключових слів рекомендується досліджувати ключові слова як з Google, так і конкретно з YouTube. Таким чином, можна бути впевненим, що відео виявиться якомога вище в пошуковій видачі обох систем, і перегляди значно зростуть. Використовуйте для цього сервіс keywordtool.io/youtube в безкоштовній версії.

Як створити відео, яке приносить конверсії

Про все, написаному вище, немає сенсу говорити, якщо відео не уявляють з себе нічого особливого. Будь то контент поганої якості або просто непереконливий, відео, нездатні принести результат - марна трата часу і грошей. При створенні відео для YouTube потрібно сконцентруватися на певній меті. Для багатьох бізнесів це буде генерація лідів і продажів.

Є кілька стратегій для створення успішних відео, наприклад:

 • Создать відео, Які точно будут шукати ваша цільова аудіторії, організуваті їх в плейлист, в кінці помістіті Заклик до Дії, щоб дізнатіся более, або с помощью лід-магніту , Або зв'язана з представником бізнесу.
 • Організуваті відео в плейлист, что діють як воронка, яка підштовхує до конверсії - Користувачі з більшою ймовірністю здійснять конверсію после декількох відео, чем после одного.
 • Создать відео, Які предлагают продукт як решение якоїсь проблеми Користувачів.

Є можливість придумати і більш креативні стратегії. Але ключ в тому, щоб сфокусуватися на певній меті і створювати відео для їх досягнення, а не навпаки. Потрібно пам'ятати про воронці продажів і послідовно підштовхувати користувачів до конверсії.

Монетизація на YouTube

Коли клієнти запитують: "Чи повинен я монетизувати свій канал?", Деякі маркетологи запитують у відповідь: "Ви маєте на увазі, монетизувати в сенсі показувати рекламу і сподіватися заробити на цьому?" Для більшості бізнесів такий план дій дуже не рекомендується, і на це є кілька причин.

По-перше, глядачі швидко втрачають інтерес і не мають уявлення про лояльність і терпінні. Якщо користувач включає якийсь керівництво і вискакує реклама, а в блоці поруч є схоже керівництво, більшість тут же переключаться на другий варіант. А каналах зовсім не потрібно, щоб глядачі втрачали інтерес до відео, або, ще гірше, дивилися відео конкурентів.

По-друге, гроші, які канали отримують в результаті такої монетизації, зовсім не великі. Можна заробити щось на зразок 1 $ за 1000 показів, і при цьому навіть не отримати оплату до того, як набереться 100 $. Для більшості компаній на це підуть роки. І багато хто вважає, що такий потенційний дохід не варто того, щоб ризикувати втратою глядачів.

Мета більшості підприємців в просуванні на YouTube - монетизація через м'які продажу і генерацію лідів, а не показ реклами. Якщо сфокусуватися на стратегіях, які описувалися раніше в цій статті, можна отримати набагато більше доходу на YouTube, ніж від показу реклами в своїх відео.

Є два винятки:

 1. якщо канал зібрав велику базу передплатників, які точно будуть перечікувати рекламу, щоб подивитися відео
 2. якщо бізнес став знаменитим на YouTube.

І все ж, в останньому випадку, варто почекати, поки у каналу не буде як мінімум 5-10 тисяч передплатників, і тільки тоді запускати рекламу.

Як монетизувати свій канал

Для тих, хто вирішили, що монетизація буде правильним вибором і / або категорично не згодні з аргументами вище, ось інструкція, як монетизувати відео на YouTube.

Потрібно зайти в Творчу студію, потім клікнути на вкладку «Канал». Там є поле монетизації, де потрібно натиснути на «Включити».

З'являться вимоги, які пред'являє YouTube:
З'являться вимоги, які пред'являє YouTube:

 • Прийняти умови партнерської програми YouTube
 • Зв'язати з каналом аккаунт AdSense
 • Вибрати, яку рекламу показувати
 • Набрати 10 000 переглядів на каналі

Навіть якщо канал не досяг 10 000 переглядів, процес оформлення можна почати заздалегідь. Як правило, власники каналів вже приймають умови партнерської програми YouTube, коли створюють аккаунт, і вони вже могли підключити доступ до аккаунту AdSense.

При виборі, яку рекламу показувати, з'явиться кілька варіантів
При виборі, яку рекламу показувати, з'явиться кілька варіантів. Потрібно вибрати ті, які будуть використовуватися, і натиснути «зберегти». Туди входять:

 • Медійні оголошення (тільки в деськтопной версії), які з'являються праворуч від вікна перегляду над списком рекомендованих відео.
 • Оверлеї (тільки в деськтопной версії), які накладаються на відеоролик в нижній частині вікна перегляду.
 • Спонсорські картки, які можуть бути показані на всіх девайсах, з'являються збоку від відео.
 • Відеооб'яви з можливістю пропуску, які програються перед відео та відображаються у десктопних і мобільних користувачів.

Відеооб'яви з можливістю пропуску, які програються перед відео та відображаються у десктопних і мобільних користувачів

Як тільки канал набере 10 000 переглядів, він почне заробляти гроші на переглядах відео, якщо це було схвалено. Потрібно переконатися, що аккаунт не порушує правила і дотримується загальних положень сайту.

Як просувати своє відео на YouTube

Але що якщо хтось хоче бути по зворотну сторону монетизації - тобто, використовувати рекламу для просування свого бізнесу, а не отримувати дохід від показу цієї реклами? Це теж хороша тактика.

Щоб почати, потрібно перейти на рекламну платформу YouTube. YouTube Ads насправді управляється через Google Adwords, тому потрібно створити обліковий запис на Adwords. Як тільки аккаунт створений, потрібно перейти в розділ Менеджер відео на YouTube і натиснути на стрілку кнопки Змінити у потрібного відео. Там буде кнопка «Просування», її і потрібно натиснути.

Там буде кнопка «Просування», її і потрібно натиснути

На промо-сторінці рекламного кабінету YouTube натисніть «Почати» або «Рекламувати відео» і дотримуйтесь інструкцій.

Першим кроком потрібно додати відео для реклами. Можна знайти його за назвою або URL, потім додати текст оголошення і вибрати зменшене зображення.

Цей текст повинен діяти виключно як заклик до дії, він не повинен бути назвою або описом відео.

Далі потрібно вирішити, куди відправляти користувачів, клікнувши по рекламі
Далі потрібно вирішити, куди відправляти користувачів, клікнувши по рекламі. Їх можна направити на свій канал чи свій сайт, але в більшості випадків другий варіант буде найбільш вигідним.

Після цього потрібно встановити свій бюджет і максимальний CPC (опціонально) - ціна за клік або перегляд
Після цього потрібно встановити свій бюджет і максимальний CPC (опціонально) - ціна за клік або перегляд. YouTube Ads працює за аукціонною системою, як і всі інші системи контекстної реклами, і рекламодавець платить тільки коли користувачі бачать рекламу.

Останній крок тут особливо важливий: таргетинг кампанії
Останній крок тут особливо важливий: таргетинг кампанії. Можна націлити в залежності від місця розташування, статі, вікової групи, мережеву активність і інтересів. Все це потрібно враховувати, і таргетинг по інтересам тут навіть важливіше, ніж при націлення Вконтакте .

Як тільки всі поля заповнені, можна подивитися превью, потім потрібно заповнити платіжні реквізити і запустити рекламу
Як тільки всі поля заповнені, можна подивитися превью, потім потрібно заповнити платіжні реквізити і запустити рекламу.

Як проводити конкурси на YouTube

Всім відомо про конкурси на Facebook, Вконтакте і Instagram. Але що щодо конкурсів на YouTube? Вони не настільки поширені, але це насправді відмінна стратегія. Так як вони проводяться рідко, це дасть перевагу компанії, яка вирішила використовувати цей хід.

Як і конкурси в усіх інших соціальних мережах, конкурси на YouTube можуть допомогти збільшити кількість передплатників, підняти активність і розшарити контент. І, при правильному підході, вони дають також генерацію лідів і / або створення користувацького контенту.

Різні поширені конкурси на YouTube включають в себе:

 • Конкурси коментарів, де глядачі повинні залишати коментарі; це покликане підвищити активність.
 • Конкурси передплатників, в яких хто не є передплатником можуть брати участь, якщо підпишуться на канал.
 • Конкурси відповідних відео, де глядачам пропонується записати і завантажити власне відео у відповідь на чиєсь.
 • Голосування, де користувачів просять проголосувати за свій улюблений варіант.

Голосування, де користувачів просять проголосувати за свій улюблений варіант

резюме

Багато бізнесменів часто забувають про просування на YouTube, але воно може виявитися саме тим інструментом, який допоможе випередити конкурентів.

При правильному підході YouTube за допомогою стратегій контент-маркетингу, можливо створити відмінний відео-контент, який буде служити цілям як контент-маркетингу, так і маркетингу в соціальних мережах.

Використання відео - найпопулярніша тенденція в маркетингу на даний момент, і не схоже, що вона збирається відступати. Тому потрібно прийняти її, створити свій канал на YouTube і користуватися всіма перевагами цієї платформи.

Було Корисна? Оцініть, будь ласка, и поділіться з друзями!

Як створити канал на YouTube - найкращий порадник

5 (100%) - 1 оцінок

Чому вам потрібно знімати більше відео для сайту?
Остання перевага?
Але що щодо самої аудиторії?
Деякі маркетологи запитують у відповідь: "Ви маєте на увазі, монетизувати в сенсі показувати рекламу і сподіватися заробити на цьому?
Але що щодо конкурсів на YouTube?
Було Корисна?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,