Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити інтернет магазин в Одноклассниках

 1. створення магазину
 2. Група
 3. сторінка
 4. ведення магазину
 5. Як правильно шукати покупців?

Привіт, шановні читачі!

У гонитві за додатковим заробітком у багатьох виникає бажання відкрити свій власний інтернет-магазин. З огляду на зростаючу популярність соціальних мереж, можна організувати продажу прямо в мережі «Однокласники» або «ВКонтакте». Це менш витратний спосіб (в порівнянні зі створенням окремого сайту), тому не варто його ігнорувати. У цій статті поговоримо про те, як створити інтернет магазин в Одноклассниках.

Про продажі в соцмережі ВК ви можете почитати в ЦІЙ статті.

Про продажі в соцмережі ВК ви можете почитати в  ЦІЙ  статті

Вам напевно не раз приходили заявки від різних сторінок або груп, що пропонують певний асортимент товарів: одяг, взуття, косметику, біжутерію, вироби ручної роботи і так далі. Тому з темою ви в деякій мірі вже знайомі.

Так як число користувачів мережі «Однокласники» обчислюється мільйонами людей, то знайти свого покупця цілком реально. Потрібно лише правильно підійти до питання створення інтернет-магазину і приділити йому якомога більше свого вільного часу.

Для того щоб почати, необхідно перш за все:

 • визначитися з типом товарів, які ви будете пропонувати;
 • знайти постачальників з вигідними для вас умовами (докладніше про те, де брати товар, я писав ТУТ ).

Припустимо, що продукцію ви вибрали (нехай це буде натуральна косметика). Де її брати? Є такі варіанти:

 • Укласти договір з власником офлайнового магазину і взяти його товар на реалізацію.
 • Зробити закупівлю в точках оптової торгівлі.
 • Працювати по Дропшиппінг (коли продукція йде безпосередньо від постачальника до покупця, а ви лише шукаєте клієнтів і приймаєте оплату).

Важливо: все, що ви пропонуєте покупцям, повинно мати мінімальний термін доставки. В ідеалі - бути завжди в наявності. Хіба хтось захоче чекати цілий місяць шампунь з Китаю? Швидше знайти в іншому магазині.

створення магазину

Відкриття власного інтернет-магазину в Одноклассниках має на увазі створення окремої сторінки або групи. У чому різниця і що працює краще?

Група

Більшість користувачів неохоче вступають в групи. Але розкрутити її з нуля реально - потрібно лише докласти зусиль. Запрошуйте друзів, постійно додавайте цікаві пости, відповідайте на коментарі. Можна домовитися з іншими тематичними групами про рекламу (головне - зійтися в ціні). Якщо хочете робити все безкоштовно, то шукайте групи з відкритою стіною і залишайте там цікаві записи.

Залучайте живих учасників, які будуть створювати «движуху» в групі: додавати і коментувати записи, розміщувати фото і т.д. Боти і «мертві» сторінки не принесуть вам грошей.

Щоб група почала приносити дохід, необхідно набрати велику кількість учасників.

сторінка

створення сторінки має на увазі реєстрацію нового аккаунта. Придумайте йому назву, щоб було ясно, що саме ви пропонуєте. У графі «Ім'я» можете поставити своє або вигадане, а в графі «Прізвище» напишіть то слово, яке характеризує весь ваш товар в цілому. Для продажу косметики пишіть «Косметікова», для продажу тортів - «тортові».

Сторінки для продажу товарів - це неіснуючі люди, і соцмережі часто їх банять. Щоб сторінку не блокували, слід вести свою діяльність з особливою обережністю. Напишіть на стіні пост з проханням ігнорування заявки в друзі, якщо ваші послуги людям не цікаві. Додавайте в друзі для початку своїх знайомих, а пізніше друзів з їх сторінок. Пам'ятайте, що масова розсилка запрошень стати друзями - це прямий шлях до бану.

Пам'ятайте, що масова розсилка запрошень стати друзями - це прямий шлях до бану

Так що ж в результаті створювати? Вирішувати вам. Найактуальніше і дієвий варіант - ведення і групи, і сторінки одночасно.

ведення магазину

Отже, у вас тепер є особиста група (або сторінка), яка і буде вашим інтернет-магазином. Що робити далі? Потрібно її вести, дотримуючись певних інструкцій.

Для початку вирішіть питання з заповненням. Зробіть класне опис, додайте фотографії продукції, завантажте цікаві відео по темі, запишіть урок по оплаті замовлення. Під кожним фото пропишіть характеристики: з чого зроблено, хто виробник, який розмір, скільки коштує. Розділ з фотографіями буде виглядати як каталог товарів.

На сторінці свого магазину залиште номер телефону, щоб було видно, що ви серйозно ставитеся до своєї справи і здатні консультувати покупців не тільки по переписці, але і по дзвінку. Бажано залишити якомога більше контактів для зв'язку.

Ретельно стежите за наявністю товару і видаляйте зайві фото в тому випадку, якщо речі вже продані. Не забувайте редагувати опису в міру необхідності. Не вводьте покупців в оману!

Як тільки у вас підуть перші продажі, просите своїх покупців залишати відгуки під фотографіями. Позитивні відгуки підвищують довіру до магазину. Адже кожен хоче бути впевнений в тому, що куплена річ буде якісною.

Як правильно шукати покупців?

Відштовхуйтеся від спеціалізації вашого магазину. Якщо ви продаєте дитячі речі, то додайте в друзі молодих мам, для яких ваша пропозиція буде актуальним. Якщо ви пропонуєте брендовий одяг для молоді, то краще за все подружитися з людьми від 18 до 30 років, яких зацікавить ваш товар. Якщо ви продаєте інструменти, то додавайте в друзі виключно чоловіків.

Беріть не кількістю, а якістю. Десять чоловік з цільової аудиторії принесуть вам більше грошей, ніж 500 чоловік з нецільової!

На розвиток потрібен час. Поступово про вашому інтернет-магазині в Одноклассниках буде дізнаватися все більше людей, і у вас з'являться постійні клієнти. Якщо ви хочете мати позитивну динаміку розвитку, то ретельно стежте за якістю товару, щоб не зіпсувати собі репутацію. І не забувайте, що ваші клієнти - це люди. Спілкуйтеся з ними частіше і будьте доброзичливі.

Є питання? Задайте їх в коментарях до цієї статті. І не забувайте ділитися своїм досвідом.

З повагою, Сергій Чесноков

Де її брати?
Хіба хтось захоче чекати цілий місяць шампунь з Китаю?
У чому різниця і що працює краще?
Так що ж в результаті створювати?
Що робити далі?
Як правильно шукати покупців?
Є питання?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,