Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити блог WordPress за 60 хвилин: кейс основних робіт

 1. вступ CMS WordPress оптимальний варіант створення блогу для заробітку. WordPress швидко встановлюється,...
 2. Етапи робіт, щоб створити блог WordPress
 3. Установка CMS WordPress
 4. Крок 1. Завантажити
 5. Крок 2. База даних
 6. Крок 3. Робота по FTP
 7. Крок 4. Установка
 8. вікно 1
 9. вікно 2
 10. вікно 3
 11. вікно 4
 12. Крок 5. Контрольні перевірки
 13. Підготовка до налаштувань WordPress
 14. Кроки базової установки WordPress
 15. Загальні налаштування
 16. читання
 17. написання
 18. Обговорення
 19. постійні посилання
 20. медіафайли
 21. Модулі першої хвилі
 22. установка плагінів
 23. написання статті
 24. Публікуємо першу статтю
 25. Перші кроки просування
 26. доповнення
 27. Розміщення реклами
 28. висновки

вступ

CMS WordPress оптимальний варіант створення блогу для заробітку. WordPress швидко встановлюється, легко налаштовується, просто управляється. Має масу розширень для швидкого просування і автоматичного розміщення реклами. Підходить для ведення блогу, сайту, створення інтернет магазину.

Що в даній статті

У цій статті я покажу всі роботи, які потрібно виконати, для створення робочого блогу WordPress для заробітку, перш за все контекстною рекламою.

Зверну вашу увагу, що я не буду розглядати установку CMS на локальну збірку. Відразу купимо домен і хостинг послугу і створимо блог для наповнення, щоб відкрити його в Інтернет.

Етапи робіт, щоб створити блог WordPress

 • Купівля (оренда) домену: коротко;
 • Оренда хостинг послуги;
 • Установка CMS WordPress;
 • Налаштування загальна;
 • SEO настройка;
 • Установка необхідних розширень (плагінів);
 • Як написати статтю;
 • Розміщення реклами;
 • Перші кроки просування.

Купівля домена

Без домену створити блог WordPress неможливо. Детально про вибір і оренді домену я писав в статті: тут . Тут коротко нагадаю:

 • Домен не купується на все життя, ви його орендуєте на рік, можливо на два роки, з пролонгацією;
 • Купуйте домен тільки у акредитованих реєстраторів (список тут: https://cctld.ru/ru/) і їх офіційних партнерів (списки на сайтах реєстраторів);
 • Купуючи домен його потрібно перевірити на унікальність та історію використання;
 • Якщо ви вирішили вибрати для домену географічну доменну зону (ru, ua, kz, bl ...), то її потрібно наблизити до вашим потенційним читачам;

Не вибирайте свій основний комерційний домен на кирилиці в зоні рф. Його важко оптимізувати і розкручувати. Однак можна купити другий домен в кирилиці і зробити редирект на основний домен в Unicode. Наприклад, основний домен: podarok.ru, а до нього приклейте домен подарок.рф.

Є інший варіант. Запустіть одночасно два сайти на доменах Unicode (podarok.ru) і кирилиці (подарок.рф). Опублікуйте в них 5-7 унікальних статей з описом послуг та товарів. Почекайте 2-3 місяці і подивіться, який домен дає більше відвідувачів. Цей домен і залиште для свого основного сайту.

Установка CMS WordPress

CMS WordPress одна з найпопулярніших платформ для створення сайтів в світі. Велика ймовірність, що на вашому хостингу є автоматична установка WordPress. Якщо серйозно ставитеся до свого проекту, рекомендую НЕ користуватися автоматичною установкою, а зробити установку «вручну». Це допоможе краще зрозуміти базові моменти системи і використовувати останню версію CMS на вашій мові.

Пройдемо ручну установку WordPress по кроках.

Крок 1. Завантажити

Заберіть останній реліз WordPress на офіційному сайті ru.wordpress.org. Там ви скачаєте реліз російською мовою, повністю готовий до установки. Після скачування його потрібно розпакувати до каталогу [wordpress].

Крок 2. База даних

Для блогу потрібна база даних. Створювати базу даних потрібно в адміністративній панелі вашого хостингу. Залежно від типу адміністративної панелі, вкладка управління базами даних має різну назву. Наприклад, в панелі DirectAdmin це посилання «Управління базами даних», в CPanel це іконка phpMyAdmin.

У створенні бази даних немає ніяких складнощів, все проходить в автоматичному режимі, важливо, зафіксувати ім'я бази даних, логін користувача і пароль доступу. Так само знадобиться розташування сервісу MySQL вашого хостера і з великою часткою ймовірності це буде localhost, порт 3306.

Крок 3. Робота по FTP

У роботі з блогами, потрібно вміти працювати з програмами FTP клієнт. Вони не складні і ви легко можете знайти інструкції по їх управлінню. Рекомендую одну з двох FTP програм: WinSCP або FileZilla. Якщо ви працює не на осі Windows, то FTP програму доведеться пошукати самостійно.

Встановіть програму (наприклад, FileZilla) на свій комп'ютер. Відкрийте її. У верхньому ряду кнопок виберете Файл >>> Менеджер сайтів.

У модальному вікні введіть свої дані, як FTP клієнта. Ці дані вам повинні дати на хостингу або ви самостійно повинні створити FTP клієнта в панелі хостингу. Якщо є проблеми, зв'яжіться зі своїм support хостингу.

Після з'єднання ви побачите праворуч, вікно з каталогами вашого сервера, зліва диски вашого комп'ютера. Можете поміняти розташування вікон в налаштуваннях програми.

На сервері потрібно знайти і відкрити кореневу папку вашого блогу. Назви кореневої папки блогу найчастіше: public_html, httpdocs, www.

Після з'єднання з FTP з сервером і визначення кореня блогу, потрібно весь вміст каталогу wordpress, завантаженого релізу WordPress, закачати в корінь свого блогу. Робиться це виділенням і перетягуванням або використанням правої кнопки миші і виконанням команди «Закачати на сервер».

Після закінчення закачування використовуйте кнопку FileZilla «Порівняння», щоб порівняти викачані файли і каталоги. Помилок бути НЕ має.

Крок 4. Установка

Всі основні браузери підтримують автоматичну установку WordPress. Тому після роботи по FTP, відразу пишемо адресу блогу з http в адресний рядок браузера (наприклад, http://domen.edu ) І починаємо установку.

Установка WordPress полягає в проходженні декількох вікон із заповненням необхідних полів. Нічого складного, але все-таки поясню.

вікно 1

Загальна інформація

вікно 2

Заповнити дані бази даних

вікно 3

Інформація про сайт і логін і пароль адміна.

вікно 4

Все готово, можна увійти в консоль сайту

Крок 5. Контрольні перевірки

В якості контрольних перевірок зробіть наступне:

№1. Увійдіть в адміністративну панель блогу, використовуючи адреси (domen.edu поміняйте на свій домен):

 • http://domen.edu/wp-admin
 • http://domen.edu/wp-login.php

консоль wordpress

Увійдіть на сам блог за адресою: http://domen.edu

№2. З панелі хостингу увійдіть в базу даних через phpmyadmin і подивіться (перевірте) префікс бази даних свого блогу.

Порада: Потрібні сторінки блогу покладіть в «Вибране» браузера для швидкого доступу.

Підготовка до налаштувань WordPress

Блог встановлений, пора його налаштувати. Покажу загальну термінологію для адміністратора, використовувану на блогах WordPress:

 • Сторінку адміністратора блогу називають панель або адміністративна панель.
 • Ліве вертикальне, основне меню називають панель інструментів або консоль або основне меню.
 • Верхній рядок із позначкою W, називають верхня панель.
 • Ви - адміністратор. Якщо у вас кілька об'єднаних блогів - ви суперадміністратора.
 • Всі інші користувачі можуть мати різні права доступу (гості, учасники, передплатники, редактори, автори, адміністратори).
 • Розширення функціоналу WordPress називаються плагіни.
 • Шаблони блога, змінюють його зовнішній вигляд, називаються «Теми WordPress».
 • Іконки користувачів називаються аватарки.

Почнемо настройку зі наступних кроків:

 • Закрийте блог від пошукових систем на вкладці Налаштування >>> Читання «Видимість для пошукових систем»;
 • Встановіть плагін для технічного закриття блогу від користувачів. Для цих цілей підійдуть плагіни: WP Maintenance Mode , Maintenance , Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd .

Ці два простих кроки, дозволять не засмічувати індекс блогу (сторінки проіндексовані пошуковими системами) чорновим матеріалом і закрити неготовий блог від користувачів.

Кроки базової установки WordPress

У базові налаштування блогу входять такі параметри:

 • загальні;
 • читання;
 • написання;
 • Обговорення;
 • Постійні посилання;
 • Медіафайли.

Назва базових налаштувань я поставив за назвою вкладок основного меню адміністративної панелі блогу. Саме меню ви бачите в лівій стороні екрану.

Всі вкладки меню активні при наведенні курсору виїжджає меню вкладки, при натисканні на вкладку вона відкривається, а пункти меню повністю показується в меню.

Всі настройки показую, під створення блогу для заробітку з оптимізацією налаштувань для просування.

Загальні налаштування

Загальні налаштування

Назва блогу ви вказували при установці WordPress. Зараз його можна поміняти. Назва блогу має точно показувати основну тему блогу і бути довжиною не більше 70 знаків.

Опис. Тут потрібно розкрити тематику блогу більш докладно, але не перевищити 160-170 знаків без пробілів.

З пунктом URL будьте вкрай обережні і нічого там не пишіть, якщо ви ставили систему в кореневій каталог.

Роль користувача ставимо «Абонент».

Формат дати ставимо «Довільно» у вигляді «dmY».

Інші налаштування залишаємо за замовчуванням.

Не забуваємо «Зберігатися».

читання

читання

Тут ми налаштовуємо зовнішній вигляд блогу для читання. Можна залишити все за умовчанням, тільки перевірити, щоб в пункті «Записів в rss» був виділений пункт «Анонси», а не «Повністю».

написання

Поки на цій вкладці нічого міняти не потрібно. Після створення рубрик блогу, тут можна, але необов'язково, призначити головну рубрику блогу. Всі статті, в яких не зазначено своя рубрика будуть публікуватися в рубрику за замовчуванням.

Обговорення

Якщо в загальних налаштуваннях ви дозволили коментування блогу, що робити на першому етапі створення блогу не потрібно, вам доведеться заповнити налаштування коментування або залишити налаштування за замовчуванням.

постійні посилання

Ця настройка важлива для оптимізації блогу.

Оптимізація це приведення блогу і його матеріалів відповідно алгоритмам пошукових систем для просування вгору в пошуковій видачі.

Тут ми налаштуємо посилання (permalinks) сторінок блогу в оптимізованому вигляді, який прийнято називати ЧПУ людино-зрозумілий url або SEF посилання.

 • Виділяємо чек «Довільно»;
 • Кнопками внизу поля набираємо зовнішній вигляд посилання. Наприклад, так:

Наприклад, так:

медіафайли

медіафайли

Тут можна нічого не міняти, тільки перевірте виділення чека в пункті «додавати фото в каталоги рік / місяць». Це означає, що всі додані фото будуть міститися в каталоги типу:

wp-content / upload / 2018/03 (2018/03 це рік і березень).

Каталоги для фото система створює сама при завантаженні першої картинки поточного місяця.

Модулі першої хвилі

Щоб почати наповнення блогу матеріалами при цьому підтримувати оптимізацію блогу, полегшити роботу адміністратора і створити базу для подальшої монетизації блогу рекомендую відразу встановити пакет потрібний плагінів.

Модулі для транслит перекладу російських посилань:

WP Translate ;

Cyr to Lat reloaded .

оптимізація:

Yoast SEO ;

Безпека:

Wordfence Security - Firewall & Malware Scan ;

Зручна вставка реклами на блог:

Ad Inserter .

Всі запропоновані плагіни мають альтернативи, і мої рекомендації суб'єктивні, але гарантовані часом використання.

установка плагінів

Покажу, як встановлювати плагіни на прикладі. Є назва плагіна «Maintenance Mode».

 • В адміністративній панелі йдемо на вкладку Модулі >>> Додати новий;
 • В поле пошуку «по слову» пишемо назву плагіна;
 • Система показує знайдені варіанти зі свого каталогу на https://ru.wordpress.org/plugins/;
 • Знайшовши плагін, дивимося «Деталі». Якщо плагін тестувався на вашій версії системи, тиснемо «Встановити». Після установки з'явиться кнопка «Активувати».

Встановлений плагін, з'являється в списках плагінів на вкладці Модулі, вона ж вкладка Модулі >> Встановлені. Для вас (адміністратора) доступні всі кнопки управління плагінами.

Наприклад, що видалити плагін, потрібно послідовно натиснути посилання Деактивувати >> Видалити. Доступні кнопки масових дій, внизу і вгорі списку.

У кожного плагіна є налаштування, які можна відкрити:

 • Для невеликих плагінів на вкладці Налаштування;
 • Для серйозних плагінів з'явиться окреме меню в основному меню;
 • Можливо вхід в настройки плагіна по посиланню Setting в списку, встановлених плагінів.

написання статті

Щоб заробляти блогом його потрібно постійно наповнювати тематичним матеріалом. На блозі WordPress одиницею матеріалу є стаття, яку часто називають пост (post). Хочете створити блог WordPress, що приносить прибуток, вчіться писати хороші статті (можна купувати).

Для написання статті НЕ користуємося внутрішнім редактором. Він потрібен для публікацій і редагування статей. Статті пишемо в редакторі типу Word з інструментом перевірок помилок. Статті повинні бути грамотними, унікальними, від 2000 знаків. Унікальність статей перевіряємо на спеціальних сервісах, наприклад, Text.ru, Сontent-watch.ru.

Фото для статей готуємо заздалегідь. Перед завантаженням фото на блог, їх потрібно оптимізувати, тобто максимально стиснути без втрати якості. НЕ засмічуйте блог важким фото.

Для обробки і стиснення фото є маса онлайн сервісів і програм. Наприклад, кращі з них:

Сервіси для стиснення фото:

Програми для стиснення:

Можна використовувати плагін WordPres для оптимізації фото блогу. Кращий з них, плагін:

Публікуємо першу статтю

Публікуємо першу статтю

Створити блог WordPress означає не тільки встановити систему і налаштувати її, але перш за все, наповнити блог унікальними статтями.

Для публікації статті, йдемо на вкладку Записи >>> Додати нову. В системі, до версії 5.0., Використовується редактор TinyMCE, який працює в двох режимах: візуальному і текстовому.

Для вставки фото, відео, галереї до статті є кнопка «Медіафайл» (3).

Для створення заголовків (тег h1), підзаголовків (теги h2-h6) є кнопка «Формат».

Абзаци формуються за замовчуванням, теги <p> не помітні.

Щоб вставити код безпосередньо в статтю, потрібно перейти в режим «Текст» і вставити код в потрібне місце статті.

Для статті вказується «Рубрика» у відповідному блозі справа (4).

Там же задаються мітки (5), вони будуть потрібні для додаткових навігацій блогу. Управління мітками здійснюється на вкладці консолі «Мітки». Мітки не мають підпорядкованості і можуть об'єднувати статті з різних рубрик.

Після оформлення статті її можна зберегти (кнопка «Зберегти») (7), після збереження з'явиться посилання «Подивитися», щоб подивитися, як виглядає статті в браузері. Збережена стаття залишається в чернетках блогу.

Для публікації статті служить кнопка «Опублікувати» (7). Можна відстрочити публікацію статті та вказати час публікації.

В системі за замовчуванням працює режим авто збереження і копії статей періодично система зберігає.

Всі статті опубліковані, збережені, чернетки, авто чернетки залишаються в списку статей на вкладці «Записи». Там же записами можна керувати.

Перші кроки просування

Якщо ви вирішили, на час наповнення блогу, не закривати блог від пошукових систем, зробіть наступні перші кроки:

 • Уважно налаштуйте плагін оптимізації, встановлений на свій блог WordPress (рекомендації про вибір плагіна вище по тексту);
 • Зареєструйте блог в сервісах для веб-майстрів Яндекс.Вебмайстер і Google Serach Console;
 • Створіть Sitemap блогу і файл robots.txt для блогу. Використовуйте їх перевірку використовуючи сервіси веб-майстрів Яндекс.Вебмайстер і Google Search Console;
 • Слідкуйте за індексацією блога в особистому кабінеті інструментів веб-майстра.

доповнення

Рекомендую прискорити свій, блог WordPress плагінами кешування або комплексного прискорення. Моє останнє відкриття, плагін WP Speed ​​of Light .

Також спробуйте плагіни кешування:

Розміщення реклами

Встановіть на блог лічильники збору статистики відвідуваності Яндекс.Метрика і Google Analytics.

Коли відвідуваність блогу досягне 100 унікальних відвідувачів на добу, зареєструйте блог на сервісах контекстної реклами РСЯ (Яндекс) і Google Adsense.

Використовуючи рекомендований мною плагін (посилання вище по тексту) розмістіть рекламний код цих сервісів на сторінках свого блогу.

Збільшуйте відвідуваність і конверсію сторінок блогу і стежте за доходом.

висновки

Дана стаття дозволить вам створити блог WordPress з усіма необхідними налаштуваннями і інструментами для подальшого розвитку блогу і його подальшої монетизації (заробітку). Дані не повні, але достатні для початку повноцінних робіт.

Будь-яке питання по WordPress зворотного зв'язку або коментарі.

© dengiinet.ru

(Всього переглядів 92)

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно