Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити блог. Що треба знати до рішення створити свій блог

 1. Що необхідно для початку створення блогу
 2. Переваги наявності блогу
 3. 2. Визнання
 4. 3. Постійний інтерес, зайнятість і спілкування
 5. Недоліки наявності блогу
 6. Основні етапи створення блогу
 7. ОБЕРЕЖНО Не піддавайтеся на безкоштовні приманки
 8. висновки:

Ця стаття, відкриває цикл статей, в яких, крок за кроком розповім, як можна безкоштовно, легко і просто, створити і налаштувати блог, на платформі WordPress.

Прямо зараз, Інтернет вибухає зростанням користувачів. Цей вибух зростання означає і більше потенційних читачів вашого блогу. Коротше кажучи, немає кращого часу, ніж сьогодні, щоб створити свій блог.

Що необхідно для початку створення блогу

 • Ваше бажання;
 • Первинні вміння роботи на ПК;
 • Наявність або вибір улюбленої теми. Інакше кажучи, теми, по якій будете писати статті. Це бажано, але не обов'язково, з тієї причини, що Ваш блог в інтернеті це по суті Ваш щоденник життя. Що хочете розповісти про себе і про себе, то і пишіть. У цьому, до речі кажучи, одне з основних відмінностей блогу від сайту.

У цьому, до речі кажучи, одне з основних відмінностей блогу від сайту

Переваги наявності блогу

1. Дохід

Ведення блогу може бути досить прибутковим, якщо все зроблено правильно. Кращі блогери в світі заробляють на ньому круглі суми грошей, але навіть витративши частину часу блогер може очікувати, хороший прибуток, якщо все зроблено правильно.
Сподіваюся, Ви не думаєте, що з першої хвилини створення блогу, Ви станете отримувати дохід? Блог необхідно створити, налаштувати, наповнити змістом, вдихнути в нього життя! Тоді і будете застосовувати відомі способи отримання доходу зі свого блогу.

2. Визнання

Успішний блог може допомогти вам завоювати визнання серед аудиторій різних людей. Багато блогери відомі як фахівці тільки по своїх блогах.
Визнання блогера це на основі власного бажання. Можна створювати свій бренд під своїм справжнім ім'ям або під псевдонімом. Це вам вирішувати.

3. Постійний інтерес, зайнятість і спілкування

Щоб зацікавити читачів свого блогу, необхідно писати цікаві статті, бути допитливим людиною і небайдужим до інших людей.
Запитайте себе Навіщо і Кому потрібен Ваш блог? Ваш блог для людей? Значить давайте допомагати людям вирішувати проблеми! Якщо хоч одна моя стаття принесла комусь користь, у вигляді необхідної інформації або послуги або продукту, то я просто щаслива.
Зі своїм блогом, Вам ніколи не буде нудно. Треба щодня читати коментарі до статей, відповідати на питання. Знайомитися зі своїми читачами, спілкуватися і головне, допомагати!

Недоліки наявності блогу

Якщо я написала переваги наявності блога, то просто зобов'язана написати і недоліки.

1. Вічна і постійна зайнятість.
Доведеться навчитися поєднувати особисте життя з справами на блозі. Це буде не просто, повірте. Наприклад, Вам треба терміново написати статтю і треба відмовитися від прогулянки з подругою або дитиною.

2. Нерозуміння з боку оточуючих людей.
Люди не будуть розуміти, що Ви там робите в комп'ютері вечорами, ночами або взагалі цілодобово? Якщо Ви їм відповісте, то вони не зрозуміють. Я давно зрозуміла, що тут в інтернеті своє середовище, свої поняття і уявлення.

Ми тут просто живемо в інтернеті, а наші друзі і близькі живуть оффлайн. Не треба їм нав'язувати наші інтереси, якщо їм нецікаво. Треба навчитися з цим жити, як би мирне співіснування. Повірте мені, Вам доведеться це вирішувати.

Основні етапи створення блогу

З технічної точки зору, створити блог можна буквально за 5-10 хвилин. Наповнення та налаштування блогу займає трохи більше часу.

Весь процес зводиться до 6 етапів:

 • Оберіть доменне ім'я для Вашого блогу;
 • Виберіть хостинг;
 • Вивчення панелі управління блогом і установка WordPress;
 • Зовнішні настройки: шаблон / макет, сторінки, рубрики, віджети, меню, карта блогу, фавікон, логотип;
 • Внутрішні налаштування блогу: посилання, плагіни, robots. txt;
 • Напишіть свій перший пост в блозі!

Далі по кожному етапу, будуть описані конкретні прості кроки дій. Буду писати маленькими простими кроками.

До того, як перейдемо до кроків створення блогу, у мене до Вас застереження.

ОБЕРЕЖНО Не піддавайтеся на безкоштовні приманки

У мережі є багато пропозицій по створенню блогу, безкоштовно на різних веб-сайтах. Це звучить як хороша ідея в теорії, але є деякі величезні мінуси, при використанні безкоштовного варіанту.

Це може здатися дивним, але безкоштовні блог-сайти існують, щоб заробити гроші для компанії, пропонуючи вам «безкоштовно» блог. Вони не дають вам блог простір. Замість цього вони роблять свої гроші.

Це робиться через продаж рекламних місць і розміщення своєї реклами на вашому безкоштовному блозі.

При цьому, у Вас немає абсолютно ніякого контролю над тим, що рекламується на вашому блозі, і ви не побачите жодної копійки грошей, які вони отримують від продажу цього рекламного простору.
Продаючи рекламний простір вони мають основне джерело доходу для більшості блогів.
Що ще гірше, безкоштовний блог-сайт не дає вам доступ до повного набору можливостей, які вам потрібно для того, щоб стати успішним блогером.

У цьому посібнику, крок за кроком, покажу вам деякі першокласні поради та секрети, які ви можете використовувати для оптимізації вашого блогу. На жаль, багато хто з цих речей просто не можуть бути виконані на безкоштовному блозі.

Трохи про безпеку.
Реальність інтернету в тому, що іноді сайти можуть бути зламані. Так, це відбувається навіть з новими, більш дрібними блогами. Якщо це трапиться з вами, і ви використовуєте безкоштовний блог провайдера, хакер може вкрасти доменне ім'я, а це значить, що ви втратите весь ваш сайт і ніколи не зможете отримати його назад.

висновки:

Якщо ви хочете, зробити процес запуску вашого блогу максимально простим і легким, наскільки це можливо, повторюйте на комп'ютері ці прості рекомендації: Дотримуйтесь крок за кроком в навчальних програмах написаних мною для вас і все обов'язково вийде, якщо ви вірите в себе і свої сили.

Сподіваюся ця перша стаття з циклу «Як створити свій блог» принесла Вам користь, подумайте гарненько, чи є бажання створити блог?
Якщо бажання є, то Ласкаво просимо в Команду блогерів
У наступній статті, зробимо 1 крок.

Спасибі, що поділилися статтею в соціальних мережах!


Можливо, Вам буде цікаво прочитати

Сподіваюся, Ви не думаєте, що з першої хвилини створення блогу, Ви станете отримувати дохід?
Запитайте себе Навіщо і Кому потрібен Ваш блог?
Ваш блог для людей?
Люди не будуть розуміти, що Ви там робите в комп'ютері вечорами, ночами або взагалі цілодобово?
Сподіваюся ця перша стаття з циклу «Як створити свій блог» принесла Вам користь, подумайте гарненько, чи є бажання створити блог?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают