Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити блог самому? Покрокова інструкція в безкоштовному видеокурсе

 1. Як мені попався цей безкоштовний курс по створенню блогу
 2. Трохи про курс «Як створити блог за годину і заробити на ньому»
 3. Які питання не розкриті в цьому курсі по створенню блогу?
 4. доповнення
 5. Ось, що ще можна почитати

Привіт друзі

Привіт друзі!

Хочу розповісти вам про дуже класний безкоштовний відеокурс, з якого ви дізнаєтеся як самому створити блог на Wordpress. Це відмінна покрокова інструкція для новачків.

Як мені попався цей безкоштовний курс по створенню блогу

Днями я вирішив взятися за свій блог серйозно, зробити його цікавим і популярним. Така ідея з'явилася після того, як я познайомився з блогом Олександра Борисова. Вірніше навіть не так. Блог Олександра мені зустрічався і раніше, але останнім часом я став потрапляти на нього все частіше і частіше в пошуках відповідей на свої питання. За цей час я встиг полюбив свій блог, і зрозумів, що хочу зробити його набагато краще.

Питання з учителем до цього часу навіть не стояло. Я придбав у Олександра Борисова платний курс «Як стати блогером тисячником» і почав його вивчати. У цьому платному курсі Олександр згадував про свій безкоштовний курс по створенню блогу. Я вирішив, що раз почав займатися блогом всерйоз, то не варто шкодувати свого часу. Я захотів пройти всі етапи, один за одним, які проходять всі новачки під керівництвом Олександра, уважно все вивчати, щоб не пропустити нічого важливого.

Загалом, вирішив почати з безкоштовного курсу по блогінгу. Я був приємно здивований, що безкоштовний курс був оновлений і доопрацьовано в 2014 році. Там навіть інтерфейс вордпресс новий, що дуже приємно і зручно в вивченні. Курс називається «Як створити блог за годину і заробити на ньому». Це дивно корисний курс! Для тих, хто тільки починає робити свій блог, цей курс - справжній подарунок. Цього курсу зараз вже немає, але не варто засмучуватися, тому що А. Борисов випустив більш потужний курс «КІБЕР-блогерів».

Трохи про курс «Як створити блог за годину і заробити на ньому»

Хочу зазначити, що цей курс дуже цений! Це детальна покрокова інструкція в відео форматі, з якої ви дізнаєтеся як створити блог самому на движку WordPress. Не розумію, чому Олександр не бере за нього грошей. Другого такого курсу я ще не зустрічав. Інші люди по видимому теж, принаймні так відгукуються в коментарях. Тривалість курсу близько 5 з половиною годин. А в назві курсу заявлений всього годину. Насправді все так і є. Всі технічні моменти зі створення блогу не займуть більше години вашого часу. Решту часу - це налаштування блогу і навчання тому, як з ним правильно працювати.

Чи не перестаю дивуватися, скільки тут є все. Весь багаторічний досвід зібраний в одному місці. Я до сих пір під враженням. Якщо ви робите лише перші кроки в блогінгу, то вам дуже пощастило. Ви це скоро самі зрозумієте. Для мого блогу на момент написання статті вже три з половиною місяці. А знаєте, скільки я нового дізнався з цього безкоштовного курсу для новачків? Буду впроваджувати отримані знання в самий найближчий час.

Курсу складається з двох частин: вступної та практичної і додаткових матеріалів. Якщо зовсім коротко, то ось що ви дізнаєтеся, подивившись його:

 • Для чого потрібен блог, де і кому він може стати в нагоді
 • Як вибрати тему для блогу
 • Що потрібно для створення блогу
 • Як купити домен, хостинг і встановити движок WordPress
 • Основні настройки Wordpress. Як встановити шаблон і красиво оформити блог.
 • Дізнаєтеся про 12 корисних плагінів і як їх налаштувати.
 • Як додавати різні елементи на блог і писати статті
 • Основні файли налаштування блогу, карта сайту, лічильник відвідуваності, граватар, іконка
 • Налаштування RSS-підписки
 • Як робити резервні копії налаштувань блогу і бази даних.

Все це і ще більше тепер є в новому курсі «КІБЕР-блогерів».

Цей курс не гола теорія, це практика, детальна і зрозуміла інструкція крок за кроком. Не важливо, скільки у вас знань і як давно ви в інтернеті, Олександр все докладно пояснює. У той же час там немає ніякої води. Курс більше п'яти годин, уявляєте, скільки звідти можна почерпнути? Навіть блогери з досвідом знайдуть для себе корисні моменти. Мені, наприклад, була корисна частина про плагіни і їх налаштування, а також інші дрібниці, про які Олександр Борисов каже мимохідь.

Які питання не розкриті в цьому курсі по створенню блогу?

Розумію, що за цей час неможливо було охопити всі важливі теми. І в той же час, хочу відзначити кілька моментів.

 • Безпека блогу. Про це було сказано недостатньо. Звичайно, безпеку блогу - це окрема велика тема і завантажувати цим новачків з самого початку, напевно, неправильно. З іншого боку, упускати цей момент ніяк не можна і варто вивчити це питання в самий найближчий час після створення блогу. Інформація з налаштування безпеки блогу ви можете знайти в декількох статтях на блозі Александа Борисова. Найближчим часом я планую написати статтю, в якій об'єднаю свої знання з теми безпеки на блозі. Це цінна інформація, зібрана мною з різних джерел, думаю, вона буде багатьом корисна. Можете додати сторінку в закладки, щоб потім не забути.
 • Заробіток на блозі. У назві курсу прямо сказано про це, але ось в самому курсі про це говориться дуже мало. Натомість Олександр згадує інші свої курси, в яких ви можете вивчити це питання. У Борисова є також відмінний безкоштовний курс по заробітку, про нього ви також дізнаєтесь на сторінці цього курсу зі створення блогу. Майте на увазі, що про заробіток в цьому курсі буде сказано дуже мало, ця тема Олександром розкрита в іншому курсі.

Ну ось мабуть і все, що хотілося сказати про цей курс. Більше не хочу займати ваш дорогоцінний час. Час діяти! Переходьте до курсу і дізнайтеся, як створити блог самому, дотримуйтесь цієї покрокової інструкції і у вас без сумніву все вийде.

доповнення

Того курсу, про який я писав на початку статті вже немає в продажу, але з'явилися нові відеокурси по блогінгу. Розширенням старого курсу, в якому тепер на додаток добре розкрита тема заробітку на своєму блозі з'явився новий курс «КІБЕР-блогерів». А з безпеки блогу є окремий серйозний відеокурс «Тотальна захист WordPress». Якщо ви готові зануритися в блогінг ще глибше і відчуваєте, що відеокурсу вам не хватіті, а потрібна підтримка і зворотний зв'язок з домашніми завданнями, я рекомендую вам записатися в Школу блогерів.

Якщо ця стаття Вам сподобалася, і серед Ваших друзів є початківці блогери, пропоную поділитися з ними. Таких курсів мало в мережі. Хочете дізнаватися про інші чудові курси? Підписуйтесь на оновлення!

Ось, що ще можна почитати

Як почати Інфобізнес з нуля? Перші кроки

Як самому зробити банер на сайт: gif, flash

Як навчитися налаштовувати рекламу в Яндекс Директ самостійно

Як навчитися добре і класно фотографувати зеркалкой за 7 годин?

Як навчитися швидко друкувати на комп'ютері, 2 тренажера

Як навчитися англійської мови самостійно з нуля

7 кращих способів заробітку в інтернеті

Бажаю Вам успіхів у житті та блогінгу!

З повагою, Дмитро Івлєв .

Дізнайтеся багато цікавого і зробіть своє життя яскравішим!

Передплачуйте і отримаєте скриня зі скарбами.

А знаєте, скільки я нового дізнався з цього безкоштовного курсу для новачків?
Курс більше п'яти годин, уявляєте, скільки звідти можна почерпнути?
Які питання не розкриті в цьому курсі по створенню блогу?
Хочете дізнаватися про інші чудові курси?

Новости