Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць

 1. Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць Вітаю, друзі! Судячи зі статистики запитів...
 2. Як заробити на власному сайті новачкові
 3. 7 причин заробляти на блозі
 4. Як створити блог
 5. Школа блогерів Олександра Борисова
 6. бонус
 7. Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць
 8. Чому без сайту Ви в небезпеці
 9. Як заробити на власному сайті новачкові
 10. 7 причин заробляти на блозі
 11. Як створити блог
 12. Школа блогерів Олександра Борисова
 13. бонус
 14. Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць
 15. Чому без сайту Ви в небезпеці
 16. Як заробити на власному сайті новачкові
 17. 7 причин заробляти на блозі
 18. Як створити блог
 19. Школа блогерів Олександра Борисова
 20. бонус

Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць

Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць

Вітаю, друзі!

Судячи зі статистики запитів Яндекса, багатьох жваво цікавлять можливості заробітку в Інтернеті.

Чи можливо створити пасивний джерело доходу в Інтернеті, щоб можна було при бажанні звільнитися з роботи?

Так можливо! Але як?

Відповіддю може служити створення свого сайту або блогу. Але про все по порядку.

Більшість користувачів шукають заробіток без вкладень, прямо зараз і при цьому хочуть реальних грошей.

Доведеться Вас розчарувати. Такого заробітку не існує. Я сама його шукала довгий час, але за 7 років пошуків так і не знайшла. Не вірите? Ну що ж, продовжуйте шукати.

Влаштовуючись на роботу, Ви не чекаєте, що Вам тут же виплатять купу грошей, та ще й премію відразу дадуть за пару натискань на клавіатурі. Ні, Ви спочатку 10 років вчитеся в школі і потім ще 5 в університеті, щоб потім шукати роботу. І погоджуєтеся на невелику зарплату для початку, поки немає досвіду.

Порахуйте, скільки було на Вас витрачено грошей за 15 років навчання. Жах, як багато!

Тоді чому ж від Інтернету Ви чекаєте халяви? Немає її тут. Якщо Ви все ж сподіваєтеся її знайти, то закрийте цю статтю. Бажаєте створити свій віртуальний джерело доходу, тоді читайте далі.

Чому без сайту Ви в небезпеці

Займаючись інвестуванням, я зрозуміла, що блог - кращий інвестиційний інструмент, тобто актив, здатний приносити стабільний дохід.

Сьогодні блог або сайт необхідний всім, хто бажає стати фінансово незалежним і не боятися завтрашнього дня.

Можливо, у Вас вже є пристойний дохід і його вистачає на всі Ваші забаганки. (Хоча я ще не зустрічала людей повністю задоволених своїм заробітком, а Ви?) Ви подумаєте, що блог Вам на фіг не здався. Витрачати свій час і зусилля незрозуміло на що навряд чи захочеться.

Але, коли мова йде про гроші, одиниця - погана річ. Якщо у Вас тільки одне джерело доходу - це погано. Залишитися без роботи сьогодні можна за дві секунди.

Мій сусід, який має декілька вищих освіт і отримував свого часу величезні гроші, втратив роботу і тепер намагається вижити на крихітну пенсію. А все могло б бути по-іншому, якби він створив додаткове джерело доходу.

Тому пропоную Вам поміркувати на цю тему вже зараз. Уявіть, що завтра Ви позбудетеся роботи. Чи будуть у Вас гроші на прожиття? Чи зможете Ви прогодувати сім'ю? І, сподіваюся, Ви розумієте, що розраховувати на велику пенсію і допомогу від держави не варто.

А що робити, якщо робота дістала до чортиків? Страшенно не хочеться рано вставати і в спеку або холод тягнутися на роботу. І все частіше сняться сни про отримання спадщини від невідомого родича або виграші в лотерею.

Створіть пасивний дохід і відправте роботодавця до біса).

Завдяки доходу з сайту жінки зможуть присвятити час собі коханим і сім'ї. Молодим мамам не доведеться терміново влаштовувати своє чадо в садок і виходити на роботу. А чоловікам не потрібно буде турбуватися про втрату роботи і слухати докори тещі і дружини.

Як заробити на власному сайті новачкові

Сьогодні основа всього заробітку в Інтернеті і в оффлайн - це реклама. Щоб щось продати, потрібно це спочатку розрекламувати.

Реклама усюди: по телевізору, Інтернету, на вулицях, в транспорті. І вона буде затребувана ще дуже довго. Навіть коли Ви проходите співбесіду для влаштування на роботу, Ви по суті рекламуєте себе. Без реклами сьогодні нікуди.

Блог або сайт дозволить Вам мати площадку, на якій Ви зможете розміщувати кілька видів реклами: банери, тизери, контекстна реклама, партнерські рекомендації. І за це Вам будуть платити. Уявіть Ви спите або насолоджуєтеся спілкуванням з сім'єю, а грошики капають без зусиль з Вашого боку.

7 причин заробляти на блозі

Чому саме заробіток на блозі або сайті? Крім роботи є 2 основних способи отримати дохід: бізнес і інвестиції. Але обидва способи вимагають великих вкладень і знань.

А от створити прибутковий блог під силу більшості, він не вимагає великих вкладень.

Заробіток на блозі підійде кожному:

 • Студенту (гризучи граніт науки непогано створити вже джерело доходу, щоб не залежати від батьків, на стипендію адже не проживеш, а погуляти з друзями або купити новий смартфон дуже хочеться);
 • Майбутнім мамам (Навіщо поспішати з декрету на роботу, краще провести більше часу з малюком);
 • Працюючим (як я вже говорила, стати безробітним дуже легко, друге джерело доходу зайвим не буде);
 • Пенсіонерам (Навіщо тягнути жалюгідне існування і рахувати копійки, коли можна жити цілком комфортно. Сидіти біля під'їзду на лавочці і лаяти уряд і депутатів не ефективно, краще вже стати блогером).

Крім цього через деякий час блог буде приносити Вам гроші на пасиві, тобто без Вашої участі, тоді як інші способи заробітку вимагають від Вас постійних дій.

Звичайно, пасивним даний вид заробітку стане не відразу, доведеться потрудитися рік-два для початку. Для кого-то це вічність. Але що таке рік у порівнянні з можливістю отримувати гроші на пасиві все життя.

Вести блог можна звідки завгодно, потрібен лише ноутбук та Інтернет. Тепер Ви зможете подорожувати в будь-який час. Немає необхідності випрошувати відпустку у начальника.

Пасивний дохід з сайту дозволить Вам приділяти більше часу собі і родині.

Чи не хочете кидати роботу? Блогінг легко поєднати з основним видом заробітку.

Ну і врешті-решт це не тільки прибутково, але і скажено захоплююче.

Як створити блог

Насправді створити блог легко. Пару вечорів і все готово. Хоч платний, хоч безкоштовний. До того ж в Інтернеті повно курсів по створенню сайтів і блогів, було б бажання їх вивчити.

Я б поставила запитання трохи інакше: як створити блог, який приносить самі дохід. І ось тут все дещо складніше. 99% блогерів кидають свої проекти саме тому, що у них не виходить заробити.

Купити домен і хостинг, встановити wordpress і плагіни, почати писати статті - це виходить у більшості.

Але як отримати кілька тисяч відвідувачів на сайт, та ще таких, які будуть приносити дохід. Цього домоглися одиниці.

Але раз вийшло у них, то вийде і у нас, чи не так? Як же цього домогтися? Все просто, піти в учні до того, хто вже пройшов цей шлях.

Грунтуючись на особистому досвіді, скажу, що необхідно онлайн-навчання, де Вам постійно будуть давати чарівний пендель і вести за ручку. Інакше Ви закинути все на самому початку або в кращому випадку на півдорозі.

Я сама скачував з Інтернеті безліч курсів і книг, але 99% з них я через деякий час видаляю, розуміючи, що ніколи не відкрию їх. Особливо якщо вони дісталися безкоштовно. Трохи краща ситуація з платними курсами, але і то, не завжди я їх проходжу.

Тому ідеальним варіантом буде онлайн-навчання з домашніми завданнями і зворотним зв'язком, тобто справжня школа. І таку школу блогерів створив Олександр Борисов.

Ще зовсім недавно, я думала: а на фіг воно мені треба, якась школа блогерів Олександра Борисова. Сама якось справлюся. Обійдуся, не буду викидати такі гроші. Але моя думка змінилася.

Я намагалася більше трьох років заробити на блозі як самостійно, так і проходячи різні курси. І без успіху. А грошей я витратила в сумі більше, ніж коштує навчання.

Школа блогерів Олександра Борисова

Чому я вибрала саме школу блогерів Олександра Борисова? Відразу з кількох причин:

 1. Олександр сам заробив вже не один мільйон рублів за допомогою блогу, тобто він професіонал у своїй справі. За допомогою доходів з блогу він купив квартиру, машину, будує будинок і подорожує всією сім'єю. Також хочу.
 2. Я вивчила кілька його курсів, їх якість мене повністю задовольняє.
 3. Школа - це не просто теоретичний курс, тут за ручку проведуть до результату, будуть перевіряти, контролювати і допомагати. Не знаю, як Вам, а мені це необхідно.
 4. Є зворотний зв'язок, завжди можна задати питання і попросити допомоги.
 5. У школі дається тільки актуальна інформація, не створюється інфоперегруза.
 6. Всі інші курси Олександра надаються безкоштовно.
 7. Відмінні результати учнів школи. Вже понад 150 чоловік отримали хороші результати, а понад 50 відсотків домоглися відмінних результатів.

Хочете дізнатися про всі переваги власного блогу від самого Олександра. Читайте [link] ось цю статтю [/ Link] і не зволікайте з рішенням.

бонус

Якщо вирішите пройти навчання, то отримаєте від мене невеликий бонус 500 рублів, дрібниця, а приємно. (Якщо оплачуєте по моїй посиланням).

На закінчення кілька відгуків від учнів школи:

На закінчення кілька відгуків від учнів школи:

Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць

Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць

Вітаю, друзі!

Судячи зі статистики запитів Яндекса, багатьох жваво цікавлять можливості заробітку в Інтернеті.

Чи можливо створити пасивний джерело доходу в Інтернеті, щоб можна було при бажанні звільнитися з роботи?

Так можливо! Але як?

Відповіддю може служити створення свого сайту або блогу. Але про все по порядку.

Більшість користувачів шукають заробіток без вкладень, прямо зараз і при цьому хочуть реальних грошей.

Доведеться Вас розчарувати. Такого заробітку не існує. Я сама його шукала довгий час, але за 7 років пошуків так і не знайшла. Не вірите? Ну що ж, продовжуйте шукати.

Влаштовуючись на роботу, Ви не чекаєте, що Вам тут же виплатять купу грошей, та ще й премію відразу дадуть за пару натискань на клавіатурі. Ні, Ви спочатку 10 років вчитеся в школі і потім ще 5 в університеті, щоб потім шукати роботу. І погоджуєтеся на невелику зарплату для початку, поки немає досвіду.

Порахуйте, скільки було на Вас витрачено грошей за 15 років навчання. Жах, як багато!

Тоді чому ж від Інтернету Ви чекаєте халяви? Немає її тут. Якщо Ви все ж сподіваєтеся її знайти, то закрийте цю статтю. Бажаєте створити свій віртуальний джерело доходу, тоді читайте далі.

Чому без сайту Ви в небезпеці

Займаючись інвестуванням, я зрозуміла, що блог - кращий інвестиційний інструмент, тобто актив, здатний приносити стабільний дохід.

Сьогодні блог або сайт необхідний всім, хто бажає стати фінансово незалежним і не боятися завтрашнього дня.

Можливо, у Вас вже є пристойний дохід і його вистачає на всі Ваші забаганки. (Хоча я ще не зустрічала людей повністю задоволених своїм заробітком, а Ви?) Ви подумаєте, що блог Вам на фіг не здався. Витрачати свій час і зусилля незрозуміло на що навряд чи захочеться.

Але, коли мова йде про гроші, одиниця - погана річ. Якщо у Вас тільки одне джерело доходу - це погано. Залишитися без роботи сьогодні можна за дві секунди.

Мій сусід, який має декілька вищих освіт і отримував свого часу величезні гроші, втратив роботу і тепер намагається вижити на крихітну пенсію. А все могло б бути по-іншому, якби він створив додаткове джерело доходу.

Тому пропоную Вам поміркувати на цю тему вже зараз. Уявіть, що завтра Ви позбудетеся роботи. Чи будуть у Вас гроші на прожиття? Чи зможете Ви прогодувати сім'ю? І, сподіваюся, Ви розумієте, що розраховувати на велику пенсію і допомогу від держави не варто.

А що робити, якщо робота дістала до чортиків? Страшенно не хочеться рано вставати і в спеку або холод тягнутися на роботу. І все частіше сняться сни про отримання спадщини від невідомого родича або виграші в лотерею.

Створіть пасивний дохід і відправте роботодавця до біса).

Завдяки доходу з сайту жінки зможуть присвятити час собі коханим і сім'ї. Молодим мамам не доведеться терміново влаштовувати своє чадо в садок і виходити на роботу. А чоловікам не потрібно буде турбуватися про втрату роботи і слухати докори тещі і дружини.

Як заробити на власному сайті новачкові

Сьогодні основа всього заробітку в Інтернеті і в оффлайн - це реклама. Щоб щось продати, потрібно це спочатку розрекламувати.

Реклама усюди: по телевізору, Інтернету, на вулицях, в транспорті. І вона буде затребувана ще дуже довго. Навіть коли Ви проходите співбесіду для влаштування на роботу, Ви по суті рекламуєте себе. Без реклами сьогодні нікуди.

Блог або сайт дозволить Вам мати площадку, на якій Ви зможете розміщувати кілька видів реклами: банери, тизери, контекстна реклама, партнерські рекомендації. І за це Вам будуть платити. Уявіть Ви спите або насолоджуєтеся спілкуванням з сім'єю, а грошики капають без зусиль з Вашого боку.

7 причин заробляти на блозі

Чому саме заробіток на блозі або сайті? Крім роботи є 2 основних способи отримати дохід: бізнес і інвестиції. Але обидва способи вимагають великих вкладень і знань.

А от створити прибутковий блог під силу більшості, він не вимагає великих вкладень.

Заробіток на блозі підійде кожному:

 • Студенту (гризучи граніт науки непогано створити вже джерело доходу, щоб не залежати від батьків, на стипендію адже не проживеш, а погуляти з друзями або купити новий смартфон дуже хочеться);
 • Майбутнім мамам (Навіщо поспішати з декрету на роботу, краще провести більше часу з малюком);
 • Працюючим (як я вже говорила, стати безробітним дуже легко, друге джерело доходу зайвим не буде);
 • Пенсіонерам (Навіщо тягнути жалюгідне існування і рахувати копійки, коли можна жити цілком комфортно. Сидіти біля під'їзду на лавочці і лаяти уряд і депутатів не ефективно, краще вже стати блогером).

Крім цього через деякий час блог буде приносити Вам гроші на пасиві, тобто без Вашої участі, тоді як інші способи заробітку вимагають від Вас постійних дій.

Звичайно, пасивним даний вид заробітку стане не відразу, доведеться потрудитися рік-два для початку. Для кого-то це вічність. Але що таке рік у порівнянні з можливістю отримувати гроші на пасиві все життя.

Вести блог можна звідки завгодно, потрібен лише ноутбук та Інтернет. Тепер Ви зможете подорожувати в будь-який час. Немає необхідності випрошувати відпустку у начальника.

Пасивний дохід з сайту дозволить Вам приділяти більше часу собі і родині.

Чи не хочете кидати роботу? Блогінг легко поєднати з основним видом заробітку.

Ну і врешті-решт це не тільки прибутково, але і скажено захоплююче.

Як створити блог

Насправді створити блог легко. Пару вечорів і все готово. Хоч платний, хоч безкоштовний. До того ж в Інтернеті повно курсів по створенню сайтів і блогів, було б бажання їх вивчити.

Я б поставила запитання трохи інакше: як створити блог, який приносить самі дохід. І ось тут все дещо складніше. 99% блогерів кидають свої проекти саме тому, що у них не виходить заробити.

Купити домен і хостинг, встановити wordpress і плагіни, почати писати статті - це виходить у більшості.

Але як отримати кілька тисяч відвідувачів на сайт, та ще таких, які будуть приносити дохід. Цього домоглися одиниці.

Але раз вийшло у них, то вийде і у нас, чи не так? Як же цього домогтися? Все просто, піти в учні до того, хто вже пройшов цей шлях.

Грунтуючись на особистому досвіді, скажу, що необхідно онлайн-навчання, де Вам постійно будуть давати чарівний пендель і вести за ручку. Інакше Ви закинути все на самому початку або в кращому випадку на півдорозі.

Я сама скачував з Інтернеті безліч курсів і книг, але 99% з них я через деякий час видаляю, розуміючи, що ніколи не відкрию їх. Особливо якщо вони дісталися безкоштовно. Трохи краща ситуація з платними курсами, але і то, не завжди я їх проходжу.

Тому ідеальним варіантом буде онлайн-навчання з домашніми завданнями і зворотним зв'язком, тобто справжня школа. І таку школу блогерів створив Олександр Борисов.

Ще зовсім недавно, я думала: а на фіг воно мені треба, якась школа блогерів Олександра Борисова. Сама якось справлюся. Обійдуся, не буду викидати такі гроші. Але моя думка змінилася.

Я намагалася більше трьох років заробити на блозі як самостійно, так і проходячи різні курси. І без успіху. А грошей я витратила в сумі більше, ніж коштує навчання.

Школа блогерів Олександра Борисова

Чому я вибрала саме школу блогерів Олександра Борисова? Відразу з кількох причин:

 1. Олександр сам заробив вже не один мільйон рублів за допомогою блогу, тобто він професіонал у своїй справі. За допомогою доходів з блогу він купив квартиру, машину, будує будинок і подорожує всією сім'єю. Також хочу.
 2. Я вивчила кілька його курсів, їх якість мене повністю задовольняє.
 3. Школа - це не просто теоретичний курс, тут за ручку проведуть до результату, будуть перевіряти, контролювати і допомагати. Не знаю, як Вам, а мені це необхідно.
 4. Є зворотний зв'язок, завжди можна задати питання і попросити допомоги.
 5. У школі дається тільки актуальна інформація, не створюється інфоперегруза.
 6. Всі інші курси Олександра надаються безкоштовно.
 7. Відмінні результати учнів школи. Вже понад 150 чоловік отримали хороші результати, а понад 50 відсотків домоглися відмінних результатів.

Хочете дізнатися про всі переваги власного блогу від самого Олександра. Читайте [link] ось цю статтю [/ Link] і не зволікайте з рішенням.

бонус

Якщо вирішите пройти навчання, то отримаєте від мене невеликий бонус 500 рублів, дрібниця, а приємно. (Якщо оплачуєте по моїй посиланням).

На закінчення кілька відгуків від учнів школи:

На закінчення кілька відгуків від учнів школи:

Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць

Як створити блог приносить від 30 000 рублів на місяць

Вітаю, друзі!

Судячи зі статистики запитів Яндекса, багатьох жваво цікавлять можливості заробітку в Інтернеті.

Чи можливо створити пасивний джерело доходу в Інтернеті, щоб можна було при бажанні звільнитися з роботи?

Так можливо! Але як?

Відповіддю може служити створення свого сайту або блогу. Але про все по порядку.

Більшість користувачів шукають заробіток без вкладень, прямо зараз і при цьому хочуть реальних грошей.

Доведеться Вас розчарувати. Такого заробітку не існує. Я сама його шукала довгий час, але за 7 років пошуків так і не знайшла. Не вірите? Ну що ж, продовжуйте шукати.

Влаштовуючись на роботу, Ви не чекаєте, що Вам тут же виплатять купу грошей, та ще й премію відразу дадуть за пару натискань на клавіатурі. Ні, Ви спочатку 10 років вчитеся в школі і потім ще 5 в університеті, щоб потім шукати роботу. І погоджуєтеся на невелику зарплату для початку, поки немає досвіду.

Порахуйте, скільки було на Вас витрачено грошей за 15 років навчання. Жах, як багато!

Тоді чому ж від Інтернету Ви чекаєте халяви? Немає її тут. Якщо Ви все ж сподіваєтеся її знайти, то закрийте цю статтю. Бажаєте створити свій віртуальний джерело доходу, тоді читайте далі.

Чому без сайту Ви в небезпеці

Займаючись інвестуванням, я зрозуміла, що блог - кращий інвестиційний інструмент, тобто актив, здатний приносити стабільний дохід.

Сьогодні блог або сайт необхідний всім, хто бажає стати фінансово незалежним і не боятися завтрашнього дня.

Можливо, у Вас вже є пристойний дохід і його вистачає на всі Ваші забаганки. (Хоча я ще не зустрічала людей повністю задоволених своїм заробітком, а Ви?) Ви подумаєте, що блог Вам на фіг не здався. Витрачати свій час і зусилля незрозуміло на що навряд чи захочеться.

Але, коли мова йде про гроші, одиниця - погана річ. Якщо у Вас тільки одне джерело доходу - це погано. Залишитися без роботи сьогодні можна за дві секунди.

Мій сусід, який має декілька вищих освіт і отримував свого часу величезні гроші, втратив роботу і тепер намагається вижити на крихітну пенсію. А все могло б бути по-іншому, якби він створив додаткове джерело доходу.

Тому пропоную Вам поміркувати на цю тему вже зараз. Уявіть, що завтра Ви позбудетеся роботи. Чи будуть у Вас гроші на прожиття? Чи зможете Ви прогодувати сім'ю? І, сподіваюся, Ви розумієте, що розраховувати на велику пенсію і допомогу від держави не варто.

А що робити, якщо робота дістала до чортиків? Страшенно не хочеться рано вставати і в спеку або холод тягнутися на роботу. І все частіше сняться сни про отримання спадщини від невідомого родича або виграші в лотерею.

Створіть пасивний дохід і відправте роботодавця до біса).

Завдяки доходу з сайту жінки зможуть присвятити час собі коханим і сім'ї. Молодим мамам не доведеться терміново влаштовувати своє чадо в садок і виходити на роботу. А чоловікам не потрібно буде турбуватися про втрату роботи і слухати докори тещі і дружини.

Як заробити на власному сайті новачкові

Сьогодні основа всього заробітку в Інтернеті і в оффлайн - це реклама. Щоб щось продати, потрібно це спочатку розрекламувати.

Реклама усюди: по телевізору, Інтернету, на вулицях, в транспорті. І вона буде затребувана ще дуже довго. Навіть коли Ви проходите співбесіду для влаштування на роботу, Ви по суті рекламуєте себе. Без реклами сьогодні нікуди.

Блог або сайт дозволить Вам мати площадку, на якій Ви зможете розміщувати кілька видів реклами: банери, тизери, контекстна реклама, партнерські рекомендації. І за це Вам будуть платити. Уявіть Ви спите або насолоджуєтеся спілкуванням з сім'єю, а грошики капають без зусиль з Вашого боку.

7 причин заробляти на блозі

Чому саме заробіток на блозі або сайті? Крім роботи є 2 основних способи отримати дохід: бізнес і інвестиції. Але обидва способи вимагають великих вкладень і знань.

А от створити прибутковий блог під силу більшості, він не вимагає великих вкладень.

Заробіток на блозі підійде кожному:

 • Студенту (гризучи граніт науки непогано створити вже джерело доходу, щоб не залежати від батьків, на стипендію адже не проживеш, а погуляти з друзями або купити новий смартфон дуже хочеться);
 • Майбутнім мамам (Навіщо поспішати з декрету на роботу, краще провести більше часу з малюком);
 • Працюючим (як я вже говорила, стати безробітним дуже легко, друге джерело доходу зайвим не буде);
 • Пенсіонерам (Навіщо тягнути жалюгідне існування і рахувати копійки, коли можна жити цілком комфортно. Сидіти біля під'їзду на лавочці і лаяти уряд і депутатів не ефективно, краще вже стати блогером).

Крім цього через деякий час блог буде приносити Вам гроші на пасиві, тобто без Вашої участі, тоді як інші способи заробітку вимагають від Вас постійних дій.

Звичайно, пасивним даний вид заробітку стане не відразу, доведеться потрудитися рік-два для початку. Для кого-то це вічність. Але що таке рік у порівнянні з можливістю отримувати гроші на пасиві все життя.

Вести блог можна звідки завгодно, потрібен лише ноутбук та Інтернет. Тепер Ви зможете подорожувати в будь-який час. Немає необхідності випрошувати відпустку у начальника.

Пасивний дохід з сайту дозволить Вам приділяти більше часу собі і родині.

Чи не хочете кидати роботу? Блогінг легко поєднати з основним видом заробітку.

Ну і врешті-решт це не тільки прибутково, але і скажено захоплююче.

Як створити блог

Насправді створити блог легко. Пару вечорів і все готово. Хоч платний, хоч безкоштовний. До того ж в Інтернеті повно курсів по створенню сайтів і блогів, було б бажання їх вивчити.

Я б поставила запитання трохи інакше: як створити блог, який приносить самі дохід. І ось тут все дещо складніше. 99% блогерів кидають свої проекти саме тому, що у них не виходить заробити.

Купити домен і хостинг, встановити wordpress і плагіни, почати писати статті - це виходить у більшості.

Але як отримати кілька тисяч відвідувачів на сайт, та ще таких, які будуть приносити дохід. Цього домоглися одиниці.

Але раз вийшло у них, то вийде і у нас, чи не так? Як же цього домогтися? Все просто, піти в учні до того, хто вже пройшов цей шлях.

Грунтуючись на особистому досвіді, скажу, що необхідно онлайн-навчання, де Вам постійно будуть давати чарівний пендель і вести за ручку. Інакше Ви закинути все на самому початку або в кращому випадку на півдорозі.

Я сама скачував з Інтернеті безліч курсів і книг, але 99% з них я через деякий час видаляю, розуміючи, що ніколи не відкрию їх. Особливо якщо вони дісталися безкоштовно. Трохи краща ситуація з платними курсами, але і то, не завжди я їх проходжу.

Тому ідеальним варіантом буде онлайн-навчання з домашніми завданнями і зворотним зв'язком, тобто справжня школа. І таку школу блогерів створив Олександр Борисов.

Ще зовсім недавно, я думала: а на фіг воно мені треба, якась школа блогерів Олександра Борисова. Сама якось справлюся. Обійдуся, не буду викидати такі гроші. Але моя думка змінилася.

Я намагалася більше трьох років заробити на блозі як самостійно, так і проходячи різні курси. І без успіху. А грошей я витратила в сумі більше, ніж коштує навчання.

Школа блогерів Олександра Борисова

Чому я вибрала саме школу блогерів Олександра Борисова? Відразу з кількох причин:

 1. Олександр сам заробив вже не один мільйон рублів за допомогою блогу, тобто він професіонал у своїй справі. За допомогою доходів з блогу він купив квартиру, машину, будує будинок і подорожує всією сім'єю. Також хочу.
 2. Я вивчила кілька його курсів, їх якість мене повністю задовольняє.
 3. Школа - це не просто теоретичний курс, тут за ручку проведуть до результату, будуть перевіряти, контролювати і допомагати. Не знаю, як Вам, а мені це необхідно.
 4. Є зворотний зв'язок, завжди можна задати питання і попросити допомоги.
 5. У школі дається тільки актуальна інформація, не створюється інфоперегруза.
 6. Всі інші курси Олександра надаються безкоштовно.
 7. Відмінні результати учнів школи. Вже понад 150 чоловік отримали хороші результати, а понад 50 відсотків домоглися відмінних результатів.

Хочете дізнатися про всі переваги власного блогу від самого Олександра. Читайте [link] ось цю статтю [/ Link] і не зволікайте з рішенням.

бонус

Якщо вирішите пройти навчання, то отримаєте від мене невеликий бонус 500 рублів, дрібниця, а приємно. (Якщо оплачуєте по моїй посиланням).

На закінчення кілька відгуків від учнів школи:

На закінчення кілька відгуків від учнів школи:

Чи можливо створити пасивний джерело доходу в Інтернеті, щоб можна було при бажанні звільнитися з роботи?
Але як?
Не вірите?
Тоді чому ж від Інтернету Ви чекаєте халяви?
Хоча я ще не зустрічала людей повністю задоволених своїм заробітком, а Ви?
Чи будуть у Вас гроші на прожиття?
Чи зможете Ви прогодувати сім'ю?
А що робити, якщо робота дістала до чортиків?
Чи не хочете кидати роботу?
Але раз вийшло у них, то вийде і у нас, чи не так?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают