Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити блог, який буде генерувати вам прибуток

 1. канали поширення
 2. маркетинговий план
 3. дії читачів
 4. Зробіть з блогу бренд
 5. Движок для блога

Зараз блогери збирають аудиторію, яка порівнянна з федеральними засобами масової інформації, а іноді і перевищують її. Блогери продають свої послуги і товари і при цьому активно конкурують з великими мережевими брендами. Я сам запускав бізнес електронної комерції з сайту у вигляді блогу і до сих пір він є однією з стовпів на якому все тримається. Якщо ви розумієте про що я і зважилися почати писати блог, читайте з чого потрібно почати і навіщо вам потрібен блог.

Вам необхідно побудувати стратегію блогу. Онлайн інфраструктуру для отримання прибутку в довгостроковій перспективі.

Головне щоб блог читали і аудиторія росла

Розповідайте про свою унікальну точці зору і діліться секретами з вашої індустрії, таким чином ви створите аудиторію яка буде працювати без пошукових систем.

Пропонуйте цінну інформацію у вашому блозі. Подумайте буде якась цінність від ще одного блогу? Люди завжди шукають і читають блоги, які пропонують якісну інформацію в заявлених темах.

Якщо описувати свою власну точку зору з унікальним і привабливим текстом, не має значення наскільки насичена ваша ніша, в ній завжди знайдеться місце для вас.

Блог повинен бути персональним. Не потрібно його робити корпоративним. Все що ви будете писати повинно бути вашими думками, а не корпоративними викладками (Брендинг в епоху соціальних мереж. Дуглас Хол. hbr-russia.ru ). Необхідний персональний контакт з потенційними і існуючими споживачами.

Зробивши цінний блог, складений від персонального професійного погляду ви зможете позиціонувати себе як повноцінний ресурс в цій індустрії.

Чому це допоможе людям коли ви це опублікуєте? Як теми, які ви торкаєтеся можуть допомогти? Зрозумівши, що цікаво читачеві ви зможете використовувати ці теми в своїх інтересах.

Пам'ятайте, що починаючи писати блог, ви робите маркетингову кампанію на довгі роки.

канали поширення

Безпека вашого бізнесу безпосередньо залежить від того наскільки ви зав'язані на канали поширення. Припустимо у вас є такі канали поширення вашого продукту.

 • Реклама в Яндекс Директ і Маркет;
 • Статті та огляди про товари;
 • Соціальні мережі;
 • Рекомендації (сарафанне радіо);
 • Фізичний магазин.

Якщо завтра один з каналів вас підведе і ви його втратите, то створення блогу дозволить убезпечити бізнес від подібних змін, тому що ваша аудиторія буде як і раніше з вами.

маркетинговий план

Люди повинні не просто читати, а й поширювати вашу інформацію. Для цього вам потрібен маркетинговий медіа план (план контенту) вашого блогу. Чітко визначитеся до кого ви апелюєте і що хочете щоб вони зробили після залучення в процес читання вашого блогу.

Запитайте себе:

 • Щоб я хочу, щоб люди думали відвідуючи мій блог?
 • Як вони повинні брати участь у цьому?
 • Яку демографію я вибираю?
 • Яке дії люди роблять після прочитання статті?
 • Як я позиціоную себе на відміну від схожих блогів?

Опишіть коротко - хто ваші покупці і потенційні покупці. Визначтеся які у вас теми. Люди читають блоги з інформацією, яка їм цікава. Чому хтось буде зацікавлений? Зрозумійте від якої інформації ваші споживачі будуть отримувати будь-якої «вихлоп» або прибуток. Збирайте настільки багато інформації, наскільки багато ви зможете задати питань і наскільки глибоко вивчити ринок.

Подивіться, що інші люди в індустрії (в суміжних індустріях) роблять з їх блогами. Шукайте теми і точки зору, що не бачаться коректно. Шукайте відмінності вашої точки зору, від думки більшості і це буде залучати читачів, як метеликів на світло.

Навіть якщо у вас немає відмінностей, ви можете розглядати теми, які не розкриті досить добре. Не важливо, як багато людей про це пишуть ви можете створювати контент працюючи старанніше і отримувати більшу віддачу.

Після того як ви зробите це, ви зможете почати конструювати детальний контент-маркетинговий план для вашого блогу. План повинен бути картою тих тем, які ви покриваєте, з різних точок зору і як вони взаємопов'язані поміж собою. Наприклад, ви можете створити серію статей навколо одного питання який люди постійно задають вам. А якщо теми популярні, то повторно використовуйте контент.

Відповідайте на справжні питання які люди часто задають у вашій сфері бізнесу. Це дозволить створити контент, який відповідає на ці питання в довгостроковій перспективі.

дії читачів

Просто інформувати недостатньо. Необхідно, щоб люди чинили дії після прочитання. Вирішіть яку дію повинні зробити читачі після прочитання інформації.

Важливо, щоб ця дія ніколи не було - покупкою!

Ви будуєте стосунки за допомогою блогу, які в подальшому будуть допомагати вам продавати. Блог для того щоб люди впізнавали вас, симпатизували вам і довіряли. Не намагайтеся схилити їх до покупок негайно.

Блог - це неформальний інформаційний ресурс, який побудує довіру для вас серед впливових і цінних людей, що використовують продукт або послугу яку ви пропонуєте.

Блог не для продажу, блог для вибудовування відносин.

Зробіть з блогу бренд

Блог повинен бути персональним. Ідеально якщо ви будете писати його самі як физ.лицо. Це допоможе вибудовувати відносини. Вирішіть, як ви будете позиціонувати себе в рамках бренду блогу, який створюєте.

Використовуйте привабливі фотографії. Діліться персональною інформацією. Вставляйте персональні історії в ваші статті.

Думайте про стилі написання. Як ваш стиль письма приверне людей і зацікавить їх? Використовуйте точні чіткі фрази, повертайтеся до попередніх історіях і статей або стратегіям.

Все що робить людей емоційними прив'язує їх до вас і робить ближче до покупок у вас. Кращі блоги ті де люди емоційно прив'язані.

Якщо ви зможете писати унікальний і якісний контент в індустрії з високою конкуренцією в інформації, в той же час, навчитеся персонально залучаючи людей → ви зможете побудувати довгостроковий інструмент, що генерує потік відвідувачів в ваш бізнес.

Движок для блога

Виберете правильний движок для ведення блогу, щоб в майбутньому він не обмежив ваше розвиток.

Наприклад, в довгостроковій перспективі блог на хмарному движку обмежений, в плані опцій для довгострокової перспективи. Це такі платформи, як Ж-ж , тумблер , медіум .

Двигуни, які ви зможете розмістити на власному сервері краще в плані додавання і розвитку теперішніх та майбутніх функцій вашого блогу. Основною такою движок, який я рекомендую це - Вордпресс . На нього ви знайдете величезну кількість розробників або зможете налаштувати все самі використовуючи готовий плагіни і теми .

До речі, наші розробники зробили пару крутих движків, на яких ви зможете вести свій блог. це Егея - простий, але досить самодостатній движок, для його налаштувань, при необхідності, ви зможете найняти програміста. І дуже крутий движок Readymag - більше підійде для дизайнерських односторінкових сайтів і лонгрідов.

Мені подобається майже все движки і кожен використовується під конкретну задачу. Wordpress для блогу BlackBerry Russia, Mediawiki для моєї особистої сторінки, Readymag для Лендінгем, на Medium ми робили першу версію корпоративного блогу Yard Capital, але потім відмовилися від цього движка і вирішили робити на своїй платформі.

Якщо вам корисна ця інформація залиште ваш коментар до тексту або задайте питання.

Оновлення @yardcap в Telegram , Facebook , VK , Twitter , Instagram , Youtube

Є робота, вступай в команду !

Подумайте буде якась цінність від ще одного блогу?
Чому це допоможе людям коли ви це опублікуєте?
Як теми, які ви торкаєтеся можуть допомогти?
Як вони повинні брати участь у цьому?
Яку демографію я вибираю?
Яке дії люди роблять після прочитання статті?
Як я позиціоную себе на відміну від схожих блогів?
Чому хтось буде зацікавлений?
Як ваш стиль письма приверне людей і зацікавить їх?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно