Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити безкоштовний сайт на Wix

Існує багато вагомих причин, за якими Wix є одним з найбільш популярних і широко використовуваних конструкторів для веб-сайтів. Його тарифні плани цілком розумні, ви можете вибрати з величезної кількості шаблонів і плагінів, він простий у використанні і має повноцінний безкоштовний тарифний план.

З безкоштовним тарифом ви можете:

 • Повністю налаштувати свій сайт з усіма функціями конструктора веб-сайтів Wix.
 • Вибрати будь-який з 450 + шаблонів Wix.
 • Вибирати будь-які безкоштовні програми або придбати преміальні програми.
 • Цілодобовий хостинг.
 • Оновити свій безкоштовний тариф до преміум тарифу безкоштовно в будь-який час.

Ось як можна створити безкоштовний веб-сайт на Wix:

Створіть свою безкоштовну обліковий запис Wix

Перейдіть на Wix.com і створіть обліковий запис, просто вказавши свою адресу електронної пошти і пароль. Після чого ви можете відразу перейти до створення свого веб-сайту.

Дайте Wix можливість створити вам сайт

Однією з найбільш унікальних особливостей Wix є ADI (Intelligent Design Intelligence), який створить для вас веб-сайт на основі наданих вами відповідей. Ви можете вибрати, чи дати йому цю ініціативу або зробити все самостійно.

У будь-якому випадку, вам потрібно повідомити Wix, який веб-сайт вам потрібен, як ви його плануєте використовувати, і який у вас досвід. Якщо ви приймете допомогу ADI, у вас буде набагато довший запитальник для заповнення, але ви отримаєте наполовину закінчений веб-сайт з відповідними настройками і вже встановленими віджетами.

Виберіть кращий шаблон для вашого сайту

Ще одна видатна особливість Wix - велика бібліотека з 450+ шаблонів. Існує велика кількість шаблонів з майже будь-який ніші і для будь-яких цілей. Ви можете переглянути приклад шаблону з бібліотеки або відразу ж його відредагувати.

Як тільки ви натиснете «Зберегти» в перший раз в верхньому правому куті, Wix додасть веб-сайт з вашим шаблоном до вашого профілю. На жаль, як тільки ви виберете шаблон, ви не зможете змінити його на інший для даного сайту. Вам потрібно буде створити новий веб-сайт з новим шаблоном.

Вам потрібно буде створити новий веб-сайт з новим шаблоном

Початок роботи з Wix

Wix надасть вам безліч відеоуроків, підказок і порад на всіх етапах створення вашого сайту, якщо на платформі ви новачок. Вам буде представлено швидке інтро відео (яке ви можете пропустити, якщо хочете), в якому буде показано всі можливості конструктора Wix.

Створіть головне меню або додайте веб-сторінки

Створіть головне меню або додайте веб-сторінки

Як і в будь-якій частині конструктора Wix, ви можете клацнути по меню, і з'явиться можливість управління або редагування. Крім того, ви можете вибрати «Меню» на вкладках зліва. Коли панель «Меню сайту» відкрита, ви можете створювати нові веб-сторінки і одночасно додавати їх в основне меню навігації. Ви також можете перемикатися між веб-сторінками для редагування, натискаючи на них, а також змінювати інші настройки, такі як SEO.

Безумовно, для початку знайдіть час, щоб розпланувати свій сайт і визначитися з тим, які веб-сторінки він буде містити. Це буде набагато легше і простіше. Намалюйте карту сайту з усіма необхідними веб-сторінками, а потім повторіть її в конструкторі.

Додайте елементи на свої веб-сторінки

Під вкладкою «Меню і сторінки» ви можете встановити кольору фону, зображення або відео для своїх веб-сторінок. Переконайтеся, що в даний час ви редагуєте веб-сторінку, для якої ви хочете це змінити. Нижче ви можете додати окремі елементи на свою веб-сторінку, наприклад, фрагменти тексту, зображення, кнопки, віджети і т.д.

Щоб додати їх на веб-сторінку, перетягніть їх зі вкладки туди, де ви хочете їх бачити на вашій веб-сторінці. Ви можете буквально вставити елемент в будь-яке місце. Кожен елемент також має розширені параметри налаштування, які ви можете змінити, вибравши його і поміняв будь-який з параметрів. І як важливий рада, ви можете використовувати функцію «макет» для вирівнювання елементів по центру.

Додавання функцій з додатками Wix

Ви хочете використовувати форми на своєму веб-сайті, щоб відвідувачі заповнювали свої дані? Для цього є додаток. Як щодо інструменту аналізу, який відстежує ваших відвідувачів і їх поведінку? Для цього теж є додаток. Як щодо програми, яка спрощує настройку магазину? Ви здогадалися, що для цього теж є додаток.

У Wix є величезна бібліотека додатків, які є плагінами з певним набором функцій. Подумайте про те, що ви хочете, щоб користувачі робили на вашому сайті, і перегляньте додатки, щоб дізнатися, чи є щось підходяще для вас. Просто перейдіть в магазин додатків Wix зліва, виберіть додаток і додайте його на свій сайт з одним клацанням миші. Додатки Wix зазвичай дуже прості в налаштуванні; на початку процесу вам буде запропоновано керівництво для настройки і установки.

управління медіа

У розділі «Мої завантаження» ви можете управляти своїми зображеннями, відео, документами, аудіофайлами і інший графікою, завантаженої в Wix. Ви можете впорядкувати їх в папках, щоб їх було легше знаходити, видаляти або налаштовувати за допомогою інструментів редагування зображень Wix. Важливо управляти своїм контентом, так як, в залежності від вашого тарифного плану, Wix обмежує кількість даних, яке можна зберігати на вашому сайті.

Додавання блогу

У порівнянні з більшістю інших конструкторів сайтів, Wix працює по-іншому. Спочатку у вас не буде блогу. Проте, створити блог можна всього за кілька кліків. Ця програма, але ви можете додати його з лівої вкладки. Після того, як блог буде додано, ви зможете відразу приступити до написання постів. Всі майбутні завдання, пов'язані з блогами, будуть виконуватися з тієї ж вкладки. Не забудьте логічно організовувати блоги за категоріями, які ви можете знайти праворуч від вашої панелі постів.

Візьміть від свого сайту максимум разом з тарифним планом Wix

З точки зору дизайну і настройки, Wix, ймовірно, пропонує кращий безкоштовний тарифний план для створення будь-якого веб-сайту. Проте, існує ряд важливих функцій, якими ви не зможете скористатися без платного тарифу. Ось деякі з них:

 • Ваш власний домен
 • Інтернет - магазин
 • Значно більше місця для вашого сайту і для мультимедіа
 • Доступ до додатків Premium Form Builder і Site Booster
 • На тарифі Combo з'являється можливість видалити Wix-брендинг і рекламу
 • З VIP-планом вам буде доступна послуга професійного дизайнера веб-сайту, який перегляне ваш сайт і дасть вам зворотний зв'язок

Чи готові зробити сайт на конструкторі Wix?

Як ви можете бачити, безкоштовний тарифний план непогано підійде для тестування платформи Wix. Оскільки у вас є доступ до всіх шаблонах і налаштувань, безкоштовний тариф відмінно підійде для створення вашого сайту і підготовки його до запуску, перш ніж вам потрібно що-небудь заплатити. Якщо вам не потрібно нічого іншого, з ним вам буде дуже весело. Однак, якщо ви хочете використовувати свій веб-сайт для бізнесу або монетезіровать його будь-яким чином, вам в обов'язковому порядку знадобиться передплачений тариф.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают