Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як створити безкоштовний сайт на Wix

Існує багато вагомих причин, за якими Wix є одним з найбільш популярних і широко використовуваних конструкторів для веб-сайтів. Його тарифні плани цілком розумні, ви можете вибрати з величезної кількості шаблонів і плагінів, він простий у використанні і має повноцінний безкоштовний тарифний план.

З безкоштовним тарифом ви можете:

 • Повністю налаштувати свій сайт з усіма функціями конструктора веб-сайтів Wix.
 • Вибрати будь-який з 450 + шаблонів Wix.
 • Вибирати будь-які безкоштовні програми або придбати преміальні програми.
 • Цілодобовий хостинг.
 • Оновити свій безкоштовний тариф до преміум тарифу безкоштовно в будь-який час.

Ось як можна створити безкоштовний веб-сайт на Wix:

Створіть свою безкоштовну обліковий запис Wix

Перейдіть на Wix.com і створіть обліковий запис, просто вказавши свою адресу електронної пошти і пароль. Після чого ви можете відразу перейти до створення свого веб-сайту.

Дайте Wix можливість створити вам сайт

Однією з найбільш унікальних особливостей Wix є ADI (Intelligent Design Intelligence), який створить для вас веб-сайт на основі наданих вами відповідей. Ви можете вибрати, чи дати йому цю ініціативу або зробити все самостійно.

У будь-якому випадку, вам потрібно повідомити Wix, який веб-сайт вам потрібен, як ви його плануєте використовувати, і який у вас досвід. Якщо ви приймете допомогу ADI, у вас буде набагато довший запитальник для заповнення, але ви отримаєте наполовину закінчений веб-сайт з відповідними настройками і вже встановленими віджетами.

Виберіть кращий шаблон для вашого сайту

Ще одна видатна особливість Wix - велика бібліотека з 450+ шаблонів. Існує велика кількість шаблонів з майже будь-який ніші і для будь-яких цілей. Ви можете переглянути приклад шаблону з бібліотеки або відразу ж його відредагувати.

Як тільки ви натиснете «Зберегти» в перший раз в верхньому правому куті, Wix додасть веб-сайт з вашим шаблоном до вашого профілю. На жаль, як тільки ви виберете шаблон, ви не зможете змінити його на інший для даного сайту. Вам потрібно буде створити новий веб-сайт з новим шаблоном.

Вам потрібно буде створити новий веб-сайт з новим шаблоном

Початок роботи з Wix

Wix надасть вам безліч відеоуроків, підказок і порад на всіх етапах створення вашого сайту, якщо на платформі ви новачок. Вам буде представлено швидке інтро відео (яке ви можете пропустити, якщо хочете), в якому буде показано всі можливості конструктора Wix.

Створіть головне меню або додайте веб-сторінки

Створіть головне меню або додайте веб-сторінки

Як і в будь-якій частині конструктора Wix, ви можете клацнути по меню, і з'явиться можливість управління або редагування. Крім того, ви можете вибрати «Меню» на вкладках зліва. Коли панель «Меню сайту» відкрита, ви можете створювати нові веб-сторінки і одночасно додавати їх в основне меню навігації. Ви також можете перемикатися між веб-сторінками для редагування, натискаючи на них, а також змінювати інші настройки, такі як SEO.

Безумовно, для початку знайдіть час, щоб розпланувати свій сайт і визначитися з тим, які веб-сторінки він буде містити. Це буде набагато легше і простіше. Намалюйте карту сайту з усіма необхідними веб-сторінками, а потім повторіть її в конструкторі.

Додайте елементи на свої веб-сторінки

Під вкладкою «Меню і сторінки» ви можете встановити кольору фону, зображення або відео для своїх веб-сторінок. Переконайтеся, що в даний час ви редагуєте веб-сторінку, для якої ви хочете це змінити. Нижче ви можете додати окремі елементи на свою веб-сторінку, наприклад, фрагменти тексту, зображення, кнопки, віджети і т.д.

Щоб додати їх на веб-сторінку, перетягніть їх зі вкладки туди, де ви хочете їх бачити на вашій веб-сторінці. Ви можете буквально вставити елемент в будь-яке місце. Кожен елемент також має розширені параметри налаштування, які ви можете змінити, вибравши його і поміняв будь-який з параметрів. І як важливий рада, ви можете використовувати функцію «макет» для вирівнювання елементів по центру.

Додавання функцій з додатками Wix

Ви хочете використовувати форми на своєму веб-сайті, щоб відвідувачі заповнювали свої дані? Для цього є додаток. Як щодо інструменту аналізу, який відстежує ваших відвідувачів і їх поведінку? Для цього теж є додаток. Як щодо програми, яка спрощує настройку магазину? Ви здогадалися, що для цього теж є додаток.

У Wix є величезна бібліотека додатків, які є плагінами з певним набором функцій. Подумайте про те, що ви хочете, щоб користувачі робили на вашому сайті, і перегляньте додатки, щоб дізнатися, чи є щось підходяще для вас. Просто перейдіть в магазин додатків Wix зліва, виберіть додаток і додайте його на свій сайт з одним клацанням миші. Додатки Wix зазвичай дуже прості в налаштуванні; на початку процесу вам буде запропоновано керівництво для настройки і установки.

управління медіа

У розділі «Мої завантаження» ви можете управляти своїми зображеннями, відео, документами, аудіофайлами і інший графікою, завантаженої в Wix. Ви можете впорядкувати їх в папках, щоб їх було легше знаходити, видаляти або налаштовувати за допомогою інструментів редагування зображень Wix. Важливо управляти своїм контентом, так як, в залежності від вашого тарифного плану, Wix обмежує кількість даних, яке можна зберігати на вашому сайті.

Додавання блогу

У порівнянні з більшістю інших конструкторів сайтів, Wix працює по-іншому. Спочатку у вас не буде блогу. Проте, створити блог можна всього за кілька кліків. Ця програма, але ви можете додати його з лівої вкладки. Після того, як блог буде додано, ви зможете відразу приступити до написання постів. Всі майбутні завдання, пов'язані з блогами, будуть виконуватися з тієї ж вкладки. Не забудьте логічно організовувати блоги за категоріями, які ви можете знайти праворуч від вашої панелі постів.

Візьміть від свого сайту максимум разом з тарифним планом Wix

З точки зору дизайну і настройки, Wix, ймовірно, пропонує кращий безкоштовний тарифний план для створення будь-якого веб-сайту. Проте, існує ряд важливих функцій, якими ви не зможете скористатися без платного тарифу. Ось деякі з них:

 • Ваш власний домен
 • Інтернет - магазин
 • Значно більше місця для вашого сайту і для мультимедіа
 • Доступ до додатків Premium Form Builder і Site Booster
 • На тарифі Combo з'являється можливість видалити Wix-брендинг і рекламу
 • З VIP-планом вам буде доступна послуга професійного дизайнера веб-сайту, який перегляне ваш сайт і дасть вам зворотний зв'язок

Чи готові зробити сайт на конструкторі Wix?

Як ви можете бачити, безкоштовний тарифний план непогано підійде для тестування платформи Wix. Оскільки у вас є доступ до всіх шаблонах і налаштувань, безкоштовний тариф відмінно підійде для створення вашого сайту і підготовки його до запуску, перш ніж вам потрібно що-небудь заплатити. Якщо вам не потрібно нічого іншого, з ним вам буде дуже весело. Однак, якщо ви хочете використовувати свій веб-сайт для бізнесу або монетезіровать його будь-яким чином, вам в обов'язковому порядку знадобиться передплачений тариф.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно