Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як стати популярним блогером в Instagram і як вести аккаунт

 1. Вдала стилістики а тексту
 2. Важливе правил про відомих блогерів
 3. Постарайтеся не повторювати помилки багатьох новачків в блогінг
 4. Блог стає серіалом
 5. Максимальна активність
 6. Stories

Зараз багато хто хоче стати блогерами, і не тільки для популярності і впізнаваності. У Instagram можна добре заробляти! Але щоб прийти до цього, потрібно дуже постаратися - робити гарні фото, наповнювати аккаунт якісним контентом і враховувати багато інших нюансів.

Ми поділимося з вами секретами професіоналів, які знають багато секретів просування і розвитку свого Інста-блогу.

Якщо порівнювати нашу і американську аудиторію Insragram, то у нас люди набагато більше люблять читати тексти під фото. Саме тому варто приділяти їм належну увагу, писати грамотно і цікаво. Далі розповімо, що особливо важливо в цьому аспекті.

Вдала стилістики а тексту

Instagram є соціальною мережею, де люди прагнуть спілкуватися, дізнаватися щось цікаве і просто відпочивати. Тому пишіть пости, створюючи доброзичливу атмосферу. Також в текстах повинна бути якась фішка - наприклад, інтонація, незвичайні слова, ваші думки. Ні в якому разі не копіюйте це у інших блогерів, адже навіть через тексти люди повинні «відчувати» саме вас як унікальну особистість.

Уявіть, що пишіть лист хорошому другу і в такій манері викладайте свої думки. Це допоможе зробити ваше послання більш особистим і кожен з передплатників, читаючи пост, відчує вашу щирість.

Важливе правил про відомих блогерів

Обов'язково розберіться з тим, хто саме є вашою цільовою аудиторією. Вам необхідно навчитися говорити з нею на одній мові. Наприклад, якщо ви працюєте маркетологом і хочете писати саме на цю тему, то переконаєтеся, що вашій аудиторії це цікаво . Багато хто може просто не зрозуміти специфічних професійних термінів і незабаром одпишуть.

Постарайтеся не повторювати помилки багатьох новачків в блогінг

По-перше, писати тексти потрібно «смачно». Якщо не сильно вмієте, частіше тренуйтеся, читайте книги і ловите манеру подачі інформації іншими блогерами, тексти яких вам дійсно цікаво читати. Буває, що текст написаний грамотно і начебто є щось корисне, але все сухо подано і не чіпляє.

Буває, що текст написаний грамотно і начебто є щось корисне, але все сухо подано і не чіпляє

https://pixabay.com/

Також ознакою непрофесіоналізму буде, якщо видавати чиїсь думки за свої. І стежте за грамотністю - багато людей просто не стануть терпіти вічні помилки в елементарних словах і коми, розставлені де попало.

Блог стає серіалом

Люди нерідко оцінюють профіль як своєрідний серіал. Це й не дивно, адже багато хто з нас виросли на різних реаліті-шоу та інших подібних проектах.

У кожного блогера проглядається свій стиль фотографій, текстів і інші фішки. можна планувати блог в Instagram за принципами серіальності. Наприклад, починати новий сезон з оновленою тематики, з новими героями і сюжетною лінією, цікавою темою. Сезонами можуть бути тижні і місяці, а решту днів ділити на серії.

Таким чином, можна дуже зацікавити своїх потенційних передплатників і вони продовжать стежити за вами, адже стане цікаво, що саме станеться далі. Нам завжди цікаво читати про життєвий шлях інших людей, їх успіхи і складнощі, цілі на майбутнє і про сьогоднішній день. А ще багатьом подобається динаміка: наприклад, теми вагітності, схуднення і т.д.

Максимальна активність

На початку ведення блогу особливо важливо бути активним в Instagram. Домовляйтеся про колабораціях з іншими блогерами, у яких майже така ж кількість передплатників. Найчастіше залишайте коментарі інших людей, пробуйте замовляти рекламу, беріть участь в конкурсах. Також не забувайте ставити геолокації і більш-менш оригінальні хештеги. Якщо робити все це, то поступово зберете живу і активну аудиторію.

Stories

щодня знімайте сторіз , Розповідайте про своє життя, діліться з передплатниками цікавими думками і подіями. На сторіз можете також ставити хештеги і геолокації - так ви привернете ще більше людей, цілком ймовірно, що хтось із них підпишеться на вас.

Читайте також: Викладач школи Media Start Марія Штанько про курсах відеоблогінга і стилі телеведучого

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,