Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як стати популярним блогером в Instagram і як вести аккаунт

 1. Вдала стилістики а тексту
 2. Важливе правил про відомих блогерів
 3. Постарайтеся не повторювати помилки багатьох новачків в блогінг
 4. Блог стає серіалом
 5. Максимальна активність
 6. Stories

Зараз багато хто хоче стати блогерами, і не тільки для популярності і впізнаваності. У Instagram можна добре заробляти! Але щоб прийти до цього, потрібно дуже постаратися - робити гарні фото, наповнювати аккаунт якісним контентом і враховувати багато інших нюансів.

Ми поділимося з вами секретами професіоналів, які знають багато секретів просування і розвитку свого Інста-блогу.

Якщо порівнювати нашу і американську аудиторію Insragram, то у нас люди набагато більше люблять читати тексти під фото. Саме тому варто приділяти їм належну увагу, писати грамотно і цікаво. Далі розповімо, що особливо важливо в цьому аспекті.

Вдала стилістики а тексту

Instagram є соціальною мережею, де люди прагнуть спілкуватися, дізнаватися щось цікаве і просто відпочивати. Тому пишіть пости, створюючи доброзичливу атмосферу. Також в текстах повинна бути якась фішка - наприклад, інтонація, незвичайні слова, ваші думки. Ні в якому разі не копіюйте це у інших блогерів, адже навіть через тексти люди повинні «відчувати» саме вас як унікальну особистість.

Уявіть, що пишіть лист хорошому другу і в такій манері викладайте свої думки. Це допоможе зробити ваше послання більш особистим і кожен з передплатників, читаючи пост, відчує вашу щирість.

Важливе правил про відомих блогерів

Обов'язково розберіться з тим, хто саме є вашою цільовою аудиторією. Вам необхідно навчитися говорити з нею на одній мові. Наприклад, якщо ви працюєте маркетологом і хочете писати саме на цю тему, то переконаєтеся, що вашій аудиторії це цікаво . Багато хто може просто не зрозуміти специфічних професійних термінів і незабаром одпишуть.

Постарайтеся не повторювати помилки багатьох новачків в блогінг

По-перше, писати тексти потрібно «смачно». Якщо не сильно вмієте, частіше тренуйтеся, читайте книги і ловите манеру подачі інформації іншими блогерами, тексти яких вам дійсно цікаво читати. Буває, що текст написаний грамотно і начебто є щось корисне, але все сухо подано і не чіпляє.

Буває, що текст написаний грамотно і начебто є щось корисне, але все сухо подано і не чіпляє

https://pixabay.com/

Також ознакою непрофесіоналізму буде, якщо видавати чиїсь думки за свої. І стежте за грамотністю - багато людей просто не стануть терпіти вічні помилки в елементарних словах і коми, розставлені де попало.

Блог стає серіалом

Люди нерідко оцінюють профіль як своєрідний серіал. Це й не дивно, адже багато хто з нас виросли на різних реаліті-шоу та інших подібних проектах.

У кожного блогера проглядається свій стиль фотографій, текстів і інші фішки. можна планувати блог в Instagram за принципами серіальності. Наприклад, починати новий сезон з оновленою тематики, з новими героями і сюжетною лінією, цікавою темою. Сезонами можуть бути тижні і місяці, а решту днів ділити на серії.

Таким чином, можна дуже зацікавити своїх потенційних передплатників і вони продовжать стежити за вами, адже стане цікаво, що саме станеться далі. Нам завжди цікаво читати про життєвий шлях інших людей, їх успіхи і складнощі, цілі на майбутнє і про сьогоднішній день. А ще багатьом подобається динаміка: наприклад, теми вагітності, схуднення і т.д.

Максимальна активність

На початку ведення блогу особливо важливо бути активним в Instagram. Домовляйтеся про колабораціях з іншими блогерами, у яких майже така ж кількість передплатників. Найчастіше залишайте коментарі інших людей, пробуйте замовляти рекламу, беріть участь в конкурсах. Також не забувайте ставити геолокації і більш-менш оригінальні хештеги. Якщо робити все це, то поступово зберете живу і активну аудиторію.

Stories

щодня знімайте сторіз , Розповідайте про своє життя, діліться з передплатниками цікавими думками і подіями. На сторіз можете також ставити хештеги і геолокації - так ви привернете ще більше людей, цілком ймовірно, що хтось із них підпишеться на вас.

Читайте також: Викладач школи Media Start Марія Штанько про курсах відеоблогінга і стилі телеведучого

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно