Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як розкрутити свій сайт самостійно і безкоштовно

 1. Отже, план розкрутки сайту:
 2. 1. Початок роботи - це створити сайт і це найважливіше
 3. 2. Зовнішня оптимізація сайту
 4. 3. SMM - робота в соц. медіа
 5. 4. Краудмаркетінг
 6. 5. Свій продукт

Всім привіт
Всім привіт. Сьогодні ми поговоримо про те, як розкрутити свій сайт самостійно і безкоштовно! Черговий криза накрила наші країни і багато хто замислюється, як заробити гроші або як знайти клієнтів при мінімальних грошових витратах. Якщо у вас є час, ви можете перетворити його в гроші, точно знаючи, що саме потрібно робити. Ми накидаємо план робіт.
Один із способів заробітку або залучення клієнтів - це розкручений сайт. В інтернеті є безкоштовні конструктори сайтів - Вікс (http://ru.wix.com/) наприклад, за допомогою яких ви можете зробити сайт собі самостійно. Це візуальні конструктори, які не потребують знань в програмуванні.
Створивши сайт, ви задумаєтеся про притягнення аудиторії на нього і ось тепер вам стати в нагоді розкрутка сайту.

Це більш, ніж реально в сьогоднішніх реаліях. Багато компаній, що пропонують послуги з просування, ви навіть не зможете перевірити. Адже для цього потрібно розбиратися в seo, задавати спеціальні питання і знати на них відповіді, розуміти методи просування. А якщо ви це все знаєте, то навіщо звертатися в компанію? Можна ж зібрати свій SEO-відділ або піти в компанію за рекомендацією і сподіватися, що ваш сайт вони просунутий також добре, як вашого знайомого. Однак ми говоримо про самостійне безкоштовному просуванні, щоб заощадити бюджет.

Отже, план розкрутки сайту:

1. Внутрішня оптимізація сайту - робота з движком, контентом, мета-даними.
2. Зовнішня оптимізація - робота з посиланнями, згадками, брендингом.
3. SMM - робота в соціальних мережах, активність і підтримка.
4. Краудмаркетінг - залучення трафіку з форумів, сервісів «питання-відповідь».
5. Створення свого продукту - шаблонів - специфічні недорогі продукти, що рекламують вашу компанію.

1. Початок роботи - це створити сайт і це найважливіше

Я бачив багато сайтів, зроблених на безкоштовних движках, таких як блогер (https://www.blogger.com/home?bpli=1&pli=1) і вище згаданий викс, їх власники відомі і вже не бідні особистості, блогери. Вони писали цікаві статті, оформляли їх картинками, графіками, відео і тд. Хороший приклад - http://bablorub.blogspot.com/ - Блог Дмитра Шахова.
Я це до того, що багато хто думає, що потрібно зробити сайт на особливій платформі (движку), але це не найважливіше.
Якщо у вас свій бізнес, наприклад рекламне агенство або ви продаєте вікна, або ви на пенсії, а може ви студент ... так немає ніякої різниці, потрібно просто писати. Писати потрібно багато і про те, що запитують. Людям завжди цікаво що і як зробити, а сьогодні вони це шукають в інтернеті. Навіть бабусі шукають поради по посадці городу ..
Пишіть поради. Знайдіть самі відповідь на питання в інтернеті, перепишіть його так, як ви вважаєте за потрібне, додайте більше картинок і відео - ось і весь запорука успіху. Звичайно, бажано використовувати ключові слова. Їх ви підглянете тут https://wordstat.yandex.ua/, просто введіть слово «+ як» (Плюсик це хитрість, так як яндекс відкидають союзи, прийменники і т.д.)
Пишіть по одній статті в день. Через місяць у вас буде 30 статей, через два - 60. І ці статті будуть залучати вам людей. Як мінімум людина 30-50 в день. Цього вже вистачить для продажу послуг або реклами на сайті (читайте заробіток на сайті).
А тепер посилимо це ..

2. Зовнішня оптимізація сайту

У вас сайт з хорошим контентом - розкажіть про нього! Де? Тут море варіантів. Це форуми по тематиці вашого бізнесу або по тематиці статті. Це соціальні мережі. Це сервіси «питань відповідей» - https://otvet.mail.ru/.
Реєструйте сайт в каталогах, які знайдете в гуглі і Яндексі, шукайте їх за запитами такого формату: «каталог + тема вашої статті». Тоді ви швидше за все знайдете якісні сайти.
Робіть сторінки на інших конструкторах і перелінковивают їх (робіть посилання один на одного), використовуйте сайт prom.ua (аналог tiu. Ru), olx .ua, і ін. Шукайте їх за запитом: «конструктор сайту». Наповнюйте їх також контентом, хоча б по 10-15 сторінок унікального матеріалу.
В кожному форумі є профіль користувача, на деяких є можливість вставити посилання в підпис в опис або в спеціальне поле для посилання. Якщо вам дуже лінь - ось непоганий сервіс по реєстрації на форумах - https://kwork.ru/ .
Сьогодні посилання потрібно ставити різні: анкорний і безанкорние, тобто з ключовим словом і без нього. Наприклад http //: сайт.ру - це безанкорние посилання, їх повинно бути більше 50% для безпечного просування, а «« Купити рекламу » - це анкорний посилання, з ними потрібно обережніше, їх потрібно ставити не з перших етапів просування і бажано до 15-20% від загальної кількості посилань.
Пишіть цікаві статті і пропонуйте їх розміщувати на популярних ресурсах. Навіть не клікабелье посилання на сайт автора впливає на сайт і ваш бренд.
Використовуйте блогові сервіси, такі як ЛайвІнтернет і ЛайвДжорнал .

У платних ресурсах статейного просування, типу Міралінкс , Є майданчики, які розміщують статті за 6-10 рублів, таким чином використовуйте ці дешеві рішення.

3. SMM - робота в соц. медіа

Ви створюєте сторінку в ВК, фейсбуці, твітері, пінтересте або інших мережах. Чим більше тим краще. Розміщуєте туди анонси своїх статей, цікаву інформацію, фото і відео контент за темою, постійно постите і запрошуйте людей. Таким чином ви створите свій бренд в соц. мережах, люди будуть звертатися до вас саме як до сформованої конкретної особистості, допомагайте їм і це призведе до зростання як трафіку, так і замовлень.
Є спеціальні програми, які автоматичні накручують лайки і читачів. Але вони можуть привести до блокування облікового запису. Потрібно бути дуже обережним.

Є спеціалізовані мережі для кожної ніші. Спробуйте їх пошукати за такими запитами: «соц. мережу + ваша тематика ».

4. Краудмаркетінг

Це концепція схожа на SMM, але робота ведеться на форумах вашої тематики, де ви, як фахівець, даєте рекомендації, радите ефективні рішення. І лише іноді можете послатися на свій ресурс ненав'язливо. Це підвищує траст, позиції і трафік вашого сайту.
Є сервіси, які це допомагають автоматизувати, але це платно http://referr.ru . Робота на форумах буде довго забезпечувати приплив зацікавлених клієнтів і читачів, так як вони переконуються у вашій компетенції за порадами, які ви даєте - ось, що важливо.

5. Свій продукт

Якщо вам під силу створити свій продукт, може бути нескладний, але свій - робіть це. Це можуть бути: шаблони для сайтів, зроблені за допомогою конструкторів (типу артістір), мобільні додатки, також зроблений на конструкторах (огляд тут ).
Якщо зможете написати програму самі, то обов'язково робіть продукт і поширюйте його, залучаючи людей з гугл плей маркету або апстора, а також інших магазинів додатків.
Викладайте шаблони у себе на сайті, викладайте готові рішення для скачування, аж до автоматизованих ексель таблиць, для якої-небудь ніші бізнесу, вашої ніші. Обов'язково в них робіть посилання на свій сайт і отримаєте додатковий канал трафіку.
Можна робити презентації на загальні теми - сьогодні це актуально. ПДФ-формат, відео, інфографіки - творіть, креатівте - це все приносить користь вашому сайту.
Тепер я хочу, щоб ви запитували, що і як робити. А я з задоволенням розповім і покажу.

А якщо ви це все знаєте, то навіщо звертатися в компанію?
Com/home?
Де?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно