Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як розкрутити свій сайт самостійно і безкоштовно

 1. Отже, план розкрутки сайту:
 2. 1. Початок роботи - це створити сайт і це найважливіше
 3. 2. Зовнішня оптимізація сайту
 4. 3. SMM - робота в соц. медіа
 5. 4. Краудмаркетінг
 6. 5. Свій продукт

Всім привіт
Всім привіт. Сьогодні ми поговоримо про те, як розкрутити свій сайт самостійно і безкоштовно! Черговий криза накрила наші країни і багато хто замислюється, як заробити гроші або як знайти клієнтів при мінімальних грошових витратах. Якщо у вас є час, ви можете перетворити його в гроші, точно знаючи, що саме потрібно робити. Ми накидаємо план робіт.
Один із способів заробітку або залучення клієнтів - це розкручений сайт. В інтернеті є безкоштовні конструктори сайтів - Вікс (http://ru.wix.com/) наприклад, за допомогою яких ви можете зробити сайт собі самостійно. Це візуальні конструктори, які не потребують знань в програмуванні.
Створивши сайт, ви задумаєтеся про притягнення аудиторії на нього і ось тепер вам стати в нагоді розкрутка сайту.

Це більш, ніж реально в сьогоднішніх реаліях. Багато компаній, що пропонують послуги з просування, ви навіть не зможете перевірити. Адже для цього потрібно розбиратися в seo, задавати спеціальні питання і знати на них відповіді, розуміти методи просування. А якщо ви це все знаєте, то навіщо звертатися в компанію? Можна ж зібрати свій SEO-відділ або піти в компанію за рекомендацією і сподіватися, що ваш сайт вони просунутий також добре, як вашого знайомого. Однак ми говоримо про самостійне безкоштовному просуванні, щоб заощадити бюджет.

Отже, план розкрутки сайту:

1. Внутрішня оптимізація сайту - робота з движком, контентом, мета-даними.
2. Зовнішня оптимізація - робота з посиланнями, згадками, брендингом.
3. SMM - робота в соціальних мережах, активність і підтримка.
4. Краудмаркетінг - залучення трафіку з форумів, сервісів «питання-відповідь».
5. Створення свого продукту - шаблонів - специфічні недорогі продукти, що рекламують вашу компанію.

1. Початок роботи - це створити сайт і це найважливіше

Я бачив багато сайтів, зроблених на безкоштовних движках, таких як блогер (https://www.blogger.com/home?bpli=1&pli=1) і вище згаданий викс, їх власники відомі і вже не бідні особистості, блогери. Вони писали цікаві статті, оформляли їх картинками, графіками, відео і тд. Хороший приклад - http://bablorub.blogspot.com/ - Блог Дмитра Шахова.
Я це до того, що багато хто думає, що потрібно зробити сайт на особливій платформі (движку), але це не найважливіше.
Якщо у вас свій бізнес, наприклад рекламне агенство або ви продаєте вікна, або ви на пенсії, а може ви студент ... так немає ніякої різниці, потрібно просто писати. Писати потрібно багато і про те, що запитують. Людям завжди цікаво що і як зробити, а сьогодні вони це шукають в інтернеті. Навіть бабусі шукають поради по посадці городу ..
Пишіть поради. Знайдіть самі відповідь на питання в інтернеті, перепишіть його так, як ви вважаєте за потрібне, додайте більше картинок і відео - ось і весь запорука успіху. Звичайно, бажано використовувати ключові слова. Їх ви підглянете тут https://wordstat.yandex.ua/, просто введіть слово «+ як» (Плюсик це хитрість, так як яндекс відкидають союзи, прийменники і т.д.)
Пишіть по одній статті в день. Через місяць у вас буде 30 статей, через два - 60. І ці статті будуть залучати вам людей. Як мінімум людина 30-50 в день. Цього вже вистачить для продажу послуг або реклами на сайті (читайте заробіток на сайті).
А тепер посилимо це ..

2. Зовнішня оптимізація сайту

У вас сайт з хорошим контентом - розкажіть про нього! Де? Тут море варіантів. Це форуми по тематиці вашого бізнесу або по тематиці статті. Це соціальні мережі. Це сервіси «питань відповідей» - https://otvet.mail.ru/.
Реєструйте сайт в каталогах, які знайдете в гуглі і Яндексі, шукайте їх за запитами такого формату: «каталог + тема вашої статті». Тоді ви швидше за все знайдете якісні сайти.
Робіть сторінки на інших конструкторах і перелінковивают їх (робіть посилання один на одного), використовуйте сайт prom.ua (аналог tiu. Ru), olx .ua, і ін. Шукайте їх за запитом: «конструктор сайту». Наповнюйте їх також контентом, хоча б по 10-15 сторінок унікального матеріалу.
В кожному форумі є профіль користувача, на деяких є можливість вставити посилання в підпис в опис або в спеціальне поле для посилання. Якщо вам дуже лінь - ось непоганий сервіс по реєстрації на форумах - https://kwork.ru/ .
Сьогодні посилання потрібно ставити різні: анкорний і безанкорние, тобто з ключовим словом і без нього. Наприклад http //: сайт.ру - це безанкорние посилання, їх повинно бути більше 50% для безпечного просування, а «« Купити рекламу » - це анкорний посилання, з ними потрібно обережніше, їх потрібно ставити не з перших етапів просування і бажано до 15-20% від загальної кількості посилань.
Пишіть цікаві статті і пропонуйте їх розміщувати на популярних ресурсах. Навіть не клікабелье посилання на сайт автора впливає на сайт і ваш бренд.
Використовуйте блогові сервіси, такі як ЛайвІнтернет і ЛайвДжорнал .

У платних ресурсах статейного просування, типу Міралінкс , Є майданчики, які розміщують статті за 6-10 рублів, таким чином використовуйте ці дешеві рішення.

3. SMM - робота в соц. медіа

Ви створюєте сторінку в ВК, фейсбуці, твітері, пінтересте або інших мережах. Чим більше тим краще. Розміщуєте туди анонси своїх статей, цікаву інформацію, фото і відео контент за темою, постійно постите і запрошуйте людей. Таким чином ви створите свій бренд в соц. мережах, люди будуть звертатися до вас саме як до сформованої конкретної особистості, допомагайте їм і це призведе до зростання як трафіку, так і замовлень.
Є спеціальні програми, які автоматичні накручують лайки і читачів. Але вони можуть привести до блокування облікового запису. Потрібно бути дуже обережним.

Є спеціалізовані мережі для кожної ніші. Спробуйте їх пошукати за такими запитами: «соц. мережу + ваша тематика ».

4. Краудмаркетінг

Це концепція схожа на SMM, але робота ведеться на форумах вашої тематики, де ви, як фахівець, даєте рекомендації, радите ефективні рішення. І лише іноді можете послатися на свій ресурс ненав'язливо. Це підвищує траст, позиції і трафік вашого сайту.
Є сервіси, які це допомагають автоматизувати, але це платно http://referr.ru . Робота на форумах буде довго забезпечувати приплив зацікавлених клієнтів і читачів, так як вони переконуються у вашій компетенції за порадами, які ви даєте - ось, що важливо.

5. Свій продукт

Якщо вам під силу створити свій продукт, може бути нескладний, але свій - робіть це. Це можуть бути: шаблони для сайтів, зроблені за допомогою конструкторів (типу артістір), мобільні додатки, також зроблений на конструкторах (огляд тут ).
Якщо зможете написати програму самі, то обов'язково робіть продукт і поширюйте його, залучаючи людей з гугл плей маркету або апстора, а також інших магазинів додатків.
Викладайте шаблони у себе на сайті, викладайте готові рішення для скачування, аж до автоматизованих ексель таблиць, для якої-небудь ніші бізнесу, вашої ніші. Обов'язково в них робіть посилання на свій сайт і отримаєте додатковий канал трафіку.
Можна робити презентації на загальні теми - сьогодні це актуально. ПДФ-формат, відео, інфографіки - творіть, креатівте - це все приносить користь вашому сайту.
Тепер я хочу, щоб ви запитували, що і як робити. А я з задоволенням розповім і покажу.

А якщо ви це все знаєте, то навіщо звертатися в компанію?
Com/home?
Де?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,