Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як розкрутити сайт? Безкоштовні та платні методи розкрутити сайт

 1. Розміщення прес-релізів і статей на сторонніх ресурсах
 2. SMO, або розкрутка в соціальних мережах
 3. SEO, або метод розкрутити сайт в пошукових системах
 4. контекстна реклама
 5. Як розкрутити сайт безкоштовно?
 6. Обмін посиланнями з партнерськими площадками
 7. Реєстрація в безкоштовних каталогах
 8. Розкрутка за допомогою блогів
 9. SEO-оптимізація текстів

Щоб сайт став затребуваним і відвідуваним, слід проаналізувати його стан та провести оптимізацію ресурсу відповідно до вимог пошукових систем.

Як можна швидко розкрутити сайт?
Як можна швидко розкрутити сайт

Для успішного просування сайту необхідно застосовувати комплексний підхід, приділяючи увагу кожному фактору, що впливає на результат пошукової видачі.

Детальніше...
Детальніше

Простий, приємний, стильний і зрозумілий дизайн сайту - важливий фактор для підвищення коефіцієнта конверсії сайту.

Адаптивний веб-дизайн ...
Адаптивний веб-дизайн

Розміщення статей, що містять інформацію про фірму і, що найважливіше, посилання на її сайт в електронних ЗМІ, дозволить залучити широку або цільову аудиторію.

Де можна замовити статті?

Питання: як розкрутити сайт? - задають собі практично всі власники інтернет-ресурсів. Навіть створений професіоналами сайт з якісним контентом може бути малоефективним в справі залучення клієнтів. Щоб ресурс став відвідуваним і ефективним, необхідно проаналізувати його стан та провести оптимізацію сайту відповідно до вимог пошукових систем. Існує багато методів розкрутки сайту, як платних, так і безкоштовних. Саме про них ми розповімо в даній статті.


Як би не хотілося заощадити, а практика демонструє, що розкрутити сайт з використанням платних методів значно легше. Причому результат буде більш помітним і швидким, ніж при безкоштовної розкрутки. Але важливо знати, як користуватися даними інструментами - без розуміння процесів і належного досвіду є ризик просто пустити гроші на вітер, не добившись ніяких результатів.


Розміщення прес-релізів і статей на сторонніх ресурсах

Прес-реліз - це повідомлення для преси, інформує журналістів про новини компанії і містить інформацію про фірму і, що найважливіше, посилання на її сайт. Прес-реліз повинен бути професійно написаний і розміщений на спеціальних ресурсах. Створенням і розміщенням прес-релізів займаються копірайтерського агентства, вартість створення і просування починається від 5000 рублів.

SMO, або розкрутка в соціальних мережах

Social Media Optimization, або оптимізація сайту під соціальні мережі, має на увазі під собою залучення трафіку на сайт з соцмереж - Facebook, «ВКонтакте», «Однокласники» та інших. Інструментів такого розкручування дуже багато - це і розміщення кнопок соцмереж на сторінці сайту, і створення бренд-сторінок і груп, і покупка «лайків» і «перепис». Аудиторія у соціальних мереж дуже велика - жодне ЗМІ не може конкурувати з ними. За просування бренду в соціальних мережах доведеться викласти від 10 000 в місяць, але справа того варта - гарне агентство за допомогою соцмереж зможе швидко вивести ваш сайт в топ пошукових систем, до того ж інформація в Facebook і ВКонтакте має властивість поширюватися самостійно за допомогою «лайків» , «шеров» і коментарів.

SEO, або метод розкрутити сайт в пошукових системах

SEO, або пошукова оптимізація, - це цілий комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Пошукачі враховують безліч параметрів сайту при обчисленні його релевантності, тобто ступеня відповідності введеному запиту. Пошукова оптимізація означає приведення контенту сайту у відповідність з цими вимогами - розміщення статей, що містять ключові слова, правильне оформлення сайту (пошукові системи «люблять» сторінки з різноманітним контентом - як текстовим, так і графічним), налагодження системи посилань і багато іншого. Мінімальна вартість просування сайту з використанням SEO-технологій становить близько 25 000 рублів.

контекстна реклама

Контекстна реклама розміщується у відповідності до змісту сторінки і діє вибірково - вона демонструється тим користувачам, сфера інтересів яких збігається з тематикою оголошення, що істотно підвищує ймовірність відгуку. Практично всі пошукові системи використовують системи контекстної реклами. Найвідоміші подібні системи - Google AdWords і «Яндекс.Директ». Вони дозволяють розміщувати рекламу і на сторінках з результатами пошуку за певними ключовими словами, і на сторінках сайтів-партнерів, які встановили блоки контекстної реклами. Контекстна реклама надає найбільш гнучкі умови оплати - замовник сам вирішує, платити за клік або за конверсію, і сам встановлює вартість кожного кліка.

Цікавий факт
Чим вище позиція сайту у видачі пошукової системи, тим більша ймовірність, що відвідувач знайде сайт і зайде на нього. 100% користувачів відвідує перші три посилання пошукової видачі, до десятої посилання добираються 20-50% користувачів, а на другу сторінку видачі заходять лише 10-20%.


Як розкрутити сайт безкоштовно?

Існують і безкоштовні способи розкрутки сайту, проте доведеться витратити чимало часу, щоб розібратися в них і вийти на певний рівень ефективності. Крім того, робота в даному напрямку вимагає певного професіоналізму і умінь, а також завзятості. Так що перераховані нижче способи лише умовно можна назвати безкоштовними. Найчастіше значно більш вірним рішенням для просування сайту в Мережі буде звернутися в інтернет-маркетингове агентство.


Обмін посиланнями з партнерськими площадками

Цей спосіб розкрутки сайту одночасно простий і складний. Потрібно знайти сайти, схожі за спрямованістю з вашим і запропонувати їм обмін посиланнями. Складнощі полягають в пошуку сайтів, переговорах з власниками та пошуку місця для розміщення посилань - найчастіше під них доводиться створювати окремі статті. Все це робить метод громіздким і ненадійним, а також вимагає багато часу для його реалізації.

Реєстрація в безкоштовних каталогах

Існують сайти, які безкоштовно розміщують статті з посиланнями на обнародувано ресурси. Для співпраці з ними потрібно створити унікальну статтю і вставити в неї посилання. Як і попередній метод просування сайтів, цей спосіб вимагає часу на написання статей (і грошей, якщо контент пише професійний копірайтер).

Розкрутка за допомогою блогів

Одним з методів розкрутки сайту є просування за допомогою блогів. Найвідоміші платформи - www.blogger.com , www.livejournal.com , blogs.mail.ru і www.liveinternet.ru . Просування проводиться одним з двох способів - створення мережі блогів-сателітів з посиланнями на сайт або використання власного потенціалу платформ для залучення трафіку.

У другому випадку потрібно аналізувати інформацію, яку видають такі пошуковики, як blogs.yandex.ru. Вибравши новина, близьку до тематики сайту, потрібно подивитися, за якими саме ключовими словами вона виводиться в топ видачі і на їх основі створити унікальну статтю для свого блогу.

SEO-оптимізація текстів

Йдеться про самостійну SEO-оптимізації в найпростішому її варіанті. Суть методу - у створенні контенту, що містить точні, але нізкоконкурентним ключові слова. Це умовно безкоштовний метод просування, так як на створення якісного унікального контенту все ж доведеться витратитися - як і на доопрацювання вже існуючого.


Який з цих способів виявиться найдієвішим для вашого сайту? Визначити це заочно неможливо - все залежить від цілей, тематики і технічних особливостей ресурсу. Слід враховувати і той факт, що технології пошуку постійно змінюються і удосконалюються, і деякі способи, які застосовуються сьогодні, з плином часу йдуть в минуле і змінюються іншими.

Як можна швидко розкрутити сайт?
Де можна замовити статті?
Питання: як розкрутити сайт?
Як розкрутити сайт безкоштовно?
Який з цих способів виявиться найдієвішим для вашого сайту?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно