Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як розкручувати сайт перед його запуском

  1. Плюси попередньої розкрутки сайту
  2. Допустимі помилки
  3. висновок

Так як просування сайту - тривалий процес, який займає місяці, деякі власники бізнесу розуміють, що навіть якщо проект в розробці, чим раніше вони почнуть його просувати, тим швидше буде результат після запуску. Адже розробка сайту може зайняти місяць-два, а в деяких випадках пів року і більше, в залежності від його складності. За цей час було б добре вже щось зробити в плані просування. Але як правильно підійти до цього процесу?

Уявімо, що вже куплений домен для проекту. Які у нас будуть переваги після запуску сайту, якщо ми почнемо розкручувати його раніше?

Плюси попередньої розкрутки сайту

вік сайту

Вік сайту (час його існування в індексі пошукової системи) є одним з факторів, що використовуються Яндексом і Google для ранжирування. Чим старше сайт, тим краще до нього ставляться пошуковики. Тому, краще купити домен заздалегідь і розмістити на ньому якийсь контент, щоб після запуску задуманого проекту у нього був уже якийсь вік.

Індексація

Всі знають, що нові сайти входять в індекс пошукових систем не так швидко, як цього хотів би його власник. Звичайна схема життя ресурсу це: покупка домену та хостингу, розробка дизайну, верстка і розробка сайту, потім наповнення контентом, далі запуск, очікування індексації в пошукових системах і тільки в кінці просування і розкрутка. Такий ланцюжок дуже довга і оптимізувати її можна лише скоротивши час виконання кожного етапу або поєднавши кілька етапів в один. Якщо почати розкручувати сайт заздалегідь, то після його запуску вже не буде потреби чекати його індексації в Яндексі або Google, він уже добре буде себе почувати в цих пошукових системах.

посилальна історія

Посилання, як один із зовнішніх чинників, до сих пір важливі при просуванні сайту в пошукових системах. Пошуковики дивляться кількість посилань історію, аналізуючи вік, різноманітність і інші моменти, на підставі чого роблять висновок про популярність сайту в мережі. Не потрібно чекати готовності проекту, щоб почати формувати довідкову історію. Можна починати розміщувати анонси на інших сайтах, в соціальних мережах, може купити кілька посилань і після запуску сайту все це зіграє в плюс для подальшого його просування.

Пропозиції по проекту

Якщо створити заставочную сторінку, то зворотний зв'язок від відвідувачів можна отримувати ще до запуску сайту. Це допоможе отримати нові ідеї, які можна впровадити на саме проходить етапі розробки. Для отримання зворотного зв'язку на сторінці слід додати форму, де відвідувач може висловити пропозиції або коментарі по вашій ідеї.

Клієнтська база

Крім усього перерахованого, заставочную сторінка допоможе зібрати початкову клієнтську базу, якщо у вас комерційний сайт або базу майбутніх користувачів (передплатників) ресурсу / сервісу. Для цього можна залишити телефон або адресу для зв'язку з вами, або форму, де людина може ввести свій email і пізніше отримати повідомлення про відкриття сайту. Людям завжди подобається бути першими, навіть в тому, що називається отримання інформації, в використанні корисних інструментів, покупці новинок.

Допустимі помилки

Інтуїтивно розуміючи всі плюси, деякі веб-майстри припускаються помилок при просуванні неготових сайтів. Серед цих помилок можна виділити:

Просування порожніх або неінформативних сторінок, неготових сайтів

У разі, коли сайт ще не готовий, не треба його викладати на домен. Помилки в його архітектурі можуть позначитися на появі сміття в індексі пошукових систем, або неоднозначне їх ставлення до ресурсу. Пошукові системи не люблять сайти, які знаходяться в процесі розробки, так як вони не дають позитивного досвіду відвідувачам. Необхідно задуматися про тих людей, які зайдуть на сайт. Ваше звернення до них буде першим контактом, який вплине на формування ставлення, довіри до ресурсу і майбутні конверсії.

Закриття від індексації

Закривши сайт від індексації, пізніше доведеться довго чекати його появи в пошукових системах. Нехай він буде односторінковим і відкритим для всіх. Відкриваючи навіть неготовий сайт для індексації, можна отримати перших відвідувачів з пошукових систем. Далі вже завдання контенту сторінки затримати цього відвідувача, взяти у нього контакт або зворотний зв'язок, почати з ним діалог, так як може бути саме він виявиться для вас цінним клієнтом або партнером.

Єдиний напис з проханням зайти пізніше

Деякі власники сайтів вважають, що подібна напис

«Дуже скоро тут буде знаходитися такий-то портал, зайдіть сюди пізніше».

мотивує людей зайти на портал пізніше. Якщо ви втратите людини зараз, то наступного разу він може до вас зайти зовсім не скоро, якщо зовсім не забути. Потрібно дати можливість відвідувачеві оцінити ваш майбутній проект, а для цього розмістити корисні для нього посилання (на інші цікаві для нього ресурси), форму зворотного зв'язку, посилання на вже існуючий і функціонує аккаунт в Твіттері або на сторінку в Фейсбуці. Якщо втратити частину аудиторії зараз, то зібрати її знову пізніше буде набагато складніше. Цінуйте кожного відвідувача і залишайтеся з ним друзями, які постійно на зв'язку один з одним (соцмережі, email-розсилка, телефон).

висновок

Як ми можемо бачити, якщо правильно створити заставочную сторінку і почати її розкручувати перед остаточною готовністю до виходу сайту в світло, то ми отримуємо безліч переваг, залишаючись тільки в плюсі Як ми можемо бачити, якщо правильно створити заставочную сторінку і почати її розкручувати перед остаточною готовністю до виходу сайту в світло, то ми отримуємо безліч переваг, залишаючись тільки в плюсі.

Якщо ви запланували створити новий сайт, купіть домен заздалегідь, створіть лише однієї сторінки сайт, розмістіть на ньому звернення до аудиторії, вступите з ними в контакт, обміняйтеся візитками, відкрийте сайт для індексації, розмістіть кілька зовнішніх посилань на інших ресурсах. Після запуску сайту він буде швидко індексуватися, а до появи нових клієнтів у вас буде можливість працювати з уже знають вас людьми.

Знаю, що багато хто так і роблять, а ви що робите з сайтом, коли він ще не готовий?

Але як правильно підійти до цього процесу?
Які у нас будуть переваги після запуску сайту, якщо ми почнемо розкручувати його раніше?
Знаю, що багато хто так і роблять, а ви що робите з сайтом, коли він ще не готовий?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно