Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як просунути сайт в ТОП-10 Яндекса і Google самостійно

 1. Як потрапити в ТОП-10 Яндекса і Google?
 2. Внутрішня оптимізація
 3. контент
 4. посилальна маса
 5. соціальні сигнали
 6. Нюанси попадання в ТОП-10 Яндекса
 7. багаторукий бандит
 8. поведінкові чинники
 9. Нюанси попадання в ТОП-10 Google
 10. великі тексти
 11. Анкор посилання з прямими входженнями
 12. протокол https
 13. Міні-підсумок
 14. Плюси і мінуси «десяточку»
 15. плюси
 16. висновок

Доброго дня! Сьогодні хотілося б торкнутися «вологі» мрії всіх оптимізаторів і веб-майстрів про просування свого дітища в ТОП-10 пошукових систем, проте, наскільки доцільно просувати сайт саме в ТОП-10 (під цим топом я маю на увазі позиції від 8 до 10 включно)? Чому так часто запитують, як просунути сайт в ТОП 10 , А не в ТОП-3 або хоча б ТОП-5?

як просунути сайт в ТОП 10

Багато хто скаже, що увійти на першу сторінку легше, ніж увійти в середину цієї першої сторінки. Згоден, але чи є сенс від попадання в кінець списку, тим більше з нинішніми реаліями контекстної реклами (якщо мова йде про е-комерс сегменті)?

Адже багатьом рекламодавцям веб-студії розповідають, як потрапити в ТОП і обіцяю це саме потрапляння в ТОП-10 і реклам це цілком влаштовує, але, скільки кліків вони отримають? Скільки клієнтів призведе 8 або 10 рядок у видачі? Про це, а також про те, як все-таки «потрапити в десяточку» ми і поговоримо в даній статті.

Зміст статті:

Як потрапити в ТОП-10 Яндекса і Google?

Для початку розберемо, як же все-таки потрапити в ТОП-10 пошукових систем, а потім поговоримо для чого нам це потрібно і чи потрібно взагалі.

Незважаючи на різні алгоритми двох лідируючих пошукових систем Росії, в разі правильної оптимізації сайту і конкретної посадкової сторінки і з помірною конкуренцією, дійти до першої сторінки відносно не складно. Основні складності починаються вже в самій десятці.

Отже, що потрібно зробити, щоб просунути сайт в ТОП-10 самостійно без смс, однак, безкоштовно і без реєстрації все ж не вийде 🙂

Внутрішня оптимізація

Для початку, звичайно, на сайті не повинно бути технічних помилок, він повинен бути оптимізованим за останніми трендами пошуку.

У сайту повинна бути широка семантика , вона повинна бути правильно кластерізованний , структура сайту не повинна викликати нарікань, а robots.txt повинен бути ідеальним .

Якщо все так і є, то переходимо до наступного етапу, який допоможе підкорити ТОП-10.

контент

У 2016 році рулить контент. Без адекватних текстів, таблиць, фотографій, відео та інфографіка сьогодні не обійтися. Дуже важливо, щоб ваша посадкова сторінка повністю відповідала на запит користувача.

 1. Якщо це інтернет-магазин, то людина потрапив до вас на сайт повинен повністю «самоудовлетворіться» від вашої посадкової сторінки і купити те, що він шукав.
 2. Якщо це сайт якоїсь компанії, яка надає послуги, то юзера повинна зустрічати повна інформація з картинками і відео, яка б довела людині, що повертатися до видачі не потрібно, а все що від нього вимагається це зателефонувати за номером телефону, який, до слову, повинен бути на видному місці сайту, щоб повністю задоволений покупець не пішов від вас тільки тому, що номер вказаний в підрозділі підрозділів.
 3. Якщо це інформаційний сайт, то стаття, на яку потрапив з пошукової видачі користувач, не повинна залишити після її перегляду питань. Постарайтеся максимізувати кількість і якість інформації з того питання, по якому зайшов користувач.

Ну що? Проблеми з контентом? SeoPult в допомогу. Копірайтери і дизайнери самі підготують матеріали по потрібним критеріям. А кому лінь розбиратися, як працює сервіс - підключайте послугу «Персональний менеджер». Користі багато, коштує копійки - 3000 рублів на місяць.

З контеном розібралися, перейдемо до посилального.

посилальна маса

Хто б що не говорив, але посилання як і раніше актуальні і в 2016 році і я доводив це своїм експериментом . Так, зараз не можна зробити прогін по мільйону сайтів (недавно бачив прогін за $ 20 за 4 мільйонам каталогів, жаль не заскрініл) за лайк ВКонтакте і вистрілити на першу сходинку Яндекса або Google.

До покупки посилань зараз потрібно підходити дуже акуратно, я писав про те, як правильно купувати посилання в 2018 році , Рекомендую ознайомитися.

Нарощувати кількість посилань потрібно поступово і тільки з якісних ресурсів. Крім того, посилальна маса повинна бути різноманітною:

 • ЗМІ;
 • тематичні ресурси;
 • тематичні каталоги;
 • крауд-маркетинг (Коментарі та форуми);

Також дуже важливим є анкор посилання, а вони бувають:

 1. Анкорний.
 2. Безанкорние.
 3. Брендові.

Крім того, в посилальної масі повинні бути як відкриті від індексації посилання (dofollow), так і закриті (nofollow) і просто згадки (наприклад, vysokoff.ru або //vysokoff.ru).

соціальні сигнали

Наступний етап, який особливо актуальний для комерції - це соціальні мережі, тому що вони можуть не тільки позитивно вплинути на поведінкові чинники і тим самим поліпшити позиції у видачі, а й привести реальних клієнтів.

Необхідно вести активне соціальне життя сайту, мати акаунти в усіх соціальних мережах, постити туди новини компанії і дані про оновлення асортименту, розповідати про акції та бонуси, транслювати статті з корпоративного блогу.

Нюанси попадання в ТОП-10 Яндекса

Нюанси попадання в ТОП-10 Яндекса

Все вищесказане ставилося до обох пошуковикам, але у кожного є свої нюанси. Отже, давайте визначимо, чому ж просування сайту в Яндексі в ТОП відрізняється від Гугла.

багаторукий бандит

У минулому році Яндекс розповів про новий алгоритмі, який громадськість прозвала «багаторукий бандитом». Суть алгоритму в тому, щоб розворушити видачу в ТОП-10, де засиділися старі і час від часу підкидати туди нові сайти.

Це потрібно Яндексу, щоб отримати необхідні метрики поведінкових факторів, які він ставить при ранжируванні на перше місце.

Таким чином, навіть якщо ви будете робити все правильно, то є шанс, що вас у видачі потіснить, нехай і на час, який-небудь зальотні.

поведінкові чинники

На відміну від Google, у якого поки ще лідирують посилальні чинники ранжирування, Яндекс пішов іншим шляхом і вирішив, що поведінка людей має визначати на якому місці буде знаходитися сайт.

З цієї причини, щоб піднятися в ТОП Яндекса, необхідно довго тримати користувача у себе на сайті, провокувати його на взаємодію з інтерактивними елементами сайту, змушувати переглядати кілька сторінок і не давати повертатися до видачі з тим же питанням, з яким людина прийшла до вас.

Нюанси попадання в ТОП-10 Google

Нюанси попадання в ТОП-10 Google

Як я писав вище, у Гугла є відмінності в пріоритетах при ранжируванні.

великі тексти

Всім відомий факт - Google любить великі попи тексти. В принципі через великої уваги з боку Яндекса до ПФ, зараз також не варто писати по одній пропозиції в статті (звичайно, якщо ця пропозиція не повністю перекриває потребу користувача) і для вітчизняного пошуковика, тому дана відмінність тільки формальне, але, тим не Проте, на нього все одно варто звернути увагу.

Анкор посилання з прямими входженнями

Да-да-да, Google до сих пір любить такі посилання, хоч і карає «Пінгвіном» за їх надмірне використання. Незважаючи на фільтр, статті, на які посилаються прямими анкорами реально краще ранжуються, однак, користуватися цим потрібно дуже акуратно, особливо через те, що Яндекс за таке охоче відправляє замовити в Минусинськ .

протокол https

Гугл враховує в своїй формулі ранжирування наявність https. Нещодавно представник Google заявив, що незабаром його значимість збільшиться. На даний момент мало хто говорить про реальний вплив даного показника на позиції, проте, звернути на це увагу однозначно варто.

Міні-підсумок

Все перераховане вище точно допоможе вам потрапити в ТОП-10, як Яндекса, так і Гугла, а в разі, якщо ви все вищеперелічене зробили дійсно круто, то цілком можливо ви скорите і ТОП-5 або навіть підете вище.

Плюси і мінуси «десяточку»

Плюси і мінуси «десяточку»

Якщо до цього ми розглянули способи досягнення ТОП-10, то тепер буде ложка дьогтю в бочці меду.

плюси

 1. Власне ТОП-10, можете відчути себе д'Артаньяном.
 2. З ТОП-10 легше піднятися вище.
 3. Ви починаєте худо-бідно отримувати трафік з органічної видачі по ВЧ і СЧ запитам.

мінуси

 1. Навіть незважаючи на наявність в ТОП-10 трафіку буде вкрай мало, причина буде нижче.
 2. Бюджет буде злитий, але не ефективно, тому що кліків, а значить і клієнтів, у випадку з е-комерс, буде мінімум.

А ось причина того, чому кліків буде мало, кликабельность або CTR позицій в Яндексі і Google

А ось причина того, чому кліків буде мало, кликабельность або CTR позицій в Яндексі і Google

Клікабельність в Яндексі в ТОП-10 Клікабельність в Яндексі в ТОП-10  Клікабельність в Google в ТОП-10 Клікабельність в Google в ТОП-10

Як бачите, дуже і дуже не густо. А якщо спроектувати це на регіональну видачу, де навіть ВЧ запити по конкретній тематиці можуть видавати менше 1000 запитів на місяць, то виходять взагалі сльози.

Крім того, з недавніх пір Яндекс став тестувати контекст з практично не відмінним від органічної видачі дизайном, ось

Крім того, з недавніх пір Яндекс став тестувати контекст з практично не відмінним від органічної видачі дизайном, ось

Тестування нового Яндекс.Директу

Таким чином якщо і раніше Директ віджиратись левову частку трафіку, то з таким дизайном, якщо він стане офіційним, про трафік в ТОП-10 можна буде забути взагалі.

висновок

До чого я це все? Та до того, що якщо вже і звертатися за просуванням, то вимагати просувати не в ТОП-10, а хоча б в ТОП-5, щоб дійсно отримувати хоч трохи трафіку і клієнтів. У всіх інших випадках це буде марна трата грошей.

А ось мої результати просування сайтів в 2016 році , (а тут результати за 2017 і 2018 роки ) Можете ознайомитися і при необхідності замовити розкрутку свого сайту у мене.

Хочете таких же результатів? Тоді замовте просування у мене, ось контакти .

Реклама від Rookee:

Реклама від Rookee:

Як потрапити в ТОП-10 Яндекса і Google?
Згоден, але чи є сенс від попадання в кінець списку, тим більше з нинішніми реаліями контекстної реклами (якщо мова йде про е-комерс сегменті)?
Адже багатьом рекламодавцям веб-студії розповідають, як потрапити в ТОП і обіцяю це саме потрапляння в ТОП-10 і реклам це цілком влаштовує, але, скільки кліків вони отримають?
Скільки клієнтів призведе 8 або 10 рядок у видачі?
Ну що?
Проблеми з контентом?
Хочете таких же результатів?

Новости