Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як просунути сайт в Google? Тренди, правила, особливості 2017 - розробка і просування сайтів artcell

 1. Штучний інтелект RankBrain Google SEO 2017
 2. До 57% пошуку Google доводиться на мобільні пристрої
 3. Розширений сниппет
 4. Голосовий пошук Google
 5. Чи потрібно переводити сайт на HTTPS протокол
 6. Пошук по бренду
 7. Географічна прив'язка (геолокація)
 8. висновок

У зв'язку з незрозумілою для багатьох компаній (навіть для SEO компаній) і власників сайтів стратегією просування в Google, у них виникає питання: як правильно просувати сайт в google? Також таке питання пов'язаний з тим, що Google постійно вводить нові алгоритми ранжирування. Особливо це помітно стало в 2017, коли сайти стали відлітати з ТОПу пошукової видачі.

Сьогодні в блозі ми розглянемо основні тренди 2017 року, які допоможуть вашому сайту в просуванні.

Основний тренд,

який відноситься як до Яндекс, так і і до Google - релевантність сторінки на сайті по відношенню до запиту. Пошукові системи стали більше уваги приділяти поведінкових факторів.

Штучний інтелект RankBrain Google SEO 2017

Google постійно допрацьовує алгоритм RankBrain, який працює за принципом штучного інтелекту і спрямований на поліпшення пошукової видачі. Особливість алгоритму в тому, що даний алгоритм навчається самостійно без втручання фахівців компанії Гугл. Принаймні про це заявили інженери компанії пошукового гіганта)

RankBrain повинен допомагати пошуковику знаходити такий контент, який буде релевантним пошуковому запиту інтернет-користувача, навіть якщо пошукова фраза буде унікальною для самого Google. Якщо раніше оптимізатори поділяли комерційні та інформаційні запити, то тепер сегментація контенту стає ще більш точною. У 2017 році Google став розвиватися швидше, ніж за попередні 3 роки, в зв'язку з чим вашим оптимізаторів і «продвіженцев» треба швидко адаптувати свої стратегії.

Поради щодо оптимізації та просування сайту в google:

Контент повинен максимально відповідати очікуванням інтернет-користувачів. Якщо користувач швидко піде з вашого сайту, для Google це буде сигналом про те, що ваш сайт не відповідає релевантності.

Перед тим як почати писати текст для сайту, проведіть повний аналіз ключових слів (складіть семантику саме для даного матеріалу)

Інформація в матеріалі повинна відповідати сучасним тенденціям

Тексти на сайті не повинні містити помилок

Соціальність (вашим контентом повинні ділитися інтернет-користувачі)

Сайт повинен бути максимально зручний для користування. Користувач повинен легко знаходити потрібну йому інформацію. Використовуйте перелинковку.

До 57% пошуку Google доводиться на мобільні пристрої

До 57% пошуку Google доводиться на мобільні пристрої

У 2016 році кількість інтернет-користувачів заходять на сайти з мобільних пристроїв вперше перевищила кількість ПК користувачів, в зв'язку з чим пошукові системи також почали більш активно враховувати адаптацію сайту під планшети і смартфони. Крім адаптивності на просування впливає і швидкість завантаження сайту . Чим повільніше сайт завантажується на мобільному гаджеті, тим менше конверсія і більше показник відмов. За статистикою до 42% інтернет-користувачів закривають сайту, якщо він не встиг завантажитися на 3-4 секунди.

За статистикою до 42% інтернет-користувачів закривають сайту, якщо він не встиг завантажитися на 3-4 секунди

Розширений сниппет

Сайти з розширеними сниппета все більше виходять в ТОП видачі

Мікророзмітки і опенграфразметка стали сильно впливати на видачу. Все більше сайтів з розширеним сніпетів можна спостерігати в ТОП-10 Google / Такі зміни відбулися у зв'язку з тим, що сниппет (картинка і пояснювальний текст, рейтинг, автор, бистроссилкі) розкриваються безпосередньо на сторінці пошукової видачі Google.


Кількість таких посилань з розширеним сніпетів значно збільшилася за останні 2 роки. Клікабельність (CTR) збільшувався за рахунок впровадження розмітки Schema для розширеного сниппета.

Крім цього, коли ви впроваджуєте структуровані дані в свій контент, ви допомагаєте Google зрозуміти глибокий сенс і суть вашого контенту. Тим самим він краще адаптує ваш контент під пошукові запити.

Перш ніж застосовувати ці нововведення на сайті потрібно визначитися з цілями цього поліпшення. Подібні маніпуляції на даний момент ефективні тільки в особливих випадках. Не варто згрібати всі сайти під одну гребінку і всім встановлювати ці самі сніппети, тому що деяким сайтам це піде на користь, а іншим на шкоду.

Покращені сніпети гарні для сайтів:

 1. з мобільними додатками;
 2. з авторським контентом;
 3. з аудіо і відео контентом;
 4. з кулінарними рецептами
 5. пов'язаних з організацією різних заходів;
 6. продають товари (інтернет-магазинів).

Голосовий пошук Google

Алгоритми голосового пошуку створюють додаткові можливості Алгоритми голосового пошуку створюють додаткові можливості


Програми розпізнавання голосу, такі як Siri, Cortana, Google Voice, Amazon Echo стають все більш якісними і інтелектуальними. Все більше інтернет-користувачів використовують голос для команд системі Google.

Тренд голосового пошуку продовжує активно набирати обертів. Врахуйте цей факт при оптимізації і просуванні сайту в Google

Google все більше починає показувати результати, засновані призначених для користувача запити (тобто як я думаю, так і ввожу), а не на морфологічно правильних запитах. Це означає, що оптимізація ключових слів стане в 2017 році більше розмовної.

Як використовувати даний тренд на своєму сайті

Віддавайте перевагу довгим ключовими словами, тому що люди схильні вводити довгі запити, а не морфологічно правильні

Використовуйте структуровані дані, щоб забезпечити додатковий контекст

Створюйте контент у форматі поширених запитань, щоб відповісти на питання що, як, коли, де і чому

Використовуйте відео як частину своєї SEO-стратегії

Досліджуйте розмовні запити, використовуючи функцію «що ще шукали люди», а так само те, що радить сам Google при автозаповнення

Проводьте моніторинг соціальних мереж і взаємодійте там з користувачами, щоб зрозуміти що вони шукають активно

Чи потрібно переводити сайт на HTTPS протокол

Вимоги Google до контенту

Протягом 2-3 років можна спостерігати тренд на лонгріди - довгі тексти від 8000 до 30 000 символів. Це пов'язано з тим, що пошукові системи почали віддавати перевагу розгорнутим текстів, які містити необхідні ключові запити.

Даний тренд буде тривати, але варто мати на увазі, що є коригування логіки роботи пошукових роботів:

Google вважає за краще швидке завантаження сторінок, в зв'язку з чим ваші довгі тексти повинні швидко завантажуватися на всіх пристроях.

Текст повинен бути релевантним і КОНКРЕТНО відповідати на запитання користувачів, а не просто бути розбавлений великою кількістю ключів з водою. Також текст повинен бути розведений інфографікою, тематичними картинками, які дозволять зробити текст більш читабельним.

Пошук по бренду

Google навчився визначати, яку компанію люди намагаються знайти найчастіше, вводячи той чи інший комерційний запит. Якщо вашу компанію шукають частіше за інших, то для гугла це буде додатковим сигналом для підвищення сайту вашої компанії у видачі. Персональний брендинг є однією з найбільш ефективних стратегій просування сайту в Google на 2017-2018 роках.

Географічна прив'язка (геолокація)

Google віддає перевагу тим компаніям, які знаходяться в одному місті з інтернет-користувачем (якщо ми говоримо про комерційні запитах). Тому, якщо ви хочете вийти в ТОП, то вам варто задуматися над відкриттям філій в потрібних містах. Ваша компанія повинна знаходитися на google картах.

висновок

Для Google найважливішими факторами є геопривязку, зворотні посилання (якісні і у великій кількості), контент (створення цінного і практичного контенту, який містить смислові та релевантні ключові слова в неофіційному, розмовному тоні) і RankBrain.

Активність з соціальних мереж, особливо в Google+.

Швидкість завантаження сайту (оптимізація швидкості завантаження сайту)

Наявність SSL (з'єднання по HTTPS)

Ваш сайт повинен також показувати ваш практичний досвід, який буде корисний аудиторії.

Читайте також: Як просувати сайт в Яндексі самостійно. Правила і критерії просування

Читайте також: Швидкий аудит сайту самостійно

Читайте також: Як вивести сайт з під фільтру Баден-Баден

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают