Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як писати статті на блог правильно - секрети від професіоналів

 1. Як правильно написати статтю (покрокова інструкція)
 2. Мої рекомендації

Привіт, мій дорогий читачу

Привіт, мій дорогий читачу.

У моїх попередніх статтях я постаралася розкрити для вас тему сео оптимізації статей і зображень , Причому дуже докладно у вигляді покрокових інструкцій.

Щоб і новачок міг почерпнути для себе інформацію по-максимуму і досвідчені автори блогів дізналися для себе щось новеньке.

У сьогоднішній статті я також, не порушуючи своєї традиції, дам вам докладний керівництво до дії на тему, як правильно написати статтю в блог.

Адже дуже багато блогери думають, що написати пост в свій блог - це легке і просте заняття.

Підібрав собі ключове слово або фразу з певної тематики, сів за комп'ютер і, погладивши по крилу музу, що сіла на плече, написав пост.

Але не все так просто, як здається на перший погляд.

При написанні статей в блог обов'язково потрібно дотримуватися певних правил. І при виконанні всіх пунктів цих правил вам неминуче загрожує успіх в блогінгу.

Ваші пости дуже швидко будуть потрапляти в ТОП10 або навіть ТОП5 в пошуковій видачі Яндекса. А ваш трафік на сайт буде невблаганно зростати з кожним днем ​​і навіть годиною. Так давайте ж дізнаємося, нарешті, всі секрети написання статей.

Як правильно написати статтю (покрокова інструкція)

 • Крок 1. Свої пости на блог бажано писати в HTML-редакторі від Microsoft в Word або SharePoint Designer. Особисто я використовую обидва формати.
 • КРОК 2. Тепер вам потрібно зайти на сайт wordstst.yandex.ru і підібрати там для своєї майбутньої статті ключову фразу, найбільш точно відображає тематику. Забиваємо в поле ключову фразу, наприклад, «! Вирощування! Помідор! На! Балконі». Фраза, укладена в лапки і забезпечена знаками оклику перед кожним словом дасть вам найбільш точну інформацію про реальному трафіку. Якщо ви не поставите лапки й оклику, то отримаєте загальна кількість запитів, в яких ці два слова зустрічаються. Але нам же потрібна більш точна статистика, адже так? Для підбору ключових слів майбутньої статті раджу користуватися безкоштовною програмою slovoeb (Автор-Олександр Люстік), яку ви можете скачати ТУТ . Для користування цією програмою вам потрібно закачати на свій комп'ютер Microsoft .NET Framework 4.0 Full. Більш детально про цю потрібної для блогера програмі я ще розповім вам в своїх майбутніх постах на станицях цього блогу. НЕ пропустіть! Потім підбираємо додатково кілька розбавлених ключових фраз, які ми будемо використовувати в мітки до свого посту. Особисто я останнім часом мітки не використовую, але хто вважає це за необхідне, то, будь ласка, зазначайте мітки в редакторі свого движка по ходу написання статті.
 • Шаг3. Приступаєте до написання Заголовку нашої майбутньої статті. У першій частині заголовка в обов'язковому порядку потрібно включити всю ключову фразу повністю. Заголовок повинен бути чіпляють увагу користувача і інтригуючим. Придумувати заголовки потрібно такі, щоб 99 осіб з 100 захотіли відкрити і прочитати вашу статтю. Придумуєте кілька варіантів Заголовків для свого поста і вибираєте з них кращий. Наприклад, він може бути таким - «Дізнайтеся всі секрети оптимізації блогу, після чого він влетить в ТОП, як ракета!», Ну або щось в цьому роді.
 • Шаг4. Починаєте писати текст статті і в перших реченнях пишете сниппет - короткий зміст, про що ця стаття. Сніппет повинен складатися з 150-200 знаків з пробілами і також містити ключові слова або словосполучення. Його можна виділити в окреме барвисте поле або у вигляді цитати (в редакторі вордпресс є така функція). За правилами сео оптимізації після перших двох-трьох абзаців ставимо тег Далі для вашого майбутнього анонса.
 • Шаг5. Пишете Вступну частину своєї статті з 2-3 абзаців і 5-6 пропозицій, в яких обов'язково говорите про будь-якої проблеми і про те, як ваша стаття вирішить цю саму проблему. Наприклад, повідомляєте своєму читачеві про те, що багато блогери поняття не мають, що таке оптимізація статей і для чого вона потрібна. І тут же пропонуєте в своїй статті розібратися в цій проблемі всім зацікавленим читачам. Ну і звичайно вирішуєте в своїй статті цю проблему повністю.
 • Шаг6. Тепер приступаєте до написання Основний частини статті, в якій повністю розкриваєте свою тему. Обов'язково через кожні 5-6 абзаців додаєте Підзаголовки (в порядку зменшення по ієрархії), в які також присутні ключові слова або фрази і не забуваєте виділяти їх за правилами сео оптимізації в теги h3, h4, h5 і т.д. Щоб текст не виглядав суцільною нудною «простирадлом», розбавляєте його оптимізованими унікальними картинками по темі поста.Чітайте про правильну оптимізації зображень більш детально в моїй статті ТУТ .
 • Шаг7. На цьому кроці пишіть Висновок, в якому ви підводите підсумки вище сказаного, підкреслюєте основні моменти і з радістю повідомляєте своїм читачам про те, яка нова інформація чекає їх в наступних статтях блогу. Ще раз перевіряєте всю статтю і якщо потрібно, то додаєте не менше 5-6 разів на свій текст головні ключові фрази.Іх ви можете інтерпретувати по-різному - схиляти в різних відмінках, розбавляти іменниками і прикметниками. Такі ключові входження фраз ще називають розведеними або низько або середньочастотними. За допомогою таких НЕ високочастотних і неконкурентних ключових фраз ви легше просунете свою статтю в ТОП20 або навіть ТОП10 того ж Яндекса.
 • Шаг8. Для більшої повноти розкриття теми вашої статті завжди використовуйте в кінці поста відео. Ролик ви можете або записати самі або, в крайньому випадку, знайдіть і скачайте відповідний чуже відео на тому ж Youtube.

Мої рекомендації

Хочу дати вам пораду: Не бійтеся записувати свої авторські відео ролики, навіть якщо у вас проблеми з дикцією або ви «ковтає» букви.

Я знаю кількох блоггеров- тисячників, у яких великі проблеми з промовою. Але ці природні дефекти зовсім не заважають їм бути успішними і щасливими!

Так що ж заважає вам поговорити зі своїми читачами живим голосом і тим самим налагодити ще більш міцні дружні і довірчі відносини? Такий підхід до справи тільки поліпшить розвиток вашого блогу.

Ось власне і все кроки, які потрібно пройти в такій послідовності і виконати всі рекомендації, які я розмістила для вас вище.

Перевірте в своєму html-редакторі орфографію свого твору, натиснувши на кнопочку клавіатури F7.

Копіюєте текст своєї статті з Word в Блокнот на своєму комп'ютері і перевіряєте на Advego Plagiatus текст на унікальність. Все, ваша стаття готова до публікації на блозі.

У сьогоднішньому своєму пості я познайомила вас, мій любий друже, з усіма секретами правильного написання статей для блогу

Цей досвід я отримала, вивчивши кілька платних книг і відео тренінгів.

Якщо моя інструкція здалася вам корисною, напишіть, будь ласка, нижче у формі для коментарів свою думку і розкажіть про свій досвід. Всім буде дуже цікаво дізнатися, як ви пишете свої пости в блог і які секрети знаєте ви.

У наступних своїх статтях я детально розповім вам про таке поняття, як Релевантність статті і про способи просування ваших статей «в маси». Це поняття ще іноді називають - расшаріваніє статті.

Щоб не пропустити все найсмачніше і цікаве, не забудьте, будь ласка, підписатися на оновлення цього блога в формі нижче. На сьогодні у мене все.

З повагою, Олена Контіевская

Але нам же потрібна більш точна статистика, адже так?
Так що ж заважає вам поговорити зі своїми читачами живим голосом і тим самим налагодити ще більш міцні дружні і довірчі відносини?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают