Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як писати статті на блог правильно - секрети від професіоналів

 1. Як правильно написати статтю (покрокова інструкція)
 2. Мої рекомендації

Привіт, мій дорогий читачу

Привіт, мій дорогий читачу.

У моїх попередніх статтях я постаралася розкрити для вас тему сео оптимізації статей і зображень , Причому дуже докладно у вигляді покрокових інструкцій.

Щоб і новачок міг почерпнути для себе інформацію по-максимуму і досвідчені автори блогів дізналися для себе щось новеньке.

У сьогоднішній статті я також, не порушуючи своєї традиції, дам вам докладний керівництво до дії на тему, як правильно написати статтю в блог.

Адже дуже багато блогери думають, що написати пост в свій блог - це легке і просте заняття.

Підібрав собі ключове слово або фразу з певної тематики, сів за комп'ютер і, погладивши по крилу музу, що сіла на плече, написав пост.

Але не все так просто, як здається на перший погляд.

При написанні статей в блог обов'язково потрібно дотримуватися певних правил. І при виконанні всіх пунктів цих правил вам неминуче загрожує успіх в блогінгу.

Ваші пости дуже швидко будуть потрапляти в ТОП10 або навіть ТОП5 в пошуковій видачі Яндекса. А ваш трафік на сайт буде невблаганно зростати з кожним днем ​​і навіть годиною. Так давайте ж дізнаємося, нарешті, всі секрети написання статей.

Як правильно написати статтю (покрокова інструкція)

 • Крок 1. Свої пости на блог бажано писати в HTML-редакторі від Microsoft в Word або SharePoint Designer. Особисто я використовую обидва формати.
 • КРОК 2. Тепер вам потрібно зайти на сайт wordstst.yandex.ru і підібрати там для своєї майбутньої статті ключову фразу, найбільш точно відображає тематику. Забиваємо в поле ключову фразу, наприклад, «! Вирощування! Помідор! На! Балконі». Фраза, укладена в лапки і забезпечена знаками оклику перед кожним словом дасть вам найбільш точну інформацію про реальному трафіку. Якщо ви не поставите лапки й оклику, то отримаєте загальна кількість запитів, в яких ці два слова зустрічаються. Але нам же потрібна більш точна статистика, адже так? Для підбору ключових слів майбутньої статті раджу користуватися безкоштовною програмою slovoeb (Автор-Олександр Люстік), яку ви можете скачати ТУТ . Для користування цією програмою вам потрібно закачати на свій комп'ютер Microsoft .NET Framework 4.0 Full. Більш детально про цю потрібної для блогера програмі я ще розповім вам в своїх майбутніх постах на станицях цього блогу. НЕ пропустіть! Потім підбираємо додатково кілька розбавлених ключових фраз, які ми будемо використовувати в мітки до свого посту. Особисто я останнім часом мітки не використовую, але хто вважає це за необхідне, то, будь ласка, зазначайте мітки в редакторі свого движка по ходу написання статті.
 • Шаг3. Приступаєте до написання Заголовку нашої майбутньої статті. У першій частині заголовка в обов'язковому порядку потрібно включити всю ключову фразу повністю. Заголовок повинен бути чіпляють увагу користувача і інтригуючим. Придумувати заголовки потрібно такі, щоб 99 осіб з 100 захотіли відкрити і прочитати вашу статтю. Придумуєте кілька варіантів Заголовків для свого поста і вибираєте з них кращий. Наприклад, він може бути таким - «Дізнайтеся всі секрети оптимізації блогу, після чого він влетить в ТОП, як ракета!», Ну або щось в цьому роді.
 • Шаг4. Починаєте писати текст статті і в перших реченнях пишете сниппет - короткий зміст, про що ця стаття. Сніппет повинен складатися з 150-200 знаків з пробілами і також містити ключові слова або словосполучення. Його можна виділити в окреме барвисте поле або у вигляді цитати (в редакторі вордпресс є така функція). За правилами сео оптимізації після перших двох-трьох абзаців ставимо тег Далі для вашого майбутнього анонса.
 • Шаг5. Пишете Вступну частину своєї статті з 2-3 абзаців і 5-6 пропозицій, в яких обов'язково говорите про будь-якої проблеми і про те, як ваша стаття вирішить цю саму проблему. Наприклад, повідомляєте своєму читачеві про те, що багато блогери поняття не мають, що таке оптимізація статей і для чого вона потрібна. І тут же пропонуєте в своїй статті розібратися в цій проблемі всім зацікавленим читачам. Ну і звичайно вирішуєте в своїй статті цю проблему повністю.
 • Шаг6. Тепер приступаєте до написання Основний частини статті, в якій повністю розкриваєте свою тему. Обов'язково через кожні 5-6 абзаців додаєте Підзаголовки (в порядку зменшення по ієрархії), в які також присутні ключові слова або фрази і не забуваєте виділяти їх за правилами сео оптимізації в теги h3, h4, h5 і т.д. Щоб текст не виглядав суцільною нудною «простирадлом», розбавляєте його оптимізованими унікальними картинками по темі поста.Чітайте про правильну оптимізації зображень більш детально в моїй статті ТУТ .
 • Шаг7. На цьому кроці пишіть Висновок, в якому ви підводите підсумки вище сказаного, підкреслюєте основні моменти і з радістю повідомляєте своїм читачам про те, яка нова інформація чекає їх в наступних статтях блогу. Ще раз перевіряєте всю статтю і якщо потрібно, то додаєте не менше 5-6 разів на свій текст головні ключові фрази.Іх ви можете інтерпретувати по-різному - схиляти в різних відмінках, розбавляти іменниками і прикметниками. Такі ключові входження фраз ще називають розведеними або низько або середньочастотними. За допомогою таких НЕ високочастотних і неконкурентних ключових фраз ви легше просунете свою статтю в ТОП20 або навіть ТОП10 того ж Яндекса.
 • Шаг8. Для більшої повноти розкриття теми вашої статті завжди використовуйте в кінці поста відео. Ролик ви можете або записати самі або, в крайньому випадку, знайдіть і скачайте відповідний чуже відео на тому ж Youtube.

Мої рекомендації

Хочу дати вам пораду: Не бійтеся записувати свої авторські відео ролики, навіть якщо у вас проблеми з дикцією або ви «ковтає» букви.

Я знаю кількох блоггеров- тисячників, у яких великі проблеми з промовою. Але ці природні дефекти зовсім не заважають їм бути успішними і щасливими!

Так що ж заважає вам поговорити зі своїми читачами живим голосом і тим самим налагодити ще більш міцні дружні і довірчі відносини? Такий підхід до справи тільки поліпшить розвиток вашого блогу.

Ось власне і все кроки, які потрібно пройти в такій послідовності і виконати всі рекомендації, які я розмістила для вас вище.

Перевірте в своєму html-редакторі орфографію свого твору, натиснувши на кнопочку клавіатури F7.

Копіюєте текст своєї статті з Word в Блокнот на своєму комп'ютері і перевіряєте на Advego Plagiatus текст на унікальність. Все, ваша стаття готова до публікації на блозі.

У сьогоднішньому своєму пості я познайомила вас, мій любий друже, з усіма секретами правильного написання статей для блогу

Цей досвід я отримала, вивчивши кілька платних книг і відео тренінгів.

Якщо моя інструкція здалася вам корисною, напишіть, будь ласка, нижче у формі для коментарів свою думку і розкажіть про свій досвід. Всім буде дуже цікаво дізнатися, як ви пишете свої пости в блог і які секрети знаєте ви.

У наступних своїх статтях я детально розповім вам про таке поняття, як Релевантність статті і про способи просування ваших статей «в маси». Це поняття ще іноді називають - расшаріваніє статті.

Щоб не пропустити все найсмачніше і цікаве, не забудьте, будь ласка, підписатися на оновлення цього блога в формі нижче. На сьогодні у мене все.

З повагою, Олена Контіевская

Але нам же потрібна більш точна статистика, адже так?
Так що ж заважає вам поговорити зі своїми читачами живим голосом і тим самим налагодити ще більш міцні дружні і довірчі відносини?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно