Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як писати статті для сайту або для продажу?

Як писати статті для сайтів або для продажу Як писати статті для сайтів або для продажу? Тут мається на увазі те, що ви або пишете статті для себе (для свого сайту, блогу), або ви пишете статті для продажу на біржах статей, або спеціально за завданням замовника.

В інтернеті розрізняють кілька видів (типів) статей, тексту. Це копірайт, рерайт і переклад. З перекладом думаю все ясно - це переклад статті, написаної на іноземній мові, на російську мову. Тепер розберемося з тим, що таке копірайт або копірайтинг, і що таке рерайт або рерайтинг.

Копірайт - це ваша власна унікальна стаття. Такі статті цінуються більше, ніж рерайт. Щоб написати копірайт потрібно просто писати статтю на основі своїх думок. Щоб така стаття вийшла більш якісною краще спочатку знайти кілька джерел інформації по темі, на яку ви будете писати. Прочитати цю інформацію і потім вже на основі прочитаних відомостей і на основі власних думок написати нову статтю.

Рерайт - це текст, який переписали власними словами. Ви просто берете чужу статтю і переписуєте її своїми словами, відмінними від тих, що є в самій статті. Ну це дуже хороший рерайт. При рерайті слова або розташування слів в статті змінюються, але зміст тексту, так і його розмір практично, залишаються колишніми. Російська мова - це дуже багата мова, адже в ньому багато слів. І будь-яку фразу можна виразити іншими словами. Звичайно, можна писати рерайт, міняючи місцями слова (пропозиції) - але це не дуже якісний текст виходить. При рерайті бажаніше використовувати синоніми, а не просто міняти місцями слова.

Для інтернету важливо, щоб статті володіли деякими ознаками. Найважливіші це такі дві ознаки статті:

  1. Унікальність.
  2. Правильне написання слів (орфографія).

Унікальність означає те, що на всьому просторі інтернету ніде не повинна бути опублікована ваша стаття. Інакше вона втратить унікальність. І розмістивши неунікальні статтю ви з більшою ймовірності зіпсувати репутацію свого сайту, а розмістивши на продаж на тій чи іншій біржі статей у вас її просто не приймуть, тому що вона не унікальна. Тому потрібно писати обов'язково унікальні статті. А це означає, що не потрібно копіювати чужі статті і вставляти їх на свій сайт, або продавати кооперування чужі статті на біржах статей .

Перевірити статтю на унікально дуже просто. Вам потрібно спеціальна програма. Є одна дуже хороша програма - це Адвего Плагіатус. Її можна завантажити на сайті Адвего , Коли ви там зареєструєтесь. Вона знаходиться в розділі - Сервіс - Інструменти - Перевірка унікальності. Ця програма легка у використанні - потрібно просто встановити її собі на комп, потім включити і вставити свій текст у віконце програми, і натиснути перевірити унікальність (особисто я проводжу глибоку перевірку унікальності). Якщо унікальність 100% - то це дуже здорово. Це якраз те, що вам і потрібно. Хоча не для кожного тексту вдається домогтися такої унікальності. Важливо, щоб унікальність була не меншою 96%. Якщо унікальність у вашого тексту маленька, то потрібно, або змінити текст в місці, де він не унікальний (програма адвего показує де неунікальний текст), або збільшити обсяг статті.

Якщо унікальність у вашого тексту маленька, то потрібно, або змінити текст в місці, де він не унікальний (програма адвего показує де неунікальний текст), або збільшити обсяг статті

Орфографія - це помилки в словах. Їх потрібно намагатися уникати. Так статті з помилками не приймають на продаж на біржах статей і пошуковики недоброзичливо ставляться до статей, де багато помилок (такі статті вони або занижують у видачі, або повністю виключаються з пошуку).

Варто трохи згадати і про розмір статті. Бажано, щоб він був більше 1000 знаків. Хоча чим більше стаття - тим краще і цінніше вона для сайту.

Пишіть хороші і якісні статті!

(Visited 10 times, 1 visits today)

Як писати статті для сайтів або для продажу?

Новости