Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як підняти тИЦ сайту (платні і безкоштовні методи)

 1. Як правильно наростити тИЦ
 2. Перша 10-ка тИЦ
 3. Скільки потрібно посилань для 10 тИЦ?
 4. Як підняти тИЦ сайту безкоштовно
 5. Білі каталоги сайтів з високим тІЦ
 6. Форуми з великим тИЦ
 7. Сервіси соціальних закладок
 8. Посилання з RSS-каталогів
 9. Коментарі з блогів
 10. Посилання з каталогів статей
 11. Прес-релізи
 12. Аналіз посилань сайтів конкурентів
 13. Як збільшити тИЦ платно
 14. Підвищити тИЦ сайту за допомогою шаблонів
 15. Суть методу підвищення тИЦ за допомогою шаблонів
 16. Посилання за допомогою віджетів

Перед веб-майстрами, які працюють або планують працювати в сфері заробітку на продажу посилань варто першочергове питання: «Як підняти тИЦ сайту? ». Адже саме від цього показника буде прямо залежати те, скільки можна буде отримати грошей з СЕО-оптимізатора, який вирішив просунути свій проект пошукових системах.

сайту

Якщо ваш обліковий запис Яндекс вебмастера красується напис «тИЦ менше 10», то розраховувати на більший прибуток не варто. Вона, звичайно ж, може покрити витрати на домен і хостинг , Але мета адже зовсім інша, вірно?

У цій статті розпишу теоретичні важливі моменти, які необхідно знати для того, щоб правильно наростити тИЦ. А так же викладу сайти, на яких можна безкоштовно розмістити зворотні посилання .

Пункти до розгляду:

 • Помилки при нарощуванні. Робимо все правильно;
 • Скільки потрібно посилань для 10-ки?
 • Як підняти тИЦ сайту безкоштовно. Бази посилань;
 • Як збільшити тИЦ платними методами.

Як правильно наростити тИЦ

Для того щоб організувати правильний підхід до процесу, що дозволяє наростити тИЦ, необхідно знати ряд основ. Відсутність розуміння оних несе в собі небезпеку багаторазово ускладнити собі роботу. Так само це призведе до зайвих тимчасових витратах, а час - гроші.

Важливо знати, що:

 1. Посилання, укладеними в html5 тег <noindex> </ noindex>, а так само мають значення атрибута rel = "nofollow" не передають вагу тИЦ і PR. Переважна більшість сайтів мають посилання, укладені в дані теги. Але деякі люди, які самостійно нарощує кількість посилань, абсолютно не враховують цей факт, тим самим ускладнюючи собі завдання по збільшенню тИЦ, виконуючи безрезультативну роботу.
  Для виявлення тегів noindex і nofollow, слід дивитися вихідний код сайту. Або ж, можна полегшити собі життя, встановивши спеціальні розширення, які буде підсвічувати посилання, укладені в дані теги. Одним з таких розширень є універсальний плагін - RDS Bar, який підтримується більшістю сучасних браузерів.
 2. Посилання з деяких ресурсів не впливають на тИЦ. Для того щоб дізнатися які саме, слід звернутися до інформації , Наданої Яндексом. З якої випливає, що при розрахунку тематичного індексу цитування не враховуються посилання з форумів, блогів, дощок оголошень, немодерованих каталогів і інших ресурсів, на яких розміщення посилань проходить без контролю власника сайту. Так само, нульова вага мають посилання з сайтів, розміщених на безкоштовних хостингах , Якщо тільки вони не присутні в Яндекс каталозі.
  Якщо подумати, то вельми складно уявити, як Яндекс відстежує який сайт модерується, а який - ні. Тому повністю приймати цей пункт на віру не можна.
 3. Посилання повинні стояти з ресурсів однієї тематики. Або хоча б схожою. В іншому випадку вага від передавався посилання може урізати.
  Безумовно, це факт. Але як бути з ресурсами, у яких немає тематики? Таких як: новинні сайти, каталоги та інше. Відповісти на це питання складно. Однозначно можна сказати лише, що краще нехай посилання буде, що її не буде. Логічно?
 4. Сайти з великою кількістю вихідних посилань передаватимуть значно меншу вагу.

Важливо! Неправильно нарощування посилань може привести до згубних наслідків. Якщо пошукові системи викриють вас в спробах маніпулювати пошуковою видачею, то можуть накласти штрафні санкції.

Деякі веб-майстри, спраглі в короткі терміни підняти тИЦ, або просто просунути ключові слова , Ставлять дуже багато посилань на свій сайт. З огляду на, що навіть сервіси аналізу зворотних посилань здатні надати графіки приросту беклінків, сумніватися в тому, що це буде помічено пошуковими системами, не доводиться.

Існує навіть термін - «контрольний вибух», який означає різкий приріст посилальної маси.

Один із заходів, що приймаються Яндексом відносно сайтів, викритих в подібному - повне обнулення тІЦ.

Тому будьте обережні, нарощуйте посилання плавно. Молодим сайтам особливо важливо не поспішати з нарощуванням посилальної маси.

Перша 10-ка тИЦ

Довгоочікувана 10-ка. Пам'ятаю, як я хотів її отримати. Чи не для продажу посилань, зовсім немає. У мене і в думках не було. Я чітко знав, для чого створюю цей блог, так як вже тоді мав у своєму «багажі» певні знання і ретельно планував свої подальші дії.

Це був радше спортивний інтерес: чи зможу чи ні?

Зміг. У перший або другий апдейт, після початку просування блогу я отримав свої перші 10 тИЦ. Радості не було меж.

Я постараюся допомогти і вам отримати свою частку позитиву.

Скільки потрібно посилань для 10 тИЦ?

Десь в постах я вже піднімав питання про те, скільки потрібно посилань для того, щоб підвищити тИЦ до 10.

Повторюся: Яндекс його знає. Алгоритм розрахунку нам недоступний. Ми знаємо лише основи: кількість посилань, авторитетність ресурсу, схожість тематики. Так само можна назвати вже згадане вплив (вірніше - його відсутність) тегів noindex, nofollow і не повністю підтверджену інформацію Яндекса про видалення з розрахунку тИЦ деяких типів сайтів, а також деякі інші нюанси.

Були часи, коли Яндекс дав мені 10 тИЦ при 20 посиланнях. Тоді я вирішив, що це норма. Але прочитавши кілька статей і проаналізувавши деякі сайти, я виявив, що тИЦ може бути 0 і при 500-600 посиланнях.

Як підняти тИЦ сайту безкоштовно

Ну, ось і дісталися до тієї частини, в якій я розповім про те, де взяти зворотні посилання для того, щоб самостійно підняти тИЦ, при чому - абсолютно безкоштовно. Тим, хто займається пошуковим просуванням, зазначені в статті посилання так само знадобляться.

Однак слід врахувати, що відсутність грошових витрат позначиться на часі отримання цих посилань. Та й зусиль доведеться докласти значно більше, ніж, якби ви їх купували.

Всі перераховані нижче беклінки не містять редиректів і повністю відкриті для індексації пошуковими системами.

Джерела посилань:

Білі каталоги сайтів з високим тІЦ

Як ми вже знаємо, потрібні тільки дійсно якісні, модеровані білі каталоги. В іншому випадку вага передаватися не буде, а значить, зусилля по підняттю тИЦ будуть марними.

Виходячи з цього, всі пропозиції про прогонах по каталогам, які можна зустріти в інтернеті, слід відкинути відразу.

Першочерговим завданням є потрапляння в Яндекс і Гугл каталоги. Однак шансів у молодого сайту бути занесеним туди - ні. Модерація там дуже жорстка.

Підбірка каталогів сайтів 11.09.2014:

Каталог тИЦ dir.ikernel.org 110 conti-group.ru 90 add-links.ru 80 linkdir.ru 60 opencatalog.ru 50 catalog.online.ua 40 lati.me/catalog 30

На жаль, каталоги, що мають великий тИЦ, або платні, або просять на свій сайт зворотне посилання. Деякі закривають в nofollow і noindex.

Форуми з великим тИЦ

Хороший форум з великим тИЦ не тільки допоможе підняти показники сайту, але і приверне певну аудиторію.

Варто врахувати, що користь буде виключно від тематичних ресурсів. Я вже писав відмінну статтю про те, як самому зібрати свіжу базу сайтів (форумів зокрема).

Згадаю декілька топ форумів СЕО тематики:

СЕО форуми тИЦ searchengines.guru 1700 armadaboard.com 400 sbup.com/seo-forum ??? (Змінили домен)

Спамити і залишати безглузді повідомлення на даних форумах немає ніякого сенсу. Так як вони будуть видалені. Ідеальний варіант - писати анонси або цікаві пости, при цьому грамотно додаючи посилання на свій сайт.

Сервіси соціальних закладок

Потихеньку ці сервіси вмирають. Але з деяких соціальних закладок і раніше можна отримати ссилочку. Причому без особливих зусиль.

Закладки тИЦ memori.qip.ru 1400 moemesto.ru 550

Посилання з RSS-каталогів

Ще один спосіб отримати швидкі посилання - RSS-каталоги. Однак він доступний лише для власників RSS-стрічки. Багато з таких сервісів вимагають стрічку з сервісу FeedBurner.

RSS-каталоги тИЦ liverss.ru 230 rsslenta.ru 210 blogrider.ru 110 rssreader.ru 70

Коментарі з блогів

Незважаючи на те, що деякі веб-майстри нарікають на те, що коментарі з Dofollow блогів не приносять очікуваний ефект, я як і раніше вважаю, що цим способом можна наростити тИЦ і їм варто користуватися. Коментарі з тематичних блогів допоможуть вам придбати авторитет, а так само «помелькати перед очима» вже відбулися блогерів.

СЕО блоги + схожа тематика тИЦ blog.dimok.ru 190 devaka.ru 180 seoonly.ru 130 hosting101.ru 130 promotiger.ru 20 www.kagblog.ru 20 gendolf.info 20 www.rxpblog.com 20

Бажано залишати посилання на НЕ заспамленності сторінках.

Посилання з каталогів статей

Використання каталогів статей для підвищення тИЦ дає дуже хороші результати. Власне кажучи, і на просування сайту в Яндексі і Google воно плідно впливає.

Ви отримуєте посилання з незаспамленной сторінки. Текст з неї буде строго тематичним.

Звичайно ж, отримання хорошого беклінк супроводжується певними труднощами. Матеріал, який додається до каталоги статей повинен бути унікальним, а значить, доведеться докласти певних зусиль. Копіпаст тут не допоможе.

Для розмноження статей можна використовувати генератори тексту та іншого роду сінонімайзери . Однак варто врахувати, що для хорошого каталогу потрібна дійсно хороша стаття.

Каталоги статей тИЦ fb.ru 950 www.casemods.ru 350 pisali.ru 250 searchtoday.ru/search-add-articles.html 250 www.mrwolf.ru 170 statiami.com 100 www.in-catalog.com 80 1001statya.ru 60 www.texts.com.ua 30

З огляду на, наскільки трудомісткий і времязатратно розміщення статей, я б рекомендував використовувати платні сервіси, такі як WebArtex і Miralinks .

Так само матеріал для статей можна замовляти на біржі контенту - Advego .

Прес-релізи

Опублікувати в сервіси прес-релізів варто тільки дійсно хороші новини. Ставити в них посилання потрібно дуже акуратно. Крім підняття тИЦ можна отримати хороший приплив відвідувачів.

Прес-релізи тИЦ www.interfax.ru 17000 (шансів потрапити сюди практично немає) subscribe.ru/release/ 10000 (nofollow) b2blogger.com 1200 www.4p.ru 1200 www.pronline.ru/ 500 www.nastol.ru 350 www.express-release.com 190 topprnews.ru 180 www.business-key.com 100 www.starksmedia.ru 80 www.forpress.ru 60 www.business-top.info 60

Аналіз посилань сайтів конкурентів

Метод аналізу посилань конкурентів дуже простий. Ви знаходите сайт, який є конкурентом вашого проекту. Після чого ви аналізуєте посилання, які стоять на нього. Благо інструменти для цього є. Одним з них є - Linkpad.ru . Про це безкоштовному способі підняття тИЦ я вже писав, так що читайте статтю .

Як збільшити тИЦ платно

Я на своїй шкурі переконався, що безкоштовні методи збільшення тИЦ можна використовувати лише в одному випадку - якщо у вас взагалі немає грошей.

Той, хто активно використовує послуги бірж посилань, вам скаже, що покупка зворотних посилань економить ваш час, нерви, полегшує роботу і в перспективі платні методи окупаються і приносять багаторазову прибуток.

Використовуючи вбудовані фільтри, ви зможете підібрати собі сайти-донори з необхідним тематичним індексом цитування, віком домена, PR.

Ось скріншот, на якому ви можете побачити наскільки високим може бути тИЦ сайту продає посилання.

Ось скріншот, на якому ви можете побачити наскільки високим може бути тИЦ сайту продає посилання

Там же ви побачите сміховинну ціну цих посилань.

А тепер запитайте себе: «Навіщо витрачати час і зусилля на безкоштовні методи? ». Адже набагато простіше і швидше купувати посилання в Sape .

Ще кращим варіантом є покупка беклінків в біржі вічних посилань GoGetLinks . Якщо збільшити тИЦ даними способом, він гарантовано залишиться назавжди.

А справжні гуру по заробітку на посиланнях купують вже готові домени з тИЦ і PR на аукціонах. Наприклад, на Reg .

Підвищити тИЦ сайту за допомогою шаблонів

Якось натрапив на рекламний банер, в якому пропонувалося підвищити тИЦ сайту до 70 за допомогою шаблонів . Мене відразу зацікавила ідея, пішов гугл. Виявилося, що цей метод уже обріс бородою. Але ж хтось же займається продажем послуг з підвищення тИЦ даним методом? А це означає, що є попит і люди готові платити.

Само собою замовляти послугу не варто, так як з 70 тИЦ хлопець явно перебільшив, та й гарантій, що він виконає свою роботу, ніяких немає. Але, тим не менше, ідея має право на існування. І реалізувати її можна не в якості клієнта, а в якості того, хто буде сам собі піднімати показники тИЦ і PR. Можна буде піднімати пузомерки своїм проектам і навіть пропонувати послуги з підняття тИЦ за гроші.

Суть методу підвищення тИЦ за допомогою шаблонів

Ті, хто працює з різними CMS ( WordPress , Joomla та інші), напевно, не раз стикалися з наявністю зворотного посилання на сайт творця шаблону в футере.

Ідея дуже просто: можна самому створювати шаблони і ставити в них посилання на свій сайт. Важко? Довго? Не вмієте? Нічого страшного. Можна легко створювати шаблони використовуючи графічний редактор шаблонів Artisteer .

Як я бачу реалізацію даного проекту: створюємо сайт, за допомогою якого будемо поширювати Теми (шаблони).

Створюємо на цьому сайті тематичні категорії (авто, фільми, дизайн та інше).

За допомогою Artisteer робимо шаблони. Не сказати, що це найякісніший спосіб робити шаблон, але зате дуже швидкий. Природно додаємо посилання в Footer.

Наповнюємо шаблонами і їх описом сайт в відповідні рубрики і займаємося розкручуванням.

Користувачі будуть завантажувати та встановлювати ці шаблони на свої сайти, а ви будете отримувати зворотні посилання, що дозволить збільшити тИЦ.

Як ви вже зрозуміли, даний метод не для короткострокової перспективи. Приносити свої плоди він буде в майбутньому.

Як на мене, то метод заслуговує на увагу.

Посилання за допомогою віджетів

Ще одні спосіб підвищити тИЦ - створити корисний віджет з посиланням на свій ресурс. Для прикладу можна навести інформер погоди, який стоїть мало не на кожному другому сайті. Звичайно ж, тут так само присутні свої складності. А саме - потрібно бути web-розробником. Якщо ви їм є, то можна додати віджет в різні каталоги, в тому числі і в каталог віджета Яндекса.

Якщо ваш продукт буде корисний, не сумнівайтеся, гори беклінків будуть вам забезпечені, а разом з ними і високий тИЦ.

Хоча і незнайомі з програмуванням люди можуть примудритися і створити цікавий продукт.

На цьому Я закінчу статтю. Сподіваюся вона була корисною для Вас.

Але як бути з ресурсами, у яких немає тематики?
Логічно?
Це був радше спортивний інтерес: чи зможу чи ні?
Скільки потрібно посилань для 10 тИЦ?
Com/seo-forum ?
Але ж хтось же займається продажем послуг з підвищення тИЦ даним методом?
Важко?
Довго?
Не вмієте?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,