Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як можна створити свій перший сайт [плюси і мінуси майданчиків для безкоштовного створення блогів]

 1. Способи створення власного сайту (блогу).
 2. «Страшні» мінуси безкоштовних майданчиків для створення блогів.
 3. Невеликі, але приємні плюси майданчиків для безкоштовного створення блогів.
 4. Блог на Wordpress.com для початківців ...

Вітаю вас, шановні читачі блогу Rabota-Vo

Вітаю вас, шановні читачі блогу Rabota-Vo.ru! У цьому матеріалі мова піде про позитивні і негативні моменти створення свого блогу за готовими шаблонами на безкоштовних майданчиках (безкоштовний хостинг).

А спочатку давайте подивимося, які можна використовувати способи, щоб отримати сайт (блог) в приватне управління.

І неважливо, з якою метою буде створюватися цей Web ресурс. Кому-то він потрібний для заробітку, а кому-то просто для душі. У будь-якому випадку, якщо є бажання створити власний сайт (блог), необхідно вирішити, яким способом реалізувати задумане захід.

Способи створення власного сайту (блогу).

Якщо, крім грошей і бажання, кого-то нічим доля не обдарувала:

- Можна звернутися до професіоналів зі створення сайтів. За гроші вони «на пузі станцюють». Доля такого Web ресурсу в будь-якому випадку буде залежати тільки від того, хто його замовив і у кого.

Якщо є трохи грошей і є вільний час:

- Можна самостійно вивчити мову програмування, використовуючи платні або безкоштовні навчальні матеріали. Створити самостійно свій сайт, купити домен, хостинг і відправити це творіння в далеке плавання по інтернету. У процесі створення сайту (блогу) початківець Web майстер обов'язково дізнається, що таке SEO просування сайту . А далі «як карта ляже» ...

Якщо ви вже знаєте, чим відрізняється сайт від блогу , Ви цілком просунутий користувач.

- Спробуйте свої сили на безкоштовних ресурсах, які надають безкоштовні платформи для створення блогів, де не потрібно глибоких знань Html програмування. І потихеньку, нікуди не поспішаючи, поступово вивчайте «кухню» сайтобудування.

«Страшні» мінуси безкоштовних майданчиків для створення блогів.

Для того щоб цікавіше було читати далі, трохи нижче буде невеликий запитальник (типу тест) для початківців, які вирішили самостійно зробити свій сайт (блог).

І нехай мене простять «гуру» Web майстра (якщо хтось із них читає це творіння), які однозначно закликають початківців користувачів створювати свої сайти і блоги тільки на платних хостингах і куплених доменах. Поклавши руку на серце, майже кожен Web майстер має по кілька блогів і сайтів на безкоштовних майданчиках (не виключаю, що з них і починали). А ось як використовує майстер ці ресурси, залежить від його майстерності і часу, яке він може приділяти такому ресурсу.

Я вже жартома став називати таких «гуру» майстрів, які зазивають відразу купувати домен і хостинг, «шпійонів» хостинг компаній.

А якщо серйозно, давайте подивимося на негативні моменти безкоштовних майданчиків для створення блогів.

 1. Немає доступу до файлів сайту
 2. Чи не буде можливості прописувати мета-теги до опублікованими матеріалами. А адже вони грають дуже важливу роль в ранжуванні сайту.
 3. Вашій Web ресурсу присвоюється доменне ім'я третього рівня. Відповідно, якщо сайт (блог) робиться для заробітку, буде нелегко його перетворити в «грошовий джерело».
 4. Немає ніяких гарантій, що хостинг провайдер (безкоштовна майданчик, де буде знаходитися ваш сайт) НЕ прикриє ваш сайт без всяких на те причин. Відповідно, все це не ваше. І ваш сайт буде квартирантом.
 5. Як правило, на сторінках вашого сайту (блогу) буде присутній реклама, яка розміщується власниками безкоштовної площадки. Не дуже приємний момент, який буде присутній на вашому дітище. До того ж, ви з цього нічого не будите мати.

Ось такі «жахливі» моменти очікують початківця користувача, який вирішить зробити свій сайт (блог) на безкоштовній платформі.

І, перш ніж перейти до тесту, який допоможе прийняти рішення: чи варто чи не варто відразу купувати доменне ім'я та хостинг для сайту або спробувати зробити свій перший блог на безкоштовній майданчику, я спробую сформулювати контраргументи на 3, 4, 5 пункти негативних моментів безкоштовних платформ .

Отже, пункт

3. На багатьох безкоштовних майданчиках можна придбати домен другого рівня і прив'язати до нього вже створений раніше ваш сайт (блог) з доменом третього рівня. Також оплатити хостинг. Ця процедура займе лічені години.

4. Які можуть бути гарантії в нашому неспокійному світі? Який хостинг провайдер може гарантувати, що його обладнання ніколи не згорить або не зламається? Або хто дасть гарантію, що який-небудь «дебіл" не перестріляє з «берданки» завтра все супутники? Тоді взагалі інтернету «кирдик» прийде.

5. Не всі безкоштовні платформи свою рекламу штовхають на сторінки блогів. Наприклад, wordpress.com - абсолютно чиста майданчик, а blogspot взагалі пропонує заробляти, використовуючи сервіс контекстної реклами Google AdSense .

А тепер сам тест для бажаючих зробити свій сайт (блог), що складається з двох питань.

Питання - № 1: Чи знаєте ви, що може перебувати в папках і фалах вашого сайту, розміщеного на хостингу, і чи зможете їх редагувати?

Якщо ваша відповідь «Так», сміливо купуйте домен і хостинг.

Якщо ви не розумієте, про що йде мова, навіщо вам потрібен цей «чемодан без ручки»?

Питання - № 2: Чи знаєте ви, що таке мета - тег?

Якщо ваша відповідь «Так», сміливо купуйте домен і хостинг.

Якщо немає, то навіщо вам здався цей куплений домен і хостинг? Що будете з ним робити?

Можливо, у когось цей примітивний тест викличе посмішку. Але погодьтеся, для початківців, який загорівся бажанням зробити власний сайт (блог) починати краще з простого.

Невеликі, але приємні плюси майданчиків для безкоштовного створення блогів.

Про «страшилки» я написав, тепер про «приємностей» які допоможуть починаючому користувачеві створити свій перший власний блог на безкоштовній майданчику.

1. Для створення свого сайту (блогу) не буде потрібно знання мови програмування. Ці знання вам знадобляться в тому випадку, якщо вас захопить процес сайтобудування, і ви захочете чогось більшого.

2. Вибір шаблонів і готових дизайнерських рішень зовнішнього вигляду сайту. На деяких майданчиках є можливість встановлювати нестандартні шаблони.

3. Як правило, швидка індексація в пошукових системах.

4. Нескладний і человекопонятний інтерфейс управління сайтом (блогом).

5. Можливість заміни домену третього рівня на другий.

6. У режимі реального часу можна спостерігати за результатом власного творіння. Мабуть, самі захоплюючі моменти процесу створення власного сайту (блогу).

Ось такий невеликий і скромний перелік плюсів, які стануть в нагоді на початковому етапі користувачеві, що бажає зробити свій блог. Хочу додати, що перераховані моменти відносяться не до всіх безкоштовним платформ, на яких встановлені шаблони для безкоштовного створення сайту (блогу). У будь-якому випадку, спробувати зробити свій перший блог на безкоштовній майданчику може будь-хто. Зате, якщо щось не буде виходити, ніхто нікого «Не покусає».

А взагалі, кожен сам може вирішити, як йому робити власний сайт (блог) і де.

Чекаю ваших відгуків, шановні читачі. До нових зустрічей на сторінках блогу Rabota-Vo.ru.

Вас це може зацікавити:

Блог на Wordpress.com для початківців ...

Ви вирішили створити свій блог на безкоштовній платформі? Wordpress - одна з кращих майданчиків! А щоб було простіше, я написав інструкцію, як там зареєструватися, зробити ...

4. Які можуть бути гарантії в нашому неспокійному світі?
Який хостинг провайдер може гарантувати, що його обладнання ніколи не згорить або не зламається?
Або хто дасть гарантію, що який-небудь «дебіл" не перестріляє з «берданки» завтра все супутники?
Питання - № 1: Чи знаєте ви, що може перебувати в папках і фалах вашого сайту, розміщеного на хостингу, і чи зможете їх редагувати?
Якщо ви не розумієте, про що йде мова, навіщо вам потрібен цей «чемодан без ручки»?
Питання - № 2: Чи знаєте ви, що таке мета - тег?
Якщо немає, то навіщо вам здався цей куплений домен і хостинг?
Що будете з ним робити?
Ви вирішили створити свій блог на безкоштовній платформі?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,