Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як і скільки можна заробити на сайті з нуля - реальні приклади

 1. Як і скільки можна заробити на сайті з нуля - реальні приклади У мережі можна знайти багато теоретичних...
 2. контекстна реклама
 3. Приклад сайту з доходом 30 000р. в місяць на контекстній рекламі
 4. Пряма реклама - як заробити?
 5. Приклад заробітку на прямій рекламі - 100 тисяч за 4 дні роботи
 6. Заробіток на партнерських програмах на сайті
 7. Партнерські програми - скільки я заробляю з одного кліка
 8. Продаж своїх товарів і послуг
 9. Як я заробляю на сайті з 40 відвідувачами в день
 10. Як і скільки можна заробити на сайті з нуля - реальні приклади
 11. Три основних способи заробітку на сайті
 12. контекстна реклама
 13. Приклад сайту з доходом 30 000р. в місяць на контекстній рекламі
 14. Пряма реклама - як заробити?
 15. Приклад заробітку на прямій рекламі - 100 тисяч за 4 дні роботи
 16. Заробіток на партнерських програмах на сайті
 17. Партнерські програми - скільки я заробляю з одного кліка
 18. Продаж своїх товарів і послуг
 19. Як я заробляю на сайті з 40 відвідувачами в день
 20. Як і скільки можна заробити на сайті з нуля - реальні приклади
 21. Три основних способи заробітку на сайті
 22. контекстна реклама
 23. Приклад сайту з доходом 30 000р. в місяць на контекстній рекламі
 24. Пряма реклама - як заробити?
 25. Приклад заробітку на прямій рекламі - 100 тисяч за 4 дні роботи
 26. Заробіток на партнерських програмах на сайті
 27. Партнерські програми - скільки я заробляю з одного кліка
 28. Продаж своїх товарів і послуг
 29. Як я заробляю на сайті з 40 відвідувачами в день

Як і скільки можна заробити на сайті з нуля - реальні приклади

У мережі можна знайти багато теоретичних міркувань про те, як і скільки можна заробити на сайтах. Але ось з конкретними прикладами біда. Веб-майстри дуже не люблять розмов про свій заробіток.

Якщо дохід маленький - вони вважають за краще мовчати і не ганьбитися. А якщо дохід великий - вони не хочуть «палити» свої золоті ніші, щоб не ростити конкурентів. І в цій статті ми з вами розглянемо кілька реальних прикладів того, скільки сьогодні насправді можна заробляти на своєму сайті.

Причому в кінці статті я покажу вам один цікавий приклад, як я заробляю на сайті з відвідуваністю всього 40 чоловік на добу. А грошей він мені приносить більше, ніж більшість сайтів зі щоденною відвідуваністю 9-10 тисяч чоловік. Так що ви теж зможете почати швидко заробляти буквально з нуля.

зміст:

І для початку давайте розглянемо три основні варіанти заробітку, які сьогодні існують у власників сайтів. Розглянемо як годиться - з прикладами і скріншотами.

Три основних способи заробітку на сайті

Взагалі, способів заробітку на сайтах дуже багато.

Наприклад, ви можете торгувати посиланнями зі свого сайту. Або просто створювати нішеві сайти, трохи їх розкручувати і продавати. Зрештою, ви можете зробити тематичний форум і періодично збирати пожертви «на розвиток проекту». Варіантів безліч.

Але ось три основні варіанти заробітку на сайтах на сьогоднішній день:

 • Реклама
 • Партнерські програми
 • Продаж своїх товарів і послуг

У цій статті ми окремо розглянемо контекстну і пряму рекламу. Тобто технічно способів буде чотири. І давайте почнемо саме з конкретного прикладу з реклами.

контекстна реклама

Реклама - це найпоширеніший варіант заробітку. 95% власників сайтів міркують так - зроблю сайт на «якусь» тему, розкручу його по максимуму, повішу рекламу, і буду з неї заробляти.

Ось так виглядають блоки контекстної реклами від Яндекса і Гугла на сайті.

Ось так виглядають блоки контекстної реклами від Яндекса і Гугла на сайті

Але скільки на це піде часу і грошей? Скільки потім буде приносити ця реклама? «По максимуму» - це скільки треба відвідувачів на добу, щоб, наприклад, спокійно піти з постійної роботи і не боятися за майбутнє? На ці питання більшість людей відповідей не знають. А коли дізнаються всю правду - сильно розчаровуються.

Насправді, заробіток на контекстній рекламі - це самий копійчаний варіант, як можна монетизувати свій сайт. Трафіку вам знадобиться реально ДУЖЕ багато.

Ось конкретний приклад.

Приклад сайту з доходом 30 000р. в місяць на контекстній рекламі

Даний приклад я «запозичив» у одного дуже відомого експерта в області розкрутки інформаційних сайтів. Він його викладає у відкритому доступі і, сподіваюся, не буде на мене в образі, що я його тут перекажу =)

Даний кейс він показує як приклад того, що на «контентніках» можна реально заробляти. Значить, швидше за все, це далеко не найгірший його сайт за показниками.

Отже, - є сайт на тему «Будівельні інструменти». Ось цей сайт, можете подивитися і почитати, якщо цікаво.

Даний сайт розкручувався досить довго. Домен був куплений і оформлений у вигляді сайту на початку 2014 року, і тільки в середині осені почалися роботи по його розкрутці. Сайт розкручувався за рахунок написання статей копирайтерами під задані ключові запити, а також купувалися вхідні посилання на сайт.

Основні способи заробітку - контекстна реклама і тізеркі (теж реклама, тільки більш нахабна =) Середній заробіток з сайту - 30 000 рублів на місяць. Відвідуваність - близько 300 000 чоловік в місяць (9 - 10 тисяч на добу).

Ось скріншот витрат на написання статей, які наводить автор кейса:

Як ми бачимо, було написано 900 статей із середнім об'ємом 6500 знаків з пробілами. На все це було витрачено 209 000 рублей. Плюс сюди додайте витрати на хостинг, домен, розміщення статей, дизайн і верстку. На покупку посилань пішло (зі слів автора) 18 000 рублів. Разом витрат приблизно 250 000 рублів за 2 роки з невеликим.

Основна прибуткова стаття - це контекстна реклама від Гугла - Adsense. На скріншоті видно, скільки сайт заробляє з цієї реклами.

На скріншоті видно, скільки сайт заробляє з цієї реклами

З жовтня 2014 по грудень 2016 роки (за 27 місяців) було зароблено всього 360 657 рублів. І зараз сайт в пасивному режимі продовжує приносити близько 30 000 рублів на місяць (але це я перевірити вже не можу).

Тобто з кожного унікального користувача сайту заробляється приблизно 10 копійок. Як вам такий результат? Хтось скаже мало, а комусь нормально.

Насправді, звичайно, сайти, які працюють з контекстною рекламою, заробляють трохи більше. В середньому по ринку сьогодні контекстна реклама приносить 50 - 60 рублів з кожної 1000 унікальних відвідувачів. Тобто 50 - 60 копійок з людини.

І цей кейс я привів виключно для того, щоб ви трохи поринули в реальність. Для виходу на дохід 30 000 рублів (не дуже який результат, прямо скажемо) - вам треба спочатку пару років його наполегливо розкручувати, вкладати гроші.

І у вас на це піде набагато більше грошей, ніж у автора наведеного кейса, повірте мені. Тому що з 5 обраних вами ніш «вистрілить» тільки одна, а гроші і час доведеться витратити на всі проекти.

Слава богу, заробляти можна не тільки на контекстній рекламі.

Пряма реклама - як заробити?

Вам не обов'язково зв'язуватися з Яндексом або Гуглом для того, щоб заробляти на рекламі. Ви цілком можете брати гроші з прямих замовників. Ось кілька варіантів.

Варіант # 1 - Написання рекламних та оглядових статей на замовлення

Це найприбутковіший варіант. За одну «замовну» статтю можна спокійно брати від 10 000 рублів. Але для цього треба, щоб ви були впевнені, що статтю будуть читати люди. Тобто ви зможете написати її так, щоб вона зайняла такі-сякі позиції в пошуковій видачі по потрібних запитах. Тоді вам навіть не потрібно мати велику відвідуваність на сайті - все одно потенційний рекламодавець із задоволенням вам заплатить.

До речі, дуже багато великих сайти саме так і заробляють. Наприклад, сайт AdMe якраз в основному спеціалізується на написанні рекламних статей на замовлення. І бере приблизно 200 000 рублів за одну статтю. Непогано, погодьтеся?

Варіант # 2 - Рекламні банери

Ось тут вже розмір має значення. Ніхто не захоче вішати рекламу у вас на сайті, якщо у нього відвідуваність 100 - 200 осіб на добу. За моїми спостереженнями, на ринку зараз приблизно такий порядок цін - ви можете брати 50 - 70 рублів за день показу рекламного блоку в сайдбарі вашого сайту. Якщо у вас відвідуваність в районі 3 - 5 тисяч осіб на добу.

Якщо ви вішаєте банер в шапці сайту або в спеціальному закріпленому блоці (як у мене справа), то тут ціна за день «висіння» може становити 120 - 150 рублів.

Варіант # 3 - Платне розміщення в каталогах

Ви можете писати тематичні статті та просувати їх в ТОП, а окремо прикрутити до сайту список компаній, які роблять щось з цієї області.

Наприклад - сайт про туризм і каталог туристичних компаній (або готелів та ресторанів в конкретному регіоні). Або - сайт про меблі і каталог меблевих компаній. І безліч інших варіантів.

Тут рівень заробітку теж буде сильно залежати від того, наскільки сильно розкручений ваш сайт. Якщо у вас кілька тисяч гарячих «уникав» в добу - можна брати по 2000 рублів на місяць з кожної компанії. А якщо 100 - 300 осіб на добу, то ту ж суму вам заплатять вже за рік.

Щоб завершити розмову про пряму рекламу - ось вам конкретний приклад такого сайту.

Приклад заробітку на прямій рекламі - 100 тисяч за 4 дні роботи

Цифри з даного сайту я знаю, тому що його власник сам мені написав. Олександр є учасником нашої майстер-групи по розкрутці сайтів . Він веде блог про визначні пам'ятки Казані.

Ось як виглядає його сайт зараз.

Ось як виглядає його сайт зараз

Зверніть увагу на банер вгорі сайту і статтю з оглядом, яка закріплена в самому верху стрічки постів. Ось це і є пряма реклама.

Що стосується заробітку, то Олександр сам поділився зі мною своїми успіхами. Він продав в своїй статті рекламне місце кальянної за 6 тисяч рублів. Плюс на 26 тисяч - однієї екскурсійної компанії. Потім у нього ще купили реклами на 45 тисяч рублів. І все це за 4 дні не самої напряжно «роботи».

Зверніть увагу - Олександр пише статті сам, тому читачі блогу йому довіряють. Від його рекомендацій рекламодавці отримують хороший трафік. Відповідно, їм не шкода платити такі гроші.

Якщо ви даєте людям цікавий і корисний контент, то тут для вас відкривається ще один варіант заробітку. Ви може збирати відвідувачів сайту до себе в підписку, а потім давати пряму рекламу по своїй підписаний за окремі гроші.

Якщо у вас тепла і лояльна аудиторія, то навіть за один лист по 1000 чоловік можна спокійно брати 10 - 12 тисяч і більше.

Заробіток на партнерських програмах на сайті

Партнерські програми - це річ ризикована і нестабільна. Ви можете заробляти сотні тисяч в місяць, а можете і нічого. Суть партнерок в тому, що заробляєте тільки в той момент, коли відвідувач з вашого сайту переходить на сайт партнера і купує якийсь продукт.

Я особисто бачу два негативних моменти в заробітку на партнерках:

 1. За партнерськими програмами треба постійно стежити (включати прибуткові і відключати неприбуткові);
 2. Ви не контролюєте весь процес продажу. Тобто ви можете нагнати багато трафіку, але продавці погано спрацюють, і ви нічого не заробите.

Крім того, хороші партнерські продукти існують далеко не у всіх нішах. Тому вам потрібно заздалегідь думати про це, коли ви тільки вибираєте тему для свого статейного сайту.

Хороший момент - ми отримуємо наш трафік безкоштовно. Існують такі люди - арбітражнікі. Вони купують трафік через контекстну рекламу, щоб переправити його на партнерський продукт і заробити більше. Ось їм доводиться постійно думати про те, скільки вони заплатили, а скільки заробили.

Ми знаходимося в більш вигідному становищі. Навіть якщо на нашу офферу мало клікають і не дуже здорово купують - не біда. Все одно ми нічого не платимо і не втрачаємо.

Що стосується конкретних прикладів заробітку на партнерках, то ось, що я можу вам показати.

Партнерські програми - скільки я заробляю з одного кліка

Відразу скажу, що партнерськими програмами я займаюся не заради грошей, а заради спортивного інтересу. Тому я не зможу вам привести тут якісь карколомні кейси. Просто загальний порядок цифр.

Перша партнерка, яка працює на моєму сайті - це продаж інформаційного продукту по криптовалюта. У мене є стаття про біткоіни, і на неї щодня приходить пристойну кількість трафіку.

В кінці статті варто одна-єдина посилання на сторінку з партнерським пропозицією.

За цим посиланням переходять приблизно 10% від усіх відвідувачів даної статті. За листопад - грудень у мене було в цілому 175 000 відвідин цієї сторінки. Кліків по посиланню вийшло 16500 штук. Загальний дохід склав 15300 рублів.

Тобто з кожного кліка по цій партнерському посиланню я заробляю приблизно 1 рубль (плюс-мінус). Як бачите, результат зовсім смішний. Але цю статтю я писав не для заробітку, а для душі. І монетизувати її не планував. Тому мене влаштовує і так.

Інша партнерка - це рекомендація сервісу Justclick. Про цей сервіс у мене написана ціла окрема стаття, тому кліки здійснюють майже 50% від відвідувачів сторінки.

Крім того, це сервіс з щомісячними платежами. Тобто збирають щомісячні платежі, а я заробляю щомісячні комісійні. Відповідно, тут мені вдається отримати аж 3 рубля з кожного кліка по своїй партнерському посиланню.

Шкода тільки, що тема дуже вузька і кліків цих дуже мало =)

Шкода тільки, що тема дуже вузька і кліків цих дуже мало =)

Резюмуючи, скажу так. Якщо ви просто повісите рекламу якоїсь партнерки, і не будете активно стежити за трендами, то ваш дохід буде не сильно відрізнятися від доходу з контекстної реклами. При відвідуваності 5000 осіб на добу ви зможете заробляти 20 - 50 тисяч рублів на місяць, в залежності від типу партнерки і варіантів розміщення посилань.

На «солодке» - мій улюблений спосіб заробітку на сайтах.

Продаж своїх товарів і послуг

Якщо ви не хочете чекати кілька років, поки ваш сайт вийде на 5 - 10 унікальних відвідувачів на добу, а хочете багато грошей і швидко, то ваш варіант - це заробіток на свої продукти і послуги.

Якщо ви добре розбираєтеся в якійсь темі, то цілком можете:

 • Вести платні консультації;
 • Продавати записи своїх інфопродуктов;
 • Проводити онлайн-тренінги по темі;
 • Продавати продукцію власного виготовлення;
 • Надавати послуги «під ключ»;

Головне - не треба боятися. Ви пишіть якісні тематичні статті, на які приходять люди. Вони бачать, що ви розбираєтеся в темі, а значить вам можна довіряти. І вони бачать, що ви можете запропонувати ще щось, але за гроші. Чому б і так? (Як каже один мій знайомий бізнес-консультант).

Ви можете заробляти сотні тисяч в місяць, навіть якщо у вас дуже вузька тема у блогу, і ви ніколи не зможете набрати тисячі «уникав» в добу (просто тому що у вашій темі немає стільки запитів).

Звичайно, тут є своя складність. Свої продукти треба продавати. А потім ще й надавати послуги (або створювати ці продукти). Тобто про пасивному заробіток мова не йде.

Але ось вам приклад одного мого сайту, де я заробляю саме на повному автоматі. І відвідуваність у цього сайту просто смішна. Ви таку за пару місяців зробите.

Як я заробляю на сайті з 40 відвідувачами в день

Взагалі я за професією перекладач. І на зорі своєї інтернет-діяльності я зробив спеціальний навчальний курс для тих, хто хоче почати заробляти перекладами.

Для просування курсу я зробив спеціальний сайт. На ньому зараз всього 10 статей, які приносять в сукупності близько 40 - 50 відвідувачів на добу.

На ньому зараз всього 10 статей, які приносять в сукупності близько 40 - 50 відвідувачів на добу

У кожній статті у мене стоїть посилання на продає сторінку курсу. А якщо людина не готова купувати відразу, то я йому пропоную отримати перший модуль тренінгу безкоштовно (і підписатися на мою розсилку).

Далі все просто - після підписки людина отримує автоматичну серію листів, де я знову-таки пропоную купити той же самий платний продукт.

В результаті, в середньому за місяць з цього сайту я заробляю 25 - 30 тисяч рублів на місяць.

В результаті, в середньому за місяць з цього сайту я заробляю 25 - 30 тисяч рублів на місяць

Тобто з кожного відвідувача сайту у мене виходить дохід приблизно 23 рубля. Згадайте, коли ми говорили про контекстну рекламу і партнерські програми, там у нас було 10 копійок з відвідувача. І нам треба було 9-10 «уникав» в добу, щоб отримати ті ж самі 30 тисяч в місяць.

Як бачите, це дуже проста схема, яку ви легко зможете повторити.

Сподіваюся, що цей чесний огляд того, скільки можна заробити на сайті був вам корисний. Не забудьте завантажити мою книгу «Автостопом до мільйона» . Там я розкриваю найшвидший шлях з нуля до першого мільйона в інтернеті (особистий досвід).

До скорого!

Ваш Дмитро Новосьолов


Як і скільки можна заробити на сайті з нуля - реальні приклади

У мережі можна знайти багато теоретичних міркувань про те, як і скільки можна заробити на сайтах. Але ось з конкретними прикладами біда. Веб-майстри дуже не люблять розмов про свій заробіток.

Якщо дохід маленький - вони вважають за краще мовчати і не ганьбитися. А якщо дохід великий - вони не хочуть «палити» свої золоті ніші, щоб не ростити конкурентів. І в цій статті ми з вами розглянемо кілька реальних прикладів того, скільки сьогодні насправді можна заробляти на своєму сайті.

Причому в кінці статті я покажу вам один цікавий приклад, як я заробляю на сайті з відвідуваністю всього 40 чоловік на добу. А грошей він мені приносить більше, ніж більшість сайтів зі щоденною відвідуваністю 9-10 тисяч чоловік. Так що ви теж зможете почати швидко заробляти буквально з нуля.

зміст:

І для початку давайте розглянемо три основні варіанти заробітку, які сьогодні існують у власників сайтів. Розглянемо як годиться - з прикладами і скріншотами.

Три основних способи заробітку на сайті

Взагалі, способів заробітку на сайтах дуже багато.

Наприклад, ви можете торгувати посиланнями зі свого сайту. Або просто створювати нішеві сайти, трохи їх розкручувати і продавати. Зрештою, ви можете зробити тематичний форум і періодично збирати пожертви «на розвиток проекту». Варіантів безліч.

Але ось три основні варіанти заробітку на сайтах на сьогоднішній день:

 • Реклама
 • Партнерські програми
 • Продаж своїх товарів і послуг

У цій статті ми окремо розглянемо контекстну і пряму рекламу. Тобто технічно способів буде чотири. І давайте почнемо саме з конкретного прикладу з реклами.

контекстна реклама

Реклама - це найпоширеніший варіант заробітку. 95% власників сайтів міркують так - зроблю сайт на «якусь» тему, розкручу його по максимуму, повішу рекламу, і буду з неї заробляти.

Ось так виглядають блоки контекстної реклами від Яндекса і Гугла на сайті.

Ось так виглядають блоки контекстної реклами від Яндекса і Гугла на сайті

Але скільки на це піде часу і грошей? Скільки потім буде приносити ця реклама? «По максимуму» - це скільки треба відвідувачів на добу, щоб, наприклад, спокійно піти з постійної роботи і не боятися за майбутнє? На ці питання більшість людей відповідей не знають. А коли дізнаються всю правду - сильно розчаровуються.

Насправді, заробіток на контекстній рекламі - це самий копійчаний варіант, як можна монетизувати свій сайт. Трафіку вам знадобиться реально ДУЖЕ багато.

Ось конкретний приклад.

Приклад сайту з доходом 30 000р. в місяць на контекстній рекламі

Даний приклад я «запозичив» у одного дуже відомого експерта в області розкрутки інформаційних сайтів. Він його викладає у відкритому доступі і, сподіваюся, не буде на мене в образі, що я його тут перекажу =)

Даний кейс він показує як приклад того, що на «контентніках» можна реально заробляти. Значить, швидше за все, це далеко не найгірший його сайт за показниками.

Отже, - є сайт на тему «Будівельні інструменти». Ось цей сайт, можете подивитися і почитати, якщо цікаво.

Даний сайт розкручувався досить довго. Домен був куплений і оформлений у вигляді сайту на початку 2014 року, і тільки в середині осені почалися роботи по його розкрутці. Сайт розкручувався за рахунок написання статей копирайтерами під задані ключові запити, а також купувалися вхідні посилання на сайт.

Основні способи заробітку - контекстна реклама і тізеркі (теж реклама, тільки більш нахабна =) Середній заробіток з сайту - 30 000 рублів на місяць. Відвідуваність - близько 300 000 чоловік в місяць (9 - 10 тисяч на добу).

Ось скріншот витрат на написання статей, які наводить автор кейса:

Як ми бачимо, було написано 900 статей із середнім об'ємом 6500 знаків з пробілами. На все це було витрачено 209 000 рублей. Плюс сюди додайте витрати на хостинг, домен, розміщення статей, дизайн і верстку. На покупку посилань пішло (зі слів автора) 18 000 рублів. Разом витрат приблизно 250 000 рублів за 2 роки з невеликим.

Основна прибуткова стаття - це контекстна реклама від Гугла - Adsense. На скріншоті видно, скільки сайт заробляє з цієї реклами.

На скріншоті видно, скільки сайт заробляє з цієї реклами

З жовтня 2014 по грудень 2016 роки (за 27 місяців) було зароблено всього 360 657 рублів. І зараз сайт в пасивному режимі продовжує приносити близько 30 000 рублів на місяць (але це я перевірити вже не можу).

Тобто з кожного унікального користувача сайту заробляється приблизно 10 копійок. Як вам такий результат? Хтось скаже мало, а комусь нормально.

Насправді, звичайно, сайти, які працюють з контекстною рекламою, заробляють трохи більше. В середньому по ринку сьогодні контекстна реклама приносить 50 - 60 рублів з кожної 1000 унікальних відвідувачів. Тобто 50 - 60 копійок з людини.

І цей кейс я привів виключно для того, щоб ви трохи поринули в реальність. Для виходу на дохід 30 000 рублів (не дуже який результат, прямо скажемо) - вам треба спочатку пару років його наполегливо розкручувати, вкладати гроші.

І у вас на це піде набагато більше грошей, ніж у автора наведеного кейса, повірте мені. Тому що з 5 обраних вами ніш «вистрілить» тільки одна, а гроші і час доведеться витратити на всі проекти.

Слава богу, заробляти можна не тільки на контекстній рекламі.

Пряма реклама - як заробити?

Вам не обов'язково зв'язуватися з Яндексом або Гуглом для того, щоб заробляти на рекламі. Ви цілком можете брати гроші з прямих замовників. Ось кілька варіантів.

Варіант # 1 - Написання рекламних та оглядових статей на замовлення

Це найприбутковіший варіант. За одну «замовну» статтю можна спокійно брати від 10 000 рублів. Але для цього треба, щоб ви були впевнені, що статтю будуть читати люди. Тобто ви зможете написати її так, щоб вона зайняла такі-сякі позиції в пошуковій видачі по потрібних запитах. Тоді вам навіть не потрібно мати велику відвідуваність на сайті - все одно потенційний рекламодавець із задоволенням вам заплатить.

До речі, дуже багато великих сайти саме так і заробляють. Наприклад, сайт AdMe якраз в основному спеціалізується на написанні рекламних статей на замовлення. І бере приблизно 200 000 рублів за одну статтю. Непогано, погодьтеся?

Варіант # 2 - Рекламні банери

Ось тут вже розмір має значення. Ніхто не захоче вішати рекламу у вас на сайті, якщо у нього відвідуваність 100 - 200 осіб на добу. За моїми спостереженнями, на ринку зараз приблизно такий порядок цін - ви можете брати 50 - 70 рублів за день показу рекламного блоку в сайдбарі вашого сайту. Якщо у вас відвідуваність в районі 3 - 5 тисяч осіб на добу.

Якщо ви вішаєте банер в шапці сайту або в спеціальному закріпленому блоці (як у мене справа), то тут ціна за день «висіння» може становити 120 - 150 рублів.

Варіант # 3 - Платне розміщення в каталогах

Ви можете писати тематичні статті та просувати їх в ТОП, а окремо прикрутити до сайту список компаній, які роблять щось з цієї області.

Наприклад - сайт про туризм і каталог туристичних компаній (або готелів та ресторанів в конкретному регіоні). Або - сайт про меблі і каталог меблевих компаній. І безліч інших варіантів.

Тут рівень заробітку теж буде сильно залежати від того, наскільки сильно розкручений ваш сайт. Якщо у вас кілька тисяч гарячих «уникав» в добу - можна брати по 2000 рублів на місяць з кожної компанії. А якщо 100 - 300 осіб на добу, то ту ж суму вам заплатять вже за рік.

Щоб завершити розмову про пряму рекламу - ось вам конкретний приклад такого сайту.

Приклад заробітку на прямій рекламі - 100 тисяч за 4 дні роботи

Цифри з даного сайту я знаю, тому що його власник сам мені написав. Олександр є учасником нашої майстер-групи по розкрутці сайтів . Він веде блог про визначні пам'ятки Казані.

Ось як виглядає його сайт зараз.

Ось як виглядає його сайт зараз

Зверніть увагу на банер вгорі сайту і статтю з оглядом, яка закріплена в самому верху стрічки постів. Ось це і є пряма реклама.

Що стосується заробітку, то Олександр сам поділився зі мною своїми успіхами. Він продав в своїй статті рекламне місце кальянної за 6 тисяч рублів. Плюс на 26 тисяч - однієї екскурсійної компанії. Потім у нього ще купили реклами на 45 тисяч рублів. І все це за 4 дні не самої напряжно «роботи».

Зверніть увагу - Олександр пише статті сам, тому читачі блогу йому довіряють. Від його рекомендацій рекламодавці отримують хороший трафік. Відповідно, їм не шкода платити такі гроші.

Якщо ви даєте людям цікавий і корисний контент, то тут для вас відкривається ще один варіант заробітку. Ви може збирати відвідувачів сайту до себе в підписку, а потім давати пряму рекламу по своїй підписаний за окремі гроші.

Якщо у вас тепла і лояльна аудиторія, то навіть за один лист по 1000 чоловік можна спокійно брати 10 - 12 тисяч і більше.

Заробіток на партнерських програмах на сайті

Партнерські програми - це річ ризикована і нестабільна. Ви можете заробляти сотні тисяч в місяць, а можете і нічого. Суть партнерок в тому, що заробляєте тільки в той момент, коли відвідувач з вашого сайту переходить на сайт партнера і купує якийсь продукт.

Я особисто бачу два негативних моменти в заробітку на партнерках:

 1. За партнерськими програмами треба постійно стежити (включати прибуткові і відключати неприбуткові);
 2. Ви не контролюєте весь процес продажу. Тобто ви можете нагнати багато трафіку, але продавці погано спрацюють, і ви нічого не заробите.

Крім того, хороші партнерські продукти існують далеко не у всіх нішах. Тому вам потрібно заздалегідь думати про це, коли ви тільки вибираєте тему для свого статейного сайту.

Хороший момент - ми отримуємо наш трафік безкоштовно. Існують такі люди - арбітражнікі. Вони купують трафік через контекстну рекламу, щоб переправити його на партнерський продукт і заробити більше. Ось їм доводиться постійно думати про те, скільки вони заплатили, а скільки заробили.

Ми знаходимося в більш вигідному становищі. Навіть якщо на нашу офферу мало клікають і не дуже здорово купують - не біда. Все одно ми нічого не платимо і не втрачаємо.

Що стосується конкретних прикладів заробітку на партнерках, то ось, що я можу вам показати.

Партнерські програми - скільки я заробляю з одного кліка

Відразу скажу, що партнерськими програмами я займаюся не заради грошей, а заради спортивного інтересу. Тому я не зможу вам привести тут якісь карколомні кейси. Просто загальний порядок цифр.

Перша партнерка, яка працює на моєму сайті - це продаж інформаційного продукту по криптовалюта. У мене є стаття про біткоіни, і на неї щодня приходить пристойну кількість трафіку.

В кінці статті варто одна-єдина посилання на сторінку з партнерським пропозицією.

За цим посиланням переходять приблизно 10% від усіх відвідувачів даної статті. За листопад - грудень у мене було в цілому 175 000 відвідин цієї сторінки. Кліків по посиланню вийшло 16500 штук. Загальний дохід склав 15300 рублів.

Тобто з кожного кліка по цій партнерському посиланню я заробляю приблизно 1 рубль (плюс-мінус). Як бачите, результат зовсім смішний. Але цю статтю я писав не для заробітку, а для душі. І монетизувати її не планував. Тому мене влаштовує і так.

Інша партнерка - це рекомендація сервісу Justclick. Про цей сервіс у мене написана ціла окрема стаття, тому кліки здійснюють майже 50% від відвідувачів сторінки.

Крім того, це сервіс з щомісячними платежами. Тобто збирають щомісячні платежі, а я заробляю щомісячні комісійні. Відповідно, тут мені вдається отримати аж 3 рубля з кожного кліка по своїй партнерському посиланню.

Шкода тільки, що тема дуже вузька і кліків цих дуже мало =)

Шкода тільки, що тема дуже вузька і кліків цих дуже мало =)

Резюмуючи, скажу так. Якщо ви просто повісите рекламу якоїсь партнерки, і не будете активно стежити за трендами, то ваш дохід буде не сильно відрізнятися від доходу з контекстної реклами. При відвідуваності 5000 осіб на добу ви зможете заробляти 20 - 50 тисяч рублів на місяць, в залежності від типу партнерки і варіантів розміщення посилань.

На «солодке» - мій улюблений спосіб заробітку на сайтах.

Продаж своїх товарів і послуг

Якщо ви не хочете чекати кілька років, поки ваш сайт вийде на 5 - 10 унікальних відвідувачів на добу, а хочете багато грошей і швидко, то ваш варіант - це заробіток на свої продукти і послуги.

Якщо ви добре розбираєтеся в якійсь темі, то цілком можете:

 • Вести платні консультації;
 • Продавати записи своїх інфопродуктов;
 • Проводити онлайн-тренінги по темі;
 • Продавати продукцію власного виготовлення;
 • Надавати послуги «під ключ»;

Головне - не треба боятися. Ви пишіть якісні тематичні статті, на які приходять люди. Вони бачать, що ви розбираєтеся в темі, а значить вам можна довіряти. І вони бачать, що ви можете запропонувати ще щось, але за гроші. Чому б і так? (Як каже один мій знайомий бізнес-консультант).

Ви можете заробляти сотні тисяч в місяць, навіть якщо у вас дуже вузька тема у блогу, і ви ніколи не зможете набрати тисячі «уникав» в добу (просто тому що у вашій темі немає стільки запитів).

Звичайно, тут є своя складність. Свої продукти треба продавати. А потім ще й надавати послуги (або створювати ці продукти). Тобто про пасивному заробіток мова не йде.

Але ось вам приклад одного мого сайту, де я заробляю саме на повному автоматі. І відвідуваність у цього сайту просто смішна. Ви таку за пару місяців зробите.

Як я заробляю на сайті з 40 відвідувачами в день

Взагалі я за професією перекладач. І на зорі своєї інтернет-діяльності я зробив спеціальний навчальний курс для тих, хто хоче почати заробляти перекладами.

Для просування курсу я зробив спеціальний сайт. На ньому зараз всього 10 статей, які приносять в сукупності близько 40 - 50 відвідувачів на добу.

На ньому зараз всього 10 статей, які приносять в сукупності близько 40 - 50 відвідувачів на добу

У кожній статті у мене стоїть посилання на продає сторінку курсу. А якщо людина не готова купувати відразу, то я йому пропоную отримати перший модуль тренінгу безкоштовно (і підписатися на мою розсилку).

Далі все просто - після підписки людина отримує автоматичну серію листів, де я знову-таки пропоную купити той же самий платний продукт.

В результаті, в середньому за місяць з цього сайту я заробляю 25 - 30 тисяч рублів на місяць.

В результаті, в середньому за місяць з цього сайту я заробляю 25 - 30 тисяч рублів на місяць

Тобто з кожного відвідувача сайту у мене виходить дохід приблизно 23 рубля. Згадайте, коли ми говорили про контекстну рекламу і партнерські програми, там у нас було 10 копійок з відвідувача. І нам треба було 9-10 «уникав» в добу, щоб отримати ті ж самі 30 тисяч в місяць.

Як бачите, це дуже проста схема, яку ви легко зможете повторити.

Сподіваюся, що цей чесний огляд того, скільки можна заробити на сайті був вам корисний. Не забудьте завантажити мою книгу «Автостопом до мільйона» . Там я розкриваю найшвидший шлях з нуля до першого мільйона в інтернеті (особистий досвід).

До скорого!

Ваш Дмитро Новосьолов


Як і скільки можна заробити на сайті з нуля - реальні приклади

У мережі можна знайти багато теоретичних міркувань про те, як і скільки можна заробити на сайтах. Але ось з конкретними прикладами біда. Веб-майстри дуже не люблять розмов про свій заробіток.

Якщо дохід маленький - вони вважають за краще мовчати і не ганьбитися. А якщо дохід великий - вони не хочуть «палити» свої золоті ніші, щоб не ростити конкурентів. І в цій статті ми з вами розглянемо кілька реальних прикладів того, скільки сьогодні насправді можна заробляти на своєму сайті.

Причому в кінці статті я покажу вам один цікавий приклад, як я заробляю на сайті з відвідуваністю всього 40 чоловік на добу. А грошей він мені приносить більше, ніж більшість сайтів зі щоденною відвідуваністю 9-10 тисяч чоловік. Так що ви теж зможете почати швидко заробляти буквально з нуля.

зміст:

І для початку давайте розглянемо три основні варіанти заробітку, які сьогодні існують у власників сайтів. Розглянемо як годиться - з прикладами і скріншотами.

Три основних способи заробітку на сайті

Взагалі, способів заробітку на сайтах дуже багато.

Наприклад, ви можете торгувати посиланнями зі свого сайту. Або просто створювати нішеві сайти, трохи їх розкручувати і продавати. Зрештою, ви можете зробити тематичний форум і періодично збирати пожертви «на розвиток проекту». Варіантів безліч.

Але ось три основні варіанти заробітку на сайтах на сьогоднішній день:

 • Реклама
 • Партнерські програми
 • Продаж своїх товарів і послуг

У цій статті ми окремо розглянемо контекстну і пряму рекламу. Тобто технічно способів буде чотири. І давайте почнемо саме з конкретного прикладу з реклами.

контекстна реклама

Реклама - це найпоширеніший варіант заробітку. 95% власників сайтів міркують так - зроблю сайт на «якусь» тему, розкручу його по максимуму, повішу рекламу, і буду з неї заробляти.

Ось так виглядають блоки контекстної реклами від Яндекса і Гугла на сайті.

Ось так виглядають блоки контекстної реклами від Яндекса і Гугла на сайті

Але скільки на це піде часу і грошей? Скільки потім буде приносити ця реклама? «По максимуму» - це скільки треба відвідувачів на добу, щоб, наприклад, спокійно піти з постійної роботи і не боятися за майбутнє? На ці питання більшість людей відповідей не знають. А коли дізнаються всю правду - сильно розчаровуються.

Насправді, заробіток на контекстній рекламі - це самий копійчаний варіант, як можна монетизувати свій сайт. Трафіку вам знадобиться реально ДУЖЕ багато.

Ось конкретний приклад.

Приклад сайту з доходом 30 000р. в місяць на контекстній рекламі

Даний приклад я «запозичив» у одного дуже відомого експерта в області розкрутки інформаційних сайтів. Він його викладає у відкритому доступі і, сподіваюся, не буде на мене в образі, що я його тут перекажу =)

Даний кейс він показує як приклад того, що на «контентніках» можна реально заробляти. Значить, швидше за все, це далеко не найгірший його сайт за показниками.

Отже, - є сайт на тему «Будівельні інструменти». Ось цей сайт, можете подивитися і почитати, якщо цікаво.

Даний сайт розкручувався досить довго. Домен був куплений і оформлений у вигляді сайту на початку 2014 року, і тільки в середині осені почалися роботи по його розкрутці. Сайт розкручувався за рахунок написання статей копирайтерами під задані ключові запити, а також купувалися вхідні посилання на сайт.

Основні способи заробітку - контекстна реклама і тізеркі (теж реклама, тільки більш нахабна =) Середній заробіток з сайту - 30 000 рублів на місяць. Відвідуваність - близько 300 000 чоловік в місяць (9 - 10 тисяч на добу).

Ось скріншот витрат на написання статей, які наводить автор кейса:

Як ми бачимо, було написано 900 статей із середнім об'ємом 6500 знаків з пробілами. На все це було витрачено 209 000 рублей. Плюс сюди додайте витрати на хостинг, домен, розміщення статей, дизайн і верстку. На покупку посилань пішло (зі слів автора) 18 000 рублів. Разом витрат приблизно 250 000 рублів за 2 роки з невеликим.

Основна прибуткова стаття - це контекстна реклама від Гугла - Adsense. На скріншоті видно, скільки сайт заробляє з цієї реклами.

На скріншоті видно, скільки сайт заробляє з цієї реклами

З жовтня 2014 по грудень 2016 роки (за 27 місяців) було зароблено всього 360 657 рублів. І зараз сайт в пасивному режимі продовжує приносити близько 30 000 рублів на місяць (але це я перевірити вже не можу).

Тобто з кожного унікального користувача сайту заробляється приблизно 10 копійок. Як вам такий результат? Хтось скаже мало, а комусь нормально.

Насправді, звичайно, сайти, які працюють з контекстною рекламою, заробляють трохи більше. В середньому по ринку сьогодні контекстна реклама приносить 50 - 60 рублів з кожної 1000 унікальних відвідувачів. Тобто 50 - 60 копійок з людини.

І цей кейс я привів виключно для того, щоб ви трохи поринули в реальність. Для виходу на дохід 30 000 рублів (не дуже який результат, прямо скажемо) - вам треба спочатку пару років його наполегливо розкручувати, вкладати гроші.

І у вас на це піде набагато більше грошей, ніж у автора наведеного кейса, повірте мені. Тому що з 5 обраних вами ніш «вистрілить» тільки одна, а гроші і час доведеться витратити на всі проекти.

Слава богу, заробляти можна не тільки на контекстній рекламі.

Пряма реклама - як заробити?

Вам не обов'язково зв'язуватися з Яндексом або Гуглом для того, щоб заробляти на рекламі. Ви цілком можете брати гроші з прямих замовників. Ось кілька варіантів.

Варіант # 1 - Написання рекламних та оглядових статей на замовлення

Це найприбутковіший варіант. За одну «замовну» статтю можна спокійно брати від 10 000 рублів. Але для цього треба, щоб ви були впевнені, що статтю будуть читати люди. Тобто ви зможете написати її так, щоб вона зайняла такі-сякі позиції в пошуковій видачі по потрібних запитах. Тоді вам навіть не потрібно мати велику відвідуваність на сайті - все одно потенційний рекламодавець із задоволенням вам заплатить.

До речі, дуже багато великих сайти саме так і заробляють. Наприклад, сайт AdMe якраз в основному спеціалізується на написанні рекламних статей на замовлення. І бере приблизно 200 000 рублів за одну статтю. Непогано, погодьтеся?

Варіант # 2 - Рекламні банери

Ось тут вже розмір має значення. Ніхто не захоче вішати рекламу у вас на сайті, якщо у нього відвідуваність 100 - 200 осіб на добу. За моїми спостереженнями, на ринку зараз приблизно такий порядок цін - ви можете брати 50 - 70 рублів за день показу рекламного блоку в сайдбарі вашого сайту. Якщо у вас відвідуваність в районі 3 - 5 тисяч осіб на добу.

Якщо ви вішаєте банер в шапці сайту або в спеціальному закріпленому блоці (як у мене справа), то тут ціна за день «висіння» може становити 120 - 150 рублів.

Варіант # 3 - Платне розміщення в каталогах

Ви можете писати тематичні статті та просувати їх в ТОП, а окремо прикрутити до сайту список компаній, які роблять щось з цієї області.

Наприклад - сайт про туризм і каталог туристичних компаній (або готелів та ресторанів в конкретному регіоні). Або - сайт про меблі і каталог меблевих компаній. І безліч інших варіантів.

Тут рівень заробітку теж буде сильно залежати від того, наскільки сильно розкручений ваш сайт. Якщо у вас кілька тисяч гарячих «уникав» в добу - можна брати по 2000 рублів на місяць з кожної компанії. А якщо 100 - 300 осіб на добу, то ту ж суму вам заплатять вже за рік.

Щоб завершити розмову про пряму рекламу - ось вам конкретний приклад такого сайту.

Приклад заробітку на прямій рекламі - 100 тисяч за 4 дні роботи

Цифри з даного сайту я знаю, тому що його власник сам мені написав. Олександр є учасником нашої майстер-групи по розкрутці сайтів . Він веде блог про визначні пам'ятки Казані.

Ось як виглядає його сайт зараз.

Ось як виглядає його сайт зараз

Зверніть увагу на банер вгорі сайту і статтю з оглядом, яка закріплена в самому верху стрічки постів. Ось це і є пряма реклама.

Що стосується заробітку, то Олександр сам поділився зі мною своїми успіхами. Він продав в своїй статті рекламне місце кальянної за 6 тисяч рублів. Плюс на 26 тисяч - однієї екскурсійної компанії. Потім у нього ще купили реклами на 45 тисяч рублів. І все це за 4 дні не самої напряжно «роботи».

Зверніть увагу - Олександр пише статті сам, тому читачі блогу йому довіряють. Від його рекомендацій рекламодавці отримують хороший трафік. Відповідно, їм не шкода платити такі гроші.

Якщо ви даєте людям цікавий і корисний контент, то тут для вас відкривається ще один варіант заробітку. Ви може збирати відвідувачів сайту до себе в підписку, а потім давати пряму рекламу по своїй підписаний за окремі гроші.

Якщо у вас тепла і лояльна аудиторія, то навіть за один лист по 1000 чоловік можна спокійно брати 10 - 12 тисяч і більше.

Заробіток на партнерських програмах на сайті

Партнерські програми - це річ ризикована і нестабільна. Ви можете заробляти сотні тисяч в місяць, а можете і нічого. Суть партнерок в тому, що заробляєте тільки в той момент, коли відвідувач з вашого сайту переходить на сайт партнера і купує якийсь продукт.

Я особисто бачу два негативних моменти в заробітку на партнерках:

 1. За партнерськими програмами треба постійно стежити (включати прибуткові і відключати неприбуткові);
 2. Ви не контролюєте весь процес продажу. Тобто ви можете нагнати багато трафіку, але продавці погано спрацюють, і ви нічого не заробите.

Крім того, хороші партнерські продукти існують далеко не у всіх нішах. Тому вам потрібно заздалегідь думати про це, коли ви тільки вибираєте тему для свого статейного сайту.

Хороший момент - ми отримуємо наш трафік безкоштовно. Існують такі люди - арбітражнікі. Вони купують трафік через контекстну рекламу, щоб переправити його на партнерський продукт і заробити більше. Ось їм доводиться постійно думати про те, скільки вони заплатили, а скільки заробили.

Ми знаходимося в більш вигідному становищі. Навіть якщо на нашу офферу мало клікають і не дуже здорово купують - не біда. Все одно ми нічого не платимо і не втрачаємо.

Що стосується конкретних прикладів заробітку на партнерках, то ось, що я можу вам показати.

Партнерські програми - скільки я заробляю з одного кліка

Відразу скажу, що партнерськими програмами я займаюся не заради грошей, а заради спортивного інтересу. Тому я не зможу вам привести тут якісь карколомні кейси. Просто загальний порядок цифр.

Перша партнерка, яка працює на моєму сайті - це продаж інформаційного продукту по криптовалюта. У мене є стаття про біткоіни, і на неї щодня приходить пристойну кількість трафіку.

В кінці статті варто одна-єдина посилання на сторінку з партнерським пропозицією.

За цим посиланням переходять приблизно 10% від усіх відвідувачів даної статті. За листопад - грудень у мене було в цілому 175 000 відвідин цієї сторінки. Кліків по посиланню вийшло 16500 штук. Загальний дохід склав 15300 рублів.

Тобто з кожного кліка по цій партнерському посиланню я заробляю приблизно 1 рубль (плюс-мінус). Як бачите, результат зовсім смішний. Але цю статтю я писав не для заробітку, а для душі. І монетизувати її не планував. Тому мене влаштовує і так.

Інша партнерка - це рекомендація сервісу Justclick. Про цей сервіс у мене написана ціла окрема стаття, тому кліки здійснюють майже 50% від відвідувачів сторінки.

Крім того, це сервіс з щомісячними платежами. Тобто збирають щомісячні платежі, а я заробляю щомісячні комісійні. Відповідно, тут мені вдається отримати аж 3 рубля з кожного кліка по своїй партнерському посиланню.

Шкода тільки, що тема дуже вузька і кліків цих дуже мало =)

Шкода тільки, що тема дуже вузька і кліків цих дуже мало =)

Резюмуючи, скажу так. Якщо ви просто повісите рекламу якоїсь партнерки, і не будете активно стежити за трендами, то ваш дохід буде не сильно відрізнятися від доходу з контекстної реклами. При відвідуваності 5000 осіб на добу ви зможете заробляти 20 - 50 тисяч рублів на місяць, в залежності від типу партнерки і варіантів розміщення посилань.

На «солодке» - мій улюблений спосіб заробітку на сайтах.

Продаж своїх товарів і послуг

Якщо ви не хочете чекати кілька років, поки ваш сайт вийде на 5 - 10 унікальних відвідувачів на добу, а хочете багато грошей і швидко, то ваш варіант - це заробіток на свої продукти і послуги.

Якщо ви добре розбираєтеся в якійсь темі, то цілком можете:

 • Вести платні консультації;
 • Продавати записи своїх інфопродуктов;
 • Проводити онлайн-тренінги по темі;
 • Продавати продукцію власного виготовлення;
 • Надавати послуги «під ключ»;

Головне - не треба боятися. Ви пишіть якісні тематичні статті, на які приходять люди. Вони бачать, що ви розбираєтеся в темі, а значить вам можна довіряти. І вони бачать, що ви можете запропонувати ще щось, але за гроші. Чому б і так? (Як каже один мій знайомий бізнес-консультант).

Ви можете заробляти сотні тисяч в місяць, навіть якщо у вас дуже вузька тема у блогу, і ви ніколи не зможете набрати тисячі «уникав» в добу (просто тому що у вашій темі немає стільки запитів).

Звичайно, тут є своя складність. Свої продукти треба продавати. А потім ще й надавати послуги (або створювати ці продукти). Тобто про пасивному заробіток мова не йде.

Але ось вам приклад одного мого сайту, де я заробляю саме на повному автоматі. І відвідуваність у цього сайту просто смішна. Ви таку за пару місяців зробите.

Як я заробляю на сайті з 40 відвідувачами в день

Взагалі я за професією перекладач. І на зорі своєї інтернет-діяльності я зробив спеціальний навчальний курс для тих, хто хоче почати заробляти перекладами.

Для просування курсу я зробив спеціальний сайт. На ньому зараз всього 10 статей, які приносять в сукупності близько 40 - 50 відвідувачів на добу.

На ньому зараз всього 10 статей, які приносять в сукупності близько 40 - 50 відвідувачів на добу

У кожній статті у мене стоїть посилання на продає сторінку курсу. А якщо людина не готова купувати відразу, то я йому пропоную отримати перший модуль тренінгу безкоштовно (і підписатися на мою розсилку).

Далі все просто - після підписки людина отримує автоматичну серію листів, де я знову-таки пропоную купити той же самий платний продукт.

В результаті, в середньому за місяць з цього сайту я заробляю 25 - 30 тисяч рублів на місяць.

В результаті, в середньому за місяць з цього сайту я заробляю 25 - 30 тисяч рублів на місяць

Тобто з кожного відвідувача сайту у мене виходить дохід приблизно 23 рубля. Згадайте, коли ми говорили про контекстну рекламу і партнерські програми, там у нас було 10 копійок з відвідувача. І нам треба було 9-10 «уникав» в добу, щоб отримати ті ж самі 30 тисяч в місяць.

Як бачите, це дуже проста схема, яку ви легко зможете повторити.

Сподіваюся, що цей чесний огляд того, скільки можна заробити на сайті був вам корисний. Не забудьте завантажити мою книгу «Автостопом до мільйона» . Там я розкриваю найшвидший шлях з нуля до першого мільйона в інтернеті (особистий досвід).

До скорого!

Ваш Дмитро Новосьолов


Але скільки на це піде часу і грошей?
Скільки потім буде приносити ця реклама?
«По максимуму» - це скільки треба відвідувачів на добу, щоб, наприклад, спокійно піти з постійної роботи і не боятися за майбутнє?
Як вам такий результат?
Пряма реклама - як заробити?
Непогано, погодьтеся?
Чому б і так?
Але скільки на це піде часу і грошей?
Скільки потім буде приносити ця реклама?
«По максимуму» - це скільки треба відвідувачів на добу, щоб, наприклад, спокійно піти з постійної роботи і не боятися за майбутнє?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно