Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як роблять бісер - технологія виготовлення чеського, китайського та японського бісеру

  1. секрети виробництва
  2. Бісер по-чеськи
  3. Азіатський бісер

Кожна людина добре уявляє собі, як виглядає бісер. Це дуже дрібні намистинки самих різних відтінків. Деякі з них додатково наділені перламутровим відливом або золотим відблиском. подібний ефектний бісер для рукоділля купити в Києві не складе труднощів - на порталі «Будинок Бусин» представлені найрізноманітніші варіанти бусинок. Ми можете замовити тут комплекти в будь-яких кількостях - компанія співпрацює як з приватними особами, які придбавають товар в роздріб, так і з оптовими покупцями.

Бісер завжди виглядає ефектно і притягує погляд. Але милуючись ним, ми навіть не замислюємося про те, як був отриманий такий яскравий і привабливий продукт. Так з якої ж технології виготовляють бісер?

секрети виробництва

Бісер почали робити досить давно - вже в античні часи існувало кілька способів створення цього декору. Зрозуміло, промислова революція внесла значні корективи в стандартні методики та спростила процес виробництва намистин. Яким чином отримують їх сьогодні? Весь сучасний бісер створюється за допомогою спеціальних верстатів - апарати витягають зі скла товстостінні трубочки невеликого діаметру, від яких відсікають невеликі колечка. Такі елементи в формі циліндрів називають рубаним (або колотим) бісером.

Якщо потрібно створити класичний круглий бісер, то отримані заготовки піддають додатковій обробці. Спочатку отвори бусинок заповнюють шліфувальної сумішшю, а потім їх підігрівають в спеціальній установці (виглядає вона як обертовий барабан). Порошок, який був залитий в отвори, не дає їм заплави, а невпинне обертання надає поступово бісеру необхідну сферичну форму. Після завершення процесу, елементи ретельно поліруються і знову набувають загублений при нагріванні ефектний блиск.

Після того, як основа готова, її фарбують в білий колір. Готові білосніжні бісеринки фасують по мішечках і відправляють в цех на індивідуальне фарбування. Тепер кожної партії будуть надавати особливого відтінку.

Що служить сировиною для бісеру? Все залежить від виробника. Так, одні компанії працюють переважно зі склом, інші отримують намистинки з пластмаси, металу і т.д.

Звичайно, розглядати виготовлення продукції в цілому буде дещо некоректно. У кожної держави-постачальника є свої секрети виробництва. Тому буде краще вивчити кожну технологію окремо, в залежності від регіону.

Бісер по-чеськи

Чеський бісер славиться своєю якістю і ефектним виглядом. Майстрині з усього світу охоче розкуповують продукт, вироблений в Чехії, і створюють за допомогою нього вишукані аксесуари. Як чехам вдалося домогтися таких висот в цій сфері?

Виробництво скла місцеві умільці освоїли досконально в далекому 17 столітті. Чому мова зайшла саме про цей матеріал? Справа в тому, що спочатку чехи виготовляли бісер виключно зі скла. Таким чином, розвиток скляної галузі повяліло і на виробництво бісеру. Його швидко поставили на потік і почали виробляти намистини в великих обсягах.

Щоб залучити покупця, майстри почали додатково наносити на намистинки шар емалі - це поліпшило зовнішній вигляд елементів і виділив їх на тлі решти продукції. Згодом, виробники призвичаїлися створювати намистини різних форм / розмірів, почали експериментувати з відтінками. Все це забезпечило їх продукції світову популярність.

Сьогодні чехи переважно випускають бісер зі скла. Весь товар відрізняється високою якістю - вироби ідентичні за формою, розміром і кольором.

Азіатський бісер

В принципі, використовують японці і китайці аналогічні верстати для виготовлення бісеру. Ось тільки матеріали і фарби у них не завжди відповідають стандартам якості. Правда, грішать цим лише недобросовісні виробники. Якщо ж купувати бісер у надійних компаній, то він буде відповідати чеському, який представлений на http://www.dombusin.com/catalog/cat-144-cheshskij за зовнішнім виглядом. До речі, в «Будинок Бусин» можна знайти також і китайський бісер. Компанія закуповує його у перевірених виробників, а тому товар не викликає нарікань. Такий бісер, як і чеська, добре пофарбований і все намистинки ідентичні один одному за формою.

Так з якої ж технології виготовляють бісер?
Яким чином отримують їх сьогодні?
Що служить сировиною для бісеру?
Як чехам вдалося домогтися таких висот в цій сфері?
Чому мова зайшла саме про цей матеріал?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно