Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як роблять бісер - технологія виготовлення чеського, китайського та японського бісеру

  1. секрети виробництва
  2. Бісер по-чеськи
  3. Азіатський бісер

Кожна людина добре уявляє собі, як виглядає бісер. Це дуже дрібні намистинки самих різних відтінків. Деякі з них додатково наділені перламутровим відливом або золотим відблиском. подібний ефектний бісер для рукоділля купити в Києві не складе труднощів - на порталі «Будинок Бусин» представлені найрізноманітніші варіанти бусинок. Ми можете замовити тут комплекти в будь-яких кількостях - компанія співпрацює як з приватними особами, які придбавають товар в роздріб, так і з оптовими покупцями.

Бісер завжди виглядає ефектно і притягує погляд. Але милуючись ним, ми навіть не замислюємося про те, як був отриманий такий яскравий і привабливий продукт. Так з якої ж технології виготовляють бісер?

секрети виробництва

Бісер почали робити досить давно - вже в античні часи існувало кілька способів створення цього декору. Зрозуміло, промислова революція внесла значні корективи в стандартні методики та спростила процес виробництва намистин. Яким чином отримують їх сьогодні? Весь сучасний бісер створюється за допомогою спеціальних верстатів - апарати витягають зі скла товстостінні трубочки невеликого діаметру, від яких відсікають невеликі колечка. Такі елементи в формі циліндрів називають рубаним (або колотим) бісером.

Якщо потрібно створити класичний круглий бісер, то отримані заготовки піддають додатковій обробці. Спочатку отвори бусинок заповнюють шліфувальної сумішшю, а потім їх підігрівають в спеціальній установці (виглядає вона як обертовий барабан). Порошок, який був залитий в отвори, не дає їм заплави, а невпинне обертання надає поступово бісеру необхідну сферичну форму. Після завершення процесу, елементи ретельно поліруються і знову набувають загублений при нагріванні ефектний блиск.

Після того, як основа готова, її фарбують в білий колір. Готові білосніжні бісеринки фасують по мішечках і відправляють в цех на індивідуальне фарбування. Тепер кожної партії будуть надавати особливого відтінку.

Що служить сировиною для бісеру? Все залежить від виробника. Так, одні компанії працюють переважно зі склом, інші отримують намистинки з пластмаси, металу і т.д.

Звичайно, розглядати виготовлення продукції в цілому буде дещо некоректно. У кожної держави-постачальника є свої секрети виробництва. Тому буде краще вивчити кожну технологію окремо, в залежності від регіону.

Бісер по-чеськи

Чеський бісер славиться своєю якістю і ефектним виглядом. Майстрині з усього світу охоче розкуповують продукт, вироблений в Чехії, і створюють за допомогою нього вишукані аксесуари. Як чехам вдалося домогтися таких висот в цій сфері?

Виробництво скла місцеві умільці освоїли досконально в далекому 17 столітті. Чому мова зайшла саме про цей матеріал? Справа в тому, що спочатку чехи виготовляли бісер виключно зі скла. Таким чином, розвиток скляної галузі повяліло і на виробництво бісеру. Його швидко поставили на потік і почали виробляти намистини в великих обсягах.

Щоб залучити покупця, майстри почали додатково наносити на намистинки шар емалі - це поліпшило зовнішній вигляд елементів і виділив їх на тлі решти продукції. Згодом, виробники призвичаїлися створювати намистини різних форм / розмірів, почали експериментувати з відтінками. Все це забезпечило їх продукції світову популярність.

Сьогодні чехи переважно випускають бісер зі скла. Весь товар відрізняється високою якістю - вироби ідентичні за формою, розміром і кольором.

Азіатський бісер

В принципі, використовують японці і китайці аналогічні верстати для виготовлення бісеру. Ось тільки матеріали і фарби у них не завжди відповідають стандартам якості. Правда, грішать цим лише недобросовісні виробники. Якщо ж купувати бісер у надійних компаній, то він буде відповідати чеському, який представлений на http://www.dombusin.com/catalog/cat-144-cheshskij за зовнішнім виглядом. До речі, в «Будинок Бусин» можна знайти також і китайський бісер. Компанія закуповує його у перевірених виробників, а тому товар не викликає нарікань. Такий бісер, як і чеська, добре пофарбований і все намистинки ідентичні один одному за формою.

Так з якої ж технології виготовляють бісер?
Яким чином отримують їх сьогодні?
Що служить сировиною для бісеру?
Як чехам вдалося домогтися таких висот в цій сфері?
Чому мова зайшла саме про цей матеріал?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно