Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як Зробити Бекап WordPress Сайту

 1. Що таке резервна WordPress?
 2. Навіщо потрібні бекапи?
 3. надмірний стрес
 4. Втрата часу
 5. втрата доходу
 6. Зламаний сайт підриває довіру до вашого бізнесу
 7. Резервна копія - необхідність
 8. Що це означає для власника?
 9. Варіант 1 - Бекап WordPress сайту за допомогою панелі управління Hostinger
 10. Створення бекапа WordPress за допомогою cPanel
 11. Варіант 2 - Як зробити бекап WordPress за допомогою FTP і phpMyAdmin
 12. Що таке каталог WordPress?
 13. Створення бекапа вашого WordPress за допомогою FTP
 14. Створення бекапа бази даних WordPress за допомогою phpMyAdmin
 15. Як знайти базу даних вашого WordPress
 16. Бекап вашої бази даних WordPress
 17. Варіант 3 - Модулі для бекапа WordPress
 18. BackWPup
 19. VaultPress
 20. BackupBuddy
 21. пов'язані керівництва

Це завжди добре, коли є резервний план - якась страховка або план Б на випадок, якщо ваш сайт зламається. Подумайте про те спокої, яке ви знайдете, якщо ви будете знати, що незалежно від того, що трапиться з вашим сайтом, ви завжди зможете повернути йому колишню славу за допомогою бекапа WordPress.

Якщо ви коли-небудь втрачали сайт, ви погодитеся, це викликає не найкращі почуття. Хакери, людська помилка, поломка системи або непередбачені стрибки трафіку лише мала частина того, що може зламати ваш сайт. Надійна подушка безпеки у вигляді резервної копії вашого сайту, врятує вас від можливих втрат і стресу від зламаного сайту.

Це керівництво проллє світло на тему того, що таке бекап (резервна копія) і розповість про декілька методах, як зробити бекап WordPress. Після прочитання цього посібника, ви будете мати всі необхідні знання та інструменти для резервного копіювання WordPress.

Візьміть ручку, трохи паперу, чашку кави, чаю або чого-небудь, що дозволяє вам продуктивно працювати і приготуйтеся до створення бекапу вашого сайту. Чи готові? Давайте починати.

Що таке резервна WordPress?

Якщо ви не маєте багатого досвіду роботи з WordPress, то ви можливо не знаєте, що означає і включає в себе бекап (резервна копія). Не варто турбуватися, тут немає нічого складного, коли справа стосується повного резервного копіювання.

Виявляється, бекап сайту, це просто копія вашого сайту. Повний бекап - у випадку з WordPress - це просто копія всіх файлів, медіа та бази даних.

Навіщо потрібні бекапи?

Що ж, причини досить прості. Ми виберемо лише кілька з них широкого спектра. Будучи власником сайту у вас іноді будуть виникати певні труднощі - це неминуче і трапляється з кожним з нас.

надмірний стрес

Злісні хакери (сьогодні у нас є етичні хакери) наводять безлад на сайтах жертв і руйнують їх бізнес. Щоб запобігти поширенню шкідливого ПЗ, безліч хостерів зазвичай закривають заражені сайти.

Після цього, знову запустити ваш сайт стане справжнім випробуванням, якщо ваша компанія ще й пропонує мізерну підтримку. Це не кажучи про стрес, який ви отримаєте під час подібних ситуацій.

Втрата часу

Відновлення вашого сайту після подібного роду атак включає в себе безліч великих змін (видалення інфікованих плагінів і пошкоджених файлів), які займуть дуже багато часу, особливо якщо ваш хостер не сильно вам в цьому сприяє.

Ситуація може стати ще сумнішою, якщо у вас немає свого власного бекапа, так як досить часто хакери також заражають резервні копії вашого сайту зберігаються у хостера. Буде дуже прикро, враховуючи, що зробити її можна в лічені хвилини.

втрата доходу

Час гроші, це означає, що ви втрачаєте дохід кожну хвилину поки ваш сайт недоступний. Ви також втрачаєте гроші, якщо ваш сайт буде довго завантажуватися. Більш того, ви витратите час на повторну установку і настройку сайту (найчастіше з нуля), яке ви могли витратити на створення якісного контенту для нього.

Кожна хвилина недоступності сайту виливається у втрату доходу. Наприклад, розробник тим, що покладається на демо сайти. Якщо вся мережа буде недоступна, він буде втрачати довіру і частина доходу. Це відноситься до будь-якому власникові сайтів.

Особливо це неприємно, коли ви платите за трафік:

Зламаний сайт підриває довіру до вашого бізнесу

Падіння сайту безпосередньо відбивається на довірі до вашого бренду. Також як і поганий контент, недоступний сайт (або той, який містить спам і зависає) може містити все необхідне за винятком головного - гарного досвіду використання користувачем. Цей фактор відіграє важливу роль при залученні відвідувачів.

Як тільки цей фактор перестає дотримуватися, довіру до бренду стає лише порожніми словами. Ваша аудиторія і інвестори будуть судити про роботу та якість вашого бізнесу саме по вашому сайту.

РАДА: Якщо у вас відмінний провайдер послуг хостингу, ви можете уникнути проблем пов'язаних з простоєм сервера, а якщо у вас є відмінне рішення для бекапа WordPress, ви можете убезпечити себе від усього іншого.

Резервна копія - необхідність

Підготуватися до чого-небудь можна, але передбачити всі, завдання практично нездійсненне. Наприклад, ви були зайняті і забули продовжити домен або хостинг. В результаті, ви можете втратити свій домен, а сайт може бути видалений хостером.

Маючи резервну копію сайту збережену де-небудь, ви можете легко відновити свій сайт на новому місці. Не маючи резервної копії, навіть Машина часу не допоможе вам відновити все як було. Повірте, процес далекий від простого "копіювати-вставити".

У кратце, вам необхідно буде копіювати і налаштовувати кожен елемент окремо. Варто також згадати, що Archive.org не індексують весь ваш контент, майте це на увазі.

Що це означає для власника?

Більшість власників сайтів займаються ним у вільний від роботи час, тому його відновлення займе багато часу. Це негативно позначиться на SEO сайту, а також вашому бажанні продовжувати їм займатися.

Якщо у вас буде повний бекап WordPress сайту, то ви просто купите новий домен, хостинг і завантажте ваш сайт. Процес дуже простий і допоможе вам знову швидко повернутися в лад навіть після тривалої перерви.

Тепер, коли ви дізналися про причини зберігання резервних копій, давайте перейдемо безпосередньо до теми керівництва, як зробити бекап вашого WordPress.

Варіант 1 - Бекап WordPress сайту за допомогою панелі управління Hostinger

Як приклад ми будемо використовувати панель керування хостингу Hostinger , Однак, процес не повинен сильно відрізнятися від інших провайдерів послуг хостингу. Якщо ви тільки роздумуєте про вибір хостингу, то слід вибирати варіант з можливістю робити стільки бекапов, скільки вам потрібно. У більшості провайдерів присутній система автоматичного резервного копіювання, але ми все одно рекомендуємо проводити цей процес вручну.

ДОДАТКОВО: Постарайтеся взяти в звичку робити кілька копій резервних копій під час процесу резервного копіювання. Одну збережіть на ваш комп'ютер, другу відправте на вашу пошту або завантажте на одну з хмарних платформ, на зразок Dropbox або Google Drive. Також, не забудьте відповідне помітити бекап, щоб полегшити процес пошуку потрібного в майбутньому.

Створення бекапа WordPress за допомогою cPanel

Увійдіть у свій обліковий запис хостингу, перейдіть в панель cPanel (зазвичай це найперша сторінка після входу) і знайдіть вкладку Бекапи. Ця вкладка зазвичай знаходиться під розділом Файли:

Натисніть на вкладку Бекапи для перегляду списку доступних резервних копій:

Якщо ви використовуєте Hostinger, то ви можете завантажити потрібні вам бекапи за допомогою даної панелі.

Щоб створити новий бекап, натисніть кнопку Створити новий бекап внизу сторінки. З'явиться діалогове вікно з підтвердження заміни попереднього бекапа. При необхідності, скачайте попередній бекап перед початком даного процесу.

При необхідності, скачайте попередній бекап перед початком даного процесу

От і все! Створення повного бекапа WordPress завершено.

Варіант 2 - Як зробити бекап WordPress за допомогою FTP і phpMyAdmin

Не варто хвилюватися, якщо ви раніше не використовували FTP або phpMyAdmin. Процес досить простий, ми просто скачати файли WordPress на ваш ПК. Для скачування файлів WordPress ми скористаємося FTP, а для скачування бази даних phpMyAdmin.

Перед початком процесу бекапа, ми рекомендуємо створити папку на вашому комп'ютері, де ви будете зберігати всі файли. Це допоможе вам уникнути безладу і втрати часу на пошук потрібного бекапа при відновленні. Для підключення по FTP вам потрібно FTP-клієнт, ми рекомендуємо FileZilla , А також FTP аккаунт для підключення до вашого хостингу.

Що таке каталог WordPress?

Каталог WordPress - це папка на вашому сервері, де зберігаються файли вашого WordPress. У більшості випадків це public_html або Home. Якщо ви встановили WordPress в підкаталог, наприклад https: //www.прімер.ru/вашсайт, вашим каталогом WordPress буде вашсайт.

Каталог WordPress містить папки, на кшталт wp-includes, wp-content, wp-admin, а також файли index.php, wp-config.php і т.д. - всі вони необхідні для роботи вашого сайту.

Ваші теми, плагіни, кеш і медіа завантажуються всередину папки wp-content. Папка wp-admin містить всі файли, які дозволяють запустити панель управління WordPress, а папка wp-includes зберігає всі кореневі файли WordPress. Ви повинні завантажити всі папки та підпапки з вашого каталогу WordPress.

Створення бекапа вашого WordPress за допомогою FTP

Підключіться до вашого хостинг аккаунту за допомогою даних FTP аккаунта. Дані, які вам будуть потрібні:

 • FTP хост - наприклад ftp.hostinger-tutorials.ru
 • Ім'я користувача - ім'я користувача, яке ви вибрали при створенні аккаунта
 • Пароль - відповідний пароль
 • Порт - зазвичай він має значення 21, якщо ваш хостинг не вказує інше

Успішне FTP підключення до вашого каталогу WordPress за допомогою FileZilla має виглядати ось так:

Як ви могли помітити, ми вже відкрили в лівій частині провідника FileZilla папку для резервних копій.

Далі, виберіть всі файли і папки з вашого каталогу WordPress. Потім натисніть на них правою кнопкою миші і виберіть Завантажити з меню:

Потім натисніть на них правою кнопкою миші і виберіть Завантажити з меню:

Поки ви очікуєте закінчення скачування файлів вашого WordPress (час скачування залежить від швидкості вашого з'єднання і розмірів сайту), давайте перейдемо до скачування вашої бази даних за допомогою phpMyAdmin. FileZilla повідомить вас про закінчення завантаження, тому можете сміливо переходити до наступного етапу.

Створення бекапа бази даних WordPress за допомогою phpMyAdmin

Цей процес теж досить простий і займе не більше пари хвилин. Знову увійдіть в панель управління cPanel і знайдіть вкладку phpMyAdmin. Зазвичай вона знаходиться під розділом Бази даних:

У деяких панелях управління хостингом, натискання на вкладку phpMyAdmin відразу відкриє вам головний екран phpMyAdmin, який виглядає ось так:

Тут ви зможете вибрати потрібну вам базу даних.

Однак в Hostinger, при натисканні на вкладку phpMyAdmin ви потрапите на сторінку зі списком ваших баз даних:

Однак в Hostinger, при натисканні на вкладку phpMyAdmin ви потрапите на сторінку зі списком ваших баз даних:

Звідси ви зможете безпосередньо перейти в phpMyAdmin. У деяких випадках ви можете побачити подібне вікно:

У деяких випадках ви можете побачити подібне вікно:

Яким би не був ваш випадок, знати відповідні дані вашої бази даних не зашкодить. Однак, як дізнатися яка база даних належить вашому WordPress сайту?

Як знайти базу даних вашого WordPress

Знайти необхідну базу даних дуже легко. В даний момент FileZilla вже мав завантажити більшу частину вашого сайту, просто знайдіть файл wp-config.php або в папці з резервних копій на вашому комп'ютері, або на сервері.

Відкрийте wp-config.php за допомогою зручного для вас текстового редактора (ми рекомендуємо Notepad ++ або SublimeText ):

php за допомогою зручного для вас текстового редактора (ми рекомендуємо  Notepad ++  або  SublimeText  ):

Знайдіть таку частину коду:

// ** MySQL settings - You can get this info from your web host ** // / ** The name of the database for WordPress * / define ( 'DB_NAME', 'u407433405_ahuda'); / ** MySQL database username * / define ( 'DB_USER', '**********'); / ** MySQL database password * / define ( 'DB_PASSWORD', '**********'); / ** MySQL hostname * / define ( 'DB_HOST', 'mysql');

В наведеному вище прикладі, назва нашої бази даних u407433405_ahuda. Ви легко можете знайти ім'я вашої бази даних всередині цієї частини коду. Це значення всередині другої пари одинарних лапок:

/ ** The name of the database for WordPress * / define ( 'DB_NAME', 'імя_вашей_бази_данних');

Тепер давайте знову повернемося до phpMyAdmin і знайдемо потрібну базу даних. Ви можете знайти список ваших баз даних, натиснувши на вкладку Бази даних, як на прикладі нижче:

Ви можете знайти список ваших баз даних, натиснувши на вкладку Бази даних, як на прикладі нижче:

Підготовка завершена і можемо нарешті приступити в головному.

Бекап вашої бази даних WordPress

Відкрийте вашу базу даних, просто натиснувши на неї в списку баз даних в phpMyAdmin. Внизу виберіть Позначити всі, щоб вибрати всі таблиці. Далі натисніть на вкладку Експорт у верхній частині екрану:

У наступному вікні змініть Формат на SQL. Не чіпайте інші настройки, якщо ви не знаєте, що вони означають. Натисніть кнопку Уперед для початку скачування:

Далі, виберіть папку для бекапа на вашому комп'ютері в якості місця для скачування і збережіть базу даних.

Ось і все, тепер у вас є повний бекап WordPress, який ви зможете використовувати в будь-який момент.

РАДА: дотримуйтеся інструкцій бекапи в залежності від частоти змін вашого сайту. Якщо ви хочете оновити WordPress або змінити тему, створіть бекап. Якщо ви публікуєте велику кількість статей кожен день, вам звичайно ж потрібно робити бекапи частіше, ніж сайту у якого з'являється 1 стаття в місяць.

Варіант 3 - Модулі для бекапа WordPress

Модулі для бекапа WordPress спрощують весь процес створення резервних копій. Тоді як наше керівництво по ручному процесу резервного копіювання включає в себе кілька кроків і роботу з панеллю керування хостингом, створення резервних копій WordPress за допомогою спеціальних плагінів вимагає лише кілька кліків миші.

Вам не потрібно буде входити в панель управління вашого профілю хостингу, так як більшість полігонів для бекапа WordPress працюють прямо з панелі WordPress. Ось кілька прикладів відмінних плагінів для резервного копіювання:

BackWPup

BackWPup

З більш ніж 20 безкоштовними плагінами в сховище WordPress, включаючи такі плагіни як Adminimize і Search & Replace, Inpsyde GmbH - це відмінний розробник, який вартий уваги.

BackWPup - є яскравим представником плагінів даного розробника. З великою кількістю функцій і безкоштовним варіантом поширення, він може скласти конкуренцію навіть преміум плагинам по бекапіть WordPress.

Набір функцій включає в себе автоматичні бекапи, відновлення та оптимізацію бази даних, відновлення сайту в один клік, експорт WordPress XML, повний бекап, вбудовані функції захисту і підтримки для хмарних сховищ резервних копій користувачів.

Преміум версія BackWPup має ще більш розширений функціонал.

VaultPress

VaultPress

Будучи частиною Jetpack, VaultPress більше ніж плагін для резервного копіювання. Це повноцінний сервіс з резервного копіювання та захисту, яким користуються тисячі професіоналів і агентств.

У питанні резервного копіювання WordPress, VaultPress є безсумнівним лідером. Плагін "... невтомно робить резервне копіювання кожного запису, коментаря, медіафайлу і інших частин вашого сайту." Іншими словами, VaultPress створює щоденні бекапи WordPress і зберігає в захищеному місці.

На додаток, ви можете відновити бекап в лічені хвилини, скачати його або отримати допомогу від експертів WordPress в будь-який час. VaultPress також відомий за широкий набір функцій, на зразок легкого інструменту перенесення сайту, автоматичної лагодження файлів, антивіруса і захисту від спаму.

BackupBuddy

BackupBuddy

Відомий як "... оригінальний плагін WordPress для бекапів ...", BackupBuddy від ithemes - це розширений плагін для бекапів WordPress. Завдяки даному плагіну, ви можете створити бекап вашого сайту в один клік в панелі управління WordPress.

Крім функції повного бекапа, BackupBuddy поставляється разом з іншими корисними функціями, на кшталт інструменту перенесення сайту, автоматичного бекапа, віддаленого бекапа в Dropbox, Amazon S3, Google Drive і інших.

пов'язані керівництва

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації з даної теми, відвідайте дані керівництва:

Незалежно від способу, який ви вибере для себе, щоб робити регулярні бекапи, в майбутньому це допоможе вам уникнути безлічі проблем і зберегти ваш час. Це найкраще вкладення, яке ви можете зробити для вашого WordPress бізнесу.

У цьому посібнику ми показали кілька способів, як зробити бекап WordPress сайту. Знаєте ще? Поділіться своїми способами в коментарях.

Що таке резервна WordPress?
Навіщо потрібні бекапи?
Чи готові?
Що таке резервна WordPress?
Навіщо потрібні бекапи?
Що це означає для власника?
Що таке каталог WordPress?
Однак, як дізнатися яка база даних належить вашому WordPress сайту?
Знаєте ще?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают