Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як і де купити акції Apple

Компанія Apple орудує мільярдами доларів, і багато хто питає Як купити акції Apple, хоча б кілька її акцій

Компанія Apple орудує мільярдами доларів, і багато хто питає Як купити акції Apple, хоча б кілька її акцій. Адже навіть, якщо і наступить не дуже сприятливий період в діяльності компанії, ну, скажімо, конкуренти випередять, то Apple завжди візьме успішний реванш. Випустить чергову новинку на світовий ринок, і акції знову підуть вгору.

Випустить чергову новинку на світовий ринок, і акції знову підуть вгору

Ціна акції Apple

На графіку чітко видно, що зростання активів превалює над зниженням. І в наступному році прогнозується черговий виток зростання активів компанії. Питання як купити акції Apple буде актуальним ще довгий час.

Сьогодні я наочно покажу як я заробив на акціях Apple!

У 1997 році акції Apple коштували всього 3 долари за штуку, а в 2012 році - вже 580 - 590 доларів. Не дарма є стільки бажаючих вкласти гроші в акції цієї компанії. Компанії довелося кілька разів проводити дроблення акцій, щоб вони не коштували більше 2000 доларів за штуку. За даними The New York Times, якби ви придбали акції Apple в 1997 році на суму, за яким продавався тоді ноутбук Apple PowerBook G3 250, то сьогодні отримали б прибуток більш 1 000 000 доларів!

Як купити акції Apple

Для покупки акції Apple потрібно звернутися в одну з брокерських компаній, що мають вихід на закордонні торгові біржі, зокрема на американську майданчик - біржу NASDAQ. Акції Apple торгуються саме там під тікером AAPL.

Російські брокерські фірми по суті виступають в ролі посередника між клієнтом і зарубіжним брокером, в даному випадку - американським.

Перед тим як купити акції Apple, ви повинні внести певну суму на свій рахунок у брокера Перед тим як купити акції Apple, ви повинні внести певну суму на свій рахунок у брокера. Після цього потрібно встановити на ваш комп'ютер програму, за якою ви будете вести торгівлю. Залишається ввести заявку на покупку бажаного числа акцій Аpple. Коли заявка буде виконана, ви станете щасливим власником акцій з правом отримання дивідендів. Якщо ви надумаєте продати акції, то введіть в програму заявку на продаж із заданою ціною, і після виконання заявки на ваш рахунок надійде заявлена ​​сума.

Скільки коштують акції Apple

Як і всі акції великих компаній - вони коштують дорого. Щоб купити кілька акцій, вам знадобиться близько 1000 доларів. Далі вам потрібно буде чекати кілька років, щоб отримати прибуток в 10-50%.

На даному етапі вам вже перехотілося купити акції Apple, чи не так? Але нижче я підкажу інший спосіб.

А ви знали, що у Apple було 3 засновника? Одним з них був Рональд Уейн (Ronald Gerald Wayne), саме він зробив перший логотип і написав керівництво до комп'ютера. Але в 76 році він продав свою частку в компанії всього за 800 доларів. Зараз його частка коштувала б 35 мільйонів! Сьогодні Рональд пенсіонер, продає марки і каже, що ні про що не шкодує.

Корисні статті по темі:

Де купити акції Apple

Зрозуміло, що покупка акцій у такого потужного підприємства, як Apple - справа дорога. Не у всіх є такі гроші. Але існує цілком доступний спосіб, що не вимагає великих вкладень. Це - покупка бінарних опціонів на акції Apple і коштують вони всього від 10 доларів!

Я покажу вам як я заробив на акціях Apple $ 49 за 20 хвилин!

Для інвестицій в бінарні опціони не потрібно спеціальної освіти. Вам просто потрібно визначити, підвищиться або знизиться ціна Apple в період терміну опціону.

Бінарний опціон купується на 15 хвилин, пів години, годину, день, тиждень ... Якщо ви спрогнозували зростання ціни і купили опціон ВГОРУ (CALL - умова зростання ціни) на годину, а по закінченню терміну опціону ціна виросла - ви отримаєте 70% прибутку від суми вашої інвестиції!

Для покупки опціону на акції Apple я вибрав надійного брокера FiNMAX . Це дуже сильний і надійний брокер, який має в своєму розпорядженні багатьма активами, як акції Microsoft , McDonalds , та ін.

Для початку я зайшов сюди і вибрав базовий актив:

Для початку я зайшов   сюди   і вибрав базовий актив:

Потім потрібно вибрати термін бінарного опціону. Я вибрав вказав на 17:40:

Я вибрав вказав на 17:40:

Вийшло що мій опціон буде дійсний 20 хвилин так як зараз 17:20 а опціон закінчиться о 17:40.

В даний момент акції потихеньку зростають, як і американський ринок сьогодні в цілому. Все що залишилося, це вказати суму інвестиції і натиснути на кнопку ВГОРУ - мій прогноз зростання ціни на кінець терміну опціону:

А через 20 хвилин можна було спостерігати таку картину:

За 20 хвилин мені вдалося заробити 70% на зростанні акцій Apple! Вважаю це хорошим результатом!

Як бачите, можна легко заробити на новий iMac або iPhone на акціях самої ж компанії. Не потрібно бути генієм щоб заробити на бінарних опціонах, досить лише стежити за новинами!

Для прогнозу ціни акцій Apple вам знадобляться звіти про прибуток компанії, стратегії і плани. За новинами, які можуть вплинути на акції Apple, можете стежити на аналітичних сайтах:

//www.marketwatch.com/investing/stock/aapl

//quotes.wsj.com/AAPL

По мимо фундаментальних факторів самої компанії, звертайте увагу на економіку США, адже акції котируються в американських доларах, тому сильні рухи по долару можуть вплинути на інтереси інвесторів, особливо закордонних.

Найважливіше для компанії - це прибуток, тому стежте за новими продуктами Apple.

Наприклад, ви почули що Apple випускає новий продукт або тільки презентувала нову розробку - це сигнал до зростання акцій в ціні! Це означає що ви можете купувати бінарні опціони на акції Apple в короткостроковому періоді!

Наприклад, через 2 дні Apple почне продажі нового iPhone через найбільшого оператора в Китаї, упевнений що можна буде заробити не погані гроші, так як акції Apple будуть обов'язково зростати, в цьому випадку я буду вибирати бінарний опціон ВГОРУ.

За останні роки мені добре вдавалося заробити на виході нових моделей iPhone, iPad, MacBook ...

Все починається з презентації, навколо якої за тиждень починається просто ажіотаж і інтернет сповнений статей і чуток про новинку Все починається з презентації, навколо якої за тиждень починається просто ажіотаж і інтернет сповнений статей і чуток про новинку. Це викликає не тільки попит на продукцію, а й інтерес у інвесторів, Коли підвищується попит на акції - зростає вартість.

Потім виходить анонс старту продажів. Самі продажу по світу починаються не в один день. Першими продукцію Apple отримують Америка і Європейські країни, потім Росія і Азія. В середньому продажі стартують в протягом 5-10 днів по світу, тому шансів заробити на зростанні акцій досить.

Реєстрація у брокера FiNMAX , Який пропонує опціони на акції Apple, займає одну хвилину при цьому відкриваються можливості на роки вперед. А заробити ви вже зможете через 10 хвилин, а не пів року - рік, як у випадку з паперовими акціями.

Я не довіряю комп'ютеру, який не можу підняти.

Стів Джобс

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter, і я її обов'язково виправлю! Величезне спасибі вам за допомогу!

На даному етапі вам вже перехотілося купити акції Apple, чи не так?
А ви знали, що у Apple було 3 засновника?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно