Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як «прикрити» свій ip-адреса?

Як «прикрити» свій ip-адреса?

Зазвичай застосовується кілька законних способів прикриття ip-адреси.

Відразу хочемо відзначити, що ми рекомендуємо проводити роботу з пошуку в Інтернеті з комп'ютера, який не підключений до корпоративної мережі, так як більшість способів «прикриття» ip-адреси потенційно можуть створити пролом у захисті корпоративної мережі вашого підприємства. Куди занесе фахівця конкурентної розвідки пошук інформації, ніхто заздалегідь передбачити не може. Ваш комп'ютер може бути атакований ким завгодно і в будь-який момент, тому не треба ставити корпоративну мережу під загрозу втрати даних або збоїв в роботі. Все, що ви вважаєте за потрібне представити в корпоративній мережі, ви розмістите там після закінчення пошуку і обов'язкової перевірки розміщеної інформації на наявність злочинного або просто небажаного програмного забезпечення.

Ось основні способи «прикриття» ip-адреси.

1. Скористатися звичайним модемом, що працює через телефонну лінію.

У цьому випадку адміністратор відвідуваного сайту буде бачити, що відвідувач прийшов з певного міста, не більше того. Ip-адреса, який при цьому зафіксує у себе відвідуваний сайт, буде істинним ip-адресою вашого комп'ютера, тому в разі атаки на цю адресу ваш комп'ютер може бути вражений.

До моменту виходу книги в комерційну експлуатацію були введені телефони оператора стільникового зв'язку Скайлінк, що працюють за технологією «Скай Турбо». Ці апарати дозволяли використовувати динамічні ip-адреси, при цьому реально забезпечуючи швидкість передачі даних, яку можна порівняти зі швидкістю виділеної лінії. З нашого досвіду, це майже ідеальне рішення для конкурентної розвідки, оскільки дозволяє отримати мобільний високошвидкісний Інтернет в будь-якому місці, не «прив'язаний» до конкретної компанії і не створює загрози національній безпеці корпоративної мережі.

2. Скористатися GPRS-з'єднанням, без надання послуги фіксованого ip-адреси.

У цьому випадку адміністратор відвідуваного вами сайту побачить, що ви прийшли з мережі певного оператора зв'язку певної території, з тим же ip-адресою, що і всі інші відвідувачі, які обслуговуються цим оператором. Ip-адреса, який можуть визначити на відвідуваному вами сайті, при цьому буде іншим, ніж насправді. Пов'язано це з тим, що всі користувачі GPRS мають один ip-адреса, який транслюється сервером стільникового оператора, відвідуваного сайту. Атака на такий ip-адреса вашу машину вразити не зможе, так як буде спрямована проти сервера стільникової компанії.

3. Скористатися безкоштовним анонімним проксі-сервером.

Через те, що більшість хакерських атак проводилося через ланцюжок анонімних проксі-серверів, в Інтернеті проти них ведеться постійна боротьба.

Проте, списки ip-адрес анонімних проксі-серверів знаходяться у вільному мережевому доступі. Ознайомитися з ними, зокрема, можна на таких ресурсах, як:

http://www.leader.ru/secure/

http://www.stayinvisible.com/proxy_lists.html

Налаштування браузера на анонімний проксі-сервер виконується дуже просто. Для цього в браузері прописується ip-адресу проксі-сервера і вказується номер порту. І все - можна працювати з новим ip-адресою, який, як і і номер порту, відображений в списку проксі-серверів. Номер порту може бути вказаний прямо або в наступному форматі: 217. 556. 81. 93: 35.

Це означає, що «217. 556. 81. 93 »- ip-адреса, а« 35 »- номер порту, які і треба прописати в браузері. Двокрапка просто відокремлює візуально ip-адресу проксі-сервера від номера порту і до уваги прийматися не повинно.

У браузері Мозилла Файрфокс для здійснення цієї операції треба пройти по посиланнях Інструменти> Установки> Основне> Параметри з'єднання> Налаштування проксі вручну.

Ми не рекомендуємо користуватися подібним методом досягнення анонімності, оскільки немає ніяких гарантій того, що він виявиться дієвим.

Крім того, зазвичай таке з'єднання з Інтернетом нерідко забезпечує дуже низьку швидкість роботи. І зовсім невідомо, хто і з якою метою при цьому збирає, наприклад, що вводяться вами через веб-інтерфейс паролі і фіксує ваш справжній ip-адреса.

Крім усього сказаного, іноді потрібно затратити чимало часу, щоб знайти такий проксі-сервер, який в принципі працює в даний момент.

Щоб переконатися в тому, що проксі-сервер забезпечив анонімність комп'ютера, достатньо підключитися до такого сервера, а потім перевірити свій ip-адреса, наприклад, на сторінці http://www.leader.ru/secure/who.html . Сервіс, що надається там, дозволяє побачити, яку адресу транслюється сайту при вашому відвідуванні, а також перевірити, кому ця адреса належить - досить лише клацнути по посиланню «Інформація про мережу і домені». На наведеному нижче рис. 59 видно, що адміністратор відвідуваного нами ресурсу бачить наш ip-адреса (217.119.94.135), тип браузера (MSIE v 7.0), а також поштовий сервер, що належить провайдеру Інтернет-послуг в даному випадку (mail.uraltel.net).

В результаті перегляду відомостей про конкретний ip-адресу: 217.119.94.135 - можна побачити, що він належить корпорації МТС в Єкатеринбурзі, що є провайдером зв'язку в стандарті GSM, і звернення до відвідування нами сайту йде з сервера, розташованого в компанії Etel Co. Це показано на рис. 60. Тут же наведені контактні телефони та адреси електронної пошти компанії Etel, а також вказана контактна особа, заявлене при реєстрації домена - в даному випадку це Evgeny Yarchuk.

Для зручності колег ми розмістили перехід на вищевказану сторінку перевірки інформації про комп'ютер користувача прямо на головній сторінці нашого сайту http://ci-razvedka.narod.ru .

У багатьох випадках експлуатації так званих анонімних проксі-серверів ви виявите, що визначається ваш справжній ip-адреса. Оскільки сторонні проксі-сервери не стягують плати за їх використання, ви повинні розуміти, що в разі непрацездатності заявленого сервісу претензії пред'являти буде нікому.


Оскільки сторонні проксі-сервери не стягують плати за їх використання, ви повинні розуміти, що в разі непрацездатності заявленого сервісу претензії пред'являти буде нікому

Мал. 59. Сторінка проекту leader.ru, на якій показана інформація, видима адміністратору відвідуваного сайту.


ru, на якій показана інформація, видима адміністратору відвідуваного сайту

Мал. 60. Інформація про приналежність ip-адреси, отримана на сторінці проекту leader.ru.


4. Скористатися анонімайзером, який може вимагати, а може і не вимагати установки на комп'ютері програмного забезпечення.

Подібний сервіс за кордоном надає сайт www.anonymizer.com . Ще недавно цей сайт надавав можливість анонімного Інтернет-серфінгу, в тому числі і безкоштовно. Однак в даний час безкоштовний доступ закритий і можливо лише завантажити і встановити на комп'ютер програму, яка забезпечує підключення до проксі-сервера Анонімайзера. Ми перевірили працездатність цього сервісу і можемо констатувати, що це зручний інструмент. Зручність користування цим анонімайзером - в тому, що не треба вводити в настройки браузера ніякої інформації, а досить просто запустити програму на своєму комп'ютері, після чого вона самостійно встановить з'єднання через анонімний проксі-сервер.

Вартість послуг цього сервера - близько 30 дол. На рік. У пакет, крім можливості анонімного відвідування Інтернету, входить програма по автоматичному очищенню на вашому комп'ютері відомостей про ваші переміщення в Мережі. Зручно, що цей «шредер слідів роботи в Інтернеті» дозволяє потрібні параметри внести в список довірених, і тоді вони будуть постійно зберігатися, в той час як інші будуть автоматично віддалятися при кожній очищенню. До речі, без цього пакета ви можете очистити дані вручну, якщо зайдете в браузері Mozilla Firefox в розділ «Інструменти - Налаштування - Налаштування - Очистити все»., Але в цьому випадку доведеться перебирати дуже велика кількість рядків також в ручному режимі.

Крім куків, «шредер» втоматіческого видаляє з комп'ютера користувача тимчасові сторінки, список відвіданих сайтів, список введених при пошуку слів, перелік недавно відкритих документів. Ми переконалися в тому, що програма коректно працює з браузерами Internet Explorer і Mozilla Firefox.

Відносно недавно з'явився анонимайзер в російській частині Інтернету за адресою http://www.anonymizer.ru/ . Ось що говорять про ресурсі його власники:

Anonymizer.Ru це далеко не перший, з існуючих в Інтернеті сервісів, щодо забезпечення безпеки та особистої недоторканності, хоча в Російському сегменті Мережі подібних прикладів нами і не помічено.

Нам ніхто не довіряє і про нас ніхто не знає, але ми абсолютно впевнені в тому, що ця ситуація зміниться докорінно рівно з того моменту, як Ви скористаєтеся нашим сервісом і порадите всім своїм знайомим і друзям ніколи ним не користуватися, або навпаки, не робити жодного більш-менш серйозного походу в Інтернет без нашого сервісу.

Anonymizer.Ru дозволяє своїм користувачам досліджувати простори Мережі залишаючись анонімним для оточуючих, не замислюючись про проблеми безпеки і особистої недоторканності.

Ми ставимо перед собою завдання зробити наш сервіс найкращим і найбільш популярним серед всіх йому подібних не тільки на просторах Росії, але і у всьому останньому світі, і тому із задоволенням приймемо будь-які ваші зауваження та пропозиції.

Цей сервіс дозволяє просто ввести в рядок на сторінці ресурсу адресу потрібного сайту і перейти на нього. Однак із-зі того, що Кукі при цьому не підтримуються, неможливо пройти реєстрацію для входу на деякі ресурси. Тому російський анонимайзер можна вважати зручним, але дещо обмеженим у своїх можливостях інструментом.

5. Установити на робочому місці окреме з'єднання через ADSL-модем або виділену лінію, зареєстровані на приватну особу.

В цьому випадку ви отримаєте фіксований ip-адреса, але цей адреса не буде пов'язаний з вашою компанією. Однак це буде ваш справжній ip-адреса, однаковий у всіх випадках виходу в Інтернет, і закріплений за вашим фізичним адресою, тому анонімність в даному випадку обмежується тільки відсутністю запису про вашу компанію в журналі веб-адміністратора відвідуваного вами сайту.

6. Скористатися програмою-анонімайзером, яка встановлюється на локальному комп'ютері.

Існує кілька програм, що забезпечують анонімність в Інтернеті. Вони встановлюються на персональному комп'ютері і при запуску автоматично оновлюють список доступних проксі-серверів, після чого пропонують вибрати, через який з них підключитися. При цьому вони відразу надають інформацію про те, до якої країни і компанії має відношення кожен конкретний проксі-сервер, а також показують ступінь його завантаженості (тобто, дозволяють оцінити, наскільки повільним буде з'єднання.).

До таких програм відноситься, зокрема, Steganos Internet Anonym Pro.

При запуску вона зв'язується з сервером виробника і оновлює список проксі-серверів, після чого ще можна встановлювати з'єднання будь-якого сервера з наявного списку. Оскільки виробник програми - компанія Steganos - один з лідерів ринку програм щодо захисту інформації та до того ж бере на себе завдання підтримки списку проксі-серверів в актуальному стані, ми вважаємо виправданим придбання Steganos Internet Anonym Pro.

На жаль, компанія, по всій видимості, вирішила розвивати цей напрямок в сторону надання онлайнового сервісу Internet Anonym VPN, схожого на описаний вище ресурс з сайту www.anonymizer.com . Однак, як показує практика, продаж програм дилерами ще якийсь час продовжиться, тому ми рекомендуємо всім зінтересованним поквапитися з придбанням даного продукту або підключитися до онлайнового сервісу. Приймаючи рішення, треба врахувати, що якщо вартість Steganos Internet Anonym Pro становила близько 50 дол. (Одноразовий платіж), то онлайновий сервіс на момент написання книги пропонувався за 99 дол. На рік (з'явилася також можливість підписки на один місяць). На рис. 61 видно, що фальшивий адресу 212.227.97.132, наданий сервісом Steganos Internet Anonym VPN, був зафіксований вбудованим в сайт http://ci-razvedka.narod.ru засобом визначення ip-адрес відвідувачів. Таким чином, анонімність відвідування ресурсу була дотримана.


Таким чином, анонімність відвідування ресурсу була дотримана

Мал. 61. Онлайновий сервіс Steganos Internet Anonym VPN в роботі

Як «прикрити» свій ip-адреса?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают