Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як стати системним адміністратором: авторський курс від "ITG.BY"

Курс для системних адміністраторів ITG відрізняється розумною вартістю, універсальністю і призначений для навчання невеликих груп. Курс за основними напрямками системного адміністрування: мережі, серверні ролі, служби і додатки, віртуалізація, осі linux-windows і багато іншого. Ви зможете отримати хорошу базу, необхідну для професійного розвитку в подальшому. Детальніше про курси та співтоваристві системних адміністраторів дізнаємося у Степанова Дмитра, організатора проекту " ITG.BY ".

- Розкажіть про курс для системного адміністратора - Розкажіть про курс для системного адміністратора? Чим він відрізняється від вже існуючих?

- У нас курс, створений системними адміністраторами-практиками. Ми створювали його так, як хотіли б, щоб вчили нас. Це те, чого немає у конкурентів. У багатьох навчальних центрів курс називається « Системний адміністратор ». Однак на практиці це лише «Досвідчений користувач».

Наш курс триває близько 2 місяців (96 годин). І варто 2 500 000 білоруських рублів. Це досить низька ціна. Причина в тому, що наша основна мета - створити власну спільноту системних адміністраторів, підвищити рівень сприйняття, розуміння професії як у фахівців, так і майбутніх наймачів. Пропрацювавши тривалий період в всіляких організаціях, ми вирішили створити свій проект ITG.BY. У нашому суспільстві можна отримати досвід і думки не тільки від викладачів, а й інших практикуючих системних адміністраторів. У нас немає викладачів, які читатимуть вам лекції з листочка.

Ще не маловажний плюс нашого курсу в тому, що у нас маленькі групи: 3-6 чоловік. Це допоможе краще сконцентруватися на кожного учня і дати йому більше інформації.

Це допоможе краще сконцентруватися на кожного учня і дати йому більше інформації

- На чому упор на Ваших курсах: теорії або практиці?

- Звичайно, без теорії не обійтися. Ми намагаємося піднести матеріал поступово, чергуючи теорію і практику, так само досить багато часу ми приділяємо самостійної роботи учнів вдома. Це близько 100 годин відео, література по тематиці ,. Для прикладу, тільки по операційній системі Windows Server їм належить прочитати близько 600 сторінок самостійно (для закріплення і розширення отриманого матеріалу). Практика ж відпрацьовується як вдома, так і на курсах. Протягом навчального курсу наші учні проходять тести, які показують їм їх рівень знань, а також те, де необхідно попрацювати додатково. Після закінчення курсу ми видаємо сертифікат про проходження навчання за програмою. Однак якщо є бажання, можна окремо скласти іспит на сертифікат спільноти ITG. В такому випадку є можливість отримати сертифікат з рекомендаціями діючих системних адміністраторів-практиків.

Важливим плюсом ми вважаємо, що у нас необхідно багато в чому теоретичну базу застосувати на практиці. Якщо ви читали про те, як збирати комп'ютер, то під нашим чуйним керівництвом вам доведеться його зібрати на практиці. Та ще й так, щоб він працював.

Та ще й так, щоб він працював

- Чи всіх приймаєте на курси? Якими знаннями потрібно володіти, щоб прийти до на Ваші курси?

- Ви повинні вміти вмикати комп'ютер. Я вважаю, що при бажанні можна навчитися всьому. До нас на курси приходили люди, які взагалі ніякого відношення до системного адміністрування не мали. Ми завжди звертаємо увагу на наших учнів. І, якщо бачимо, що знань зовсім немає, даємо індивідуальні завдання, які допоможуть заповнити прогалини в знаннях .

- Які знання учні отримають на курсах?

- Спочатку ми формуємо базу досвідченого користувача. Основи які необхідні: пристрій ПК і його діагностика, встановлення та налаштування операційних систем, поглиблене вивчення мереж, адміністрування серверних операційних систем і їх ролей.

І під фінал, коли учні освоять призначену для користувача віртуалізацію, вони переходять на освоєння глобальної системи віртуалізації. Кожне заняття наші учні отримують завдання, що дозволяють їм отримати теоретичний досвід ситуацій по поломки ПК, який змоделювати проблематично. До наступного заняття кожен повинен надати як мінімум три можливих варіанти поломки. Ми вчимо знаходити інформацію. В роботі системного адміністратора це один з важливих моментів. В кінці наших курсів я вибираю 2-3 вакансії і показую учням. Якщо щось з вимог їм буде незрозуміло - я готовий пояснити. Ми намагаємося підготувати системного адміністратора з хорошою базою, завдяки якій він зможе далі розвиватися, маючи уявлення про суть професії та основних навичках.

- Чи можуть Ваші курси замінити вищу освіту?

- Звичайно ні, вищу освіту - це більше, ніж вивчення професії, це формування особистості. У наших реаліях освіти у ВНЗ не вчать системного адміністрування. Так, ця тема зачіпається, але не в такій повній мірі, як на курсах. В університеті це буде швидше маленька складова частина інженерного курсу, де вивчать мережі.

В університеті це буде швидше маленька складова частина інженерного курсу, де вивчать мережі

- А чи достатньо знань на курсах для працевлаштування?

- Це залежить багато в чому від учня, якщо людина намагається і йому це цікаво, то для нього можливо все.

Якщо ж ближче до реалій, деякі наші студенти працюють в компаніях, хтось пішов в аутсорсинг, хтось просто вивчав для себе і не збирається працювати за цією спеціальністю. Тут все залежить від цілеспрямованості і бажання. Системними адміністраторами не стають, якщо не цікавляться цією темою.

- В інформації про вас також зазначено, що Ви займаєтеся аутсорсингом?

- Так, дійсно так. Це ще один доказ того, що ми практикуючі системні адміністратори. Ми вчимо тому, з чим самі стикаємося щодня. Будь-який студент, який вже працює, має можливість звернутися до нас і залучити в проект. Є колишні учні які з нами на постійному зв'язку, і не тільки вони радяться, з того чи іншого питання, але і ми у них, так як системний адміністратор це багато в чому професія досвіду, того, з чим ви стикалися чи ні. Завдяки курсам ми зокрема збільшуємо і співтовариство ITG.

* Опубліковано на правах реклами

Розкажіть про курс для системного адміністратора?
Чим він відрізняється від вже існуючих?
На чому упор на Ваших курсах: теорії або практиці?
Чи всіх приймаєте на курси?
Якими знаннями потрібно володіти, щоб прийти до на Ваші курси?
Які знання учні отримають на курсах?
Чи можуть Ваші курси замінити вищу освіту?
А чи достатньо знань на курсах для працевлаштування?
В інформації про вас також зазначено, що Ви займаєтеся аутсорсингом?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно