Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як змінити пароль адміністратора в WordPress (3 методу)

 1. Чому вам може знадобитися скидання пароля WordPress
 2. Як змінити пароль адміністратора в WordPress (3 методу)
 3. 1. Як змінити пароль адміністратора в WordPress через екран входу в систему
 4. 2. Як змінити пароль адміністратора в WordPress через панель інструментів
 5. 3. Як змінити пароль адміністратора, використовуючи WordPress phpMyAdmin
 6. що почитати
 7. висновок

Кожен повинен час від часу заново свої паролі. WordPress дозволяє легко змінити пароль, якщо це необхідно, але для цього вам потрібно буде отримати доступ до електронної пошти, яку ви використовували при створенні свого сайту. Якщо ви цього не зробите, все стає набагато складніше. На щастя, є кілька обхідних шляхів, як змінити пароль адміністратора.

У цій статті ми навчимо вас, як:

 1. Скинути пароль WordPress через екран входу в систему.
 2. Змінити свій пароль в WordPress на панелі управління.
 3. Скинути пароль, використовуючи WordPress phpMyAdmin .

Перш ніж ми перейдемо до технічної частини, давайте поговоримо про те, чому може знадобитися перезавантаження пароля!

Чому вам може знадобитися скидання пароля WordPress

Зміна будь-якого з ваших паролів не повинно бути великою проблемою. Насправді, це часто одна з найрозумніших речей, які ви можете зробити з точки зору безпеки (Англ). Особливо, якщо ви повторно використовуєте паролі на декількох платформах, періодичні оновлення зменшують шанси зловмисник отримати доступ до ваших облікових записів.

Звичайно, ви повинні уникати повторного використання паролів (Англ), але не багато слідують цій раді. Крім того, навіть якщо ви використовуєте унікальні паролі для кожного веб-сайту, можуть відбутися порушення безпеки. У таких випадках ви захочете дізнатися, як змінити пароль адміністратора якомога швидше.

Крім цих проблем безпеки, ось кілька додаткових причин, за якими вам може знадобитися знання, як змінити пароль адміністратора в WordPress:

 • Раніше ви відкрили доступ до свого облікового запису і хочете повернути її повністю.
 • Хтось ще міг дізнатися ваш пароль.
 • Ви просто забули свій пароль (це відбувається навіть з кращими з нас!).

Якщо ви опинилися в одній з цих ситуацій, досить просто повідомити WordPress, що ви хочете скинути пароль WordPress. Фактично, в наші дні більшість платформ дозволяють змінити пароль швидко і без особливих зусиль. Зрештою, це в ваших інтересах захистити обліковий запис, так як в противному випадку ви, можливо, не зможете продовжувати використовувати цей сайт.

З огляду на все це, давайте поговоримо про те, як змінити пароль адміністратора і як це працює в WordPress.

Як змінити пароль адміністратора в WordPress (3 методу)

У наступних розділах ми розглянемо три методи як змінити пароль адміністратора в WordPress. Перший вимагає, щоб у вас був доступ до електронної пошти, пов'язаної з вашим обліковим записом WordPress. Альтернативно, другий метод буде працювати до тих пір, якщо ви вже увійшли в свою панель управління, навіть якщо у вас немає доступу до вашої електронної пошти.

Нарешті, ми навчимо вас, як змінити пароль адміністратора в WordPress в базі даних, який працює, якщо ви не можете отримати доступ до своєї електронної пошти або панелі управління. Без подальших церемоній, давайте почнемо!

1. Як змінити пароль адміністратора в WordPress через екран входу в систему

На кожному веб-сайті WordPress є власний екран входу в систему, навіть якщо ви єдиний зареєстрований користувач для всього сайту. Ось як це виглядає, без будь-яких налаштувань:

Існує два поля: одне для вашого імені користувача або адреси електронної пошти, а інше для вашого пароля. Оскільки ви читаєте це, швидше за все, ви втратили свій пароль, тому першим кроком має бути натискання на кнопку Забули свій пароль? прямо під полями входу.

Потім WordPress попросить вас ввести або ваше ім'я користувача, або адресу електронної пошти, пов'язаний з вашого облікового запису кимось. Продовжуйте і зробіть це, потім натисніть на кнопку Отримати новий пароль:

Продовжуйте і зробіть це, потім натисніть на кнопку Отримати новий пароль:

Платформа відправить вам електронного листа з повідомленням про те, що хтось попросив скинути пароль WordPress. Якщо ви отримаєте одне з цих повідомлень несподівано, це означає, що хтось намагається проникнути на ваш сайт. У цій ситуації розумною ідеєю є зміна паролів WordPress і електронної пошти:

У цій ситуації розумною ідеєю є зміна паролів WordPress і електронної пошти:

На даний момент натисніть на єдину посилання, яке містить посилання для скидання пароля, і відкриється нова сторінка. Тут ви можете змінити свій пароль WordPress на будь-який інший. WordPress надає вам свободу вибору, однак ми рекомендуємо використовувати щось на зразок цього:

WordPress надає вам свободу вибору, однак ми рекомендуємо використовувати щось на зразок цього:

Зрозуміло, ви можете використовувати будь-який пароль, який ви хочете. Однак, якщо ваше основне занепокоєння з приводу використання пароля, подібного зображеному вище, полягає в тому, що ви можете його не запам'ятати, є інструменти, які можуть вам допомогти. Менеджери паролів - відмінний варіант, якщо ви хочете генерувати безпечні облікові дані для кожного сайту і не повинні запам'ятовувати їх кожен раз, коли ви входите в систему.

У будь-якому випадку, як тільки ви виберете пароль, вам потрібно буде вибрати кнопку Скинути пароль. Потім ви побачите повідомлення про підтвердження, подібне до цього, якщо все пройде гладко:

Весь процес займе всього пару хвилин, і ви не витратите багато часу на новий пароль. Далі, давайте поговоримо про інший спосіб скидання пароля WordPress.

2. Як змінити пароль адміністратора в WordPress через панель інструментів

Якщо ви можете увійти в свою панель управління WordPress, ви можете змінити свій пароль зсередини, не використовуючи електронну пошту. Цей метод корисний, якщо у вас немає доступу до вашого облікового запису електронної пошти, але сеанс входу в WordPress ще не закінчився. Крім того, для зміни пароля WordPress через екран входу в систему потрібно менше часу.

Для цього перейдіть на панель управління і перейдіть у вкладку Користувачі> Профіль. Цей розділ містить всю інформацію, пов'язану з вашим обліковим записом, від вашого повного імені до вашого імені користувача, електронної пошти і навіть зображення вашого профілю:

Цей розділ містить всю інформацію, пов'язану з вашим обліковим записом, від вашого повного імені до вашого імені користувача, електронної пошти і навіть зображення вашого профілю:

Що ще більш важливо, це розділ Управління обліковими записами, в якому ви можете змінити пароль WordPress, навіть якщо ви не пам'ятаєте поточний. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку Згенерувати пароль:

Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку Згенерувати пароль:

Коли ви це зробите, WordPress створить для вас безпечний пароль. Однак ви можете видалити цей пароль і ввести все, що захочете. Майте на увазі, що якщо WordPress вважає ваш пароль занадто простим, він запропонує вам підтвердити, що ви хочете використовувати його в будь-якому випадку:

Майте на увазі, що якщо WordPress вважає ваш пароль занадто простим, він запропонує вам підтвердити, що ви хочете використовувати його в будь-якому випадку:

Зрозуміло, ви повинні використовувати унікальний і безпечний пароль. Після того, як ви введете його в поле, натисніть Оновити профіль в нижній частині сторінки.

Використання цього методу не виведе вас з аккаунта. Та ж вкладка перезавантажиться, і ви побачите просте повідомлення Оновити профіль у верхній частині екрану:

Деякі люди пропускають це повідомлення і знову змінюють свій пароль, тому що вважають, що він не спрацював в перший раз. Якщо ви хочете виконати потрійну перевірку, щоб переконатися, що процес пройшов успішно, просто увійдіть в свій обліковий запис. Використовуйте новий пароль при вході в систему, і ви самі переконаєтеся, що це спрацювало (так повинно бути!).

Якщо з якої-небудь причини ви не можете отримати доступ до свого сайту, ви завжди можете перевірити попередній метод, який описує, як змінити пароль адміністратора в WordPress по електронній пошті.

3. Як змінити пароль адміністратора, використовуючи WordPress phpMyAdmin

У цьому заключному розділі ми розглянемо, як змінити пароль адміністратора в WordPress безпосередньо в базі даних вашого сайту. Цей метод сильно відрізняється від перших двох, і його слід використовувати тільки в тому випадку, якщо ви не можете отримати доступ до своєї електронної пошти і панелі управління.

Всякий раз, коли ви вносите зміни в WordPress, платформа зберігає цю інформацію в базі даних вашого сайту. В межах цієї бази даних ви можете знайти кожне значення на своєму сайті, включаючи паролі для свого облікового запису і всіх інших. Звичайно, WordPress також шифрує цю інформацію. Тому, навіть якщо хтось отримує доступ до вашої базі даних, вони не повинні завдати великої шкоди.

Редагування бази даних WordPress - це чутливий процес. Якщо ви зміните неправильне значення, ви можете завдати реальної шкоди вашому сайту. Маючи це на увазі, ми збираємося навчити вас безпечного доступу і пояснити, як створити резервну копію .

У більшості випадків ваш хостинг-провайдер буде надавати доступ до вашої базі даних через панель управління. Наприклад, якщо ви заходите в панель управління Hostinger, ви побачите розділ під назвою Бази даних. Тут є кілька варіантів, пов'язаних з базами даних, але той, про який ми говоримо, - phpMyAdmin:

Тут є кілька варіантів, пов'язаних з базами даних, але той, про який ми говоримо, - phpMyAdmin:

phpMyAdmin - це потужний інструмент, що дозволяє переглядати ваші бази даних і взаємодіяти з ними за допомогою простого інтерфейсу. Коли ви отримаєте доступ до нього, ви побачите список всіх ваших баз даних в лівій частині екрана:

Коли ви отримаєте доступ до нього, ви побачите список всіх ваших баз даних в лівій частині екрана:

У наведеному вище прикладі ми використовуємо єдину обліковий запис для кількох сайтів WordPress, тому ви бачите так багато елементів в цьому списку. У більшості випадків в цьому списку має бути тільки одна база даних, яку ви хочете вибрати.

На наступному екрані ви побачите все таблиці, які складають вашу базу даних праворуч. Наприклад, є таблиці для коментарів вашого сайту, повідомлень і навіть користувачів:

Ми повернемося до цієї вкладці пізніше. На даний момент перевірте верхню частину екрану і натисніть на вкладку Export. Там ви можете експортувати вміст своєї бази даних у вигляді єдиного файлу SQL. Щоб зробити це, натисніть кнопку Швидкий і натисніть кнопку Перейти:

Тепер WordPress phpMyAdmin завантажить файл на ваш комп'ютер. Зберігайте його десь в безпеці, де він не загубиться, так як ця резервна копія може заощадити вам час, якщо ви ввдёте неправильне значення при внесенні змін до свою базу даних.

З цією метою повернемося до вкладки Структура в верхній частині екрану. Ви знову побачите все таблиці своєї бази даних. Та, яку ви шукаєте зараз, повинна називатися якось начебто wp_users:

Та, яку ви шукаєте зараз, повинна називатися якось начебто wp_users:

У наведеному вище прикладі ви помітите, що таблиця наших користувачів має трохи іншу назву, відмінне від того, яке ми щойно згадували. Це пересторога, яку роблять деякі хости при налаштуванні вашої бази даних, щоб зловмисникам було складніше зламати її.

У будь-якому випадку ви побачите список всіх зареєстрованих користувачів вашого сайту на наступному екрані:

Ми використовуємо тестовий сайт, тому тут є тільки одна обліковий запис. Ця єдина рядок містить всю пов'язану з нею інформацію, включаючи ім'я користувача, пароль і електронну пошту.

Пароль вашого облікового запису буде відображатися під стовпцем user_pass. Однак значення, які ви бачите тут, зашифровані, тому хтось не може просто вломитися в вашу базу даних і скопіювати її. Іншими словами, значення, яке ви бачите на скріншоті вище, не наш справжній пароль, а зашифроване значення.

Однак це не означає, що ви не можете змінити цей пароль. Для цього натисніть кнопку Змінити зліва від рядка для користувача, пароль якого ви хочете змінити. На наступному екрані з'являться поля для всіх значень, які ви бачили раніше, в тому числі для user_pass:

Щоб змінити пароль WordPress, вам потрібно замінити вміст стовпця Value в рядку user_pass.

Потім вам потрібно зашифрувати свій новий пароль. Натисніть на спадне меню Функції зліва від того, де ви ввели новий пароль, і виберіть варіант MD5:

Натисніть на спадне меню Функції зліва від того, де ви ввели новий пароль, і виберіть варіант MD5:

MD5 - це алгоритм, який використовується WordPress для шифрування ваших паролів. Коли ви будете готові, натисніть кнопку Перейти в правому нижньому кутку екрану, і ви збережете.

Якщо ви знову перевірите таблицю wp_users вашої бази даних, ви побачите, що для вашого користувача є нове зашифроване значення під стовпцем user_pass. Ось і все - ви тільки що дізналися, як змінити пароль адміністратора в WordPress phpMyAdmin!

Перед тим, як продовжувати, майте на увазі, що ви також можете використовувати цей метод для зміни паролів для інших облікових записів на своєму веб-сайті. Однак є дуже мало причин, за якими вам знадобиться примусово змінити пароль іншого користувача. Якщо коротко, ви повинні робити це, тільки якщо користувач втрачає доступ до свого облікового запису, і у нього немає способу відновити пароль.

що почитати

Радимо вам також ознайомитися з іншими нашими посібниками про WordPress:

Якщо ви шукаєте надійне і безпечне місце для розміщення свого сайту, ознайомтеся з нашим хостингом для WordPress .

30-денна гарантія повернення грошей, миттєва настройка і цілодобова підтримка в режимі очікування чекають вас!

висновок

Скинути пароль завжди легко. Проте, процес часто вимагає від вас доступу до електронної пошти, яку ви використовували при реєстрації. Якщо ви цього не зробите, все може ускладнитися. Доброю новиною є те, що, як ми бачили, WordPress дозволяє вам змінювати свій пароль через вашу базу даних. Таким чином, ви можете скинути пароль WordPress незалежно від того, що сталося.

У вас є які-небудь питання про те, як змінити пароль адміністратора в WordPress, використовуючи будь-який з методів, які ми представили? Давайте поговоримо про них в розділі коментарів нижче!

У вас є які-небудь питання про те, як змінити пароль адміністратора в WordPress, використовуючи будь-який з методів, які ми представили?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно