Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Аддурілку Яндекса і Google - Реєстрація сайту в пошукових системах

Аддурілку, це не від слова "одуріти", а від англ. "Add url", що означає "додати сайт". У кожного пошукача є своя адурелка, де можна зареєструвати свій сайт. Нижче представлений список адрес, за якими ви можете додати свої сайти в пошукові системи.

Яндекс - найпоширеніша система пошуку інформації в мережі Інтернет в Росії Яндекс - найпоширеніша система пошуку інформації в мережі Інтернет в Росії. Аддурілку яндекса знаходиться за цією адресою:
http://webmaster.yandex.ru/addurl.xml

Зазвичай, сайти з унікальним контентом потрапляють в індекс досить швидко, за 1-2 апа (4-7 днів). Іноді ж доводиться чекати додавання сайту в індекс досить довго (від 1 місяця і довше). Ви також можете розмістити посилання на ваш сайт на якому-небудь іншому ресурсі (каталозі сайтів, дошці оголошень, форум і т.д.), при цьому, час попадання сайту в індекс істотно скорочується.

Google - головний пошуковик у світі Google - головний пошуковик у світі. Складно знайти людину, що використовує інші пошукові системи і не знає про гуглі. Аддурілку Google розташована за адресою:
http://www.google.com/addurl/

При додаванні сайту в форму жоден з пошукових систем не дає гарантій, що сайт відразу ж виявиться в їх індексі. Буває, як і в випадку з яндексом, доводиться чекати досить велика кількість часу. Однак, плюс Google в тому, що ви можете свій сайт додати дуже швидко в їх індекс, розмістивши посилання на нього на якомусь трастовим сайті або популярному форумі, куди пошуковий бот заходить досить часто.

Рамблер є також популярним пошукачем в Рунеті Рамблер є також популярним пошукачем в Рунеті. З 23 червня 2011 року Рамблер.Поіск використовує пошукові технології компанії «Яндекс», що доповнюються власними сервісами.

Meta Meta.ua - популярний український пошуковик. Для додавання свого ресурсу до Реєстру українських сайтів необхідно зареєструватися або увійти під своїм логіном на МетаПаспорті. Адурелка Мети:
http://meta.ua/webmaster/addurl.asp

На сайті також є розділ "На допомогу вебмайстру", який дозволяє подати заявку на зміну опису сайту в реєстрі українських сайтів, користуватися професійною інтернет-статистикою, брати участь в рейтингу Мети.

Bing (а також Yahoo) - популярний закордонний пошуковик компанії Майкрософт Bing (а також Yahoo) - популярний закордонний пошуковик компанії Майкрософт. Аддурілку Бінга:
http://www.bing.com/toolbox/submit-site-url

Цей пошуковик також не вимагає додавання сайту в індекс, так як воно часто відбувається автоматично, при знаходженні посилань на ваш ресурс. Однак, при тривалій відсутності сайту в Bing, можна скористатися його адурілку. Після реєстрації чекайте бота Bingbot, який буде шукати у вас сторінки, що відповідають прийнятим стандартам.

Nigma - інтелектуальна пошукова система Nigma - інтелектуальна пошукова система. Реєструвати свій сайт можна за адресою:
http://www.nigma.ru/../add_site

У формі додавання присутній поле для введення інформації про частоту оновлення сайту, мабуть, для установки розкладу пошукового бота Nigma. Додавання сайту відбувається, практично, мнговенно після заповнення форми. Останнім часом Nigma стає все більш і більш популярним пошукачем.

GoGo GoGo.ru - пошукова система нового покоління від Mail.ru. Додати свій сайт в пошуковик GoGo можна за адресою:
http://go.mail.ru/addurl

Досить вказати url головної сторінки, інші розділи будуть знайдені по посиланнях. GoGo не дають жодних гарантій про включення сайту в базу, мабуть сайти проходять легку модерацію. Для зростання відвідуваності співробітники GoGo рекомендують регулярно відправляти XML-файл з інформацією про оновлення в індексну базу GoGo.Ru.

I I.UA - Український портал. Додавання сайту в пошук здійснюється за допомогою реєстрації його в каталозі порталу i.ua за наступною адресою:
http://catalog.i.ua/site/add/

Також для додавання сайту в каталог вам необхідно вибрати відповідну тематиці сайту категорію другого рівня і вище, а потім натиснути на посилання "Додати сайт". В каталог можна додавати різні сторінки сайту, якщо вони мають різну категорію. Для використання цієї можливості, необхідно мати акаунт на i.ua.

У Google є розділ пошуку по блогам. Якщо ваш сайт являє собою блог, на якому присутня можливість підписки по RSS, тоді використовуйте форми додавання сайту в сервісах ППБ:
http://blogsearch.google.com/ping для Google

У формах додавання в ППБ ви можете вказувати як URL самого сайту, так і RSS фида записів блогу.

Ключі до посту:

  • аддурілку
  • як додати сайт в пошукову систему (пошуковик)
  • реєстрація сайту в Google, Yahoo, MSN, GoGo, Яндекс, Рамблер

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают