Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Адаптивна верстка сайту. Розробка мобільної версії сайту в Гомелі.

  1. Про що йде мова?
  2. Що ми можемо запропонувати
  3. Як перевірити адаптивний сайт?

Останнім яскравим трендом в питаннях ведення веб-ресурсів, всіляких порталів, візиток є адаптивна верстка сайту. Основним її гідністю вважається той плюс, який дозволяє сайту успішно функціонувати і коректно відображатися на будь-яких дисплеях (комп'ютерів, смартфонів і планшетів).

Про що йде мова?

Не секрет, що винахід різних гаджетів вимагає застосування інших інтернет-технологій. При створенні будь-якого веб-проекту визначальну роль відіграє властивість сайту підлаштовуватися під той чи інший розмір екрану. У персонального комп'ютера він один, у ноутбука - другий, а у смартфона - третій. Відповідно, пошукові системи, розподіляючи видачу за запитами, виділяють саме ті сайти, які адаптовані до сучасних інтернет-реалій. Користувач, що має смартфон, вводить в рядок запит. На перших місцях у видачі будуть сайти, адаптовані до перегляду за допомогою мобільних пристроїв. Це говорить про те, що багато веб-ресурси, які не мають адаптивних сайтів, втрачають свої позиції в ранжируванні. Статистика показує: смартфони сьогодні використовує не менше половини всіх людей.

Що ми можемо запропонувати

Ми надаємо широкий спектр послуг, в число яких входить адаптивна верстка сайту. Ми пропонуємо найкращий спосіб верстки. Прописуємо загальний html-код, в подальшому його нескладно оновити. Адаптивний сайт швидко розвивається, займає топові місця в рейтингах світових пошукових систем. Тому ми настійно рекомендуємо замовити адаптивний дизайн сайту якомога раніше. Це дозволить вам контролювати процеси по розкрутці ресурсу, отримати більше трафіку, корисних відвідувачів (потенційних клієнтів). Зверніть увагу на те, що практично всі серйозні веб-ресурси адаптовані до даних умов.

Мобільна версія сайту дозволяє максимально якісно сприймати текстовий, графічний контент, користуючись смартфоном або планшетом. Ми гарантуємо високу якість виконання верстки, вкладаємося в заздалегідь обумовлені терміни, допомагаємо запустити проект з нуля. Отриманий результат вас приємно здивує!

Як перевірити адаптивний сайт?

Перевірити адаптивність сайту до мобільних пристроїв дуже просто. Для цього потрібно просто скористатися смартфоном. Оцініть, як тепер виглядає ваш сайт? Представлена ​​версія буде стандартно відображатися на будь-якому з пристроїв. Перевіряти веб-проект на відсутність проблемних помилок в html-коді немає ніякої необхідності: ми виконуємо роботу якісно, ​​з гарантією!

Це важлива послуга, без якої розкрутити ресурс буде складніше. Незабаром вся мережа Інтернет перейде на нові стандарти, обумовлені політикою, що проводиться популярними пошуковими системами. Ми рекомендуємо подумати про майбутнє сайту заздалегідь, щоб забезпечити йому в подальшому належну популярність. Надаємо послуги за прийнятними цінами, з гарантією якості!

Про що йде мова?
Про що йде мова?
Як перевірити адаптивний сайт?
Оцініть, як тепер виглядає ваш сайт?

Новости