Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

8 причин для того, щоб не купувати базу e-mail-адрес для своєї розсилки

Коли ви стикаєтеся з наполеонівським квартальним планом відділу продажів або падінням відвідуваності сайту, покупка бази електронних адрес може здатися привабливим виходом із ситуації

Коли ви стикаєтеся з наполеонівським квартальним планом відділу продажів або падінням відвідуваності сайту, покупка бази електронних адрес може здатися привабливим виходом із ситуації.

Однак ця практика може стати смертельною для вашого авторитету. Навіть якщо ви отримаєте короткочасний ефект, надалі ця стратегія принесе вам цілий комплекс різних проблем.

Ось вісім наших доводів «проти» - можливо, ви переглянете своє бажання трохи поспаміть і отримаєте розуміння, як самому ефективно і безпечно «прокачати» список контактів для зростання відвідуваності і продажів.

Отже, ось вони - 8 небезпек, що підстерігають покупця бази адрес електронної пошти для спам-розсилки

1) Люди не хочуть нічого знати про вас!

Ви коли-небудь отримували «холодний дзвінок», що перериває ваші справи в середині дня? «Чи не бажаєте ви розглянути наше чудове пропозицію? - Ні! Не хочу! »Гірше може бути тільки відвертий спам про те, що великий нігерійський бізнесмен шукає собі заступника і готовий заплатити аванс відразу після знайомства. Це може зробити згубний вплив на репутацію вашого бренду і знизити ваш рейтинг відправника - аж до приміщення в «чорний список».

Більшість людей, чиї контакти опинилися в придбаних вами списках електронної пошти, швидше за все поняття не мають ні про те, хто ви такий, ні про вашу компанію. І особливо їх засмучує те, що адреса електронної пошти, який вони вам не давали, виявився у вас. Погодьтеся, в сукупності виходить не найкращий спосіб справити перше враження.

Ті, хто продають такі бази адрес, як правило, неохоче відповідають на питання про їх походження. Можливі варіанти: списки були отримані в рамках угоди сервісного обслуговування від всіх користувачів даного провайдера. Або ж списки контактів були здобуті з використанням фішингових програм, які збирають інформацію з тисяч різних сайтів. Або тут взяв участь нечистий на руку програміст з пенсійного фонду. Всі варіанти досить каламутні, правда?

Спроба почати ділові відносини з використання спаму - пропаща справа.

2) Інформація не зовсім точний, як стверджує продавець

Пропонуючи вам базу електронних адрес, продавці обіцяють (а як же інакше!) Тільки надійну контактну інформацію. На жаль, це рідко буває правдою. Реальність така, що такі бази повні неточностей і неактуальних адрес, які давно не використовуються. І для вас це ще один спосіб потрапити в чорні списки спамерів.

Як тільки контактна інформація стала загальнодоступною, вона відразу ж починає застарівати. Така реальність. Люди отримують інші посади в своїх компаніях, залишають їх, фірми закриваються або змінюють власників. Будь-які неточності в даних викликають у одержувачів питання. Якщо ви звертаєтеся до одержувача як до ЗАТ, а організація в минулому році стала ТОВ, буде абсолютно очевидно, що ви прийшли від людини, що не заслуговує довіри.

Не витрачайте свій час і гроші в гонитві неякісними або, що ще гірше, неіснуючими контактами. Куди краще буде інвестувати в маркетинг і просунути свою організацію як одну з лідируючих в галузі, зміцнити довіру відвідувачів сайту - і тільки пізніше формувати реальні і робочі бази електронної пошти для ваших розсилок.

3) Ви можете надіслати лист не тій людині

У більшості поштових сервісів є можливість заповнити поля, що настроюються: прізвище, ім'я, посада, назва компанії. У випадках, коли у вас сформувалися гарні ділові відносини з адресатом, краще використовувати персоналізацію. Але ця практика може бути небезпечна, коли ви працюєте з купленої базою адрес.

Коли ви купуєте список адрес електронної пошти, ви не можете знати людей, контактну інформацію яких отримуєте. Ви не маєте права звертатися до них по-дружньому або по-партнерськи. Довіри це точно не викличе. Крім того, потрібно враховувати, що неточні дані можуть призвести до спотворення персоналізації. Якщо ви в листі зверніться по імені до людини, який вже не працює в фірмі, це аж ніяк не зміцнить ваш авторитет.

Прямий маркетинг може бути дивно продуктивним. Але тут головне - не перегнути палицю. Розсилка спаму за купівельною базі - це як розмова з незнайомцем в автобусі. Як би ви відреагували, якби незнайомець не просто звернувся б до вас, але і знав би ваше ім'я, рід занять та адресу електронної пошти? Напевно ви були б налякані.

4) Користуючись спам-розсилкою, ви можете порушити умови роботи з провайдером

Будь-який поважаючий себе хостер чітко прописує два найважливіших пункту в політиці обслуговування:

- ви не будете розсилати спам.
- ви не будете використовувати набуті, орендовані або запозичені у третіх осіб списки адрес електронної пошти.

Навіщо поштового сервера піклуватися про етику вашої електронної активності?

При відправці масових повідомлень електронної пошти всі листи проходять через загальний IP-адресу, пов'язану з сервером. В результаті масова розсилка некоректних листів може згубно позначитися на всіх клієнтах хостера. Як то кажуть, одне погане яблуко зіпсує всю купку.

5) Розсилка спаму знижує ефективність доставки в цілому

При розсилках по базах e-mail-адрес можуть виникати проблеми з перевантаженням сервера. Але ж для багатьох компаній електронна пошта - основний канал зв'язку з клієнтами та партнерами. Що трапиться, якщо сервер визнає вас спамером, і вся ваша електронна пошта перестане потрапляти в поштові скриньки одержувачів? Люди не отримають ваші рахунки, ваші пропозиції або анонс вашого самого чудового продукту.

В цілому у електронних листів є три варіанти доставки. Або вони успішно потрапляють в поштову скриньку адресата, або виявляються в папці «спам», або застряють в шлюзі поштового сервера, який також блокує спам. В останньому випадку відправник навіть не отримає повідомлення про помилку доставки.

Проблеми з доставкою електронної пошти можуть відгукнутися дуже серйозно, але більшість компаній, на жаль, не думають про це.

Якщо ви купуєте базу адрес електронної пошти і починаєте відправку великого обсягу листів, ваші шанси отримати «червону картку» за спам сильно зростають. Але навіть за умови, коли раптове збільшення обсягів розсилки НЕ спонукає сервер обмежити вашу активність, високі показники відмов і кількість спам-позначок на ваших листах можуть стати центральним цвяхом в труну вашої розсилки.

6) Це так просто! Будь з цим впорається!

Хоча ви, ймовірно, і самі здогадалися, але повторимо: ви не перший рекламодавець, який купував або ще купить базу електронних адрес. Більш ніж імовірно, що деякі з ваших конкурентів уже спамили по тим контактам, які тепер опинилися у вас. І ці контакти напевно поставили собі повне блокування спаму.

Подумайте ось про що: якби у вас був дійсно відмінний список розсилки, поділилися б ви з вашими конкурентами?

7) Робота зі спам-розсилкою руйнує бойовий дух вашої команди

Людина, яка вирішує, що покупка бази адрес - це хороша ідея, як правило, сам не стане нічого розсилати. Але він повинен розуміти, що розсилка спаму підірве бойовий дух його команди. Особливо фахівців з продажу.

Ви прирікаєте своїх фахівців на виконання монотонної роботи, результатом якої в кращому випадку стануть гнівні відгуки:

- «Припиніть мені писати!»
- «Звідки ви взяли мої контактні дані?»
- «Ви за цей тиждень десять разів мені написали!»
- "Не цікавить"

8. Список спам-розсилки збільшить витрати на CRM-системи

Вас чекає ще один підводний камінь. Коли ви усвідомлюєте, що більшість контактів з набутого списку не працюють, стане дуже важко відокремити куплену спам-базу від списку ваших «справжніх» контактів. У підсумку ви позбавите себе можливості порівняти результати кампаній, які використовують контакти з різних джерел.

Купівля списку адрес електронної пошти також може вплинути на маркетингові витрати. Провідні маркетингові фірми і постачальники CRM-програм, як правило, беруть додаткові гроші за можливість зберігання великих обсягів контактних записів. Якщо ваш вихідний сервер за замовчуванням здатний обробити до 1000 контактів, а ви купуєте список адрес електронної пошти на 10000 контактів, за роботу з таким списком доведеться доплатити.

Де ж вихід?

Ніколи не пізно почати формувати свій власний, ефективний список розсилки. Як говорив популярний американський автор ділових книг і відомий оратор Сет Годін, «важко взаємодіяти з людьми, яким ви не довіряєте». А ви довіряєте продавцеві, який стукає до вас у двері і каже, що ви виграли набір приголомшливих ножів по акції? Оператору «холодних» телефонних продажів? Електронного спам-листа?

Замість «килимовій розсилки» тисячам нічого не підозрюючих адресатів, направте свої зусилля на залучення людей, які шукають інформацію саме про ваш продукт або послугу. Роблячи цікавий і корисний контент для вашого «ідеального клієнта», ви стимулюєте людей реєструватися у вашій базі, щоб регулярно отримувати інформацію. Це прекрасний старт для продуктивних ділових відносин (докладніше про те, як оцінити ефективність ваших розсилок, читайте в статті « Поштовий офіс »від Яндекса: новий спосіб дізнатися ефективність поштової розсилки і отримати статистику читання »).

Дайте своїм адресатам можливість вибрати індивідуальну схему отримання листів. Одні хочуть підписатися на повідомлення про нові публікації в вашому блозі, інші чекають інформацію про нові продукти.

Відмовляючись купувати базу для спам-розсилки, ви налаштовуєте себе на зовсім інший лад. Ви мотивуєте себе на заробляння непідробного інтересу і довіри саме ваших споживачів. І вони, в свою чергу, будуть впевнені, що ви звертаєтеся саме до них, і у вас точно є, що сказати. Таким чином, ви сформуєте дійсно цінний актив.

Бажаємо вам успіхів у побудові індивідуального списку контактів. З нетерпінням чекаємо ваших розповідей про те, чи стикалися ви з проблемами при спам-розсилках, які шляхи в реалізації цього завдання вибирали і якого ефекту домоглися.

Текст підготовлений за мотивами публікації « 8 Reasons You Gotta Stop Buying Email Lists »(Англ.)

Ви коли-небудь отримували «холодний дзвінок», що перериває ваші справи в середині дня?
«Чи не бажаєте ви розглянути наше чудове пропозицію?
Всі варіанти досить каламутні, правда?
Як би ви відреагували, якби незнайомець не просто звернувся б до вас, але і знав би ваше ім'я, рід занять та адресу електронної пошти?
Навіщо поштового сервера піклуватися про етику вашої електронної активності?
Що трапиться, якщо сервер визнає вас спамером, і вся ваша електронна пошта перестане потрапляти в поштові скриньки одержувачів?
Подумайте ось про що: якби у вас був дійсно відмінний список розсилки, поділилися б ви з вашими конкурентами?
Де ж вихід?
А ви довіряєте продавцеві, який стукає до вас у двері і каже, що ви виграли набір приголомшливих ножів по акції?
Оператору «холодних» телефонних продажів?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают