Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

7 + WAMP платформ для розробки локального сайту

 1. Скільки WAMP платформ для розробки існує
 2. Open Server
 3. Xampp
 4. Denver
 5. WampServer
 6. USB Webserver
 7. Winginx
 8. Vertrigo
 9. Z-Wamp
 10. UwAmp
 11. Bitnami WampStack
 12. AMPPS
 13. висновки

Скільки WAMP платформ для розробки існує

За тематикою цього сайту цілком логічно, в одній з перших статей, познайомиться з головними інструментами для створення локальних сайтів і програмних додатків, платформами локальних серверів. У цій статті коротко ознайомимося з WAMP збірками для розробки локального сайту на машині зі встановленою Windows. Це основні і найбільш популярні WAMP збірки.

Open Server

Ця збірка многовариантная. Установка стаціонарна (на домашній комп'ютер) і портативна (на переносний носій).

Open Server - збірка відносно молода, проте міцно завойовує перші позиції в лінійці локальних серверів. Причин в цьому кілька, але головних три:

 1. Платформа портативна і доступна без установки на операційну систему;
 2. Open Server постійно оновлюється, і не «висить» по кілька років без апгрейда, що говорить про постійну роботу автора над проектом;
 3. Платформа має п'ять мовних варіанти (російський основний).

У збірці Open Server ще багато приємних фішок, що спрощують роботу розробника. Радує простота установки, автономна підкачка відсутніх програм, два сервіси HTTP (Apache і Nginx), кілька версій СУБД і PHP, наявність керуючої програми.

Оф.сайт: open-server.ru

Xampp

Ця збірка розшифровується, як: будь-яка вісь + apache + mariabd + php + perl. Установка тільки стаціонарна.

Платформа Xampp лідирує в ранзі аналогічних платформ, за кордоном. Платформа цікава, можливістю роботи на різних операційних системах, про це говорить перша буква акронима [X]. Це може бути Windows, Linux і OS X. Дві букви [p] в кінці акронима, означають php і perl (доступні мови). Замість MySQL варто більш потужна СУБД MariaDB.

Спільноті XAMPP більше 10 років, як наслідок, багато інформації по використанню платформи. За XAMPP «доглядають», постійно оновлюють, є версія c PHP 7.0.4. навіть з'явився російський варіант офіційного сайту.

Першоджерело: www.apachefriends.org/ru/index.html

Denver

Збірка WAMP (windows + apache + mysql + php). Установка тільки стаціонарна.

Сама легендарна і сама суперечлива платформа локального сервера. Denver, був хороший, коли був один на Російському ринку. Час тече, а Denver ніяк не хоче розвиватися. Мабуть, Денвер тримає першість в мережі, з питань про вирішення проблем його установки і використання, а ще більше про проблеми при переносі локальних сайтів з нього на платні хостинги.

Оф. сайт: www.denwer.ru/

WampServer

Оф. сайт: www.wampserver.com/ru/

З назви платформи розуміємо, що це класична платформа WAMP: збірка останніх версій Apache, MySQL та PHP під Windows. Формально по збірці схожа на Денвер, однако. Денвер і WampServer просто не можна порівнювати, це два абсолютно різних рівня програмного продукту, а саме:

 • WampServer ставимо без танців з бубнами в два прийоми (скачати / встановити);
 • Wamp Server елементарно управляється з трея Windows;
 • Конфігурацію сервера можна через інтерфейс, без редакції файлу конфігурації;
 • На правій кнопці миші, є зміна версій компонентів платформи, управління параметрами конфігурації сервера, доступ до файлу помилок, і т.д. і т.п.

USB Webserver

Оф.сайт: www.usbwebserver.net

Ця платформа не має перекладу на російську мову немає, зате є можливість працювати з переносного носія. Збірка проста, без надмірностей: Apache, MySQL, PHP, правда, з phpMyAdmin. Основна перевага цього сервера, ви можете використовувати його з переносного носія (USB).

Winginx

Оф. сайт: winginx.ru

Більш цікава збірка: PHP 5, Node.js, MySQL, MongoDB, Redis, memcached, CMS, Фреймворки. Однак немає Apache, а звідси специфічні модулі для ЧПУ і заміна файл htaccess, характерного для apache. Вся збірка сервера на веб-сервері Nginx під Windows. Додаткове програмне забезпечення завантажуються з магазина Winginx, в тому числі популярні CMS.

Vertrigo

Оф. сайт: vertrigo.sourceforge.net

Досить професійний набір з простою установкою. Збірка досить об'ємна: сервер Apache, мова PHP, СУБД MySQL, правда з двигуном SQLite і утилітою для її управління, SQ Lite Manager. Не забули автори і про зручність PhpMyAdmin, всім відомого адміністратора MySQL. Для прискорення роботи впихнули, Zend Optimizer. Про всяк випадок нагадаю: Все зібрано для роботи на Windows.

Z-Wamp

zwamp.sourceforge.net

Z-WAMP є легкий пакет нульовий установки веб-сервер, який працює на Windows. Проект спрямований на забезпечення останні виробничі / стабільні версії Apache, MySQL, PHP, Adminer, MiniPerl, MongoDB, SQLite і альтернативної PHP Cache (APC) для підвищення продуктивності сервера. Z-Wamp може працювати з USB флешки.

UwAmp

www.uwamp.com/en

Free локальний сервер WAMP: Apache, MySQL, PHP, SQLite. З даною платформою можна працювати на переносних носіях (USB флешки). Стаціонарна установка не потрібно, UwAmp доступна у вигляді ZIP архіву. Розпаковуєте архів і запускаєте сервер WAMP.

Bitnami WampStack

bitnami.com/stack/wamp

Платформа від хмарного сервера. Назва, Bitnami WAMP Stack. У збірку включені: Apache, PHP, MySQL, OpenSSL, FastCGI, phpMyAdmin, і ще 14 додаткових програм і все під Windows.

AMPPS

AMPPS одна з 7-ми WAMP платформ

Ще одна платформа під будь-яку операційну систему. Вона міцно увійшла в ТОП WAMP платформ для розробки. У збірку входять: Apache-MySQL-MongoDB-PHP-Perl- Python. AMPPS потужна платформа для створення сайтів, на готових CMS входять в бібліотеку AMPPS. Корисна не тільки для сайтобудування, але як інструмент вивчення CMS, форумів та інших скриптів для створення веб-ресурсів.

AMPPS працює тільки з диска, недоступна з переносного носія.

У збірку входять: веб-сервер Apache, бази даних MySQL і MongoDB, інтерпретатори PHP, Perl, Python. Для того щоб приступити до створення веб-сайтів, завантажуємо і ставимо AMPPS з Softaculous, автоматичної установки. Через кілька хвилин, можна ставити і вивчати або створювати локальний сайт на популярних платформах: Joomla, WordPress, Magento, Dolphin за допомогою бібліотеки Softaculous.

Працює в середовищах:

 • Windows XP SP2, SP3, Vista, Windows 7,8,10 (Installer Package type: EXE);
 • Linux: Centos, Red Hat, Ubuntu, Fedora, та ін. (Installer Package type: RUN)
 • MAC OC X (Installer Package type: DMG)

Офіційний сайт: www.ampps.com

висновки

Це все сім WAMP платформ цього огляду. Висновки за якістю робити ще зарано. в інших статтях, будемо розбиратися з кожною платформою докладно.

© www.wordpress-abc.ru

інші статті


Статті пов'язані з теми:

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно