Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

7 + WAMP платформ для розробки локального сайту

 1. Скільки WAMP платформ для розробки існує
 2. Open Server
 3. Xampp
 4. Denver
 5. WampServer
 6. USB Webserver
 7. Winginx
 8. Vertrigo
 9. Z-Wamp
 10. UwAmp
 11. Bitnami WampStack
 12. AMPPS
 13. висновки

Скільки WAMP платформ для розробки існує

За тематикою цього сайту цілком логічно, в одній з перших статей, познайомиться з головними інструментами для створення локальних сайтів і програмних додатків, платформами локальних серверів. У цій статті коротко ознайомимося з WAMP збірками для розробки локального сайту на машині зі встановленою Windows. Це основні і найбільш популярні WAMP збірки.

Open Server

Ця збірка многовариантная. Установка стаціонарна (на домашній комп'ютер) і портативна (на переносний носій).

Open Server - збірка відносно молода, проте міцно завойовує перші позиції в лінійці локальних серверів. Причин в цьому кілька, але головних три:

 1. Платформа портативна і доступна без установки на операційну систему;
 2. Open Server постійно оновлюється, і не «висить» по кілька років без апгрейда, що говорить про постійну роботу автора над проектом;
 3. Платформа має п'ять мовних варіанти (російський основний).

У збірці Open Server ще багато приємних фішок, що спрощують роботу розробника. Радує простота установки, автономна підкачка відсутніх програм, два сервіси HTTP (Apache і Nginx), кілька версій СУБД і PHP, наявність керуючої програми.

Оф.сайт: open-server.ru

Xampp

Ця збірка розшифровується, як: будь-яка вісь + apache + mariabd + php + perl. Установка тільки стаціонарна.

Платформа Xampp лідирує в ранзі аналогічних платформ, за кордоном. Платформа цікава, можливістю роботи на різних операційних системах, про це говорить перша буква акронима [X]. Це може бути Windows, Linux і OS X. Дві букви [p] в кінці акронима, означають php і perl (доступні мови). Замість MySQL варто більш потужна СУБД MariaDB.

Спільноті XAMPP більше 10 років, як наслідок, багато інформації по використанню платформи. За XAMPP «доглядають», постійно оновлюють, є версія c PHP 7.0.4. навіть з'явився російський варіант офіційного сайту.

Першоджерело: www.apachefriends.org/ru/index.html

Denver

Збірка WAMP (windows + apache + mysql + php). Установка тільки стаціонарна.

Сама легендарна і сама суперечлива платформа локального сервера. Denver, був хороший, коли був один на Російському ринку. Час тече, а Denver ніяк не хоче розвиватися. Мабуть, Денвер тримає першість в мережі, з питань про вирішення проблем його установки і використання, а ще більше про проблеми при переносі локальних сайтів з нього на платні хостинги.

Оф. сайт: www.denwer.ru/

WampServer

Оф. сайт: www.wampserver.com/ru/

З назви платформи розуміємо, що це класична платформа WAMP: збірка останніх версій Apache, MySQL та PHP під Windows. Формально по збірці схожа на Денвер, однако. Денвер і WampServer просто не можна порівнювати, це два абсолютно різних рівня програмного продукту, а саме:

 • WampServer ставимо без танців з бубнами в два прийоми (скачати / встановити);
 • Wamp Server елементарно управляється з трея Windows;
 • Конфігурацію сервера можна через інтерфейс, без редакції файлу конфігурації;
 • На правій кнопці миші, є зміна версій компонентів платформи, управління параметрами конфігурації сервера, доступ до файлу помилок, і т.д. і т.п.

USB Webserver

Оф.сайт: www.usbwebserver.net

Ця платформа не має перекладу на російську мову немає, зате є можливість працювати з переносного носія. Збірка проста, без надмірностей: Apache, MySQL, PHP, правда, з phpMyAdmin. Основна перевага цього сервера, ви можете використовувати його з переносного носія (USB).

Winginx

Оф. сайт: winginx.ru

Більш цікава збірка: PHP 5, Node.js, MySQL, MongoDB, Redis, memcached, CMS, Фреймворки. Однак немає Apache, а звідси специфічні модулі для ЧПУ і заміна файл htaccess, характерного для apache. Вся збірка сервера на веб-сервері Nginx під Windows. Додаткове програмне забезпечення завантажуються з магазина Winginx, в тому числі популярні CMS.

Vertrigo

Оф. сайт: vertrigo.sourceforge.net

Досить професійний набір з простою установкою. Збірка досить об'ємна: сервер Apache, мова PHP, СУБД MySQL, правда з двигуном SQLite і утилітою для її управління, SQ Lite Manager. Не забули автори і про зручність PhpMyAdmin, всім відомого адміністратора MySQL. Для прискорення роботи впихнули, Zend Optimizer. Про всяк випадок нагадаю: Все зібрано для роботи на Windows.

Z-Wamp

zwamp.sourceforge.net

Z-WAMP є легкий пакет нульовий установки веб-сервер, який працює на Windows. Проект спрямований на забезпечення останні виробничі / стабільні версії Apache, MySQL, PHP, Adminer, MiniPerl, MongoDB, SQLite і альтернативної PHP Cache (APC) для підвищення продуктивності сервера. Z-Wamp може працювати з USB флешки.

UwAmp

www.uwamp.com/en

Free локальний сервер WAMP: Apache, MySQL, PHP, SQLite. З даною платформою можна працювати на переносних носіях (USB флешки). Стаціонарна установка не потрібно, UwAmp доступна у вигляді ZIP архіву. Розпаковуєте архів і запускаєте сервер WAMP.

Bitnami WampStack

bitnami.com/stack/wamp

Платформа від хмарного сервера. Назва, Bitnami WAMP Stack. У збірку включені: Apache, PHP, MySQL, OpenSSL, FastCGI, phpMyAdmin, і ще 14 додаткових програм і все під Windows.

AMPPS

AMPPS одна з 7-ми WAMP платформ

Ще одна платформа під будь-яку операційну систему. Вона міцно увійшла в ТОП WAMP платформ для розробки. У збірку входять: Apache-MySQL-MongoDB-PHP-Perl- Python. AMPPS потужна платформа для створення сайтів, на готових CMS входять в бібліотеку AMPPS. Корисна не тільки для сайтобудування, але як інструмент вивчення CMS, форумів та інших скриптів для створення веб-ресурсів.

AMPPS працює тільки з диска, недоступна з переносного носія.

У збірку входять: веб-сервер Apache, бази даних MySQL і MongoDB, інтерпретатори PHP, Perl, Python. Для того щоб приступити до створення веб-сайтів, завантажуємо і ставимо AMPPS з Softaculous, автоматичної установки. Через кілька хвилин, можна ставити і вивчати або створювати локальний сайт на популярних платформах: Joomla, WordPress, Magento, Dolphin за допомогою бібліотеки Softaculous.

Працює в середовищах:

 • Windows XP SP2, SP3, Vista, Windows 7,8,10 (Installer Package type: EXE);
 • Linux: Centos, Red Hat, Ubuntu, Fedora, та ін. (Installer Package type: RUN)
 • MAC OC X (Installer Package type: DMG)

Офіційний сайт: www.ampps.com

висновки

Це все сім WAMP платформ цього огляду. Висновки за якістю робити ще зарано. в інших статтях, будемо розбиратися з кожною платформою докладно.

© www.wordpress-abc.ru

інші статті


Статті пов'язані з теми:

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно