Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

6 порад, як налагодити стосунки з родичами чоловіка

 1. 1. Зверніть увагу на свою поведінку
 2. 2. Розставте пріоритети
 3. 3. Встановіть кордону
 4. 4. Спокійно говорите про свої почуття
 5. 5. Тримайтеся разом
 6. 6. Розбирайтесь тільки вдвох

Після того, як Ви виходите заміж, кількість Ваших родичів раптово подвоюється. На жаль, не рідкісні випадки, коли спілкування між новоспеченими родичами не складаються. Найчастіше трапляється так, що не дивлячись на всі спроби, прогресу в відносинах все також ніякого не спостерігається, а, навпаки, напруженість тільки зростає і, більш того, вона переходить ще й на ваші стосунки з чоловіком.

Найчастіше трапляється так, що не дивлячись на всі спроби, прогресу в відносинах все також ніякого не спостерігається, а, навпаки, напруженість тільки зростає і, більш того, вона переходить ще й на ваші стосунки з чоловіком

1. Зверніть увагу на свою поведінку

Найчастіше багато проблем в спілкуванні з ким-небудь криються в нас самих, тому почати ми б хотіли саме з деякою рефлексії та аналізу своєї поведінки. З цього приводу навіть приказка існує: «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до себе».

Набагато легше працювати зі складними сімейними ситуаціями, коли ми самі розуміємо наші власні потреби і почуття, а також в першу чергу звертаємо увагу на свої емоційні реакції. Задумайтесь, а чи може бути так, що з Вами навколишні поводяться так, тільки тому що Ви самі випромінюєте негативний настрій?

Постарайтеся розібратися в тому, що Ви робите і думаєте. Спирайтеся на ті ситуації, коли Ви зазвичай закочує очі і думаєте «Ну ось, знову починається!». Чи може бути так, що насправді все «починається» тільки через Вас?

2. Розставте пріоритети

Пам'ятайте про те, що найголовніше - це ваш шлюб, він повинен бути Вашим пріоритетом. Якщо чоловік і дружина не готові чесно ділитися один з одним своїми почуттями і думками і постійно звертаються за порадою і підтримкою до комусь іншому, шлюб починає тріщати по швах.

Незалежно від того, що відбувається навколо, ви обидва повинні в першу чергу дбати про те, щоб ваші відносини залишалися міцними. Адже все почалося з того, що ви обидва вирішили пов'язати свої життя разом. Так чому зараз все йде до того, щоб цей зв'язок назавжди розірвати?

3. Встановіть кордону

Домовтеся зі своїм чоловіком про те, що є речі, які ні в якому разі не повинні покидати меж Вашої оселі. Дуже важливо встановити межі поширення інформації за межі Вашої розмови і спілкування в сторону ваших сімей. У кожному шлюбі вони розставляються по-своєму, неможливо запропонувати що-небудь універсальне. Ви повинні бути однією згуртованою командою.

Не дозволяйте собі розпускати плітки про своїх новоспечених родичів, якщо не дозволяєте того ж своєму чоловікові. Таким чином Ви уникнете безлічі неприємних з'ясувань відносин, адже Ви заздалегідь заблоковані вихід з вашого будинку всім незграбним непорозумінь і ситуацій.

Таким чином Ви уникнете безлічі неприємних з'ясувань відносин, адже Ви заздалегідь заблоковані вихід з вашого будинку всім незграбним непорозумінь і ситуацій

4. Спокійно говорите про свої почуття

Практика спокійного і м'якого висловлювання своєї думки ще нікому ніколи не завдавала шкоди, а, навпаки, тільки покращувала відносини між людьми і згладжувала конфлікти. Тому, коли Ви чуєте якісь неприємні Вам коментарі щодо того, що Ви неправильно організували свій сад або некрасиво оформили кухню, не повинні залишатися без відповіді, тільки не забувайте бути вихованим і акуратним у своїх висловлюваннях.

Найчастіше багатьом людям дуже важко говорити про свої зачеплених почуттях, щоб ще більше не псувати відносини. Багато намагаються зайвий раз промовчати, ніж чим відповісти на чиюсь критику.
Хоча насправді куди корисніше висловлювати свою думку і говорити про те, що Ви відчуваєте з того чи іншого приводу.

Коли Ви «ризикуєте» стати чесним, Ви не рушіте всі мости, а, навпаки, будуєте нові, засновані на правдивості і відкритості.

5. Тримайтеся разом

Переконайтеся в тому, що Ви і Ваш чоловік на одній стороні, і що ви вважаєте однаково щодо найголовніших моментів у відносинах.

Дуже важливо розробити певну стратегію в спілкуванні з родичами свого чоловіка не тільки для того, щоб постійно їй дотримуватися, але і для того, щоб уникнути конфліктів зі своїм коханим . Ви як би повинні бути заодно в будь-якій компанії, не має значення чиї родичі приїхали до вас в гості.

Намагайтеся вживати займенника «ми» замість «я» і «він», тоді його родичі будуть розуміти, що це дійсно ваше обопільне рішення, а не тільки Ваша ініціатива. Наприклад, фраза «Ми дуже вдячні вам за підтримку, але на жаль, ми не завжди готові приймати гостей, тому, будь ласка, попереджайте заздалегідь» звучить набагато приємніше, ніж якби Ви одна агресивно наказували родичам не приїжджати до вас раптово. Його батьки, я думаю, розуміють, що ви сім'я, і ​​ваш час разом дуже важливо для вас обох, тому проблем стане набагато менше.

6. Розбирайтесь тільки вдвох

Ні в якому разі не підключайте до своїх сварок ваших батьків, розбирайтеся зі своїми проблемами самі.
Всякий раз, як тільки один з подружжя виходить за межі дозволеного і ділиться проблемами з кимось поза цих відносин, він підриває ту довіру, яку має пов'язувати два люблячих серця.

Безумовно, Ваші батьки Вас обов'язково підтримають і швидше за все приймуть саме Вашу сторону під час розмови. Тільки ось Ви сама, через деякий час, вже й забудете про свої якісь образи, адже у відносинах відбувається багато і хороших моментів, які геть затьмарюють якісь старі нерозуміння і сварки. А Ваші батьки будуть пам'ятати і продовжувати вважати саме так, адже в їх-то відносинах нічого не змінилося. Ви не тільки дистанціюєтеся один від одного, але і ще переконайте своїх батьків в тому, що Ваш чоловік - не найкращий чоловік. Якщо Ви розумієте, що у вас вже починаються проблеми глобального характеру, краще не затягувати і звернутися до фахівця з сімейних питань.

Якщо Ви починаєте помічати, що обговорюєте свої проблеми в шлюбі з кимось зі сторони, а не зі своїм чоловіком, це явна ознака того, що у вас в родині проблеми, і що вам пора серйозно один з одним поговорити.

Всі ми знаємо, що відносини зовсім не просте штука, особливо, коли нам - вже сформованим особистостям доводиться звикати до нових людей, встановлювати з ними якісь стосунки і підтримувати їх на потрібному рівні.

На жаль, дуже багато так і не можуть налагодити своє спілкування з батьками своїх чоловіків, як би вони не старалися. І це, звичайно, дуже сумно, адже, насправді, ніхто нікому не бажає зла, просто виникає нерозуміння.

А як Ви спілкуєтеся з родичами Вашого улюбленого? Може бути, у Вас теж є деякі поради з цього приводу?

Задумайтесь, а чи може бути так, що з Вами навколишні поводяться так, тільки тому що Ви самі випромінюєте негативний настрій?
Чи може бути так, що насправді все «починається» тільки через Вас?
Так чому зараз все йде до того, щоб цей зв'язок назавжди розірвати?
А як Ви спілкуєтеся з родичами Вашого улюбленого?
Може бути, у Вас теж є деякі поради з цього приводу?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно