Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

53 корисних плагіна для Joomla 1.5

 1. 1. SEO
 2. 2. Соціальні мережі
 3. 3. Аналітика
 4. 4. Юзабіліті-фішки
 5. 5. Галереї
 6. 6. Адміністрування

Лист від читача на ім'я Микола:  Олена, звертаюся до вас двічі Лист від читача на ім'я Микола:

Олена, звертаюся до вас двічі! :) Поділіться з нами якісь модулі ви використовуєте на двигунах джумла і вордпресс. Кількість полігонів для них просто величезна, а думка експерта дуже допоможе соріентіроваться.Інтересует не тільки плагіни для сео, можна також згадати і інші якими ви активно користуєтеся.

на блозі Михайла Шакина вже опублікований список плагінів для WordPress , В якому є практично все, що потрібно для WP-сайту і навіть більше. А ось структурованого списку плагінів / мамботов для Joomla не знайшла - тому викладаю тут список мамботов, якими користуюся я. Якщо є чим доповнити - пишіть в коментарях.

1. SEO

1. JoomSEF (Artio) - управління URL, Title і META-тегами сторінок. Дозволяє налаштовувати ЧПУ (Человекопонятние урли), індивідуально прописувати title і meta-теги кожної сторінки. русифікована версія тут .

2. SeoLinks - автоматична перелинковка сторінок за ключовими словами. Плагін автоматично знаходить в текстах сторінок зазначені вами слова і замінює їх на посилання.

3. TitleLink - перекрастная перелинковка матеріалів на базі заголовка статті. Його можна використовувати для перелинковки разом з SeoLinks .

4. JCrawler - автоматична генерація карти сайту в XML. Карта сайту генерується "на льоту" і автоматично сабміта в Google і Yahoo (в Яндекс потрібно додавати вручну, але це не п'ятихвилинне справа). Пріоритет індексації сторінок вираховується автоматом на підставі PR.

5. Custom Page Title - управління Title сторінок -. Дозволяє редагувати Title відразу при створенні / редагуванні сторінки (в JoomSef Title редагуються окремо від контенту сторінки, що не завжди зручно).

6. BlogPing - пінг-сервіс для прискорення індексації нових сторінок. Автоматично відправляють нові матеріали на індексацію в пошукові системи, рейтинги і т.д., список яких ви самі задаєте в налаштуваннях.

2. Соціальні мережі

1. Tweetme - кнопка для ретвіти ваших записів. Будь-який відвідувач сайту може відправити посилання на статтю в свій твіттер, просто натиснувши на цю кнопку.

2. AutoTweet NG - автопостінг в Твіттер. Автоматично відправляє в твіттер посилання на всі нові матеріали.

3. Facebook Like Box - інтеграція сайту з Facebook. Додає на сайт кнопку "Like Button" і блок, де відображуються користувачі Facebook, яким сподобався ваш сайт.

4. JLVKLike - плагін "Мені подобається" від соціальної мережі "Вконтакте". Клікнувши по кнопці "Мені подобається", користувач Вконтакте додає на свою сторінку посилання на вашу статтю. Ведеться підрахунок користувачів, яким сподобалася стаття. Чим більше таких користувачів - тим більше переходів з Вконтакте.

5. JoomLine JL VKcomments - інтеграція обговорень у Вконтакте на ваш сайт. Коммертарій з'являється одночасно і на сайті, і на стіні коментує. Чудовий компонент для "пожвавлення" сайту. Цей плагін, як і попередній, допомагає збільшити число переходів з Вконтакте.

6. Ping.FM - додавання посилання на статтю відразу в кілька соц. мереж (Twitter, Facebook, LinkedIn і т.д.). Якщо у вас російський сайт і вже є окремі плагіни для Facebook і Twitter, цей плагін встановлювати не обов'язково.

7. Плагін російських соціальних закладок - додає сайт під Вконтакте, LI, Мой Мир і т.д.

8. JA BookMark Plugin - додавання сайту в зарубіжні соц. закладки. Більше підходить для закордонного сегменту.

9. Anything Tags - плагін, який виводить на сайті кнопки для додавання сайту в rss-рідер і соц.сети. Можна як використовувати кнопки за замовчуванням (Twitter, Facebook, YouTube, RSS і т.д.) або додавати свої.

3. Аналітика

1. AG Google Analytics - компонент аудиту трафіку і поведінки відвідувачів на вашому сайті. Інтегрує дані GA в адмінку - ви можете переглядати звіти прямо з панелі управління сайтом.

2. Asynchronous Google Analytics Plugin - плагін для вставки коду GA на сторінки вашого сайту. Допомагає вставити код перед закриває тегом, прискорює завантаження сторінок з кодом.

3. JoomWatch - незалежна статистика сайту на Joomla. Підраховує кількість відвідувачів і ботів, визначає браузер і операційну систему користувача, показує на карті його місцезнаходження (синхронізований з GoogleMaps).

4. Юзабіліті-фішки

1. Raf Cloud - хмара тегів. Плагін має кілька простих налаштувань, що дозволяють управдять створенням і відображенням хмари.

2. VO Titaly - рейтинг матеріалів. Додає на сторінки матеріалів настроюється елемент голосування, підраховує популярність кожної статті будь-якого типу.

3. PageNav - посторінкова навігація. Додає посилання на попередню і наступну статті з текстом з заголовка в анкорі - зручно для користувачів, добре для індексуючих спамерських пошукових роботів.

4. JComments - плагін коментарів. Додає додаткові настройки для блоку коментарів, уможливлює висновок останніх коментарів і найбільш коментованих матеріалів.

5. Breadcrumbs Plus - модуль для управління "хлібними крихтами". Дозволяє приховувати посилання на сторінку, на якій знаходиться користувач (тобто НЕ показувати посилання зі сторінки на себе саму).

6. Rock Ajax Search - модуль для пошуку по сайту. Виводить результати під час набору запиту за типом живого пошуку Google; включає можливість інтеграції з Google-пошуком.

7. allContentMinimize - згортання матеріалів. Додає кнопку "Зменшити" поруч з кнопками "Print", "PDF", "Email", при натисканні на яку матеріал згортається в один рядок.

8. Related Articles Tag - схожі статті. Виводить посилання на схожі матеріали або статті того ж автора внизу сторінки.

9. МobileJoomla - PDA-мамбот, що дозволяє переглядати joomla-сайт через КПК.

10. Modalizer - модальні вкладки. Плагін, що дозволяє вставляти в зміст сторінки блок з декількома вкладками (модальними вікнами) з різним вмістом в кожній.

11. JPlayer - плагін, що дозволяє вставляти в матеріали сайту Flash-плеєр.

12. Dione Magic Calenadar - плагін красивого pop-up кадендаря для Joomla-сайту.

5. Галереї

1. Phoca Gallery - одна з найпопулярніших галерей з вожможность виведення зображень у вигляді слайд-шоу. Ви можете керувати порядком і затримкою демонстрації сдайдов, ставити показ на паузу і т.д. Передбачена можливість завантаження зображень самими користувачами.

2. MailAlert для PhocaGallery - додатковий компонент для PhocaGallery, призначений для сповіщення адміністратора про нові фото, доданих користувачами. Крім даних про користувача, повідомлення содеражат також мініатюри зображень.

3. Picasa Embed Album - плагін для вставки альбому Picasa в матеріали сайту.

4. Boncko SlideShowPro - ефектна flash-галерея з можливістю сортування зображень. Дуже просто вставляється в будь-який тип матеріалів.

5. Very Simple Image Gallery - плагін, за допомогою якого в матеріал можна вставляти кілька галерей. Кожну галерею можна закріпити в певному місці або пустити "плавати" по сторінці.

6. RSGallery - ще одна непогана галерея з можливістю виведення назви зображень під мініатюрами і загального опису галереї.

7. Sigplus Image Gallery - галерея, яка дозволяє виводити назви зображень при наведенні на мініатюру в спеціальному боксі.

8. CSS Gallery - цікавий плагін, що дозволяє показувати збільшене зображення відразу при наведення на мініатюру.

9. JWallpapers - потужний плагін, який включає можливість голосувати за кожне зображення, виводить кількість переглядів і рейтинг кожної картинки під мініатюрою.

10. Ignite Gallery - ще одна галерея з голосуваннями і слайд-шоу. Виводить довільну кількість мініатюр з можливістю прокрутки.

11. Joom Gallery - ще одна дуже популярна галерея з можливістю прив'язати права доступу до зображень до призначених для користувача групах Joomla.

6. Адміністрування

1. Joomla Magik Updater - автоматичне оновлення версії. Дозволяє за допомогою одного кліка миші оновлювати версію движка з офіційного сайту.

2. Better Preview - робить попередній матеріалів зручнішим. Замінює посилання на морду посиланням на сторінку новоствореного матеріалу, яку можна легко відкрити або скопіювати в буфер.

3. AJAX Toggler - прискорює роботу адміністративної панелі. Можна переставити блоки управління так, як вам зручно.

9. Add To Menu - швидке додавання посилання в меню. Уможливлює додавання посилання на матеріал в навігацію прямо зі сторінки додавання / редагування цього матеріалу.

4. Advanced Module Manager - полегшує роботу з модулями Joomla. Можна редагувати модулі у спливаючих вікнах, фільтрувати модулі по категорії / розділу, датою, шаблоном і т.д. Показує активні модулі для кожного пункту меню, що дуже зручно для порталів і ресурсів з різноплановим змістом.

5. Cashe Cleaner - швидке очищення кеша. Можна чистити кеш з будь-якої сторінки панелі адміністрування, не заходячи в менеджер очищення кеша.

6. Articles Anywhere - вільне розміщення матеріалів. Дозволяє відображати матеріал в будь-якій частині вашого сайту.

7. JCK Editor - зручний візуальний редактор. Дозволяє редагувати текст, вставляти картинки в статтю і т.д. без особливих знань в html.

8. AdminBar Docker - фіксація верхньої панелі адмінки. Після активації плагіна, верхня панель фіксується вгорі і не зникає під час скролінгу, що дуже зручно при редагуванні матеріалів.

9. Hot Keys (Core Design) - плагін для використання "гарячих клавіш" в адміністративній частині Joomla. Дозволяє істотно заощадити час при створенні і редагуванні матеріалів.

10. Plotalot - плагін для створення і вставки в матеріали сайту діаграм і графіків.

11. Ban IP-Adress / range - створення чорного списку IP-адрес для блокування доступу до вашого Joomla-сайту.

12. PHP Image Editor - плагін, що дозволяє редагувати розмір, колір і інші парамертри зображень прямо з адміністративної панелі.

Не поспішайте встановлювати все підряд на свій сайт. Подумайте, що вам потрібно, а що - ні. Якщо є чим поповнити список - не соромтеся коментувати.

С ув., Олена Камська .

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно