Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

50+ кращих дизайнів сайтів на WordPress

 1. Сайти сервісів і агентств на WP
 2. All In One House of Beauty
 3. BBF Soft
 4. Wanda Print
 5. Cubicle Ninjas
 6. Entyce
 7. Work by Simon
 8. Креативні, творчі, дизайнерські сайти
 9. Team Les Chameaux
 10. We are CMYK
 11. Сайти з нестандартними дизайнерськими рішеннями
 12. Bonne Marque
 13. Worry Free Labs
 14. La Pierre Qui Tourne
 15. Lollapalooza
 16. I shot Him
 17. Сайти персональні і популярних особистостей
 18. Shoshorov
 19. Bloomberg Professional
 20. Vogue India
 21. Решта дизайни сайтів на WordPress
 22. Psfm Werkt
 23. Platinum games
 24. ESPN Sports Programming
 25. Eginstill
 26. Herald Sun
 27. висновок

Може ви вже чули? WordPress - відмінний інструмент для створення сайту на CMS. Багато хто вважає його движком для блогів, аматорським засобом побудови простенького веб-ресурсу і асоціюють Вордпресс з хобі ентузіастів провідних інтернет-щоденники. Парадокс в тому, що думка зміцнюють безліч «блогів про вордпресс» з усе новими wp-рецептами для побудови і настройки під себе особистого проекту. Але, WordPress не тільки блогоплатформи, що надає новачкові шанс знайти і скачати вражаючий Вордпресс-шаблон і безкоштовно створити власний сайт.

WordPress підійде професійних дизайнерів, агентству або під якісний корпоративний сайт і весь бізнес сегмент (тут тисячі wp-прикладів ) І навіть для складної системи, включаючи e-commerce.

Крім гнучкості, можливостей кастомізації з простотою в експлуатації, важливо відзначити повноцінність цієї open source системи, яка здатна потягнути досить складний функціонал. Від усіх засобів веб-розробки і двигунів, wp-платформу відрізняє максимальна забезпеченість свіжими шаблонами, плагінами, скриптами, сниппета і достаток корисних ресурсів / матеріалів. Так, популярність придбали WordPress SEO-плагіни, які вирішують рутинні завдання оптимізації. З такою тенденцією вордпресс-сайт точно не відстане в розвитку.

Якщо ви не будуєте храм або коллайдер (щось спеціалізоване) і бажаєте творити, найрозумніше звернутися до WP

Вагомий аргумент на підтримку платформи - відкритий для будь-якого експерименту код.

Для прикладу підібрані красиві «породисті» сайти. Платформа дозволила їм реалізувати цікаві фішки і свій оригінальний функціонал. В добірку включені сайти популярних брендів, компаній / студій, нестандартні дизайни з творчими проектами та дизайнерські портфоліо . Отже, кращі дизайни сайтів на WordPress, виконані в сучасному стилі:

Сайти сервісів і агентств на WP

Travel Portland

Гарний адаптивний веб-ресурс туристичної тематики створений за допомогою WordPress теми, заснованої на популярному фреймворку - ZURB Foundation. Сайт також використовує API третьої сторони, включаючи: Storify, MapBox, Weather Underground і ChooseCulture. Чистий дизайн кожної сторінки. Завдяки рішенню з API MaxMind реалізована геолокація відвідувачів. Це дає можливість кастомизировать контент, обробляючи призначені для користувача дані в залежності від місця розташування, зіставляючи з поетапним плануванням турів клієнтами.

All In One House of Beauty

У преміум салону краси - привабливий лише однієї сторінки сайт на WordPress. дуже сучасний адаптивний HTML5 / CSS3 дизайн.

BBF Soft

BBF GmbH невелика німецька компанія займається програмним забезпеченням. Їх сайт з чистим дизайном і паралакс склоггінгом використовує HTML5, jQuery на WP платформі.

Wanda Print

Сайт творчої продакшн-студії заворожує своїми спліт-екранами з скролінгом. Чистий дизайн надає багато білого простору, але розширене гамбургер меню завжди є, також як і клікабельним заголовок, що з'являється при поєднанні половинок повноекранних зображень.

Cubicle Ninjas

Креативне агентство завжди виділялося своїм дизайном. Раніше, колоритом помітних кольорів , В нових тенденціях - кольорокорекцією фонового відео і hover-ефектів. Популярні примарні кнопки тут з відрізняє їх унікальним мікроелементом.

Entyce

Приватне дизайн-акентство спеціалізується на web розробках, SEO, контенті та відеомаркетінга . Команда агентства про WP: нам подобається універсальність WordPress, концепція відкритого коду з можливістю легко содавать стиль. З WP легко і просто перетворювати проекти в те що нам потрібно. Хоча є кілька вад, доводи «ЗА» переважують.

Work by Simon

Work by Simon займається розробками в т.ч. під мобільні пристрої. Сайт студії це портфоліо плюс блог на HTML5 / CSS3 і WordPress. Особливість дизайну: 1). великі елементи навігації і управління 2). по повній використаний потенціал CSS3 технологій.

«Перед створенням CSS 3 анімацій для розділу labs, ввів собі ліміт на застосовуваний ефект: анімація тільки засобами CSS» - жартує Симон. Як бачите, результат того вартий. «Ми цінуємо WordPress за можливість легко переносити дизайни на кастомізованих шаблон - пояснює Симон, - Інший плюс, це гнучкість в розміщенні контенту для портфоліо / блогу за допомогою довільних полів ».

«Ми цінуємо WordPress за можливість легко переносити  дизайни на кастомізованих шаблон  - пояснює Симон, - Інший плюс, це гнучкість в розміщенні контенту для портфоліо / блогу за допомогою довільних полів »

Креативні, творчі, дизайнерські сайти

Jess Marks Photography

Один стовпчик дизайн в стилі сучасного ретро. Цей веселий сайт буквально напханий персонально. Після редизайну і довгих пошуків гарного движка був обраний WordPress. Головна причина: WP простий, WP попереду планети всієї за доступністю корисних плагінів.

Team Les Chameaux

Перед вами темний веб-сайт команди жадали пригод і подорожей. Любителям гострих відчуттів ненав'язливий дизайн захоплююче демонструє активне способу життя. Ефект несподіванки створюється анімацією з обведенням, що відкриває затемнене зображення, що розкриваються контрастними блоками контенту і висвітленням фото в оточенні витончених елементів.

We are CMYK

незвичайний сайт з цікавим доменним неймінг (ув'язано з оформленням) і плоским стилем дизайну . В агентстві Адама Шера (спеціаліста по UI / UX і Моушн-графіку) концентруються на естетичної привабливості & досвіді взаємодій. Ідея, креативним контентом і унікальністю показати - у нас немає кліше-рішень. Цікаві «фішки» в незаяложені web-дизайнерами вигляді: персоніфікація, багатобарвні сторінки з анімацією, графіка з розбивкою на квадратики - пікселі.

Сайти з нестандартними дизайнерськими рішеннями

Trefecta Mobility

Для продажу інноваційної продукції потрібен запам'ятовується сайт. Наприклад, стильний як у цій e-bike компанії (виробник електричних велогібрідов). Застосовувані техніки: чорно-біла палітра з додаванням коричневого кольору, витончена типографіка , Зображення затіненого / слабо освітленого в темряві продукту, красива інтерактивна скролінг-анімація і нестандартний дизайн панелей додаткової навігації.

Bonne Marque

Шведське агентство брендингу та реклами. Вражаючий сайт в чорно-білій гамі (включите звук), з нестандартною навігацією і красивим концептуальним відео .

За коментарями експертів: Bonne Marque після ребрендингу своїми сміливими рішеннями в дизайні портфоліо ступив в нову еру креатив-індустрії інтернету.

За коментарями експертів: Bonne Marque після ребрендингу своїми сміливими рішеннями в дизайні портфоліо ступив в  нову еру  креатив-індустрії інтернету

Worry Free Labs

Нью-йоркське веб-агентство зарекомендувало себе на створенні мобільного UX. Краща демонстрація навичок - власний сайт. Компактний лаконічний дизайн реалізований на WordPress і HTML5 . Має нестандартні елементи навігації і управління. Засновник агентства: «Наш мобільний трафік істотно виріс завдяки адаптивному підходу. Сучасний веб-сайт слід розвивати в цьому напрямку ».

La Pierre Qui Tourne

У сайту французького бренду печива адаптивний плоский дизайн , Виконаний зі смаком. Завдяки CSS-анімацій, управління відбувається так гладко, немов ви присутні на цьому бісквітовом святі: красиві оригінальні мікроітераціі і переходи, що розсипається печиво в предзагрузкі. Які мають персонажі і кольору формують потрібні емоції .

Lollapalooza

Надзвичайно яскравий і ексцентричний сайт, який продає постери, квитки, електронні подарункові карти. Можливо, вибір wp-движка для такого химерного дизайну здасться дивним, але факт - це WordPress!

I shot Him

Гігантський розмір шрифту і лаконічні описи на сторінці about. Креативний сайт студії запам'ятовується фразою оригінального доменного назви і магічною опцією переходу в IE Mode (кнопка в нижньому куті) із зауваженням: Подивися, що ти наробив! Ми всі знаємо в яку купу Internet Explorer звертає сам Інтернет. Уникай IE - використовуй санітарію як великий хлопчик, тобто браузер від Google.

Ну як ще пояснити користувачеві, наскільки жахливий «недобраузер» входить до складу Windows. Проблеми для веб-розробників (без милиць не обійтися), вже і Microsoft не проти відхреститися ...

Сайти персональні і популярних особистостей

Katy Perry

Знаменитості теж використовують WP для своїх веб-сайтів і співачка Кеті Перрі одна з таких. на головній візуальні ефекти паралакс скролінгу і графічні елементи із застосуванням геометрії на тлі бекграундом, мінливих при прокручуванні. Візуальний акцент також зроблений на соц. кнопки.

Shoshorov

персональне портфоліо болгарського веб-дизайнера і фронтенд розробника - лише однієї сторінки сайт на WordPress з дизайном в стилі ретро.

Bloomberg Professional

Bloomberg ще один великий бренд створив сайт на платформі WordPress для демонстрації і продажу своєї продукції клієнтам. Стильний виразний дизайн з професійним відео в якості фону на Лендінг-сторінці , Повноекранні зображення, величезні заголовки створюють чіткий контраст, як колірний, так і з витонченим шрифтом підзаголовків.

Vogue India

Всесвітньо відомий журнал мод з розділами: культура, фасони, бренди, вечірки, люди. Гігантський обсяг мульти-медіа контенту. На веб-ресурс регулярно йде серйозний трафік - потрібна надійна і безвідмовна система управління контентом. Сайти британського (vogue.co.uk), індійського журналу Vogue управляються Вордпресс і движок справляється з навантаженням.

Решта дизайни сайтів на WordPress

Great Lengths Hair

Розкішний темний сайт, приклад гнучкості і мощі WordPress. Повністю адаптивний дизайн з новими HTML5 елементами. Для адаптації під мобільні і технік нескінченної завантаження задіяні JavaScript і фреймворки ». З адаптивної навігацією і чистим дизайном легко переміщатися по сторінках, які швидко реагують на ТАП.

Psfm Werkt

сучасні стильні ефекти при завантаженні сторінок , Скроллинге і hover-ефекти (що застосовуються для зображень, заливки контурних кнопок , Текстового і графічного контенту) роблять дизайн живим і дуже оригінальним.

Platinum games

Platinum games - розробник комп'ютерних ігор з Японії. Шикарне темне вертикальне меню навігації додає солідності сайту компанії, яка заявляє про своє прагнення створювати тільки якісні ігри.

ESPN Sports Programming

ESPN на 80 відсотків належить ABC, компанії дочірньої Walt Disney. Каталог спортивного контенту на піддомені сайту ESPN створений на самому звичайному вордпресс. Ghost-кнопки тут і справді виглядають примарними.

Eginstill

Голландський сайт присвячений темі сучасного дизайну англійської кухні. Чим цей WordPress сайт так привабливий краще дивитися самому. Так, цікаво, що з досить простий колірною схемою можна отримувати приголомшливі результати.

Herald Sun

новинний сайт , Найпопулярніший в Австралійському штаті Вікторія. Утворений злиттям двох великих сайтів The Herald і The Sun News.

висновок

Будучи простий і інтуїтивно зрозумілою системою побудови сайтів (часто від перейшли чутно: «Нарешті!») WP придатний для самих різних завдань. Еволюціонуючи, Вордпресс розширює можливості використання як back-end і стає все більш привабливим середовищем для розробок на базі CMS. Це означає, що у WordPress є майбутнє. Є багато причин для вибору WP в якості движка сайту. Основні з них, це багатомільйонне співтовариство і те, що платформа вже благополучно минула стадію, на якій до неї пред'являлися основні закиди. Реалізуючи зв'язку WP + інші просунуті рішення (сучасні технології в допомогу), можна побудувати дуже красивий, ефектний і швидкий сайт. Факт в тому, що всі нові унікальні і цікаві WordPress дизайни оновлюють рейтинги кращих сайтів світу.

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно