Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

5 маркетингових стратегій для email маркетингу, які варто спробувати в 2019 році

 1. 1. Персоналізовані і сегментовані електронні листи
 2. Ось кілька різних способів сегментувати список передплатників електронної пошти:
 3. 2. Краплинні імейл кампанії
 4. Дії за допомогою крапельної кампанії:
 5. 3. Кампанії повного циклу
 6. 4. Інтерактивні кампанії
 7. 5. А / Б тестування кампаній

Для маркетингу ніколи не було більше можливостей, ніж у наші дні - телебачення, радіо, рекламні щити, реклама на веб-сайтах, соціальні мережі і так далі. Але навіть з урахуванням всіх цих каналів, 80% маркетологів згодні з тим, що інтернет маркетинг залишається однією з найбільш ефективних стратегій.

З впровадженням автоматизації маркетингу заманливо «встановити і забути про це», коли мова йде про email маркетингу. Але, як і в житті, то, що ви отримуєте від імейл маркетингу, залежить від того, що ви вкладете в нього. Кращий спосіб максимізувати ваші вигоди - об'єднати чудову систему автоматизації маркетингу з надійною маркетинговою стратегією, яка відображає потреби ваших клієнтів і шлях покупця.

Ми зібрали список перевірених стратегій маркетингу по електронній пошті, які ви зможете застосувати на практиці в цьому році:

1. Персоналізовані і сегментовані електронні листи

Іноді низько висять фрукти так само легкі, як і виглядають. Персоналізація електронних листів, а також їх сегментування - маркетингова техніка, яка виявляє ваш список передплатників для відправки релевантних листів конкретним передплатникам - може збільшити прибуток. Сегментація електронних листів дозволяє вам орієнтуватися на певні групи передплатників, що призводить до значного збільшення рейтингу кліків.

Якщо ви почнете писати електронні листи своїм передплатникам з «Шановний [Ім'я]» замість «Шановний клієнт», це може змінити світ. Щось просте, наприклад персоналізоване привітання, може збільшити швидкість транзакцій в шість разів, але 70% брендів як і раніше не можуть персоналізувати свої електронні листи.

Надайте телефону імейл листи на крок вперед, і ви зможете налаштувати заклик до дії (CTA). Зосередьтеся на розумінні покупців і їх ролі в їхніх організаціях. Наприклад, у директора по маркетингу і технічного директора можуть бути абсолютно різні цілі і перспективи, коли вони відкривають вашу електронну пошту. Якщо ви пропонуєте унікальний CTA для двох груп, вони з більшою ймовірністю будуть взаємодіяти з вашою електронною поштою і з більшою ймовірністю будуть конвертовані.

Ось кілька різних способів сегментувати список передплатників електронної пошти:

 • Демографія. Певні демографічні дані, такі як вік, стать, посаду і інша інформація, яка повідомляє вашим покупцям, можуть бути хорошим способом сегментувати клієнтів і налаштовувати повідомлення. Наприклад, фінансова компанія може захотіти відправляти клієнтам листи з темою для виходу на пенсію в пошуках інформації про пропозицію винагород своїм співробітникам і електронні листи про кредити коледжів для клієнтів з університетів.
 • Показники числа відкритих і перехідних (CTR). Знання того, хто є зацікавленим клієнтом (тим, хто відкриває більшість електронних листів і в кінцевому підсумку робить покупки), і неактивних клієнтів (які не відчиняли ніяких електронних листів протягом декількох місяців) можуть мати неоціненне значення. Маркетингові кампанії, що оголошують про новий продукт, повинні обов'язково включати тих, хто був залучений в процес, а кампанії по повторному взаємодії можуть бути створені, щоб спробувати залучити неактивних клієнтів.
 • Місцезнаходження. Підприємствам, що пропонують локальні послуги, таким як компанія з обслуговування газонів, очевидно, необхідно орієнтуватися на місцевих клієнтів, але регіональні, національні і глобальні компанії також можуть отримати вигоду з персоналізації на основі розташування. Розгляньте можливість проведення спеціальних кампаній для клієнтів в зазначеному місці на основі регіональних подій або подій, що відбуваються у вашому місцевому офісі.
 • Інтереси: це велике питання, і Amazon є яскравим прикладом того, який вплив він може надати. Рекомендації робляться на основі історії покупок, яка пропонує більш персоналізоване повідомлення, яке, швидше за все, призведе до залучення і, в кінцевому підсумку, до покупки. Які основні інтереси в маркетингу B2B? Як ваш продукт або послуга економить час, гроші і ресурси.

Етап в життєвому циклі клієнта. Орієнтація на клієнтів в залежності від їх життєвого циклу - це, мабуть, один з найбільших способів їх досягнення. Ось деякі приклади, засновані на шляху покупця:

 • Привітальні листи новим передплатникам
 • Повторне взаємодія або наступні електронні листи клієнтам, які здаються застрягли або нерішучими
 • Наступні електронні листи потенційним клієнтам, які пройшли пробне / демонстраційну версію, але не перейшли до покупки
 • Листи з підтвердженням або вдячністю від клієнтів, які зробили покупку

Є ще багато способів сегментувати вашу аудиторію для ефективного маркетингу по електронній пошті - всі можливості практично безмежні. Пам'ятайте, що сегментація повинна бути адаптована до вашого бізнесу або маркетинговому плану: сегментація, яка працює для технологічної компанії, не обов'язково буде працювати для бутика.

Занадто важко? Ви можете замовити email маркетинг у Onemarketing!

Автоматизація маркетингу в поєднанні з персоналізованої маркетинговою стратегією електронної пошти забезпечує витончену персоналізацію, наближаючи вас до ваших клієнтів як ніколи раніше. Використовуйте це і любите це.

2. Краплинні імейл кампанії

Крапельна кампанія - це набір запланованих маркетингових листів, що розсилаються автоматично після певного тригера. Ці кампанії можна використовувати, щоб перетворити потенційних клієнтів в активних клієнтів. Кампанії по крапельному справі показали, що конверсія активних клієнтів досягає 98%.

Кампанії Drip можна налаштувати так, щоб вони реагували на такі тригери поведінки клієнтів, як новий передплатник, завантаження ресурсів або запит демонстрації. Коли це дію записується в системі, воно запускає робочий процес вашої крапельної кампанії, який відправляє наступне повідомлення через заданий інтервал часу.

Тригером також може бути пасивна поведінка клієнта, наприклад, не відкривати останні кілька електронних листів, не входити в систему, щоб використовувати вашу службу якийсь час, або завантажувати продукт без завантаження навчального посібника або важливого пов'язаного ресурсу. Ці типи крапельних кампаній можуть допомогти знову залучити клієнтів, які проходили життєвий цикл клієнта, але якимось чином застрягли.

Дії за допомогою крапельної кампанії:

 1. Рухайтеся швидше через воронку маркетингу і продажів.
 2. Розкажіть своїм клієнтам про ваш продукт і вашої галузі.
 3. Дайте своїм потенційним клієнтам більше можливостей для взаємодії з вашим контентом.
 4. Дайте вашій команді продажів більше даних про «гарячих» проводах.
 5. Повторно залучати клієнтів, які були неактивні.
 6. Заохочуйте клієнтів спробувати інші частини вашого продукту або пов'язаних продуктів.
 7. Заохочуйте ваших найактивніших клієнтів спеціальними пропозиціями або внутрішньою інформацією.

Крапельний маркетинг є одним з компонентів розвитку відносин з покупцями на кожному етапі його шляху. Сегментування вашої аудиторії і створення стратегії крапельного маркетингу, яка звертається до цих різним сегментам, є відмінним способом вислухати потреби ваших потенційних клієнтів і дати відповіді, які їм дійсно необхідні.

3. Кампанії повного циклу

Раніше маркетингова воронка була простою: покупці потрапляють у верхню частину воронки, а деякі в кінцевому підсумку виходять з неї з покупкою і утриманням. Багатоканальний маркетинг зробив цю воронку набагато складнішою, навіть в тому числі до і після покупки протягом усього життєвого циклу клієнта.

Вступайте в повномасштабні кампанії.

Повноцінний маркетинг - це нова стратегія цифрового маркетингу, яка фокусується на тому, щоб витрачати час і гроші на найбільш цінні і прибуткові джерела. (І з 67% покупок, що здійснюються в цифровому форматі, електронний маркетинг - хороший вибір для платформи.)

Кампанії повного циклу також беруть до уваги те, як маркетингова воронка трансформувалася за ці роки. У старої школи існує поняття як верхня, середня і нижня частина воронки, куди покупці входили зверху і залишали її після здійснення покупки. Воронка перетворилася в життєвий цикл клієнта, який включає в себе ті етапи, які були до і після покупки, згадані раніше.

Зображення концепції життєвого циклу клієнта

В життєвому циклі клієнта іноді клієнти пропускають або повторюють фази.

Ось короткий огляд того, як життєвий цикл клієнта інтегрується з повним маркетингом:

 • Поінформованість (яка раніше була вершиною воронки). У поштовому маркетингу для повноцінних кампаній мета цього етапу полягає в тому, щоб навчити і завоювати довіру клієнтів, пропонуючи привабливий контент, а не стимулюючи продажі. На цьому етапі клієнти вперше дізнаються про ваші продукти, тому не забувайте про безкоштовні ознайомлювальних версіях, знижки або інші спеціальні пропозиції, спрямованих на підвищення конверсії, і не забувайте про те, щоб вони були інформативними і актуальними.
 • Залученість (раніше середина): стратегії маркетингу по електронній пошті на цьому етапі дають освіту, а потім вказують на переваги продукту, пропонуючи обережне лідерство в продажах. Клієнти виявляють зростаючий інтерес до вашого продукту, але деякі можуть деякий час залишатися в фазі взаємодії - можливо, відвідуючи ваші сторінки в соціальних мережах, щоб дізнатися більше про продукт перед покупкою. Якщо клієнти збираються відмовитися від продажу, це, ймовірно, буде в фазі залучення, в яку вступають повторні емейл маркетинг кампанії.
 • Купівля (раніше нижня): цей етап повинен стимулювати продажі, наприклад, безкоштовну пробну версію або знижку. Ці повідомлення можуть бути набагато більш прямими і орієнтованими на продажу, оскільки ці клієнти вказали, що вони ближче до покупки, ніж інші. На цьому етапі важливо зосередити свої електронні листи на основному заклику до дії (CTA) і забезпечити максимально просту трансакцію. Деякі компанії пропонують допомогу в налаштуванні і налаштування після покупки, щоб допомогти клієнтам перейти від участі до покупки.
 • Збереження / лояльність і зростання: на цьому етапі клієнт купив продукт, використовував його і продовжує повертатися. У міру того як клієнт знайомиться з продуктом, ваші маркетингові кампанії по електронній пошті повинні бути спрямовані на те, щоб максимально підвищити цінність продукту, знайти нові способи його використання і, можливо, додати інші пов'язані продукти або послуги. Лояльність клієнтів є ключовим елементом успіху компанії, але зростання йде рука об руку;
 • Ваш електронний маркетинг повинен підтримувати сильну стратегію перехресних продажів. Коли ви визначаєте додаткові продукти для клієнтів, ви продовжуєте надавати підвищену цінність. Ці електронні листи кампанії з повною послідовністю можуть мати трохи сильніше лідерство з продажу, ніж при першому участі, але будьте обережні, якщо ви намагаєтеся продати продукт, новий для покупця. Крім того, майте на увазі, що лояльність клієнтів не так сильна в B2B, як в B2C, тому продовжуйте нагадувати клієнтам про те, як ваші продукти або послуги економлять їм час, гроші і ресурси.
 • Адвокація: старе прислів'я «сарафанне радіо - ваш кращий маркетинг» як і раніше вірна сьогодні. Коли клієнт любить вашу компанію або продукти, вони розповідають про це іншим. Соціальні мережі та онлайн-огляди є одними з найвпливовіших покупців. Щоб отримати вигоду на етапі адвокації, визначте своїх найщасливіших клієнтів і подивіться, чи будуть вони поширювати інформацію за допомогою відкликання. Якщо у вас є реферальная програма, в якій ви пропонуєте знижки або інші винагороди за залучення нового бізнесу, переконайтеся, що ця програма є важливою частиною вашої стратегії email маркетинг для відданих клієнтів.

Повноцінні кампанії дають уявлення про те, де окупаються ваші маркетингові зусилля, а також окупності інвестицій, незалежно від того, де в життєвому циклі вони вражають клієнтів.

4. Інтерактивні кампанії

З урахуванням всіх сигналів, повідомлень і звукових сигналів, що вимагають уваги клієнтів, середня людина тепер має тривалість уваги вісім секунд - менше, ніж золота рибка. Це робить більш актуальним, ніж будь-коли, включення інтерактивного контенту в ваші кампанії.

Кожен етап вашої email маркетингової кампанії повинен мати цікавий контент. 93% інтерактивного контенту в деякій мірі або дуже ефективні для навчання покупця, що майже на 25% вище, ніж неінтерактивний контент.

Email маркетинг замовити можна у нас на сторінці послуг.

Інтерактивні кампанії - це платформа, яка може збирати інформацію від ваших клієнтів, тому що клієнти з більшою ймовірністю будуть брати участь, дізнаватися про ваш продукт і здійснювати покупки.

Наприклад, молода компанія відчуває зростання і розглядає можливість придбання плану медичного страхування співробітників, але мало знає про можливості. Медична страхова компанія пропонує онлайн-вікторину з питаннями про те, в якій області вона знаходиться, і які закони про медичні пільги для співробітників застосовуються в залежності від кількості співробітників, що потрібно шукати в пропозиціях медичного страхування і т. Д.

Що компанія медичного страхування отримала від цієї взаємодії? Цінні дані.

 • Цей клієнт зацікавлений в медичному страхуванні в масштабах компанії (лідер продажів товарів / послуг).
 • Цей клієнт мало що знає про Вопросах X і Y (визначення больових точок і потенційна можливість надати більш змістовний контент на ці теми).
 • Цей клієнт має дохід і зацікавленість, щоб пропонувати винагороди працівникам (лідер з продажу продуктів / послуг і можливість пропонувати додаткові продукти, особливо можливості для перепродажу, так як клієнт наймає більше співробітників).
 • Цей клієнт знаходиться в стадії обізнаності / залучення в подорож покупця (сигнал до сегментації аудиторії).

Що молода компанія отримала від цієї взаємодії? Цінна інформація про закони і варіантах плану медичного страхування співробітників, а також змістовне взаємодію з брендом, який може їм допомогти (заощадити їм час, гроші і ресурси).

Клієнти, які отримують вигоду від взаємодії, більш схильні торгувати адресою електронної пошти, відкриваючи тим самим двері для персоналізованих рекламних кампаній і вашої здатності направляти клієнта до покупки. Інтерактивний контент генерує конверсії помірно або дуже добре в 70% випадків проти 36% для пасивного контенту.

Ось деякі інтерактивні матеріали, які можуть бути включені в email маркетинг під ключ :

 • Інфографіка: це одна з найбільш Поширення форм контенту, плюс люди дуже візуальні істоті. У Середньому компании, что Використовують інфографіку, ма ють зростання трафіку на 12% в порівнянні з тимі, Які цього НЕ роблять - одна компанія даже повідоміла про Збільшення на 756%. Створюючі інфографіку, Адапту ее до своєї аудіторії, спроста и Запропонуйте Цінність.
 • Відео: Згадаю, як у КЛІЄНТІВ пам'ять Коротше, чем у золотої рибки? Чим вищє споживач в цільовому жіттєвому ціклі, тім Коротше має буті відео. З 43% спожівачів, Які бажають отріматі более відеоконтенту від брендів, це может поясніті, чому Цільові сторінки з відео показують на 80% більше конверсій, чем без.
 • Калькулятори: калькулятор предлагает Клієнтам велику Цінність з мінімальнімі зусилля з їх боку и міттєвім винагорода. Даже простий калькулятор цен (например, «Скільки коштує купити будинок?») Може дати вражаючі результати: компании повідомляють про Збільшення конверсії потенційніх КЛІЄНТІВ більш чем на 25%, а такоже про хороше зростання соціальної трафіку. Пропозиція калькулятора в якості покличу до Дії є Ознакою вашого намірі вірішіті проблему клієнта и підвіщіті Цінність, підвіщуючі імідж вашого бренду для КЛІЄНТІВ, Які НЕ Готові Здійснювати зобов'язання.
 • Зображення або призначення для користувача шрифт. Даже Залучення Звичайно текстового електронного листа до GIF, фонового зображення або унікальному шрифту может помочь залучіті КЛІЄНТІВ. Зображення, зокрема, могут заробіті на странице до 94% більше трафіку. Переконайся, что текст розбірлівій, а зображення з скроню роздільною здатністю - непрофесійне електронного листа - це Швидкий способ Відправити клієнта в робочий стан.

Майте на увазі, что КОЖЕН лист не обов'язково має буті рекламних пропозіцією. Іноді електронні листи, які забезпечують справжнє розвага для клієнтів, допомагають вашому бренду виділитися. Плюс, кому не подобається несподіваний сміх?

5. А / Б тестування кампаній

A / B-тестування, або спліт-тестування, є одним з найпотужніших інструментів в наборі інструментів для маркетолога. Він порівнює дві версії однієї і тієї ж кампанії по електронній пошті, веб-сайтів або інших каналах.

A / B-тести, як правило, проводяться по одній змінної за раз - навіть щось настільки незначне, як колір фону, - щоб перевірити можливості поліпшення конверсії. A / B-тестування збирає дані про показники вивозили, відкритості і кліків, щоб визначити, перевершує чи одна версія іншу.

Сегментація електронних листів корисна при проведенні A / B-тестування. Це дозволяє email маркетологам проходити тестування серед аналогічних груп клієнтів, щоб забезпечити надійні результати і виключити результати, що випливають з випадковості. Проте, випадкові зміни не можуть бути зроблені без стратегії, або будуть отримані спотворені або даремні дані.

Ось приклад, щоб зрозуміти:

Ваш список передплатників швидко зростає, але рейтинг кліків (CTR) залишається незмінним. В чому справа? Ваш перший інстинкт полягає в тому, що ваші сюжетні лінії занадто нудні, але ви не хочете, щоб не зацікавлені клієнти спотворювали результати.

Ви розділили свій список передплатників електронної пошти на «холодні» і «теплі», щоб ви могли порівняти схожі групи клієнтів в цьому тесті. Ви готуєте дві версії своєї електронної пошти - одну зі звичайною рядком теми, а іншу з набагато коротшою темою. Ви відправляєте половину холодних лидов по обічному сценарієм, а половина холодних веде по новому. Ви також відправляєте половину своїх теплих відведень звичайної сюжетної лінії, а інша половина отримує нову сюжетну лінію.

Через кілька днів результати повертаються. В обох групах (холодні і теплі відведення) CTR набагато вище з новою сюжетною лінією. Однак середній CTR для холодних відведень набагато нижче, ніж для теплих.

Цей A / B-тест показує, що залученість - це одна проблема, але ваші сюжетні лінії - ще більша проблема, яку ви можете вирішити відразу. Показники CTR зі зрозумілих причин нижче серед менш зайнятої групи, але ви помітили збільшення залученості з більш вузькою сюжетною лінією, тому є місце для поліпшення CTR серед холодних лидов. Показники CTR вище в більш зайнятою групі, але з кращою сюжетною лінією цей показник може піти вгору.

Комбінація сегментації і A / B-тестування дозволяє тестувати різні теорії і запобігає випаданню клієнтів з життєвого циклу.

Принадність A / B-тестування в тому, що можливості безмежні. Тим не менш, важливо залишатися зосередженим на своїх цілях і не бути спійманим на шляху до кролячій норі з нескінченними випробуваннями, які не забезпечать окупність інвестицій.

Які змінні можна протестувати в електронному листі? Ось кілька з них:

 • Тематичні рядки
 • Обмін повідомленнями
 • Заклик до дії
 • втілення
 • цільова сторінка
 • Цільова аудиторія
 • Ім'я відправника
 • Дизайн
 • зображення

Цей список змінних, які можна тестувати на поділ, тому використовуйте його з розумом. Більшість програм автоматизації поштового маркетингу усвідомлюють цінність A / B-тестування і пропонують його на своїх платформах.

висновок про Email маркетинг

Коли автоматизація маркетингу поєднується з орієнтованої на клієнта стратегією, результати можуть бути вражаючими. На кожен 1 долар, витрачений на імейл маркетинг, розраховуйте рентабельність інвестицій в 43 долара. Це відбувається не тільки через скорочення ручної праці, а й тому, що автоматизація поштового маркетингу може орієнтуватися і направляти читачів, які знаходяться на різних етапах шляху покупця.

Стратегії поштового маркетингу можуть стати сильним джерелом доходу. Які нові стратегії поштового маркетингу ви випробували в цьому році?

Які основні інтереси в маркетингу B2B?
Занадто важко?
Що компанія медичного страхування отримала від цієї взаємодії?
Що молода компанія отримала від цієї взаємодії?
Например, «Скільки коштує купити будинок?
Плюс, кому не подобається несподіваний сміх?
В чому справа?
Які змінні можна протестувати в електронному листі?
Які нові стратегії поштового маркетингу ви випробували в цьому році?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,