Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

5 способів відключити (прибрати, видалити) коментарі в WordPress

WordPress був розроблений спеціально для створення блогів. Невід'ємною частиною блогів є можливість коментування статей відвідувачами - цей інструмент дозволяє не тільки дізнатися думку читачів щодо опублікованого матеріалу, але також спілкуватися з користувачами, відповідаючи на їхні коментарі.

Однак WordPress не завжди використовують для створення блогів. Ця CMS добре підходить для створення простих сайтів-візиток, новинних і медіа сайтів, на яких або зовсім не потрібна можливість коментування, або потрібна тільки на певних сторінках. Причин для такого рішення може бути скільки завгодно, і я впевнений, що якщо вас зацікавила ця стаття, у вас є своя причина для відключення коментування 😉

Отже, незалежно від того, з якої причини ви хочете відключити коментування, для цього існує кілька способів, про які я і розповім в цій статті.

Спосіб №1 - Глобальне відключення коментарів для всього сайту
Першим способом є глобальне відключення коментарів в налаштуваннях самого WordPress. Для цього необхідно зайти в меню адмін-панелі Параметри -> Обговорення і прибрати галочку з пункту «Дозволити залишати коментарі на нові статті».
Спосіб №1 - Глобальне відключення коментарів для всього сайту   Першим способом є глобальне відключення коментарів в налаштуваннях самого WordPress
Будьте уважні! Відключення цього пункту стосується тільки нових коментарів, ті які були створені раніше так і залишаться опублікованими. Щоб прибрати їх, вам доведеться видалити їх вручну з меню управління коментарями.

Спосіб №2 - Вибіркове відключення коментарів для певних записів
Другий спосіб підходить користувачам, які не хочуть повністю відключати можливість коментування, а тільки заборонити їх для обраних записів або сторінок. Для цього при створенні нового запису необхідно прибрати галочку «Дозволити коментарі» в розділі «Обговорення», яке знаходитися під вікном редактора.
Спосіб №2 - Вибіркове відключення коментарів для певних записів   Другий спосіб підходить користувачам, які не хочуть повністю відключати можливість коментування, а тільки заборонити їх для обраних записів або сторінок
Якщо у вас немає розділу «Обговорення» під вікном редактора на сторінці створення запису або сторінки - в правому верхньому кутку сторінки натисніть на меню, що випадає «Налаштування екрану» і поставте галочку «Обговорення». Після цього у вас відобразитися цей розділ під вікном редактора.

Для того щоб закрити коментування в уже створених записах, зайдіть в меню адмін-панелі Записи -> Все записи, виберіть потрібний запис, натисніть на «Властивості» і у вікні приберіть галочку «Дозволити коментарі». Не забудьте натиснути кнопку «Оновити» для збереження змін.

Примітки: Зверніть увагу на те, що варіанти, описані в Способі №1 і 2, тільки забороняють коментування, при цьому замість повного відключення форми для написання коментарів в деяких темах для WordPress може виводити повідомлення про те, що коментування заборонено.
Примітки: Зверніть увагу на те, що варіанти, описані в Способі №1 і 2, тільки забороняють коментування, при цьому замість повного відключення форми для написання коментарів в деяких темах для WordPress може виводити повідомлення про те, що коментування заборонено
Для того щоб повністю відключити форму коментування та «вирізати» її з теми, дивіться наступний спосіб.

Спосіб №3 - Відключення форми коментування в самій темі
Цей спосіб підійде для досвідчених користувачів, які розбираються в PHP або для сміливих користувачів будь-якого рівня, які не бояться колупати код власної теми.

Відкрийте файл comments.php у вашій темі і закоментуйте (тобто зробіть його неактивним) або видаліть наступний код:

<! - If comments are closed. -> <p class = "nocomments"> Comments are closed. </ P>

Відключення / деактивація цього коду прибирає висновок повідомлення про заборону коментування, сама ж форма продовжує працювати і, якщо ви дозволите коментування назад - коментарі будуть коректно працювати.

Щоб повністю відключити форму коментарів без можливості її активації в майбутньому і прибрати її і пов'язані з нею елементи з усіх сторінок і записів вашого сайту, потрібно прибрати код, який відповідає за роботу форми.

Потрібний код перебувати в кількох місцях:
1) Відкрийте файл single.php (для записів) та / або page.php (для сторінок) в папці з вашою темою і видаліть або закоментуйте звідти рядок:

<? Php comments_template ();>

Зазвичай вона знаходиться в кінці файлу;
2) Теж саме виконайте в файлі index.php, але вже з наступним кодом:

<? Php comments_popup_link ( '? No Comments', '? 1 Comment', '?% Comments'); ?>

3) У файлі archive.php потрібно прибрати рядок:

<? Php comments_popup_link (__ ( 'Leave a comment', 'fap'), __ ( '1 Comment', 'fap'), __ ( '% Comments', 'fap')); ?>

Примітки: Код, зазначений в пункті 2 і 3 може трохи відрізнятися в залежності від теми, але в будь-якому випадку він буде схожий на вказаний тут і повинен містити слова «No Comments», «? 1 Comment ','? % Comments ' ».

Для того щоб закомментировать PHP-код необхідно поставити спочатку рядки символи.

Якщо ви не користуєтеся спеціальною програмою для редагування коду - змінити код вашої теми ви зможете перейшовши в меню адмін-панелі Зовнішній вигляд -> Редактор. У правій частині виберіть файл, який ви хочете редагувати, в центральному вікні внесіть зміни в код і натисніть кнопку «Оновити файл» для збереження змін.
Якщо ви не користуєтеся спеціальною програмою для редагування коду - змінити код вашої теми ви зможете перейшовши в меню адмін-панелі Зовнішній вигляд -> Редактор

Спосіб №4 - Відключення коментарів для певних рубрик (категорій)
Даний спосіб добре підходить користувачів, яким необхідно частково відключити коментарі, наприклад, на блозі. Як ми раніше дізналися з вами, в самій CMS передбачена можливість відключати коментарі для записів, але якщо таких записів багато, ставати незручно кожен раз прибирати галочки. Хорошим виходом з цієї ситуації є приміщення всіх однотипних записів в рубрику і відключити коментарі масово для всієї рубрики. Всі нові записи, віднесені до цієї рубриці, автоматично будуть відображатися без можливості коментування та без повідомлень.

Відкрийте файл single.php в папці з вашою темою і замініть рядок:

<? Php comments_template (); ?>

на наступний код:

<? Php if (in_category ( 'x')):?&gt; <? Php else:?&gt; <? Php comments_template (); ?&gt; <? Php endif; ?>

Цей код означає, що якщо запис перебувати в категорії «х», то форму коментування відключити, а для всіх інших категорій - виводити. Замість «х» потрібно поставити ID рубрики, в якій необхідно відключити коментарі, наприклад '25'. Якщо таких рубрик кілька, то їх ID вказуються через кому.
Щоб дізнатися ID потрібної вам рубрики, зайдіть в меню Записи -> Рубрики і наведіть мишку на потрібну вам категорію, в рядку стану браузера висвітитися повний шлях до цієї рубриці, в ньому буде і ID.
Цей код означає, що якщо запис перебувати в категорії «х», то форму коментування відключити, а для всіх інших категорій - виводити
Також, якщо часто доводиться працювати з ID, можна встановити плагін Reveal IDs (посилання на файл), який буде показувати вам ID для всіх сторінок в адмін панелі. Плагін сумісний з версією WordPress 3.2.1 і підтримує російську мову.

Примітки: У всіх вищеописаних способів (№1, 2, 3, 4) є недолік: якщо тема, яку ви використовуєте оновитися, і ви встановите собі нову версію - все зміни, які ви вносили, будуть перезаписані, а коментування знову працювати. Тому потрібно або вносити код заново при кожному оновленні, або використовувати його в темах, які ви не будете оновлювати.

Спосіб №5 - Відключення коментарів за допомогою плагінів
П'ятий спосіб підходить користувачам, які не хочуть лізти в код теми або тема, яку ви використовуєте, оновлюється досить часто. Існує кілька плагінів, які допоможуть закрити і прибрати відображення коментарів, в тому числі не відображати їх як розділ в меню адмін-панелі. З усіх плагінів, випробуваних мною, тільки один виявився робочим на 100% з більшістю тим і останньою версією WordPress (на момент написання статті - 3.3): Disable Comments - в настройках цього плагіна можна глобально включити / відключити можливість коментування для окремих типів матеріалу, а так само відключити відображення розділів, пов'язаних з коментуванням, в меню адмін-панелі і консолі. Вибравши необхідні налаштування, збережіть зміни - використовуючи плагін ви зможете не турбується про коментарі, навіть якщо ваша тема оновиться.
Спосіб №5 - Відключення коментарів за допомогою плагінів   П'ятий спосіб підходить користувачам, які не хочуть лізти в код теми або тема, яку ви використовуєте, оновлюється досить часто
Примітки: Доступ до налаштувань плагіна можна отримати в меню Параметри -> Disable Comments.

Інші плагіни, які я тестував: Hide Comments Feature, Disable Comments On Pages, No Page Comment.

Мінус плагінів полягає в тому, що вони працюють тільки на стандартних темах і можуть некоректно або зовсім не працювати з деякими темами.

Php comments_popup_link ( '? No Comments', '? 1 Comment', '?% Comments'); ?
Php comments_popup_link (__ ( 'Leave a comment', 'fap'), __ ( '1 Comment', 'fap'), __ ( '% Comments', 'fap')); ?
Comment ','?
Php comments_template (); ?
Php if (in_category ( 'x')):?
Gt; <?
Php else:?
Gt; <?
Php comments_template (); ?
Gt; <?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно