Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

5 способів відключити (прибрати, видалити) коментарі в WordPress

WordPress був розроблений спеціально для створення блогів. Невід'ємною частиною блогів є можливість коментування статей відвідувачами - цей інструмент дозволяє не тільки дізнатися думку читачів щодо опублікованого матеріалу, але також спілкуватися з користувачами, відповідаючи на їхні коментарі.

Однак WordPress не завжди використовують для створення блогів. Ця CMS добре підходить для створення простих сайтів-візиток, новинних і медіа сайтів, на яких або зовсім не потрібна можливість коментування, або потрібна тільки на певних сторінках. Причин для такого рішення може бути скільки завгодно, і я впевнений, що якщо вас зацікавила ця стаття, у вас є своя причина для відключення коментування 😉

Отже, незалежно від того, з якої причини ви хочете відключити коментування, для цього існує кілька способів, про які я і розповім в цій статті.

Спосіб №1 - Глобальне відключення коментарів для всього сайту
Першим способом є глобальне відключення коментарів в налаштуваннях самого WordPress. Для цього необхідно зайти в меню адмін-панелі Параметри -> Обговорення і прибрати галочку з пункту «Дозволити залишати коментарі на нові статті».
Спосіб №1 - Глобальне відключення коментарів для всього сайту   Першим способом є глобальне відключення коментарів в налаштуваннях самого WordPress
Будьте уважні! Відключення цього пункту стосується тільки нових коментарів, ті які були створені раніше так і залишаться опублікованими. Щоб прибрати їх, вам доведеться видалити їх вручну з меню управління коментарями.

Спосіб №2 - Вибіркове відключення коментарів для певних записів
Другий спосіб підходить користувачам, які не хочуть повністю відключати можливість коментування, а тільки заборонити їх для обраних записів або сторінок. Для цього при створенні нового запису необхідно прибрати галочку «Дозволити коментарі» в розділі «Обговорення», яке знаходитися під вікном редактора.
Спосіб №2 - Вибіркове відключення коментарів для певних записів   Другий спосіб підходить користувачам, які не хочуть повністю відключати можливість коментування, а тільки заборонити їх для обраних записів або сторінок
Якщо у вас немає розділу «Обговорення» під вікном редактора на сторінці створення запису або сторінки - в правому верхньому кутку сторінки натисніть на меню, що випадає «Налаштування екрану» і поставте галочку «Обговорення». Після цього у вас відобразитися цей розділ під вікном редактора.

Для того щоб закрити коментування в уже створених записах, зайдіть в меню адмін-панелі Записи -> Все записи, виберіть потрібний запис, натисніть на «Властивості» і у вікні приберіть галочку «Дозволити коментарі». Не забудьте натиснути кнопку «Оновити» для збереження змін.

Примітки: Зверніть увагу на те, що варіанти, описані в Способі №1 і 2, тільки забороняють коментування, при цьому замість повного відключення форми для написання коментарів в деяких темах для WordPress може виводити повідомлення про те, що коментування заборонено.
Примітки: Зверніть увагу на те, що варіанти, описані в Способі №1 і 2, тільки забороняють коментування, при цьому замість повного відключення форми для написання коментарів в деяких темах для WordPress може виводити повідомлення про те, що коментування заборонено
Для того щоб повністю відключити форму коментування та «вирізати» її з теми, дивіться наступний спосіб.

Спосіб №3 - Відключення форми коментування в самій темі
Цей спосіб підійде для досвідчених користувачів, які розбираються в PHP або для сміливих користувачів будь-якого рівня, які не бояться колупати код власної теми.

Відкрийте файл comments.php у вашій темі і закоментуйте (тобто зробіть його неактивним) або видаліть наступний код:

<! - If comments are closed. -> <p class = "nocomments"> Comments are closed. </ P>

Відключення / деактивація цього коду прибирає висновок повідомлення про заборону коментування, сама ж форма продовжує працювати і, якщо ви дозволите коментування назад - коментарі будуть коректно працювати.

Щоб повністю відключити форму коментарів без можливості її активації в майбутньому і прибрати її і пов'язані з нею елементи з усіх сторінок і записів вашого сайту, потрібно прибрати код, який відповідає за роботу форми.

Потрібний код перебувати в кількох місцях:
1) Відкрийте файл single.php (для записів) та / або page.php (для сторінок) в папці з вашою темою і видаліть або закоментуйте звідти рядок:

<? Php comments_template ();>

Зазвичай вона знаходиться в кінці файлу;
2) Теж саме виконайте в файлі index.php, але вже з наступним кодом:

<? Php comments_popup_link ( '? No Comments', '? 1 Comment', '?% Comments'); ?>

3) У файлі archive.php потрібно прибрати рядок:

<? Php comments_popup_link (__ ( 'Leave a comment', 'fap'), __ ( '1 Comment', 'fap'), __ ( '% Comments', 'fap')); ?>

Примітки: Код, зазначений в пункті 2 і 3 може трохи відрізнятися в залежності від теми, але в будь-якому випадку він буде схожий на вказаний тут і повинен містити слова «No Comments», «? 1 Comment ','? % Comments ' ».

Для того щоб закомментировать PHP-код необхідно поставити спочатку рядки символи.

Якщо ви не користуєтеся спеціальною програмою для редагування коду - змінити код вашої теми ви зможете перейшовши в меню адмін-панелі Зовнішній вигляд -> Редактор. У правій частині виберіть файл, який ви хочете редагувати, в центральному вікні внесіть зміни в код і натисніть кнопку «Оновити файл» для збереження змін.
Якщо ви не користуєтеся спеціальною програмою для редагування коду - змінити код вашої теми ви зможете перейшовши в меню адмін-панелі Зовнішній вигляд -> Редактор

Спосіб №4 - Відключення коментарів для певних рубрик (категорій)
Даний спосіб добре підходить користувачів, яким необхідно частково відключити коментарі, наприклад, на блозі. Як ми раніше дізналися з вами, в самій CMS передбачена можливість відключати коментарі для записів, але якщо таких записів багато, ставати незручно кожен раз прибирати галочки. Хорошим виходом з цієї ситуації є приміщення всіх однотипних записів в рубрику і відключити коментарі масово для всієї рубрики. Всі нові записи, віднесені до цієї рубриці, автоматично будуть відображатися без можливості коментування та без повідомлень.

Відкрийте файл single.php в папці з вашою темою і замініть рядок:

<? Php comments_template (); ?>

на наступний код:

<? Php if (in_category ( 'x')):?&gt; <? Php else:?&gt; <? Php comments_template (); ?&gt; <? Php endif; ?>

Цей код означає, що якщо запис перебувати в категорії «х», то форму коментування відключити, а для всіх інших категорій - виводити. Замість «х» потрібно поставити ID рубрики, в якій необхідно відключити коментарі, наприклад '25'. Якщо таких рубрик кілька, то їх ID вказуються через кому.
Щоб дізнатися ID потрібної вам рубрики, зайдіть в меню Записи -> Рубрики і наведіть мишку на потрібну вам категорію, в рядку стану браузера висвітитися повний шлях до цієї рубриці, в ньому буде і ID.
Цей код означає, що якщо запис перебувати в категорії «х», то форму коментування відключити, а для всіх інших категорій - виводити
Також, якщо часто доводиться працювати з ID, можна встановити плагін Reveal IDs (посилання на файл), який буде показувати вам ID для всіх сторінок в адмін панелі. Плагін сумісний з версією WordPress 3.2.1 і підтримує російську мову.

Примітки: У всіх вищеописаних способів (№1, 2, 3, 4) є недолік: якщо тема, яку ви використовуєте оновитися, і ви встановите собі нову версію - все зміни, які ви вносили, будуть перезаписані, а коментування знову працювати. Тому потрібно або вносити код заново при кожному оновленні, або використовувати його в темах, які ви не будете оновлювати.

Спосіб №5 - Відключення коментарів за допомогою плагінів
П'ятий спосіб підходить користувачам, які не хочуть лізти в код теми або тема, яку ви використовуєте, оновлюється досить часто. Існує кілька плагінів, які допоможуть закрити і прибрати відображення коментарів, в тому числі не відображати їх як розділ в меню адмін-панелі. З усіх плагінів, випробуваних мною, тільки один виявився робочим на 100% з більшістю тим і останньою версією WordPress (на момент написання статті - 3.3): Disable Comments - в настройках цього плагіна можна глобально включити / відключити можливість коментування для окремих типів матеріалу, а так само відключити відображення розділів, пов'язаних з коментуванням, в меню адмін-панелі і консолі. Вибравши необхідні налаштування, збережіть зміни - використовуючи плагін ви зможете не турбується про коментарі, навіть якщо ваша тема оновиться.
Спосіб №5 - Відключення коментарів за допомогою плагінів   П'ятий спосіб підходить користувачам, які не хочуть лізти в код теми або тема, яку ви використовуєте, оновлюється досить часто
Примітки: Доступ до налаштувань плагіна можна отримати в меню Параметри -> Disable Comments.

Інші плагіни, які я тестував: Hide Comments Feature, Disable Comments On Pages, No Page Comment.

Мінус плагінів полягає в тому, що вони працюють тільки на стандартних темах і можуть некоректно або зовсім не працювати з деякими темами.

Php comments_popup_link ( '? No Comments', '? 1 Comment', '?% Comments'); ?
Php comments_popup_link (__ ( 'Leave a comment', 'fap'), __ ( '1 Comment', 'fap'), __ ( '% Comments', 'fap')); ?
Comment ','?
Php comments_template (); ?
Php if (in_category ( 'x')):?
Gt; <?
Php else:?
Gt; <?
Php comments_template (); ?
Gt; <?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно